Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#208801) RangerFox válasza Bétaville (#208799) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Beállítottad, hogy alvó módban is kapjon áramot az usb?

(#208802) .LnB válasza Bétaville (#208799) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208803) tboy93


tboy93
nagyúr

Szereztem ma egy Killzone Shadow Fall-t 2 rongyé', nem tudtam otthagyni. Még franchise szűz vagyok, kíváncsi vagyok milyen ez a sony ex lövölde. :))

(#208804) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Elkezdődött.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#208805) Carlos Padre válasza tboy93 (#208803) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Teljesen vállalható.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#208806) v!ct0y válasza tboy93 (#208803) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szerintem pont a legrosszabb rész...:)

(#208807) .LnB válasza Carlos Padre (#208804) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is megkaptam reggel. El ne felejtsem letölteni. :) A játék nem érdekel, de kipróbálom ha már csak úgy meghívtak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208808) pr0bi válasza tboy93 (#208803) üzenetére


pr0bi
senior tag

Pont a legrosszabb résszel kezded, semmi köze az igazi Killzone-hoz. :(

[ Szerkesztve ]

(#208809) saelin válasza .LnB (#208789) üzenetére


saelin
veterán

Én inkább a mangát kezdem majd olvasni a játékok előtt. Sokkal egyszerűbb és gyorsabb vele haladni. Aztán majd a játékban lehet tátani a számat, hogy milyen állatiak a harci jelenetek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#208810) PainKiller13 válasza tboy93 (#208803) üzenetére


PainKiller13
őstag

Előző rész sokkal jobb, bár az még PS3-as.

(#208811) tboy93


tboy93
nagyúr

Igazán sok választás nincs a PS4-en, ha jól tudom ez az egyetlen megjelent Killzone rész. Ha nem tetszik, megy tovább, ez a jó a lemezes játékokban :P

[ Szerkesztve ]

(#208812) .LnB válasza saelin (#208809) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az se rossz ötlet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208813) Droughert válasza RangerFox (#208798) üzenetére


Droughert
tag

Nekem nem tetszett az analóg kialakítása, ezért rendeltem egy pár ilyet hozzá: link

A silicon borítás jól jön ha melegben izzadna a tenyér, valamint a kupakborítás homorú kialakítása nagyon kényelmes, sokkal biztosabban tartja az ujjam. Ugyan ilyet rendeltem a xbox kontrollerhez is.

(#208814) tboy93 válasza Droughert (#208813) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szilikon borításom nincs, de gumicsöcs (:D) van az összes kontrolleren, az nekem eléggé bejött.

(#208815) Scholes9 válasza tboy93 (#208811) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Egyszer kipörgeted és mehet tovább. Kb. ennyit ér. Nálam pont így volt a játék.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#208816) Bétaville válasza .LnB (#208802) üzenetére


Bétaville
senior tag

Oké! Köszi srácok! :R
Játékot, hogy tudok törölni a gépről? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#208817) .LnB válasza Bétaville (#208816) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Többféleképpen: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208818) psycroptic válasza Bétaville (#208816) üzenetére


psycroptic
őstag

Beällítäsok->Tärhely és ott belelépsz abba a menübe, hogy miböl tevödik össze a lefolglalt lemezterület és ott is lehet majd törölni. Egyébként meg kint a menüben räälsz a kivälasztott jätékra, ahol elindítanäd és nyomsz egy Options gombot, majd ott, hogy eltävolítäs/törlés.

PSNID: Tomy83PS

(#208819) Synthwave válasza SH4D0W2011 (#208767) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem csak a fizikai kialakításáról van szó, hanem arról, hogy az egész karnak nagyobb ellenállása van.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#208820) Bétaville válasza psycroptic (#208818) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszönöm nektek! :R

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#208821) l.skywalker válasza oriic (#208731) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez svéd korona. Ez konkrétan 35ezer forint ;)

Ennyiért azért még én is elvinném :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208822) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

PS5 előrendelés :DD
[link]

[ Szerkesztve ]

(#208823) oriic válasza l.skywalker (#208821) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

10000 nem ezer. :D

Live-Die-Respawn

(#208824) l.skywalker válasza oriic (#208823) üzenetére


l.skywalker
félisten

És tényleg :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#208825) sp8787 válasza Fox Mulder (#208822) üzenetére


sp8787
addikt

Akkor csak egyet veszek egyelore a masodikat majd ha kicsit lejjebb megy.

(#208826) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Death Stranding előzetes gondolatok:

Egy ideje már kattogok ezen, úgyhogy most kiírom magamból gyorsan, aztán max. lehet majd rajtam utólag röhögni. Sőt lehet, hogy én is fogok magamon. Talán már a Gamescom után?! Meglehet.

Na szóval, szerintem van baj (is). Hagyjuk a kliséket, hogy ebből még bármi lehet, és biztos, hogy jó lesz. Mert mindkettő igaz szerintem. De én elvakultan bízok Kojima-ba. Viszont mi van azokkal, akik nem? Akik nem ismerik?! Rengeteget olvasom, hogy "nem játszottam még Kojima játékaival, de ez tuti vétel!". És ez is örömteli. De ez a marketing ami eköré a játék köré van építve, ez kérem el van ba...ltázva. Kojima szereti a titkolózást, a misztikumot. Ezt már többször is bizonyította. MGS2, Phantom Pain "bemutatása". Ugyanakkor szerintem ezt amit most a DS-nél játszik, ezt nem szabadna. Nem is értem, hogy a Sony miért hagyja ezt.
Feltételezhetően a világ összes pénzét megkapta most Kojima. És ha megnézzük azokat a színészeket, azokat a zenészeket (állítólag a Chvrches is csinál zenét a játékhoz), akkor iszonyat összegekről lehet itt szó. A fejlesztésen felül is.

Szóval a Sony borzasztó nagyot kockáztat ezzel a címmel. Ha levonjuk Kojima nevének "marketing értékét". És még így is megy ez a titkolózás. Van még 98 nap, nem kevés. De még azt sem tudjuk, hogy milyen stílusú játék lesz ez?! Engem leginkább az zavar (és ezt leírtam már többször), hogy helyszíneket sem mutatnak. Mutogatják az Izland-i helyszínt és ennyi. Aki nem követi, azoknak leírom, hogy Kojima manapság folyamatosan osztja meg a képeket a játékból twitteren. Azokon a képeken is ugyan az a helyszín szerepel mindig ([link], [link]). És tudjuk, hogy a Phantom Pain-nek is mi volt a legnagyobb rákfenéje. A helyszín, igen. Elvakult vagyok, már megvettem a játékot. Ugyanakkor nagyon felcseszne, ha csak azt a bejárható helyszínt kapnánk meg. Pedig eddig minden jel arra utal.

És akkor ott van az a téma, amivel nem is nagyon érdemes foglalkozni így tudatlanul, hogy mi a fene lesz ez?! Kojima nem mond semmit, biztos azt akarja, hogy nagyot szóljon ez az új "stílus" amit kitalált. Sőt lehet, hogy spoiler is lenne. Nem vagyok biztos benne, hogy van értelme ennek az eltitkolásának. Mert Reedus és Mikkelsen is lenyilatkozta többször, hogy Kojima részletesen elmondta nekik, még sem értik, hogy mit akar a mester. Fingjuk sincs róla, hogy ez hogy lesz az ami. Akkor szerintem mi is kaphatnánk több infót erről. Egyébként én úgy gondolom, hogy a csavar itt abban lesz, hogy minden játékos single player tevékenysége ki fog hatni a másikéra. Ezért lenne spoileres a miként elmagyarázása. Remélem Kojima nem becsüli túl a játékosokat, úgy mint a MGSV-ben az atom leszereléses dolognál. Mert akkor könnyen megeshet, hogy az egész nem fog működni.

És, hogy miért aggódom? Mert hiába tartom a legzseniálisabb játékfejlesztő/rendező/producer stb-nek. Most nagyon a tűzzel játszik. Ha ez nem jön be, akkor szerintem a kutya nem fog neki dollármilliókat adni a következő projektjeire. Ebben az egészben nagyon meg van az, hogy a teljes szabadság azt eredményezheti, hogy túltolja. Persze nem, én bízok benne. De ha mégis? Akkor mi lesz? Hogy írhatnék utána róla ilyen istenítő gondolatoka?! Tök ciki lesz. ;] :)

Na de talán majd most a Gamescom-on mutat nekünk valami konkrétabbat. (tuti nem)

A Sony... Nem értem őket, most vagy iszonyatosan meggyőzte őket amit láttak, vagy takargatják a torzszülöttet...

Tuti, hogy nálam itt senki nem várja jobban ezt a játékot. De be kell vallani, hogy rezeg az a léc még. És kíváncsi vagyok, hogy mikor mutatnak végre olyan gameplay-t amitől teljesen megnyugodhatunk. Ez a kettős érzés megvan szerintem a legtöbbünkben, akik várják a játékot. Biztos jó marketing ez így?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208827) hombre[EU] válasza .LnB (#208826) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jól értem? Attól félsz,hogy veszteséges lesz? :) Tudod mennyien vesznek a játék miatt gépet + játékot? A 70-80%-uk nem fogja végigjátszani, az ok, de ebbōl megfog telni a kassza

Sok helyen sold out lesz a bundle,ha lesz

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#208828) Synthwave válasza .LnB (#208826) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Biztos jó marketing ez így?"

Egy kisebb novellát írtál róla full látatlanban és még kérdezed? :DD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#208829) RangerFox válasza .LnB (#208826) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hogy jó marketing-e? Aligha. Sokkal inkább egyedinek mondanám. Most nyilván elvakultnak lehet tartani engem, de Kojima + Mads Mikkelsen + Playstation exkluzivitás triumvirátusa eladta nekem a játékot. És olyan szempontból örülök neki, hogy keveset tudunk a játékról, azt szeretném, ha teljesen új és friss élményként hatna majd. És szeretném a játékon keresztül megérteni a játék lényegét, nem egy trailerből.

(#208830) oriic válasza RangerFox (#208829) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+++1

De azert johetne majd PC-re. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#208831) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amugy ha valakit erdekel megy a China Joy konferencia Reseteran van hozza topik, biztos lesz egy ket uj bejelentes.

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#208832) hombre[EU] válasza oriic (#208831) üzenetére


hombre[EU]
veterán

érdekel :R

Life, Uh, Finds A Way

(#208833) S e t h válasza .LnB (#208826) üzenetére


S e t h
nagyúr


Nem, nem született még olyan ember, vagy jött létre olyan játékfejlesztő cég, amelynek látatlanban bizalmat szavazva előre utalnám a pénzemet.
A fogyasztói társadalom gyermeke annyira türelmetlen, hogy szinte mindent azonnal akar, mindenkinél előbb, mert ha nem így történik akkor úgy érzi lemarad valamiről.
Nem vagyok teszter, nem fizetnek a véleményemért, ezért semmi sem késztet arra, hogy hónapokkal előre utaljam a pénzt, utána meg ráncok jelenjenek meg a homlokomon amiatt, hogy töprengjek, elqrja vagy nem?
És igen, amiket leírtál pont azok a dolgok miatt nem éreznék késztetést, hogy csak azért is előre utaljak pénzt nekik, mert ugyan mire? A titokzatosság miatt? Oké, akkor mivel jól éreztem magam korábban a kuplerájban, ezért legközelebb már elfogadom, ha lefátyolozott hölgyet kapok, hiszen mi történhet? Max miután fizettem és lecsúszik a fátyol róla, akkor öklendezek kicsit, mert most ez volt csak, ez jutott, pedig ejj, múltkor olyan jó volt, meg előtte is, hát most nem jött össze.
Egy név meg semmire sem garancia, mert oké, Kojima jó, de egymást között azért bevallhatjuk, hogy nagyjából nincs már új a nap alatt, talán ezért is olyan egyedülálló a DS felvezetése, mert ezzel akarja azt sugallni, hogy na majd most.
Kell is, hiányzik ez a na majd most érzés, amikor megáll a szánkban a pörkölt, hogy ez de kellett már a játékos társadalomnak.
Én drukkolok Kojimának, de a pénzemet csak akkor kapja meg ha bizonyított. Nem ezt megelőzően, hanem majd novemberben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#208834) F_Peter válasza .LnB (#208826) üzenetére


F_Peter
őstag

Szerintem is sajnos az az egy helyszín lesz.

A titkolózásra : én már jó ideje így gondolom (de ne legyen igazam), hogy ha fixen leírják hogy mit gondolnak forradalminak és új műfajnak, akkor annak még kisebb marketing értéke lenne, mert már sokan most tudnák hogy A: ez nem is olyan nagy cucc, mint gondoltam ; B: ez engem annyira nem érdekel. Mert biztos vagyok benne, hogy megosztó lesz.

Marketingre: mivel még nem látunk bele, így azt mondom hogy "ez a legjobb" és ezért ezt csinálják (lásd. feljebb az okot). Szerintem lesz majd egy erős váltás a stratégiában, ami másik célközönségre fog célozni.

(#208835) .LnB válasza hombre[EU] (#208827) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, igen. A pénz meglesz. De az utóhatása meg lehet, hogy az lesz, hogy ez lesz az utolsó Kojima játék?! Persze ez nagyon extrém végkifejlet lenne.

(#208829) RangerFox

Nekem is eladta, tudod nagyon jól, hogy azonnal előrendeltem, amikor lehetett. De jelenleg, azzal a tudással, amivel most rendelkezünk a játékról, megvannak bennem a negatív gondoltatok is erről az egészről. Ott motoszkálnak a fejemben. De összességében teljesen megegyezik a véleményünk. Csak most az áradozást próbáltam kihagyni ebből az írásból.

(#208833) S e t h

Jó, de nálad ez más, mindig ezzel a fogyasztói társadalom-mal jössz. Amit én megértek. Nincs is bajom ezzel, és valahol érthető is. Viszont én mindenképp megveszem, ha rossz akkor is. El tudom fogadni ha beszpm. Úgy gondolom, hogy elégszer vásárolok racionálisan, néha belefér a kockáztatás. RDR2, DS, Cyberpunk 2077..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208836) Gebriel válasza .LnB (#208826) üzenetére


Gebriel
veterán

Vagy mehet a nagy hype, hogy ilyen jó lesz meg olyan jó lesz, aztán meg a sírás, hogy még sem olyan jó és túl lett hypeolva az egész, láttunk erre már nem egy példát.
Ahogy elnézem ma már néhány kiadó óvatosabb és csak csöpögtetik az infókat elkerülve, hogy megjelenés előtt már a jó nép "eldöntse" ez jó vagy rossz game lesz.

(#208837) Deck válasza .LnB (#208835) üzenetére


Deck
titán

Megvettem az RDR2-t nagyon hosszas gondolkodás után.. Remélem imádni fogom :D

PS5

(#208838) Moby válasza .LnB (#208826) üzenetére


Moby
addikt

>És kíváncsi vagyok, hogy mikor mutatnak végre olyan gameplay-t amitől teljesen megnyugodhatunk.

Kojima meg a gameplay... :DD Az eddig látottak elég megnyugtatóak kellene legyenek. Lehet majd benne mászkálni, hátizsákot cipelni, létrán mászni. Kb megvan minden.
Lesz valami szokásos "meh" játék, nyakon öntve negyven tonna hideg, kocsonyás, zavaros agyfasszal, és ezzel meg is kapja mindenki amit várt.

(#208839) .LnB válasza Gebriel (#208836) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hype az önmagában nem marketing eszköz. A jó marketing kiváltója a hype-nak. És nem az kellene, hogy önfényezésbe menjen át a reklám. Hanem, hogy egyáltalán konkrét információkat kapjunk. Talán a Rage2-nek volt ilyen "ki ha én nem" kampánya. Ami poén volt, aztán kiderült, hogy mit takargattak.

(#208838) Moby Megmutassam, hogy hol kell törölni a felhasználói fiókodat, vagy fog menni egyedül is?! ;] :DDD ;) Azért írtam ezt most le egyébként, mert kíváncsi leszek mondjuk 1 hónappal a megjelenés előtt mi lesz? Mennyi infónk lesz? És milyen lesz ezt visszaolvasni. Ez a 98 nap elég sok ahhoz, hogy még bármi lehet.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208840) raziel01 válasza Deck (#208837) üzenetére


raziel01
veterán

Én azzal játszok két hete. Jó de sok hülyeséget tudnék írni.
Ami zavar, hogy etetni kell a főhőst, etetni kell a lovat, ha nekimész egy fának lerepülsz a lóról, képes simán belevágtatni a szakadékba és meghal a ló. Van feltámasztó ital pénzért.
A random eventek jók lennének bár engem zavar, hogy ha meghalsz akkor már nem dobja be megint ugyan azt. Akkor volt hogy egy csajt mentettem meg és utána el kellett volna vinni hazáig. Véletlen kicsit nekimentem a lovammal aztán már rohant a csaj és nem tudtam megcsinálni ezt a kis küldetést plusz jött a negatív honor.
Sok apró kis hülyeség van benne de maga a világ szép. Akkor térkép aljára lemenve folyton odateleportál 5 sheriff és megölnek. Nyilván még nem kell odamennem azért de akkor is hülye megoldás.
Sokszor nem egyértelmű mit akar a játék. Volt, hogy hallottam, hogy beszélgetnek emberek, hogy majd kirabolják a házat este. Leütöttem az egyiket aztán meg én kaptam 40 dolláros vérdíjat a fejemre.
Az egész wanted rendszer úgy rossz ahogy van. Kilóméterekről kiszúrnak plusz bármit csinálsz rögtön jelentik, hogy te voltál és ismer a fél világ.

[ Szerkesztve ]

(#208841) Moby válasza .LnB (#208839) üzenetére


Moby
addikt

Pénzügyileg nem tud bukni. A twitterre kitolt fotókon is látszik, hogy gyönyörű lesz a játék. A szokásos Kojima agyfasz garantálja, hogy megfejtésekkel, elméletekkel lesz hangos a megjelenés körüli időszak, ami tovább fogja tolni a szekereét pár hétnél. Azok is meg fogják venni, akik sosem hallottak róla. Mert exkluzív, mert szép, és mert sokan beszélnek majd róla. A sony tudja mit csinál. Tudták akkor is, amikor "kimentették" őt.

(#208842) Carlos Padre válasza Moby (#208838) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nagyon betett neked a RDR2 :DDD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#208843) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nem is olyan rossz ez a China gaming :) ez a 2 bejön
AI Limit
EPIC nyúl
Többi fent a yt channel-on

Life, Uh, Finds A Way

(#208844) Moby válasza Carlos Padre (#208842) üzenetére


Moby
addikt

Kedvelem Kojimát. Ő a szcéna igazi rocksztárja. De nem kedvelem a személyi kultuszt, mert nem szül jót. És nem kedvelem különösebben a játékait sem, de ez egyéni preferencia.
Illetve a játékainak ezen vonulatát nem. A P.T.-t zabáltam volna.
És amikor a DS sikertelenségétől fél valaki, akkor szerintem elég arra emlékezni, hogy milyen hype volt a P.T. körül még "életében". Holtában meg legenda lett. Ami egy rocksztárhoz kötődik. Na, szal bírom Kojimát. Ilyenek nem lennének nélküle.

(#208845) .LnB válasza Moby (#208841) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áhh.. Az a gamer réteg aki hajlandó teóriákat gyártani, kutakodni, agyalni a dolgokon, az keményen szubkultúra, nem egy óriási vásárlóbázis. Ezt biztosra mondom. Sokaknak ha bonyolult lesz, az inkább fogja eltántorítani őket. Mert akkor nyugiba visszaül inkább az "xy" játék nyolcadik része elé játszani.. És pontosan ez az amire gondolok, amikor azt írom, hogy Kojima hajlamos túlbecsülni a játékosokat. A saját közönsége erre fel van készülve, de a többség szerintem nincs.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208846) Moby válasza .LnB (#208845) üzenetére


Moby
addikt

Erre mindenki hajlandó lesz elméleteket gyártani, mert új IP, és viszonylag populáris zsánerbe ültetve. A mindenki alatt nem csak a Kojima fanokat értem, hanem az online médiát. Nem lesznek évtizedekre visszanyúló utalások, ,mindenki a mában fogja majd megpróbálni megfejteni a megfejthetetlent. És mindez ott fog történni a 100 milliós bázis orra előtt.
Sikerre van ítélve. Mindegy mi lesz a játékban. Minden összetevő adott hozzá, a kohéziós erős (misztikum+Kojima) meg adott volt a nulladik percben a projekthez.

(#208847) .LnB válasza Moby (#208846) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Remélem, hogy így lesz. Ugyanakkor kíváncsi is vagyok rá.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208848) sp8787 válasza .LnB (#208826) üzenetére


sp8787
addikt

Te most komolyan olyan jatekon aggodsz ami lehet meg sem fog jelenni idoben? ;]
Vagyishogy egy olyan jatekon amirol "MESTER" mar elhintette a builtinexcuse-t? :DDD ;]

(#208849) .LnB válasza sp8787 (#208848) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem mondanám, hogy konkrétan aggódom. Csak az általános, a játékkal kapcsolatos, viselkedésem mellett, ami ez: [link]
Szóval az izgatottság mellett, vannak ici-pici aggályaim is. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208850) ProEvoFan válasza .LnB (#208845) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Most hogy már 100%ban érteni fogom a történetet - ok, pontosabban eltudom olvasni, értelmezni lehet hogy nem ;] - így nem lesz gond a befogadással. :B
Én is várom a játékot.Megjelenés hetében megveszem.Nem mertem előrendelni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.