Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#208401) erahurka válasza Mrdevil (#208399) üzenetére


erahurka
félisten

Na ezt kipróbálom ma, köszi! Mintha nem lenne elég játékom megvéve amiket soha nem fogok kipróbálni se 😂

(#208402) penge111


penge111
addikt

Ha a masinámat az Alzáról rendeltem, akkor a joyt a számlával együtt a hivatalos szervizbe kell hogy vigyem, ami a topic összefoglalójában van említve?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#208403) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok ! Tudunk valamit a Doom 3 ps4 verzió minőségéről? Frame , felbontás stb..

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#208404) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

NHL20 beta villám tapasztalat, 5 meccs után. Én konkrétan a menü kívül nem veszek észre különbséget a 19-hez képest. Egy dolog van, hogy a játékosok most már nem lőnek 180-360 fokos irreális gólokat. De ennél sokkal több minden lett itt beígérve. Új korizás, teljesen új lövés mechanika. Na ezeket én nem vettem észre. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208405) #10186752 válasza TXT (#208395) üzenetére


#10186752
törölt tag

A Way Out
Battlefield 1
Battlefield 4
Battlefield V
Battlefield Hardline
Burnout Paradise Remastered
Dragon Age: Inquisition
EA Sports UFC
EA Sports UFC 2
EA Sports UFC 3
Fe
FIFA 15
FIFA 16
FIFA 17
FIFA 18
Madden NFL 15
Madden NFL 16
Madden NFL 17
Madden NFL 18
Madden NFL 19
Mass Effect: Andromeda
Mirror's Edge Catalyst
NBA Live 15
NBA Live 17
NBA Live 18
NBA Live 19
Need for Speed Payback
Need for Speed Rivals
Need for Speed
NHL 15
NHL 16
NHL 17
NHL 18
NHL 19
Plants vs. Zombies: Garden Warfare
Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2
Peggle 2
Rory McIlroy PGA Tour
Titanfall 2
The Sims 4
Star Wars Battlefront
Star Wars Battlefront II
Unravel
Unravel Two

Mind teljesértékű játék, de csak az alapverzió, DLC-k nincsenek. Korlátozás nélkül, teljes tartalmában játszható.

(#208406) TXT válasza Mrdevil (#208399) üzenetére


TXT
őstag

Koszi es neked is Ulthanito :R

Havi elofizetes eseten kell valamit torolni akar egybol, miutan megtortent az elofizu, hogy ne vonja le utana automatikusan a kovetkezo honapban a havi dijat, vagy itt ha egyszer fizetek havit, akkor nem ujul meg ho vegen magatol?

[ Szerkesztve ]

(#208407) #10186752 válasza TXT (#208406) üzenetére


#10186752
törölt tag

Aki szereti a sportjátékokat és a Battlefieldet, annak kánaán ennyi pénzért. Én most a BF5 miatt nyomtam rá, azt mindenképp szerettem volna kipróbálni. A BF5 jelenleg a legolcsóbb az USA storeban, 7200 forint. Sokat filóztam, hogy most mi legyen, mert a többi játék nem érdekel az Access-ben, de a végén mégiscsak arra nyomtam rá, hátha a következő egy évben bekerül a SW Jedi is, és akkor "ingyen" tolhatom azt is.

(#208408) TXT válasza #10186752 (#208407) üzenetére


TXT
őstag

Jol tetted! Ettol olcsobban ugysincs jatek. :C
Itt miert nem engedi PayPallal fizetni es csak credit/debit kartyat enged? :U

(#208409) TXT


TXT
őstag

Az mitol van sracok, hogy allandoan percekig gondolkodik a rendszer, hogy belep e a Storeba es legtobbszor ki kell leptetnem, mert vmiert nem sikerul neki es csak sokadik probalkozasra megy? Meg ott is sokszor mire erzekel barmit, vagy megtalal egy keresest, vagy pl ha kijelolnek valamit, hogy megvegye vagy temat pl letoltse, az is legtobbszor sokadik kiserlet utan megy csak. Ez normalis? :U Nem megy letoltes kozben, semmi ilyen nincs. 5GHz frekvencian kapcsolodik a routerhez, ha ez szamit. Es minden mas eszkozon gordulekeny a netezes, csak ez b@szaxik!!!
Lehet ezen valtoztatni, hogy menjen gordulekenyen es gyorsan?

[ Szerkesztve ]

(#208410) Deck válasza TXT (#208409) üzenetére


Deck
titán

Rakd fel az új 7.00-ás bétát.

PS5

(#208411) Woodslave válasza TXT (#208406) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Van az account alatt egy ilyen lehetőség. Remélem az elég. Amúgy sztem is jó. Már csak az unravelek meg a way out miatt megérte 1300-ert egy hónap

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#208412) Jakesz válasza marilllyo (#208403) üzenetére


Jakesz
őstag

1080p/60 fps

(#208413) Sordoran


Sordoran
addikt

Tegnap szóba került (általam :DDD ) a CUH-7116B modell szétszedése, hogy a tápot már nem 5 csavar tartja. Nos kis kutatómunka után kiderült, hogy a középső, ötödik csavar helyett egy kis patent van. Ezt ki lehet pattintani, de előtte az alaplap védő lemezt le kell szedni, mert van néhány csavar azon, ami fogja a tápot. (pár szétszedős videó, ami régebbi modellel készült előbb a táp kivételével kezdi)
Így már kijött a táp is, és eljutottam az újrapasztázáshoz. Apró fennakadás, hogy ennél tovább (a hűtő bordák kivétele) már nem ment, mert a APU melletti 4 csavarból 3 meg se mozdult, és nem akartam feszegetni. Viszont MX4 került rá, és jelenleg halkabb, valamint a nálam egyedileg előjött fura kerregő hang is megszűnt. Holnap jobban meghajtom, remélhetőleg nem lesz gond. Ha mégis, hétfőn megy a szervizbe, mert még egyszer nem vagyok hajlandó szétszedni. :O

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#208414) marilllyo válasza Jakesz (#208412) üzenetére


marilllyo
veterán

Kipróbáltam! Hibátlan. Fluid nagyon. Ez lesz a 60. Platina... annak ellenére , hogy dögnehéz...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#208415) ProEvoFan válasza marilllyo (#208414) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

60. Platina. :C

(#208416) Deck válasza marilllyo (#208414) üzenetére


Deck
titán

Még jó, hogy fluid.. :D

PS5

(#208417) marilllyo válasza ProEvoFan (#208415) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez a 60 felér vagy 200 telltale szarral :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#208418) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Az EA Access appból a Titanfall 2-nek a trial változatát tölti csak le. Már kétszer töltöttem le, de ugyanez... Én rontok el valamit?

(#208419) fausto


fausto
addikt

Access-be lévő NFS-ek közül melyik ér meg egy próbát?

(#208420) ProEvoFan válasza marilllyo (#208417) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem jövő héten a Warhammer Inquisitor Martyr személyével lesz meg a 15. platina.
Eddig hármat szereztem, ami 0,5 % alatt van meg az embereknek. Warhammer, GTS, és az Onrush. :B

(#208421) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Bejön ezba battlefield 1 multi. Nagyon béna vagyok deva hangulat teljesen atjon. Négy kört gyorsan lenyomtam asszem nem szabad rakattanni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#208422) saelin válasza fausto (#208419) üzenetére


saelin
veterán

Én ránéztem mindre, de egyik sem jött be. Lehet velem van a baj... Bezzeg anno az Underground-ot és Most Wanted-et rongyosra játszottam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#208423) seniman válasza fausto (#208419) üzenetére


seniman
addikt

Ha már megvan az access,kipróbálhatod mindhármat.A 2015-ben nyomasztó kicsit az állandó éjszaka.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#208424) Jakesz válasza ProEvoFan (#208420) üzenetére


Jakesz
őstag

Látom, hogy nagyon odavagy a trófeákért. Csak vigyázz, mert függőséget okoz, és egyszer csak azon kaphatod magad, hogy elsősorban azokért játszol:D

(#208425) torik


torik
senior tag

Kitoltam Detroit: Become Human-t ha már egyszer teljes játékként adták, elmondanám mit gondolok:

Nagyon élveztem a játékot egészen addig a pontig amíg nem ment a levesbe az egész progress amit levágtam az első 80%-ban. Mindenkivel a legbékésebb utat választottam amennyire csak lehetett, és így olyan pocsék befejezést kaptam hogy az őrület. Markust lepuffantották a vonuláson, Luthert bezúzták, Karáék épphogy megúszták, de a roncstelepen felkeltek és ott volt vége tehát az úgy lógott a levegőben, Connor meg inkább lepuffantotta magát minthogy a CyberLife irányítsa.

És mindez egy pillanat alatt változott teljesen jóról teljesen rosszra. Mindent a lehető legpozitívabban hoztam ki és egyszer csak bumm, szevasz.

Elég szar érzés hogy csomó energiát belefeccoltam, faszán halad minden és egy vagy két (de nem több) rossz döntésen megy el az egész, de tényleg az egész.
Megnéztem a good endinget yt-n és látszik hogy sokkal több időt és energiát tettek abba mint a haláltáboros befejezésbe.

Teljesen invesztált voltam a karakterekben, próbáltam újrakezdeni attól a ponttól hogy félrement minden (lepuffantották Markust) de valahogy már nem látom értelmét.

Értem én hogy a játék része, meg ilyen az élet, de rendesen ürességet érzek most a félig rossz félig lezáratlan sztori miatt.
Na de mindegy, terveztem egy második végigjátszást de így ez bukó, az életről lehúzott az egész :D

Pár szóban összefoglalva: k*va anyád David Cage :D

All that and a bag of chips

(#208426) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ez a way out is nagyon jó. Azt hittem egy primitív mutatom hol nyomj milyen gombot játék lesz. Mondjuk az is de mégis vhogy nem igy érzi az ember. Local coop is jó volt gyerekkel meg nem local egy barátommal.

Nem bántam meg ezt az accest

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#208427) Carlos Padre válasza Woodslave (#208426) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha évest vettél meg fogod.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#208428) Woodslave válasza Carlos Padre (#208427) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Havit. :D lehet két hónap elég lesz. Sportjatekok egyáltalán nem érdekelnek. Fifa mint irtam megvan. Online fps se az életem szóval ezt a párat kipörgetem erre elég két hónap

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#208429) cocobanana válasza torik (#208425) üzenetére


cocobanana
tag

Nekem melyik Detroit story tetszik

Sztem nagyon jó játék és attól függ hogy állsz hozzá a storyhoz. Nekem momentán Kara Kanadába jut, Markus bombát robbant Detroitba és sugárfertőzés megy végig az egész városban, Connor meg marad a Cyberlife élén. Nekem speciál ez a story tetszett legjobban, úgy hogy ki van már platinázva és ismerem az összes befejezést.

[ Szerkesztve ]

(#208430) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Bear With Me PS4-re is

Life, Uh, Finds A Way

(#208431) torik válasza cocobanana (#208429) üzenetére


torik
senior tag

Én igyekeztem a legjobb befejezést kihozni, első nekifutásra mindig a jófiút alakítom egy játékban. Maga a sztori egyébként jó volt, igen nagy hatással volt rám az android koncentrációs tábor, tehát az írásra magára nincs panasz, csak marhára felhúzott agyilag hogy mindent beletettem hogy a három hős jól jöjjön ki a dologból, túlnyomó többségben sikerült is pozitív döntéseket hozni, ami aztán ment a levesbe mert úgy döntöttem hogy tovább szaladok Karával amikor halottnak kellett volna tettetnem magam.

Egyébként visszamentem mert nem hagyott nyugodni a dolog, újra toltam az első meneteléstől és sikerült kihozni a good endinget. Karáék átjutnak Kanadába (Luther nélkül sajnos), a tüntetés sikeres, Connor ellenáll a hackelésnek és Hank-kel cimbik maradnak..ezzel a befejezéssel már kiegyezek.

Nagyon adta egyébként a játék, akármennyire is felhúzott az első befejezés. Lehet majd egyszer nekimegyek újból, még meglátom. Egyelőre örülök hogy sikerült egy kerek egész lezárást kihozni, elsőre mintha csak abbamaradt volna a sztori a katarzis előtt, úgy éreztem mintha nem toltam volna végig a játékot, hiába adta be az arany trófeát.

All that and a bag of chips

(#208432) #10186752 válasza Carlos Padre (#208427) üzenetére


#10186752
törölt tag

Te már csak tudod, hisz ismered őt! Sőt, az ő életét éled! :-D

(#208433) #10186752 válasza Woodslave (#208421) üzenetére


#10186752
törölt tag

Tegnap óta azon lógok én is...:) Mondjuk én direkt ezért vettem accesst, annak ellenére, hogy se az fpseket nem szeretem, se a multit. :-D

Szerk: BF5 megy nálam.

[ Szerkesztve ]

(#208434) Demizson92


Demizson92
aktív tag

Sziasztok!

Kedden érkezik a PS4 Pro-m , még sosem volt , rászántam magam.
Kérlek írjatok olyan játékot, amit mindenféleképpen végig kell játszani, mert remekmű, addigra megpróbálom beszerezni.

Until Dawn már megrendelve.

Köszi előre is :R

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#208435) S e t h válasza Demizson92 (#208434) üzenetére


S e t h
nagyúr

Last of us.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#208436) ProEvoFan válasza Demizson92 (#208434) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#208437) Neoteric válasza Demizson92 (#208434) üzenetére


Neoteric
addikt

Szerintem ezek a legjobbak ha single player játékról van szó, sorrend nélkül:
God of War
Uncharted 4: A thief's end
Marvel's Spider Man
Detroit: Become Human
Red Dead Redemption 2
+ The Last of Us ofc..

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#208438) Xaels válasza Demizson92 (#208434) üzenetére


Xaels
félisten

Ha bírod a 3D Platformereket akkor a Ratchet&Clank, nem nehéz de szórakoztató és könnyen lehet vele szokni a kontrollert

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#208439) Woodslave válasza #10186752 (#208433) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Azt is kiprobalom majd

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#208440) Sturdiridge válasza Woodslave (#208421) üzenetére


Sturdiridge
tag

Láttam én is, hogy jó áron van de vaciláltam.
Van még játékosbázis? Minden pályán lehet nyomni? Nincs beállva egy- kettore? Nem kell sokat várni, hogy találjon match- et?

(#208441) Woodslave válasza Sturdiridge (#208440) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Tegnap gyorsan talált. Annyian voltak hogy mindig legyen aki megöl. De tényleg folyamatosan ment az akció nem tűnt kihaltnak a pálya. Szombat délután volt ugye nem tudom ebből milyen általános kovetkeztetést lehet levonni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#208442) #49155328 válasza Sturdiridge (#208440) üzenetére


#49155328
törölt tag

Akadnak még azért : https://battlefieldtracker.com/bf1/insights/population?days=30

Ahogy nézem még a BF4-el is nyomják bőven.

[ Szerkesztve ]

(#208443) Carlos Padre válasza #10186752 (#208432) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem már volt, le is írtam a véleményem róla.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#208444) Carlos Padre válasza Sturdiridge (#208440) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez ps4 nem xbox, itt még a bf4 szerverek is tele vannak ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#208445) Wesder válasza Carlos Padre (#208444) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt igen, az a maroknyi ember is csak a Dashboard-ot nyomogatja jàték hiànyàban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208446) gamegod


gamegod
senior tag

na beadom a derekeam előfizetek a hónapos ea acces-ra aztán meglátjuk. a mirror's edge nagy kedvencem volt úgy is mindig kiakartam próbálni a 2-őt

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#208447) #10186752 válasza Demizson92 (#208434) üzenetére


#10186752
törölt tag

Bloodborne.

(#208448) #10186752 válasza Carlos Padre (#208443) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ertem. Tehat ha neked nem tetszett, akkor neki se fog. Logikus.

(#208449) #10186752 válasza Sturdiridge (#208440) üzenetére


#10186752
törölt tag

Pillanatok alatt matchmakel, tele vannak a palyak, hibatlanul megy.

(#208450) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Good Deal Banner Saga trilógia, még nem játszottam vele,de csupa jót hallottam róla. Szép art style,jó narratíva,turn based

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.