Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#208751) saelin válasza Nayrobi (#208716) üzenetére


saelin
veterán

A Wipeout az érdekel nagyon. Sniper játék meg jó lesz próbába, mert még nem volt szerencsém sosem a szériához. Én azt mondom közepes az ehavi kínálat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#208752) Kendek válasza Synthwave (#208744) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A frame rate az nem, a Sony teszteli is, meg vannak a minimális elvárások, különben ugye jön a - még komolyabb - rosszullét. Amennyire tudom a PS5 kiadásakor a jelenlegi VR marad, aztán majd csak később frissítik azt is.

<-ƘƘ->

(#208753) seniman válasza Scholes9 (#208749) üzenetére


seniman
addikt

PC-n ennyit felemészt évente csak a VGA csere.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#208754) Synthwave válasza Kendek (#208752) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor Karácsonyra lehet, meglepem magam. Mondjuk az a baj, hogy túl sok mindennel kéne meglepni magamat. :D

Szemüveg nem para?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#208755) SH4D0W2011 válasza Synthwave (#208750) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ahaa, értem. De még úgy is tök jó ennyiért. Kicsit az én fantáziám is piszkálja, lehet egyszer rászánom magam. :)

(#208756) Scholes9 válasza seniman (#208753) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Így van. És ez csak az egyik alkatrész :) Ennyiért a 4K gaming “ajándék”. És ez csak egy része.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#208757) Synthwave válasza SH4D0W2011 (#208755) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugye? Ennyiért már engem is kicsit jobban birizgál, mint 150-300 ezer között. : >

Mondjuk nyilván nem egy Oculus Rift vagy HTC Vive, de akkor is.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#208758) Wesder válasza Scholes9 (#208749) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem ràérsz majd Scarlet S-t venni. Nem vàrhatò semmi rendkívüli. Az új szupercsapat is max egy AA jàtékkal fog kijönni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208759) Kendek válasza Synthwave (#208754) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A szemüveg elfér alatta, nekem is van és nem zavaró. Annyi, hogy ilyenkor nyáron ha izzad az ember, akkor az eléggé kellemetlen, mert rendesen bepárásodik. De hűvösebb időszakokban nincs ezzel gond. :)

<-ƘƘ->

(#208760) Synthwave válasza Kendek (#208759) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mondom én, hogy egyre jobban legitimizálódik a cucc. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#208761) Zolabol


Zolabol
tag

Sziasztok.

Új vagyok a konzolok világában. PS4 fat gépet vásároltam, és jelenleg a kontroller kimenetén használom a fülest ( Kingston Hyperx cloud)
Úgy vettem észre, hogy az itt elérhető hangminőség nem éppen a legjobb... Legalábbis a PC-n használt sonar hangkártyához képest.

Van valami megoldás, hogy javítsak a hang minőségén, illetve elérjek egy virtuális hangzást?
Olvastam a bevezetőben az USB-s hangkártyát, de azt írta a srác, hogy ahhoz szoftver kell és nem használja ki 100%ban a PS4 csak a PC.

Vagy jobb megoldás lenne egy 7.1-es hangfalrendszer füles helyett? ( mikrofont nem használok)

köszi

[ Szerkesztve ]

(#208762) Frod válasza Gerzsi (#208720) üzenetére


Frod
addikt

Hellblade
Everspace: Stellar Edition

mindkettő ahogy elnézem historical low price, az Everspace nagyon régóta ki volt nézve, ennyiért szinte ajándék :C

Do you see the white shadow?

(#208763) erahurka válasza Gerzsi (#208720) üzenetére


erahurka
félisten

Én semmit, és valszeg így is marad most. PC-n ott az F1 2019, múltkori PS4 akcióban meg vettem Days Gone-t, Observert meg még valamit. És még hány játszatlan korábbi vásárlásom van, a PS Plus cuccokról nem is beszélve :Y

(#208764) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amúgy egyedül vagyok azzal az érzettel, hogy a PS4 gamepad alapvetően szép előrelépés a PS3-ashoz képest, de az utóbbinak valahogy jobb az analóg része?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#208765) ProEvoFan válasza Synthwave (#208764) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mikor kicsomagoltam a gépet és a kezembe fogtam a kontrollert, nagyon gagyinak hatott.Két és fél éve megvan, eddig ok minden.

(#208766) Synthwave válasza ProEvoFan (#208765) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem, mármint úgy értem, hogy fogásra, első benyomásra igényesebb/jobb a PS4-es pad, viszont az analóg karjai az X360-éra emlékeztetnek - aminél nekem szimpatikusabb a PS3-as pad analóg megoldása.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#208767) SH4D0W2011 válasza Synthwave (#208766) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Lehet kapni thumbstick gripet, akár domború kialakításban is, lehet egy ilyennel javítanál a komfortérzeten, már ha ez a problémád vele. :) Nekem első naptól van a kontrollereken ilyen, a gyári kialakítása nekem sem tetszik.

(#208768) hombre[EU] válasza Zolabol (#208761) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Egy rendes dac kell neked (pl. soundblasterx g6), de azok olyan árban vannak,mint egy PS Wireless Platinum headset ami out of the box és kényelmes (nincsenek biszbaszok,kábelek). Vehetsz olcsó hangkártyát, de kis pénz kis foci
dac, headset

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#208769) Scholes9 válasza Mike (#208728) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kb. én is így vagyok vele, nem is vettem semmit :D Bár most az Xbox megy.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#208770) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#208768) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azért egy használt ASTRO mixamp pro nem olyan rossz vétel. Kis pénz, de odabasz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#208771) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#208770) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nemtudom mennyi használtan,de újonnan ugyanott van :D

Life, Uh, Finds A Way

(#208772) Mike válasza #20411392 (#208732) üzenetére


Mike
veterán

nem fog idén kijönni, nyugi

(#208773) EczkE


EczkE
addikt

Az AC Odyssey utan 2 hettel a Days Gone is kivegezve, termeszetesen platinazva. :D

Imadtam az egesz jatekot, tortenetet, karaktereket, hordakat olni. Ujabb remek exkluziv cim lett szamomra. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#208774) Mike válasza Scholes9 (#208749) üzenetére


Mike
veterán

én várok fél évet. bétateszteljétek ti :)

(#208775) Demizson92


Demizson92
aktív tag

Sziasztok!

Na megjött a PS...

Le vagyok nyűgözve!!!! 1TB PRO.

Az első játék a Detroit... nagyon tetszik! Nem tűnik 30FPS-nek, többnek látom, aztán lehet velem van a baj :D

Lenne pár kérdésem:

- Létezik valami tok amibe bele tudom rakni a joy-t, amikor nem használom, hogy ne porosodjon? valaki használ ilyet?
- A joy-t milyen sűrűn érdemes tölteni és hogyan? láttam valahol charging stationt ez hogyan működik? ugyanúgy kábel segítségével és elől bedug és tölti?

Bocsi ha hülyeségeket kérdezek :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#208776) Mike válasza Demizson92 (#208775) üzenetére


Mike
veterán

1. egy alaplap zacskója
2. sima usb-s telefon töltővel töltöd, amikor lemerül
érdemes kettőt tartani
van színes is mielőtt veszel egy második feketét

[ Szerkesztve ]

(#208777) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Egyébként az augusztusi játékok senkit nem érdekelnek ha nem a Black Flag?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#208778) hombre[EU] válasza Demizson92 (#208775) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Tōled kell playstationt venni :D

Carlos most mindenki EA fan lett :DDD nyomják a pegglet

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#208779) Demizson92 válasza hombre[EU] (#208778) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Na miert?:D

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#208780) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#208777) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ne viccelj,. mind a két játék teljesen jó.

(#208781) Scholes9 válasza Mike (#208774) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szerintem azért valamennyit fogok én is várni, ha csak nem jön olyan cím :D De lehet első napos lesz, meglátjuk :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#208782) seniman válasza Demizson92 (#208775) üzenetére


seniman
addikt

1,tok
2,Attól függ mennyit használod
3,Dokkolót Venomot vegyél,kíméli az usb portot

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#208783) Deck válasza Kendek (#208726) üzenetére


Deck
titán

Nekem jobban bejönnek a Tomb Raider játékok mint az Uncharted, bár szeretem mindegyiket. A Tomb Raider játékok meg sokkal előbb voltak mint az Uncharted.

PS5

(#208784) Kendek válasza Deck (#208783) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, de én most inkább úgy értettem, hogy kifejezetten ez a legújabb rész az aminek az egyes elemei akaratlanul is az Uncharted 4-re emlékeztetnek. Ami nem baj, de az előző kettőnél nem tűnt fel. :)

<-ƘƘ->

(#208785) Deck válasza Kendek (#208784) üzenetére


Deck
titán

:R
Ilyen dolgok akarva/akaratlanul is előfordulhatnak sok játéknál.

PS5

(#208786) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Summer Sale-ben megvettem a Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4-et. Előzetesen nagyjából négyszer utána néztem, hogy melyik részt kell megvennem ahhoz, hogy ismerjem a sztori végét. Mert a nagy háború elejéig láttam az animét. Próbáltam minél kevesebb spoiler megismerése nélkül belőni, hogy most a 3. vagy a 4. résztől kell játszanom a játék(ok)kal?! Jó, megvettem a 4.-et. Elkezdtem vele játszani, naná, hogy nem vágtam mi van. Most letöltöttem az anime-t, fillerek nélkül a 296. résztől. És nézem, hogy felvegyem a fonalat. :D

Na de a játék pár küldetés után is elég letaglózó. Baromi jól néz ki, tökéletesen átadja az anime rajzolási stílusát, és még jobban is fest. Már rögtön az elején egy elég látványos csatával indítunk: [link]

Majd ha végigjátszom biztos fogok írni róla. De előbb lehet végig nézem most már az anime-t. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208787) Deck válasza .LnB (#208786) üzenetére


Deck
titán

Érdemes végig nézni, filler nélkül szuper :R

PS5

(#208788) Dreimus válasza .LnB (#208786) üzenetére


Dreimus
senior tag

Ezzel a csomaggal jártál volna a legjobban, mert ez a teljes sorozat.

(#208789) .LnB válasza Dreimus (#208788) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, tudom, hogy van ez a teljes kollekció, de felesleges lett volna. Mert az elejétől semmiképp nem játszottam volna végig. A nagy háborúig láttam az anime-t (fillerekkel együtt!), és sok éve piszkálta a csőrömet, hogy mi lehet a sztori vége, de nem akartam neki állni végignézni az anime-t. Aztán mikor láttam a játékokat, gondoltam, hogy jó lenne onnan megtudni a történet befejezését míg végigjátszom. De nem emlékeztem 100%-ra, hogy hol hagytam abba az anime-t. Azt tudtam, hogy a nagy háború már elkezdődött, de annyi filler volt (azért is fejeztem be a nézését), hogy nem emlékeztem.

Aztán most, hogy elkezdtem a játékot, Sasuke sztori vonalát kezdtem (ő a kedvencem). Kiderült, hogy nem láttam még azokat a részeket ahol a játék kezdődik, sőt előtte való jó pár részt se. Szóval akkor letöltöttem jó sok részt, és elkezdtem nézni.

Tegnap értem az anime-be oda, ahol a játék kezdődik. Naruto és Tobi harca. Az után, hogy Naruto megismerte az összes bijuu nevét, és most használta először Kumara (kyuubi) teljes erejét. De most már lehet, hogy végig nézem az egészet, így fillerek nélkül azért mindjárt más. De amikor még néztem, akkor hetente jöttek a részek, és meguntam a sok mellékes részt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208790) Deck


Deck
titán

Vab itt aki gba játékokkal is játszogatott/játszik? :R

PS5

(#208791) SH4D0W2011 válasza seniman (#208782) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nekem is van ilyen tok, de nem egyszerűbb eltenni egy fiókba a kontrollert? :D
A dokkolóval pedig egyet értek, hasznos, kényelmes cucc, a lényeg, hogy az alsó töltő csatlakozót használja, vagy a linkelt Venom megoldása is jó, hogy csak egyszer kell bedugni az USB-be.

(#208792) Deck


Deck
titán

EA Acces miatt kipróbáltam pár játékot:

Unravel 1-2: Csak kipróbáltam. Aranyos meg minden de nem az én világom, nem nekem készült.

Battlefield 1, 5: A kampányt érdemes végig játszania mindenkinek. A grafika brutális, zene, az elmesélés.. Szuper! Szerintem mindent elmond, hogy nem vagyok oda a vh-s témákért de ezt imádom! Sőt, pár száz óra COD multi után mondhatom azt, hogy COD-os vagyok de jobban tetszik a Battlefield. Valahogy más, jobb..

A Way Out: Mindig is érdekelt a coop miatt és fantasztikus élmény a játék, sok olyan megoldással amire nem is számítottam, nagyszerű játék! Ajánlom mindenkinek. Még nem fejeztem be.

:R

PS5

(#208793) Carlos Padre válasza .LnB (#208786) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Aaahh, én is most kezdtem el nézni a sorozatot, az első három rész már megvan :DDD. Mi azok a fillerek? Töltelék részek amiknek nem sok közük van a fő sztorihoz?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#208794) Deck válasza Carlos Padre (#208793) üzenetére


Deck
titán

Töltelék részek amiket csak azért csináltak mert beérte az anime a mangát. Az anime fele kb az. Még a legnagyobb rajongókat is kikészíti ennyi filler rész.

PS5

(#208795) .LnB válasza Carlos Padre (#208793) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

E szerint nézd, mert megőrülsz: [link]
Komolyan, a vége fele (utolsó 300 rész), már annyi filler volt, hogy ott hagytam a francba, pedig előtte láttam az összes részt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208796) Dvix válasza Demizson92 (#208775) üzenetére


Dvix
senior tag

gratulálunk és további jó szórakozást! ;)

(#208797) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Burnout Paradise Remasterdet is próbáld ki.Anno PCn is végigjátszottam, de így újra textúrázva nagy TVn jobban átjön a hangulata.

(#208798) RangerFox válasza Synthwave (#208766) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én pont fordítva érzem, a Ps3 analógjairól lecsúszott az ujjam, mert domború kialakítású. A Ds4 szebb, jobb fogásra, habár emlékeim szerint valamennyivel nehezebb is a DS3-nál.

(#208799) Bétaville


Bétaville
senior tag

Sziasztok srácok!

Van egy kis problémám.
Alvó módban van a PS 4-em és nem tölti a DS4-et.
Tehát nem világít a kontrollerem. Mi lehet a gond? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#208800) ProEvoFan válasza Bétaville (#208799) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nincs beállítva hogy töltse vagy már feltöltötte és azért nem világít.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.