Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#208951) tboy93 válasza ProEvoFan (#208948) üzenetére


tboy93
nagyúr

grat :C

(#208952) Scholes9 válasza stilo18 (#208947) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ezt én sem értem. Oled TV-n odabax a grafika is meg a HDR is nagyon látványos.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#208953) .LnB válasza Scholes9 (#208952) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nála ilyeneken nem kell meglepődni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208954) Deck válasza .LnB (#208953) üzenetére


Deck
titán

Mit? Ha mondandód van nekem mond..
Kamu HDR van a játékban ez tény. Van róla teszt is.. Digital Foundry stb.. Vagy nem tudod ezt elfogadni?
A TV-mmel meg semmi baj nincs, xbox-on szebb a játék ez is tény.
A Days Gone, AC-k-ba, FC-ba stb mind true HDR van és szebbek. (csak hogy OW játékoknál maradjunk)
Persze ezekhez kell is olyan TV ami nem 100k-s és nem csak ráírják..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#208955) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nézem ahogy itthon játszanak a BF Vel.
Slimre meglepően remekül van optimalizálva.A hangulata meg még mindig odab@sz.
Ugyan ezt láttam az SW BF2nél is.Bár még ezzel sem játszottam, de a rövid kampányokat majd végigjátszom.

[ Szerkesztve ]

(#208956) tboy93 válasza ProEvoFan (#208955) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem nagyon nem jött át a BF2. A kampány se és a játék minősége se. A grafika szerintem nem kifejezetten szép és a single rész alatt kifejezetten zavart a nagyon kicsi render distance (vagy hogyhíjják), konkrétan 5 méterrel a karakter előtt jelennek meg folyamatosan a bokrok, kövek stb. Elég lelombozó pl az Endoron.

(#208957) F_Peter válasza Deck (#208954) üzenetére


F_Peter
őstag

Azért a jó grafika HDR nélkül is létezik.

(#208958) Deck válasza F_Peter (#208957) üzenetére


Deck
titán

Hol írtam, hogy nem? Az igazi HDR, rendes megjelenővel viszont egy remek dolog és ha már beletették a HDR opciót ne kamu lenne..

PS5

(#208959) Synthwave válasza GEIL (#208933) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pacsi.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#208960) Carlos Padre válasza saelin (#208920) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Akkor a Graveyard Keeperre és a Moonlighterre egy pillantást se vess :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#208961) S e t h válasza F_Peter (#208957) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jó de hát van ahol leírták, hogy a rockstar elkúrta a hdrt akkor szar és kész, ennyi.
Minden másik játék szebb nála. Szebb is.
Engem is becsaptak az érzékeim amikor csak ültem a lovon és néztem a fák ágai között átszűrődő napsugarakat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#208962) Woodslave válasza ProEvoFan (#208955) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nagyon jó a bf v. Sajnos annyira xarul játszom és valahogy nem is érzek rá hogy már a játék élményem rovására megy pedig annyira szeretném ha jól tudnék vele játszani és nem én lennék a balfax aki azt se tudja merre van előre :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#208963) F_Peter válasza Deck (#208958) üzenetére


F_Peter
őstag

Erre gondoltam : "minden játék szebb amivel játszom".

Ebben kételkedem. Amúgy adj időt a játéknak (meg magadnak) hogy megmutassa magát.
Én az 5. Epizód környékén soroltam feljebb a grafikát az AC-nál (technikai részre értve, nem a művészire).

Ja, amúgy az tiszta sor, hogy itt rendes HDR volt az elvárható. Én sem értem ezt anomáliát, de ez van. Nálam szerencsére szép hdr-ben is (one x, lg b8).

Seth: Hmm... Na elolvasom ezeket mégegyszer, mert lehet akkor nálam is sz*r. 🙂

[ Szerkesztve ]

(#208964) saelin válasza .LnB (#208938) üzenetére


saelin
veterán

They are billions-al is megy a bill + egér, sőt át is lehet mappolni az egészet úgy ahogy akarod.

Carlos Padre
Megvan mind a kettő. :N

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#208965) Deck válasza F_Peter (#208963) üzenetére


Deck
titán

Okés, így lesz. :D :R

PS5

(#208966) Deck válasza Woodslave (#208962) üzenetére


Deck
titán

Ez amúgy csak gyakorlás kérdése.. :D

PS5

(#208967) malystryx


malystryx
senior tag

Nálam a grafika annyira nem mérvadó, ha játszható és van hangulata, akkor a mai napig szívesen előveszek mindenféle játékot, legyen az bármennyire régi. Valószínűleg a most emlegetett RDR2 is be fog jönni ha hozza azt a jól megszokott, és általam kedvelt spagetti-western hangulatot. Én már akkor elolvadok, ha a végletekig lehet pimpelni a colt-okat és rejtélyes idegeneket lehet megkeresni, szóval bizakodó vagyok, csak végeznék már a sok AC-val, de sajna fullos végigjátszást tűztem ki célul. De lehet inkább majd hanyagolom őket egy időre, már iszonyúan rá vagyok pörögve egy kis western-re. Elvégre ezzel kaptam a gépet. :K

Például úgy érzem, a mai napig nem tudtak jobbat csinálni versenyzős kategóriában a Death Rally-nál, bunyósban a WWE Wrestlemania-nál, és stratégia poszton a Dungeon Keeper első részénél. Ezek sajna PC-s játékok, de rettentően hiányoznak.

[ Szerkesztve ]

(#208968) Deck válasza malystryx (#208967) üzenetére


Deck
titán

Sok régebbi játékkal is játszom, vannak köztük nagyon régiek is szóval nem minden a grafika. A RDR2 xbox one x-en szebb és nagyobb felbontással fut. Sajnos láttam is, hogy néz ki náluk és így azt vártam biztos, hogy itt is úgy fog kinézni.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#208969) Mike válasza Deck (#208968) üzenetére


Mike
veterán

Mondj már párat pls, ami open world, és töltés nélkül szebb grafikája van a tájnak mint az rdr2-nek. Nem azért mert nem hiszem el, hanem mert akkor megnézem azokat.

(#208970) Peace válasza Deck (#208958) üzenetére


Peace
nagyúr

Meglett az új tv, elindítottam Division 2-t és elképedve néztem, hogy "Aztamocskos, de komoly ez a HDR!!!!!" ......aztán bementem grafikai beállításokhoz körülnézni, nem is volt bekapcsolva. :DDD Belőttem: "AZTAMOCSKOS, DE KOMOLY EZ A HDR!!!" :C

(#208971) Mike válasza F_Peter (#208957) üzenetére


Mike
veterán

sznob körökben? ezt hogy képzeled? a tv is minimum oled, és fél milliótól indul, de azt is csak fintorgással.

(#208972) Deck válasza Peace (#208970) üzenetére


Deck
titán

Régen engem se érdekelt de tényleg jó dolog.. Főleg majd ha több játékot is próbálsz vele és nélküle :D

PS5

(#208973) Synthwave válasza Woodslave (#208962) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy billentyűzet-egér-egérpad triumvirátus szerintem csodát művelne veled.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#208974) Deck válasza Mike (#208971) üzenetére


Deck
titán

Tehát akinek van HDR-s TV-je van, OLED-je van vagy drágább tv-je mind sznob?

PS5

(#208975) Mike válasza Deck (#208974) üzenetére


Mike
veterán

nem, a sznobság nem ezen múlik, hanem ahogy ír róla, meg ahogy másokkal beszél, kit vesz emberszámba, stb

ellenben tényleg érdekelne, melyik játkok szebbek, mert nekem már a rdr2 is hűha, de szívesen megnézek még jobbat

(#208976) hjtz4t3wrseg


hjtz4t3wrseg
senior tag

Üdv Kedves Tagok !
Van egy kontrollerem tudnátok segíteni,abban hogy szerintetek miért nem tudom tölteni ? :W
már próbáltam számítógépbe dugva és a PS4 pro-ba dugva is és nem tölt !(nem is villog sárgán ahogy szokott)
mi lehet a baj és ha elromlott akkor javítható ?

Előre is köszönöm.

(#208977) Carlos Padre válasza Mike (#208975) üzenetére


Carlos Padre
veterán

HZD :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#208978) .LnB válasza Carlos Padre (#208977) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

Nem mondom, hogy nem. Csak találtam ezt a videót a témában. Bár a grafikán kívül az RDR2 alatt sokkal fejlettebb technika van.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208979) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#208977) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Gran Turismo Sport :K

Life, Uh, Finds A Way

(#208980) F_Peter válasza Deck (#208974) üzenetére


F_Peter
őstag

Szerintem nem erre gondolt.
Nálam van oled, arra dugva one x; viszont van egy hdr nélküli monitor a kisszobában, arra anno az S-t dugtam, most néha ott van a Ps, de ott is van egy X.
Oda-vissza kipróbáltam minden felállást, volt hogy 4 különböző konzol ment körbe 3 kijelzön (pár nap itt, aztán csere).
És ezután azt mondom, hogy az a sznob, aki azt mondja hogy csak a fulloson az igazi. A legtöbb esetben a kezdetben ámulatot kelt a különbség, de ez aztán kopik és ha belefeledkezel a játékba, akkor elsiklasz a különbség felett.
Vannak kivételes játékok, ezért írtam hogy ez a "legtöbb esetben" van így.

[ Szerkesztve ]

(#208981) hombre[EU] válasza .LnB (#208978) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Modellek rdr, GI hzd :) az animációk jobbak,részletesebbek rockstarnál, de gameplay szempontjából ugyanezt a minōséget a naughtydog annyival természetesebben,folyamatosabban mūveli,hogy kicsit (nagyon?) szerencsétlenebbnek tūnik az rdr

Life, Uh, Finds A Way

(#208982) RangerFox válasza hjtz4t3wrseg (#208976) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Kontakthiba? Esetleg az akksija halott.

(#208983) Deck válasza F_Peter (#208980) üzenetére


Deck
titán

Én szoktam néha monitorról is játszani. Felőlem mindenki úgy élvezi a játékot, ahogy akarja, szeretné és eldönti mindenki magának tetszik-e vagy sem.
Amúgy ha egy EA vagy Ubisoft játékba lenne kamu HDR beállítás sokan innen keresztre feszítették volna őket.. De h a Rockstar az nem számít :D

PS5

(#208984) belan válasza Deck (#208968) üzenetére


belan
addikt

Hat igen x szebb a élet 😂, amúgy én úgy jatszottam végig a oled tv hogy hdr ki lőttem . Ps-en el lett bassz..... a Checkerboard .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#208985) Deck válasza belan (#208984) üzenetére


Deck
titán

Igen ezt is tanácsolják..:D

PS5

(#208986) hjtz4t3wrseg válasza RangerFox (#208982) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Akksi cserélhető ? (javítható) ? hol foglalkoznak ilyesmivel ?
próbáltam két különböző kábellel is !

köszönöm.

(#208987) RangerFox válasza hjtz4t3wrseg (#208986) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Vidd vissza oda, ahol vetted. Vagy a Hireltechbe.

(#208988) Woodslave válasza Synthwave (#208973) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez nagyon valószínű mert bár pcn se voltam multis de ott célzás jobb volt. De ez konzol igy kellene. Na mindegy legalább nem függök rá jobban

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#208989) belan válasza Deck (#208985) üzenetére


belan
addikt

Days gone láthatóan élesebb játék a HZD is . Mondjon akárki akármit .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#208991) Deck válasza belan (#208989) üzenetére


Deck
titán

Ja meg a FC-k, AC-k és majdnem minden más játék is, mindben éles a kép. Látni lehet, hogy nem éles és kicsit mosott a kép a távolban. Ez van látom, m1.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#208995) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Burnout Paradise Remasterdet
Akik eddig jelentkeztek a majdani online trófeákra a platina oltár előtt.
Bogyi007
marilllyo
gyuromoj
LucentTwo
Nayrobi

Vegyetek fel PSN (aki még nem tette) és beszéljük meg ki mikor ér rá. Nyolc ember kellene amúgy, de ha szerencsénk van, akkor online emberkékkel pótolható a csapat.
Persze jelentkezni még mindig lehet.

(#208996) hjtz4t3wrseg válasza RangerFox (#208987) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Oké ! :R

(#208997) Deck válasza Woodslave (#208962) üzenetére


Deck
titán

Új COD nem érdekel? Abban játszhatsz majd egér billentyűzettel is.

PS5

(#208998) Mike válasza Deck (#208991) üzenetére


Mike
veterán

hm... akkor megnézem ezeket, AC is van meg HZD is, de még nem jutottam odáig hogy játsszak is velük
A GoW is nagyon szép, csak ugye ott nem indulhatsz neki a világnak
Az rdr2-ben meg az tűnt fel hogy nincsenek nagyon ismétlődő textúrák, illetve minden fához odamehetsz ami távolban van
illetve a hegyek nagyon tetszenek a távolban
ami megint nem csak dísz, fel is tudsz rá menni

(#208999) Woodslave válasza Deck (#208997) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem akarok egérrel a kanapén :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#209000) Dr. Venkman válasza Mike (#208998) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Ez lesz az új fokmérője a minőségnek: Melyik játék a legélesebb?

Nekem egyszerű parasztslimem van, 10 éves Samsung tévével, de szerintem azon is lenyűgöző a grafikája a RDR2-nek, a játék meg - számomra - sokkal lebilincselőbb volt mint egy Horizon Zero Dawn vagy egy AC. Sőt talán az egyetlen openworld játék volt, amit igazán szerettem.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.