Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#208451) Woodslave válasza gamegod (#208446) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mondjuk tényleg jó. Dying light zombik nélkül. Akkor ez a második rész?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#208452) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

Köszi mindenkinek!!

(#208453) Wesder válasza Woodslave (#208451) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt úgy szoktuk mondani hogy a Dying Light a zombis Mirror's Edge.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#208454) james001


james001
veterán

Aranyos kis játék ez a Horizon Chase Turbo. Csak kissé cseszi a szememet egy idő után az útnak a "villódzása".

https://psnprofiles.com/kazama001

(#208455) penge111


penge111
addikt

Tegnap elkezdtem a BatmanArkham Knightot, elégjó kis játék leszez. De az irányítástól, főleg a batmobilétól már sikerült idegösszeomlást kapnom. De vannaka gyakorlótészek azok krzdenek gatyábarázni :C

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#208456) erahurka válasza penge111 (#208455) üzenetére


erahurka
félisten

Zseniális cucc, a legjobb Batman játék!

(#208457) Bétaville válasza penge111 (#208455) üzenetére


Bétaville
senior tag

Nekem kb. 20 percet volt a gépben. Nagyon nem jött be. :(

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#208458) Steve1207 válasza james001 (#208454) üzenetére


Steve1207
veterán

Utolsó görög pálya, ha ezt túléled, nincs mitől tartanod ;] Az egyik legidegesítőbb pálya volt számomra, alig bírtam megszerezni az első helyet elejében.

.

(#208459) Rage47 válasza penge111 (#208455) üzenetére


Rage47
veterán

megszokod majd és mindenkit irtasz vele :D nekem is fura volt először

(#208460) S e t h válasza Steve1207 (#208458) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lyézusom, eltört a szemem. Először azt hittem gyorsítva van felvéve.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#208461) torik válasza Bétaville (#208457) üzenetére


torik
senior tag

Maga a játék nem volt rossz, de különösebben jó sem, ugyan az volt mint az összes többi Arkham játék. Én nem szerettem hogy beleerőltették a Batmobilt, de biztos a Rocksteady-nél is érezték hogy kell valami bele ami tényleg újítás, mert azon kívül ugyan az pepitába mint az azt megelőző 2+1 játék volt.

Én végigpörgettem a miheztartás végett, ha már az előző címek is megvoltak akkor illik lezárni, de nagyon lagymatag lett, érződött hogy az utolsó etapra kiégett a sorozat.

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#208462) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Szerintetek melyik ea access játéknak a legjobb a multija. Mármint fps

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#208463) Neoteric válasza Woodslave (#208462) üzenetére


Neoteric
addikt

Battlefield V

PSN: ne0teric_sAN

(#208464) stilo18 válasza penge111 (#208455) üzenetére


stilo18
addikt

Mocskos jó játék, imádtam.

A batmobilt meg majd megszokod, idő kell csak neki :B

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#208465) #10186752 válasza Woodslave (#208462) üzenetére


#10186752
törölt tag

BF V, nem is kérdés.

(#208466) Demizson92


Demizson92
aktív tag

Köszönöm a válaszokat :R

Egyelőre ezeket rendeltem meg: Last of Us, Pókember, Until Dawn :)

Valami amit érdemes beszerezni még a gép mellé? valahol láttam charging stationt vagy más kiegészítőt?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#208467) vg válasza Neoteric (#208463) üzenetére


vg
addikt

Hát, szerény véleményem szerint a titanfall 2 attrition multi módja ezerszer élvezetesebb mint a bf 5 bármelyik módja.

(#208468) Deck válasza vg (#208467) üzenetére


Deck
titán

Egyetértek veled de ez is ízlés kérdése. Scifi fps vs világháborús fps. Én pl utálok minden világháborús játékot.

PS5

(#208469) Wlac válasza vg (#208467) üzenetére


Wlac
Ármester

Ez igaz, csak az a baj, hogy ki van halva a multi.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#208470) pulffy válasza Deck (#208468) üzenetére


pulffy
őstag

Mondjuk ezzel én is így vagyok hogy ha fps akkor scifi, de nálam még a jelenkor sem játszik...

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#208471) vg válasza Wlac (#208469) üzenetére


vg
addikt

Ez nem igazán igaz, én minden nap tolom, 3-4 ezer játékos van (kiírja) állandóan.

(#208472) EczkE


EczkE
addikt

Batyamnak kellene kis segitseg, ezt az uzenetet irta:

A rendszer szoftvert nem akarja frissîteni hibakódot dob ki a megoldás az lenne hogy safe mode ban kéne frissíteni de miután elindítom csatlakoztatom a kontlorelt az usbhez nyomom a ps gombot ès nem reagál rá valami ötlet esetleg?

Velem ez nem fordult meg elo igy otletem sincs mit kene tenni.

Asszem mindenféleképpen!

(#208473) fahrii


fahrii
őstag

Sikerült nekem is az újrapasztázni a gépet, olyan halk lett a gép mint még soha. Végre nem egy porszívó mellett kell játszanom. :)
Örök hála Sordoran! :R

(#208474) Sordoran válasza fahrii (#208473) üzenetére


Sordoran
addikt

Örülök, hogy sikerült! ;)
Nekem sajna a zörgő hang visszajött, szóval annak továbbra se tudom mi a forrása. Szétszedés közben nem láttam semmi furcsát, tápot direkt jobban megnéztem. Viszont még mindig azt és a ventilátort tartom fő gyanúsítottnak.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#208475) mttssz


mttssz
senior tag

USB hangkartya:

Kotni szeretnek sima 3.5mm jack csatis hangfalat a PS-re kozvetlenul, ehhez jol gondolom hogy eleg egy barmilyen USB-s hangkartya amit csak siman bedugok valamelyik portba?

(#208476) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Előfizettem az EA accessre. Egyelőre csak egy hónapra, de szerintem pár hónapig fizetni fogom.
Burnout Paradise Remastered, BF V, SW 2, Unreval 1.2. és az NHL/NBA 19 érdekel a listáról.Szeptemberben a Fifa 20 tíz órás trial is jól fog jönni.
Ja, és a gépen három account van, de szerencsére osztható az access, mint a ps+.Ez hatalmas plusz az EAnek.Vagy a Sonynak?Mindegy.Pár ezer forintot simán megérnek ezek a játékok.Sőt...

(#208477) KaitouP válasza mttssz (#208475) üzenetére


KaitouP
veterán

Elég bármilyen, ugyan minél magasabb minőséget szeretnél, ahhoz érdemes választani a hangkártyát is.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#208478) Deck válasza KaitouP (#208477) üzenetére


Deck
titán

Olcsók nem lesznek hangosabb sem mint gyárilag.

PS5

(#208479) mttssz válasza Deck (#208478) üzenetére


mttssz
senior tag

TV -> monitor mozgatast elt meg a PS, ezen nincs hang kimenet szoval igy kell megoldanom, nem minosegbeli vagy hangerobeli javulast varok :D

(#208480) Deck válasza mttssz (#208479) üzenetére


Deck
titán

Akkor jó lesz bármelyik. Sokkal jobb is így amúgy mert nem a kontrollert meríti.

PS5

(#208481) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ezt a bf multit el kell felejteni. Az ok hogy béna vagyok tehát kétszer annyit halok mint ölök de ez nagyon durva időcsapda...

A bf 5 story része viszont bőven kielégíti minden ilyen igényemet. Psen nem nagyon fpsezek a modern warfaret végigvittem most easyn de azt ismertem. Csak emlékszem mennyire ment ez a story csak töltelék mert a multi a lényeg és mintha a bf1-nel igy is lenne de ez az 5 rendben van

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#208482) RangerFox válasza Woodslave (#208481) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Engem meglepett, mennyire beszippantott a multija, pedig az előző BF-eket, meg ennek a bétáját se nagyon kedveltem. És meglepően kezdőbarát, bőven van sikerélményem benne.

(#208483) Woodslave válasza RangerFox (#208482) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A magamét sikerélménynek nem nevezném de nagyon berántott :K

Amúgy milyen érzékenység ajánlott? Továbbra se vagyok fps guru bár jobban megy már. Magas vagy alacsony a jobb?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#208484) storm3


storm3
senior tag

Kontrollerre is van gari? Az én PS-em fél éves,de a hozzá kapott kontroller jobb stickje balra húz...

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#208485) S e t h


S e t h
nagyúr

Gyakorlatilag keresem a szavakat és az államat a padlón.
Novemberben léptem be a ps táborba és előtte is olvasgattam a fórumot, kacsintgattam xbox felől és képben voltam az exkluzívokkal.
Ami először letaglózott az a RDR2 volt, ami ugye nem is ps kiváltság, de elvitt egy letűnt korba, és olyat nyújtott amit eddig csak film tudott.
Aztán kaptam egy maflást a Last of us-tól, mert egy 6 éves játék odavert rengeteg lelketlen alkotásnak, amit a pénznyelő cégek tolnak futószalagon.
És most egy 2015-ös játékkal játszom, ami nem exkluzív és itt nagyon nem is olvastam róla, így nem is volt minek utána néznem.
Aztán megvettem 1500 forintért a Metal Gear Solid Ground Zerot és a Phantom paint és nem találom a szavakat, főleg az utóbbi miatt.
A Ground zeroról írtam már pár szót, nem ismételném magam, de igazából a Phantom painról sem igazán tudok írni, mert oldalakat lehetne róla és talán az sem fejezné ki mi zajlik egy zseni agyában, amit bitekbe álmodott.
Egy biztos. Ebben a játékban benne van egy ember elképzelése, fantáziája, vágya, minden gondolata, egy mese amit ő mesél el, olyan mese amit csak maximum gyermekként hallgattál este a szüleidtől. Kojima egy zseni.
És bár bár adja magát az összehasonlítás, hogy felvessem a Far cry sorozatot, de ha az a játék jó, akkor a Metal gear sorozat utolsó darabja milyen? Mert az Ubisoft folyamatosan kiad egy vázat és nem tölti meg élettel, lecseréli az ecsetet és ugyanazt tolja az orrod alá, eszed, nem eszed, ezt kapod.
De Kojima, apám, ez a játék most arcba vágott rendesen és nem tízig kell rám számolni, de véleményem szerint pár hónapig el fog tartani, hogy felocsúdjak, mert addig bizonyosan tolni fogom.
És igen, köszönöm nektek akik ajánlottátok az otherworld metal gear összefoglalóját, mintha egy filmet néztem volna. Bár messziről sem vagyok a metal gear világ ismerője, sőt, kevesebbet tudok a legtöbb gamernél, de még így is beszippantott ez a világ.
A phantom pain első egy órás prológusa olyan volt mint egy film, amitől feltámadt bennem a kíváncsiság, bakker, ismerni akarom ezt a sorozatot, na keressünk rá az otherworldre.
Persze a phantom pain epizódot nem nézhetem meg a spoilerek miatt és bár tudom, hogy lényegében nincs lezárva a sorozat megfelelően, de cseszettül várom a játékban az átvezető videókat, még ha ezek töredék mennyiségűek is a negyedik epizód után.
Ha meg vki olyan világtalanul élte az életét, mint én és nem ismerte az alkotást, annak itt egy kis kedvcsináló.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#208486) RangerFox válasza Woodslave (#208483) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Próbáld egyre feljebb venni az érzékenységet, meg a Depth of fieldet. Meg a crosshair színét is érdemes megváltoztatni, hogy ne olvadjon bele a környezetbe (pl. élénkzöldre). Mondjuk én hagytam alapon az érzékenységet, jól eltalálták.

(#208487) .LnB válasza S e t h (#208485) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208488) Wlac válasza vg (#208471) üzenetére


Wlac
Ármester

Hát nem tudom, tegnap este 3 perc után talált meccset, majd utána megint kellett neki 2 perc. A múlt héten haverral toltam, akkor 7 percet kellett várnunk.

Szerk: minden játékmódot bejelöltünk (bár hónapok óta csak az Attritiont láttuk).

[ Szerkesztve ]

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#208489) kerobi


kerobi
senior tag

Csináltam nektek egy kedvcsináló [képet ] a játékból. Kinagyítva látszik, hogy hogy figyeltek a részletekre a készítők. Itt még nem vagyok Nomad.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#208490) Deck válasza S e t h (#208485) üzenetére


Deck
titán

Zoli kritikáját is nézted akkor PH-ről?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#208491) S e t h válasza Deck (#208490) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem tudom megszokni az új felületet. Miért nem tudom keresés után a cikket megnyitni csak a hozzászólásokat?
Teló böngészővel, ph appal egyszerűen nem megy.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#208492) .LnB válasza S e t h (#208491) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A lapcsalád melyik oldala van beállítva neked Elsődleges portál-nak? Mert a Gamepod-on, Prohardver-en még a régi felület van. Beállításaim-nál át tudod állítani.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208493) S e t h válasza .LnB (#208492) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mobilaréna. De akkor kipróbálom más beállítással is.
De közben gyorsan elindítottam a pc-t, átküldtem két logoutos és egy gamepodos cikket a szűrés után, elolvasom majd őket napközben. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#208494) Deck


Deck
titán

Nincs valami oldal vagy összegzés olyan játékokhoz amiknek a végigjátszásánál kell a nehezebb nehézségi, hogy megkapd azt a trófeát? Vagy ti tudtok?
Pl: Darksiders játékoknál is kell Apocalyptic nehézség, Rise of the Tomb Raider-nél van Survive difficulty trófea, Régebbi Unchartedek-nél is, stb stb..

PS5

(#208495) #10186752 válasza RangerFox (#208482) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nekem is volt, a legelső meccsemen 6 kill és 31 halál. :D

Többet nyaltam a földet, mint álltam két lábon.

[ Szerkesztve ]

(#208496) #10186752 válasza Woodslave (#208481) üzenetére


#10186752
törölt tag

Miért lenne időcsapda, ha valami elszórakoztat?

Ha ugyanazt az időt más játékkal töltenéd, nem lenne az? Azért, mert ott mérges répákat kell gumibottal csapkodni, vagy egy labdát kergetni, itt meg "emberekre" lövöldözöl?

Az utóbbi két hétben csak a Dragon Quest Xi-et toltam, hétvégén elkezdtem a BF5-öt, hozzá sem nyúltam máshoz. :)

(#208497) .LnB válasza S e t h (#208493) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom Phantom Pain-es cikkekről van e szó. De ha igen, akkor ne olvass utána. Én azt tanácsolom. Játszd végig, a játék vége szerintem rendesen oda fog verni hidd el. :) Még így is, hogy nincs kész, és nem vágod a teljes sztorit.

Egy tanács, Skullface szövegére nagyon figyelj. (Ez nem a sztori szempontjából lényeges, de egyszer baromira meg fogsz lepődni. :D (Ilyen "jól hallottam?!" szinten)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208498) .LnB válasza storm3 (#208484) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, hogy van. A PS része. Sőt ha külön veszel csak kontrollert, arra is van egy év.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208499) vg válasza Wlac (#208488) üzenetére


vg
addikt

Lehet, hogy pár perc, de nem is indít olyan mérkőzést, hogy egyik csapatban vannak ketten, a másikban hatan, ráadásul rangsorol is. Nem fogsz olyan csapat ellen menni, ahogy mindenki 40-50 szintű. Amúgy olyan mint a bf, ott is mindenki a conquestet játsza, itt meg a attrition-t. Ami fasza a titanfall-ban, hogy az előzetesekben látott trükkök meg látványos dolgok nem előre megírt jelenetek, hanem valóban kivitelezhetők.

(#208500) Woodslave válasza #10186752 (#208496) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem akarok most olyan játékra függeni amit nem tudok bármikor abbahagyni. Oké hogy egy parti 30 perc kb. De az V-ben mondjuk összefüggenek valamilyen módon, vagy az ember na még egyet alapon játszik és ott van megint 4 óra :D örülök hogy most nincs már from játék, másból meg aránylag könnyen ki tudok szállni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.