Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19401) fricci válasza gianni85 (#19400) üzenetére


fricci
tag

A Tom Clancy féle Division nem ilyesmi lesz? a kevés infóból nekem nem igen állt össze hogy az most MMO lesz vagy esetleg kapunk hozzá single-t is.

(#19402) Madwe válasza fricci (#19401) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az sztem mmo lesz single nélkül

(#19403) Madwe válasza Garada (#19237) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szia, sajnos nem forgalmaznak ilyen termeket uh nem tudom kipróbálni, sajnálom :(

(#19404) Newyorker


Newyorker
addikt

No meg remélem jön majd az új Battlefield is, bar az talan 2 evente van :S

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#19405) fricci


fricci
tag

Tanácsot kérnék olyantól aki US store-t használ:

Jelenleg én csak olyan módszerrel tudok a US store-ról vásárolni hogy Amazon-on veszek "feltöltőkártyát" és azzal feltöltöm a US accom. Van olyan módszer amivel magyar bankkártyát v. eu-s paypal acc-ot lehetne kötni hozzá? Arra akarnám a PS+-t is előfizetni, de jó lenne ha nem kéne állandóan az amazon-t belekevernem, hanem valahogy automatikusan menne a vásárlás ellenösszegének levétele (ill. akkor müködne a PS+ automatikus megújítása is, nem kéne figyelnem hogy mindig legyen összeg az US store-on).

Van valami trükk erre, vagy az Amazon-os megoldás az egyetlen?

(#19407) Garada válasza Def26 (#19391) üzenetére


Garada
őstag

Első ránézésre olyan színeket láttam mintha a watch dogs lenne de mégse :D

(#19408) InterFox


InterFox
senior tag

Ha PS4-en veszek egy filmet a PSN-en, akkor az is a profilomhoz van kötve egy életre igaz?
Ha letörlöm utána bár hányszor újra letölthetem?
Mert PS3-on úgy hallottam volt ebből probléma.

PSN ID: interfoxthedead

(#19409) malphitee


malphitee
senior tag

Ps4 kontroller fogad bármilyen fej hallgatót , es azon lesz a hang utána ?

(#19410) Madwe válasza malphitee (#19409) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha jack dugós igen. Annyi hogy 32ohm felett nem nagyon tudja meghajtani uh halk lesz... Chat is megy vele ha van rajta mic.

Hangot be lehet állítani hogy mi hol szóljon, all audio-t teszel controllerre akkor minden a fülesen fog szólni.

(#19411) malphitee válasza Madwe (#19410) üzenetére


malphitee
senior tag

Akkor érdemesebb a tv fej hallgató kimenetere csatlakoztatni a fejest, es a tv hangerőt nyomatni, az nem lehet kevés gondolom.

(#19412) ImpersonatoR válasza malphitee (#19411) üzenetére

En is ugy hasznalom. HD598 hoz mar keves volt meg nem is voltam elajulva a minosegtol. Tv be ugy is hdmi n megy a hang.

(#19413) malphitee válasza ImpersonatoR (#19412) üzenetére


malphitee
senior tag

Most akkor azt mondod ha tv fej hallgató bemenetebe dühös a fejest akkor jo a minőség es hangerő is ?

(#19414) Madwe válasza malphitee (#19413) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, akkor jobb. De ha 32ohm vagy alatti a fülesed akkor nem rossz dsről sem. TVvel jobban jársz ha nem zavar a kábelezés.

(#19415) jobbab


jobbab
tag

Sziasztok!

Kérlek mondjatok pár megbízható konzolboltot, ahol pl. meghibásodás esetén viszik-hozzák a gépet...ingyen. Bár ez nem tudom nagy elvárás e?!?!

(#19416) malphitee válasza jobbab (#19415) üzenetére


malphitee
senior tag

Helyetted ne játszanak ? Amugy teljesen mindegy melyik boltba veszed, hivatalos sony garanciát kapsz.

(#19417) jobbab válasza malphitee (#19416) üzenetére


jobbab
tag

Nem kell! Köszönöm a válaszod. :R

(#19418) InterFox válasza InterFox (#19408) üzenetére


InterFox
senior tag

Szóval? :DDD

PSN ID: interfoxthedead

(#19419) gyuribácsi88 válasza InterFox (#19418) üzenetére

Gondolom nem vesz senki filmet (innen) azért nem jött válasz.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19420) malphitee


malphitee
senior tag

Aki jatszik cod:ghost al sokat írja le a psn nevet, ma felveszem es nyomatjuk a partykat, ahogy hazaértem a ps vasarlasbol. Ez lett végül xbox one miatt, a jobb minőségi multiplatform játékok, alapból akkus joy miatt, meg kinezet miatt is. Bar faj a szívem hogy gt driveclub stb meg nincs, nekem az a fő jatekaim, azaz verdas.

(#19421) Dexar007 válasza malphitee (#19420) üzenetére


Dexar007
veterán

A kinezet miatt? Ezt eleg fura hallani mint szempont egy konzol eseteben.

Give me your cum,bull!

(#19422) malphitee válasza Dexar007 (#19421) üzenetére


malphitee
senior tag

Az is benne van persze , inkább mint egy 80as évekbeli VHS lejátszó .;) ide jön meg az exkluzív címek stb. Kiváncsi leszek mennyivel lett jobb a DS4 joy.

(#19423) gianni85 válasza malphitee (#19422) üzenetére


gianni85
veterán

VHS lejátszó? Jah, hogy a One-ra gondolsz? Hahaha. Maradjunk annyiban, hogy a PS4 se egy design-bajnok.

(#19424) Zjunior válasza malphitee (#19420) üzenetére


Zjunior
veterán

:( kemény...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#19425) Def26 válasza malphitee (#19420) üzenetére


Def26
félisten

Ez egyenlő egy újjászületéssel. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19426) InterFox válasza gianni85 (#19423) üzenetére


InterFox
senior tag

Fura, de a PS1 óta ez az első Playstation aminek tetszik a formája.:)
PS2 egy sima téglalap, a PS3 egy gigantikus gofrisütő, a PS4 viszont nagyon egyedi és szexi lett.:)

PSN ID: interfoxthedead

(#19427) lukirobi válasza Dexar007 (#19421) üzenetére


lukirobi
tag

Nekem egymás mellett van a kettő,és brutál robosztus hatást kelt a one, azért a ps4 messze szebben néz ki, mint egy 2* akkora doboz :D

Sony 55w805+ps4+xone

(#19428) kovsol válasza lukirobi (#19427) üzenetére


kovsol
titán

Nekem az Xbox360 slim 250gb gépen jobban tetszik, mint a ps4. Viszont a sokadik szempont nálam a konzol kinézete a vásárláskor.

May the Force be with you!

(#19429) shunter


shunter
aktív tag

Sokan hozzák fel erénynek a beépített aksit. Én eddig xbox360-al nyomtam, és annak az elemes megoldása jobban tetszett. Ha lemerült a tölthető elem, már táraztam is be a másikakat. A lemerültek meg mehettek fel töltőre.

(#19430) InterFox válasza shunter (#19429) üzenetére


InterFox
senior tag

Ezért kell PS4-hez még egy Kontrollert venni! :o

PSN ID: interfoxthedead

(#19431) lukirobi válasza kovsol (#19428) üzenetére


lukirobi
tag

Nekem is olyan volt, igen, az mérföldekkel szebb volt,mint a one :)
Nála is utolsó szempont a kinézete, ha számtana, nem lenne mindkettő :D

Sony 55w805+ps4+xone

(#19432) Garada válasza kovsol (#19428) üzenetére


Garada
őstag

Ha annyira odavagy a 360-ért nem értem mit keresel itt.

(#19433) kovsol válasza Garada (#19432) üzenetére


kovsol
titán

lol
Mert az x360 kinézete jobban tetszik akkor már takarodjak is?
Értem akkor itt csak xbox szidás mehet, és ps imádat.
Amúgy van PS4 gépem is...

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19434) shunter válasza Garada (#19432) üzenetére


shunter
aktív tag

Csak megosztotta velünk, hogy neki jobban tetszik a 360slim dizájn. Rosszat sztem nem akart.

Am tényleg szépek a Slimek. Nekem a One is tetszik, csak az a világító xbox jel nem való oda. Szerintem...

Killzone multizni szoktatok? 1hete van ps4-esem. a KZ multit nyomatom. Elötte blackops2-ztem 360-on. Ahoz képes a kz nagyon lassú.

(#19435) Garada válasza kovsol (#19433) üzenetére


Garada
őstag

Egyáltalán nem erről van szó,de egy konzolnál nem hiszem azt hogy most a kinézet annyit számítana mint a teljesítmény.Egyébként elmondásod szerint szeretted 360-at de utána ps4-et vettél és ennek oka van :D

(#19436) kovsol válasza Garada (#19435) üzenetére


kovsol
titán

Én magam írtam, hogy a kinézet a sokadik szempont. Látom csak kötekedni akarsz.
Elsők között rendeltem elő anno a ps4-t. Xbox és Xbox360-t is a baráti társaság miatt vettem annó, de szerettem mind a kettőt. Azóta a barátok leálltak a játékkal így oda nem köt semmi már. PS only játékok totál kimaradtak, így most ezért döntöttem a ps mellett.

Hidd el a legtübb konzolosnál ez a két döntő szempont. Játékok és a barátok, és le se szarják, hogy 900p vagy 1080p.

May the Force be with you!

(#19437) Garada válasza kovsol (#19436) üzenetére


Garada
őstag

Így már értem, ne értsd félre egyáltalán nincs bennem kötekedési szándék :)
Én azt tapasztalom, hogy sokan azért váltanak mert keresztbe tett nekik ez a régiózáras téma.

[ Szerkesztve ]

(#19438) Garada


Garada
őstag

Én amióta az eszemet tudom pont a baráti közösségem miatt alakult az ki hogy playstation szériát veszünk :)

(#19439) mrterminator válasza kovsol (#19436) üzenetére


mrterminator
aktív tag

hehe, hányszor volt az mikor barátok nehezen rábeszéltek vmire, és mire elhatározom magam/belejövök Ők addig abbahagyták :D, de az estek 90% még évekig megmaradtam azoknál, aztán sokszor csak meglepődtek, hogy még mindig játszom azokat.

(#19440) Def26 válasza kovsol (#19436) üzenetére


Def26
félisten

"Hidd el a legtübb konzolosnál ez a két döntő szempont. Játékok és a barátok, és le se szarják, hogy 900p vagy 1080p."

Még jó hogy az eladásokon ez nem látszik. Nekem rengeteg ismerősöm a felbontás miatt váltott xbox 360 -ról ps4 -re.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19441) Madwe válasza Def26 (#19440) üzenetére


Madwe
nagyúr

Early adopterek általában kockábbak, ebből kifolyólag jobban érdeklik őket a technikai dolgok, pl hogy melyik az erősebb... Hosszabb távon fontosabb a milyen exklúzív érhető el rá, illetve a baráti társaság merre ment - persze utóbbit valószínú ps4 megnyeri mert jobban megy mint x1 egyelőre, persze csak nagy általánosságban... Exklúzívban pedig sony eddig erősebb volt, msnél kevesebb a nagy erős név, de ez könnyen változhat. Mindenesetre ps4 szerintem ezt a 8. gent megnyerte, a kérdés csak az mennyire :)

[ Szerkesztve ]

(#19442) Jakesz válasza Def26 (#19440) üzenetére


Jakesz
őstag

Érdekes ismerőseid vannak. Kb ez a sorrend áll fent, amiért a nagy többség a PS4-et választotta:
1. Exkluzív címek
2. Olcsóbb
3. Erősebb, ezáltal szebbek, gyorsabbak a multiplatform címek
A 900 és 1080p közötti vizsgálat, ami játék közben észrevehetetlen, az maradjon meg a PC fanatikusok elfoglaltsága.

(#19443) gyuribácsi88

Hagyjuk már ezt a "nem számít a felbontás" dolgot. Ha nem számítana akkor senki nem cserélte volna le a gépét vagy cserélné le hamarosan, megmaradt volna mindenki az előző gen-nél. Az meg hogy valaki nem látja felbontás és felbontás között a különbséget az max azért lehet mert 3 méterre ül egy 32" tv-től.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19444) Madwe válasza Jakesz (#19442) üzenetére


Madwe
nagyúr

A 720p és 1080p között eléggé látványos a különbség (ez azért jellemzőbb most), 900p és 1080p között nem annyira jelentős de azárt bőven felfedezhető... Persze kérdés a kijelző mérete és a nézési távolság, meg nem annyira szembe tűnő a különbség, de pl egy fps játéknál iszonyat sokat számít minden egyes pixel... Az erősebb ezáltal szebbek gyorsabbak a multiplat címek egyelőre pedig kb pont csak felbontásban látszik meg esetleg 30 helyett 60 fpsben (amit szintén sokan észre se vesznek nagyon, sokak meg agyfrászt kapnak tőle...)

[ Szerkesztve ]

(#19445) Gijon válasza Madwe (#19441) üzenetére


Gijon
senior tag

Én pl azért, így váltottam, mert meguntam a csak a boxhoz való kiegészítőket....füles, kormány, stb. + megfogott a plus, +ott a vita, amivel klotyóra is vihetem a ps4-et.

(#19446) haddent válasza Jakesz (#19442) üzenetére


haddent
addikt

Hát nem..! Nem feltételn a 900p és a 1080p közt van a különbséget, hanem a natív felbontás és minden más között. Nagyon, nagyon látványosan sokkal szebb, élesebb, tisztább a kép, ha natív felbontáson fut a kijelzőn.

(#19447) tDr1v3r válasza Madwe (#19441) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A generáció végére egál lesz, biztos vagyok benne... előzőleg is ez volt, most az MS húzza majd fel a konzolját valamivel.

Még mindig azt mondom hogy nagyrészt 900 vs 1080p lesz csak különbség a két gép közt, az meg nem feltétlen fog mindenkit érdekelni (engem legalábbis nem, bár valszeg PS4-re fogom venni majd a multiplatform címek nagyobb részét).

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19448) malphitee


malphitee
senior tag

Topic lakok , valakinek nyomul cod:ghost online??? Privatban jöhet a neve es felveszem majd. Vagy itt a nagy fórum es inkább külföldiekkel jatszotok, nincsenek partyk, csak irogatás egymásnak ?

[ Szerkesztve ]

(#19449) gyuribácsi88 válasza malphitee (#19448) üzenetére

xXdoki88Xx az ismerőseim 95% is ghostot játszik, vedd le aki színpatikus.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19450) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Ebben az évben eddig 1,2 millió Xbox One kelt el. Ennyire kevésre azért nem számítottam :U

https://twitter.com/nkaaa

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.