Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#208501) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Más is várja a Ghost Recon Breakpointot? Megint felraktam a Wildlandset, és ismét "elkapott". Remek játék, csak mellette az AC Odyssey-el sem haladok :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#208502) Wlac válasza vg (#208499) üzenetére


Wlac
Ármester

Tudom, hogy elég badass játék, régen sokat nyomtam vele. Ez például egy jobb megmozdulásom tavalyról (az első fél percben éppen kávéztam).

Abban igazad van, hogy a játék nem teljesen kihalt, mert a szerverek azért megtelnek, de egy aktív játékhoz képest elég lassan talál meccset, így érthető ha sokan kinyomják a matchmakinget a sokadik petc után. Sajnálom nagyon, mert baromi élvezetes játék, és megérdemelné a népszerűséget, de nagyon szerencsétlen körülmények között jött világra. A legjobb az volna, ha ez lenne a másik játék az augusztusi Plusban, az biztosan megnyomná a játékosbázist.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#208503) hombre[EU] válasza S e t h (#208485) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Használt ps3 és mehet a MGS orrvérzésig :)

Life, Uh, Finds A Way

(#208504) psycroptic


psycroptic
őstag

Ha valakinek megvan a Dark Souls 3 és lenne kedve segíteni nekem pär PVP-vel megszerezhetö trófeät összehozni azt megköszönném! :R Semmi dolga nem lenne a jelentkezönek csak pärszor meghalni... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#208505) Woodslave válasza psycroptic (#208504) üzenetére


Woodslave
nagyúr

dark soulsban meghalni? Ki hallott már olyat. :F ;] Ha nem lesz záros határidőn belül jelentkező akkor vállalom, De most nincs fenn és tárhely problémákkal küzdök. De szerdán dobj egy privátot ha addig nem sikerül.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#208506) dollarZ18 válasza Deck (#208494) üzenetére


dollarZ18
tag

A 2 legjobb trófeás oldal (guideok, tippek, stb.) :

https://psnprofiles.com/

https://www.playstationtrophies.org/

(#208507) #10186752 válasza Woodslave (#208500) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nyomd a Squad Conquest-et, az csak 15 perc, meg egyébként is, szerintem az a legélhetőbb játékmód, a leggyorsabban is lehet fejlődni benne.

(#208508) psycroptic válasza Woodslave (#208505) üzenetére


psycroptic
őstag

Nagyon köszönöm! :R :R Jelentkezek, ha nem jelentkezik senki! :R

PSNID: Tomy83PS

(#208509) marilllyo válasza Deck (#208494) üzenetére


marilllyo
veterán

Félsz tőlük? :D Nekem az a tapasztalatom, hogy általában nem az a legnagyobb szívás. Ha kiismered és kitapasztalod, akkor nem olyan veszélyes egy hard, vagy mégnehezebb difficulty. Bár erre térjünk vissza majd ha végigtoltam a Doom 3-mat nightmare-en. Elképzelhető, hogy megváltozik a véleményem...meg az arcom tükrözte életkor. ;]

Amúgy egy jó kis multis trófi pakk, a kihalt szervereken mindig fincsi... Esetleg egy szoros time trial. Plusz minden trófea szemöldökráncolós, aminek a nevében benne van, hogy "challenge".. Pláne, ha még mellette van a "gold" szócska is. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#208510) Deck válasza marilllyo (#208509) üzenetére


Deck
titán

Pont, hogy ilyen játékokat keresek.. Nagyon megszerettem az ilyen trófeákat :P
Sose játszom szinte amúgy nagyon normálon, ritka nagyon.

Mivel, te neked igen sok platinád van így biztos tudsz mondani párat :D

Multis trófeákat ne is mond, főleg ha szinte kihalt minden és csak grindolni kell, elérni xx szintet.. Az összes ilyet kivehetnék a single játékokból.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#208511) marilllyo válasza Deck (#208510) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát a Doom 3 az most eléggé felteszi a lécet még nekünk is... Azért letolni a kampányt + a 2 dlc-t úgy, hogy szinte bármilyen sérülés azonnal megöl összehúzza majd a s*gglyukam.

Black ops 3-ban a Realistic azért vicces
Mass Effect Andromeda Insanity végigjátszása sem egy leányálom...

A többik számomra könnyűek voltak: Witcher 3 "halálmenet", Titanfall 2 "Master", Far Cry 5 "Infamous", Horizon Zero Dawn "Ultra Hard", Battlefield 4,1, Spiderman, Alien Isolation stb.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#208512) Deck válasza marilllyo (#208511) üzenetére


Deck
titán

BO3 Hard-on pipa, Realistic-en az első pálya, ezután álltam neki multizni BO4-be van pár száz órám.. Így remélem menni fog :P Eléggé jól hangzik most, hogy említetted :D
Doom nem az én világom. Majd körül nézek mit találok. Az a baj ha könnyű egy játék nem értékelem annyira mintha nehezebb ezáltal jobban is kell figyelnem.
Majd meglesem a listád mihez kapok kedvet :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#208513) ldave válasza ldave (#207483) üzenetére


ldave
félisten

No, most hétvégén lepörögött a Prey stáblista, kétszer is (a két alapvető befejezésre gondolok). Továbbra is zseniális játéknak tartom, a hibáival együtt is. Nem is tudom ki írta már, hogy elspoilerezték neki a játék végét és emiatt nem is folytatta, hát erre csak azt tudom mondani, hogyha addig tetszett neki a játék, akkor hatalmas hibát követett el, az a játék legvégi jelenet semmit nem vesz el a korábbiakból.

A Slime draws near! Command?

(#208514) Xaels válasza Deck (#208512) üzenetére


Xaels
félisten

A Doom3 sokkal inkább olyan mint egy túlélőhorror mint egy sima dara FPS.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#208515) gyendre2


gyendre2
tag

Sziasztok !
Joystick cseréhez hol lehet találni eredeti alkatrészt?
Aliexpressen meg ebayen nézelődtem, de ugye lutri hogy mi gagyi és mi nem.
Sokan írtak olyant is ali értékelésben, hogy nagyobb a holttér az ott vásárolt joynál, később érzékel.
Kép

[ Szerkesztve ]

(#208516) ldave válasza gyendre2 (#208515) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem eredeti cserealkatrészt venni szinte lehetetlen feladat.

A Slime draws near! Command?

(#208517) speed3456


speed3456
aktív tag

Sziasztok! Olyan kérdésem volna, hogy PS VR javítással foglalkozik valaki? Netán tudtok egy olyan helyet ahol szervizelnek ilyet?

A hibajelenség az hogy a 4 gomb ami a kábelen van (ON/OFF,Mute,VOL UP,VOL DOWN) nem működnek. Egy youtube videó alapján, a VR képalkotó egységében ha összezárom az érintkezőket akkor bekapcsol, ezáltal tudom használni még éppen, de hangerőt nem tudok állítani ami meg elég halkan van. Ha esetleg valakinek már hasonló előfordult kérem segítsen, csak a legvégső esetben szeretnék újat venni! Előre is köszönöm! :R

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#208518) seniman válasza gyendre2 (#208515) üzenetére


seniman
addikt

Csak Alps márkájú analógot vegyél bele,a többi gagyi.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#208519) Zolibacsi88 válasza Rigormortiis (#208501) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Most van/volt az Alfa teszt, részemről nagyon várós, tetszenek az újítások.

[ Szerkesztve ]

(#208520) Deck válasza Zolibacsi88 (#208519) üzenetére


Deck
titán

Tényleg kell benne enni, inni? Mert, ha igen nevetséges.. Ez egy játék és nem életszimulátor.. :/

PS5

(#208521) saelin válasza ldave (#208516) üzenetére


saelin
veterán

Nem lehetetlen. Venni kell rossz kontrollereket és azokat lebontani. A két régi kontimmal én ezt csináltam, amiből az egyik már volt donor.

Egyébként az utángyártott alkatrészek is okék. Ajánlom bátran!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#208522) #10186752 válasza Deck (#208512) üzenetére


#10186752
törölt tag

Akkor javaslom neked a DaS 1-2-3-t DLC-kkel együtt, mellé egy kis Bloodborne és Sekiro. Ha ezeket kiplatinázod, 10 évig fizetem a PS Plus tagságodat (ha még egyikkel se játszottál).

(#208523) Deck válasza #10186752 (#208522) üzenetére


Deck
titán

Imádom a souls játékokat de nem platinák csak a Nioh. De ha itt a topikba megigéred, hogy 10 évnyi ps+om fizeted ha kiplatinázom a Dark Souls 1,2,3-at és a Bloodborne-t, Sekirot, illetve a dlc-ket. Akkor nekik is állok.. :D :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#208524) Xaels


Xaels
félisten

Reflektálnék pár dologra.

Nem mindegy milyen katonát milyen fegyverrel lősz: részben így van, Normal módban mindent lehet sebezni mindennel, de vannak olyan egységek akiknek van páncélja amit bizonyos fegyverekkel könnyebb leszedni, de ezt a játék el is mondja. Ami fontos, hogy ettől függetlenül másmilyen fegyverrel/lőszerrel is sebezhetőek csak kevésbé hatékonyan.

Ezt felhozni negatívumnak...

Ezen felül a ellenséges katonáknak is van szintje amire oda kell figyelni. Nem szabad fejjel rohanni bárminek amit meglátunk.

Sokkal nyitottabb a pálya mint korábban: ez így van, sok helyen vannak rejtett átjárók illetve az adott feladatot a pályarészen sokszor több irányból is elérhetjük. Ha játszottatok a Dishonored játékokkal akkor olyasmi, talán annyi lehetőség nincs és függ a képességeinktől is néha a tovább/át jutás de ettől függetlenül ez nem az a csőlövölde mint a korábbi részek (amikor a szériáról vagy a korábbi részekről beszélek ezentúl a MachineGames féle vonalra fogok gondolni, ezek az Old Blood, a New Order és a New Colossus). De hozok egy példát a játék elejéről képekkel.

Ezen a képen az egyik pályarészt láthatjátok, pirossal kereteztem 2 bejáratot is amerre be lehet jutni a szemben levő létesítménybe. Elindulhatunk innen a háztetőkön keresztül vagy

erre lent az épületen keresztül. Ez a pályarész egyébként közel sem ekkora, az épületen túl több irányba is folytatódik. Vannak kisebb, és nagyobb negyedek is ahova el kell majd menjünk.

Küldetéseinknek szintje van: ha elérjük a főhadiszállásnak számító Katakombákat ott lévő NPC-ktől tudunk majd felvenni feladatokat, ezek között lesz ami a szintünknek megfelelő, lesz ami pár szinttel nagyobb a miénknél és lesz ami jóval magasabb. Ez utóbbit lazán egy halálfejjel jelöli a játék.

A megölt ellenségek visszateremnek egy idő után: igen ez így van. Az elhagyott pályarészekre idővel visszakerülnek az ellenségek és ha közben "elutazol" máshova akkor visszatérve úgy szintén nem egy kihalt puszta lesz előtted.

Mikrotranzakciók: vannak skinek a játékban, ezek lehetnek a speciális ruhánkat és a fegyvereinket átszínező, módosító megoldások. Ezeket megvásárolhatjuk rendes pénzért vett fizetőeszközzel vagy a játékban összegyűjtöttel is, egyáltalán nem kötelező zsebbe nyúlni.

Az itt látható ruhaskin ára magas, 2000 játékbeli pénzt összegyűjteni nem olyan nehéz ugyan viszont a játék elején ezt a pénzt inkább a fegyverek fejlesztésére érdemes elkölteni.

A Terror Ikrek: személy véleményem szerint egyáltalán nem csúnyák, teljesen átlagos tinilányok kinézetre. Persze nincsenek kirittyentve és hajukat valószínűleg nem véletlenül vágják rövidre, hiszen harc közben ez a viselet a praktikusabb. Jellemük is tipikusan a korukbelieket idézi, ezt megértem ha valakinek nem szimpatikus, de ettől még a játékmenet nem lesz rossz.

COOP játék esetén a nehézségi szintet egyébként megemeli a játék, sokkal nehezebb úgy előre haladni, ha 2-en játszotok mintha egyedül AI segítségével játszanál illetve úgy vettem észre az ellenségek összetétele is változik némiképpen.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#208525) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Szeptember jön a Bloodborne vinyl [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#208526) #10186752 válasza Deck (#208523) üzenetére


#10186752
törölt tag

Az ajánlatom úgy állt, ahogy írtam is az eredeti hsz-ben, hogy ha még nem játszottál egyikkel sem.

(#208527) Deck válasza #10186752 (#208526) üzenetére


Deck
titán

Fenébe.. ;]

PS5

(#208528) Zolibacsi88 válasza Deck (#208520) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Nem kell, dehogy kell. Minimális buff-ot kapsz, ha valamelyiket is csinálod. Ha nem csinálod, nem történik semmi.

[ Szerkesztve ]

(#208529) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Ennél az ea accessnél is van automatikus megújulás? Egy hónapot szeretnék venni, kipróbálni egy két játékot, de utána nem kell.

(#208530) Woodslave válasza pulyka jocó (#208529) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Van. Az account menüben ki lehet kapcsolni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#208531) pulyka jocó válasza Woodslave (#208530) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Azóta megtaláltam, köszi!

(#208532) koncsik válasza Xaels (#208524) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

?/10 :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#208533) Xaels válasza koncsik (#208532) üzenetére


Xaels
félisten

Még nem értem a végére, nem ismerem a sztorit teljes egészében így nem pontoznám. Szerintem egyébként nem rosszabb mint az elődei, így simán megelőlegeznék egy 7-8 körüli pontot neki. Ez egy spin-off, ráadásul fele annyiba kerül mint más AAA játékok, az új szereplőkkel együtt jöttek új mechanikák és játékelemek. Ezzel vagy együtt tud élni az ember vagy nem, de alapvetően a játékmenet még mindig arról szól, hogy fröcsögjön a N. vér. Én jelenleg 2 emberrel játszom külön-külön és egyedül is tolom, így gyakorlatilag mindenen 3-szor megyek végig.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#208534) ProEvoFan válasza Xaels (#208524) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na így néz ki az, amikor az ember nem csak lázad, hanem intelligensen észreveszi, felméri, értékeli a látottakat, majd a megfelelő kontextusba helyezi. :R

(#208535) ldave válasza ProEvoFan (#208534) üzenetére


ldave
félisten

Kinek van erre ideje? Belenézek egy streambe fél percet, aztán már írom is mindenhova, hogy szar :P

A Slime draws near! Command?

(#208536) koncsik válasza Xaels (#208533) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R Köszi szépen!

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#208537) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Kedvem lett Sekirozni, valaki végigjátszotta? Milyen lett a játék (azon kívül,hogy nehéééz) és meddig tartott,mert 15tōl 80óráig mindent írnak a neten?
Mūködik náluk a cinematic storytelling?

btw hétvégén felraktam a BB-t, Blood-thirsty b*tch elsōre 20 alatti lvl, blood koktélt dobálva neki ;] elsō végigjátszásnál 2 napig farmoltam. Többet ésszel...

Life, Uh, Finds A Way

(#208538) Woodslave válasza hombre[EU] (#208537) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;]

Persze sekiro faxa. Emlékeim szerint nekem 60 óra körül volt

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#208539) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Van köztetek aki játszik az Injustice 2vel?
Ha igen akkor pls vegyen fel barátlistára. :R
PSN: ProEvoFan_hun

(#208540) belan válasza Deck (#208523) üzenetére


belan
addikt

Merész szavak .😂 bharatom

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#208541) hombre[EU] válasza Woodslave (#208538) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ránézünk akkor. Elsō videókból nem jött be se a setting,se a parryparryparry system, de most kedvem lett lomfortzónán kívül játszani :D

Life, Uh, Finds A Way

(#208542) Xaels válasza ProEvoFan (#208534) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi. Nem akartam a vitát ész nélkül folytatni így gondoltam azok is jobban képbe kerülnek akik nem játszottak még a játékkal. De van Buddy Pass-om, ha valaki kíváncsi, leszedi a Trial-t akkor be tudom hívni játszani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#208543) wierra


wierra
senior tag

119 óra plusz némi apró...
Ennyi kellett, hogy a Dark Souls 3 összes főellenfele (including DLCs) jobb létre szenderüljön kardom és kitartásom által. :DDD

Köszönöm a figyelmet, virágokat az öltözőbe legyetek szívesek elhelyezni. :DD

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#208544) Bétaville


Bétaville
senior tag

Jó kis FPS ez a Wolfeinstein 2. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#208545) Deck


Deck
titán

Tölthető a PES 2020 Demo. :P

PS5

(#208546) Deck válasza wierra (#208543) üzenetére


Deck
titán

Grat! Szép teljesítmény! :C :R

PS5

(#208547) erahurka válasza wierra (#208543) üzenetére


erahurka
félisten

És hány kontrollert törtél el? :DDD

(#208548) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Wolf: YB --- FCND

Kisérteties a hasonlóság. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208549) Deck válasza .LnB (#208548) üzenetére


Deck
titán

114 meg 446 ember szavazata alapján.. Igen komoly.. :D

PS5

(#208550) #10186752 válasza hombre[EU] (#208537) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nézz át a topikjába, mindent megtalálsz róla.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.