Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19051) Garada


Garada
őstag

A személyeskedést kérem hagyjuk abba és maradjunk a PS4 konzolnál!

(#19052) Tegla80 válasza jófiú90 (#19050) üzenetére


Tegla80
addikt

jah és összeálltunk neked egy csoportképre.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#19053) Madwe válasza jófiú90 (#19050) üzenetére


Madwe
nagyúr

Örülök hogy meg a szövegértelmezés se megy...

Másnak is előfordult mar hogy sleep modeban nem szedett le dolgokat a ps, hiába volt beállítva? Utóbbi időben többször is előfordult nalam...

[ Szerkesztve ]

(#19054) Tibcsó válasza Tegla80 (#19052) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Egyetértek ;] ;] ;]

Annak idején a PH fénykorába az újoncokat pikk-pakk kitették az Adminok, ha a magatartásuk nem volt megfelelő. Úgy látom sajnos ez is megváltozott. Úgy szerezni rangot hogy össze-vissza beírogatok a fórumokba elég szánalmas......

[ Szerkesztve ]

(#19055) kovsol


kovsol
titán

Elég unalmas. Minek kell amúgy leállni vitázni. Ő leírta a véleményét aztán el kell menni mellette ha nem tetszik.

May the Force be with you!

(#19056) jófiú90 válasza Madwe (#19053) üzenetére


jófiú90
tag

sony fan...

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#19057) zzola


zzola
félisten

Gondoltam benézek ide, de látom a konzolról nem sok szó esik...
..
Itt részletesen írnak az 1.70-es firmware-ről...

[ Szerkesztve ]

(#19058) Garada válasza zzola (#19057) üzenetére


Garada
őstag

Hát sajnos nem, én is nagy örömmel számoltam be az új fülesemről de senkit nem érdekelt el van foglalva a vitákkal.

(#19059) zzola válasza Garada (#19058) üzenetére


zzola
félisten

Turtle Beach Ear Force PX4
Hol kapni ilyen jó áron?

(#19060) Garada válasza zzola (#19059) üzenetére


Garada
őstag

Egy megbízható helyen priviben elküldöm :)

[ Szerkesztve ]

(#19061) Dexar007 válasza barcabome (#19048) üzenetére


Dexar007
veterán

Hehe marpedig jobb lesz hozzaszoknod. Pc-n is pont ugyanilyen,sot meg talan rosszabb is,mivel engem osszesegeben a ps4-es verzio kevesebbszer dobott ki. :)

Give me your cum,bull!

(#19062) gegg


gegg
tag

USA store bol letöltött AC4 re lehet valahogy magyar feliratot varázsolni?

(#19063) F.B.I. válasza Garada (#19060) üzenetére


F.B.I.
veterán

Engem is érdekelne ha van rá lehetőség.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#19064) Tutu7030 válasza gegg (#19062) üzenetére


Tutu7030
veterán

Még a magyar store-ból vásároltra sem.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#19065) mattheus válasza Garada (#19031) üzenetére


mattheus
őstag

18K :Y Azt meg hogyan? Nekem is az van, de azért messze van a tökéletestől, egy erősen átlagos hangja van
Logitech G930 nevetve lekörözi........csak azt sajnos nem tudom PS4-en használni

[ Szerkesztve ]

(#19066) mattheus válasza Garada (#19060) üzenetére


mattheus
őstag

Ezt nekem is kérlek. Kiváncsiság kedvéért.

(#19067) barcabome


barcabome
aktív tag

Na lejátszottam az aktuális szezont FUT 14-ben, ugyan feljutottam a 3-ad osztályba, de azzal a győzelmemmel, amit a játék elvett tőlem meg lett volna a kupagyőzelem is. (több pont, meg 1 trófea a gyűjteménybe).

Köszönöm EA! :W

(#19068) malphitee


malphitee
senior tag

Jo estet . Egy gonddal kevesebb beszereztem egy lg 42ln575S tv-T. Végre jöhet a konzol is ami ps4 re esett exkluzivok, főleg gt7 amit várok , es a multiplatform is ps4 en szebbek, illetve gyári tölthető akksi stb, stb. Olvastam valahol hogy jelenleg egy jatek exkluzív használja ki a ps4 erejét az az imfomus SS, azt mindenképp végig akarom játszani . Illetve driveclub , mortal kombat, gt7 megjelenés rol tudunk valamit? Illetve az új D-S joy fogása kényelmesebb lett? A ravaszai milyenek?

Akinek meg van az nfs rivals, vagy imfomus SS, fifa14, knack, az írna pár mondatot róluk ? Véleményekre lennék kiváncsi .

[ Szerkesztve ]

(#19069) k4rL^


k4rL^
senior tag

Kint van az Infamous Second Son patch, állati :D

Végre lehet állitani a napszakokat is, van fps limiter.

[ Szerkesztve ]

(#19070) Elderath válasza k4rL^ (#19069) üzenetére


Elderath
őstag

Csináltam én is gyorsba pár kurvajó képet, de ótvar a twitteres meg FB tömörítés is. 1.7et akarok!!4

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#19071) k4rL^ válasza Elderath (#19070) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ja, elvileg hétfőn jön az 1.7 fw

(#19072) Elderath válasza k4rL^ (#19071) üzenetére


Elderath
őstag

Hónap végén fog csak. Hétfőn sima rutin karbantartás lesz csak az semmit se jelent.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#19073) malphitee válasza k4rL^ (#19069) üzenetére


malphitee
senior tag

Patch ez ingyen le lehet tölteni a store bol? Fos limit nek meg ki értelme , 1.71 patchet miert várjatok ennyire? Hogy fenykepeztel játékon belül ?

(#19074) Madwe válasza malphitee (#19073) üzenetére


Madwe
nagyúr

FPS limit azrt jó mert akkor konstans végig, nem ugrál, pontosan jön ki 60hzre, konzisztens a látvány, cserébe sose megy 30fps fölé. De sokan jobban szeretik a konstans értéket. Ha nem néztél még úgy játékot próbáld majd ki, s döntsd el magad melyik jön be jobban :) Fotózni is az új ISS patchel lehet.
1.71ben feloldják a dhcpt, lehet usbre exportálni képet videót nem kell facebookra lebutítva kitenni, valamint jön a videóvágó app esetleg máshol is (videóvágóban tuti) lesz mp3 támogatás.

(#19075) zzola válasza Madwe (#19074) üzenetére


zzola
félisten

Ebből látszik, milyen kiforratlan még a PS4 rendszere. Talán év vége felé érdemes lesz újból beruházni rá, ha lesznek épkézláb játékok és nem ilyen Bugfield 4 szintűek...

(#19076) k4rL^ válasza malphitee (#19073) üzenetére


k4rL^
senior tag

Patchet automatikus leszedi, ha megvan a játék. A javításban van ez a fotómód, az optionsben tudod beállítani L3 gombra, amint megnyomod bejön és azon belül tudsz állítgatni.
Azért várja mindenki a ps 1.7 fwt, mert végre minöségromlás nélkül lehet kimenteni képeket, videókat. Egyébként twitter és facebook tömöríti, így nem adja vissza azt a képet, amit psen látsz.

(#19077) ImpersonatoR

Nincs ez elírva ? 6999 Ft. és cross buy is ráadásul ingyen kihozzak.
http://www.konzolvilag.hu/playstation4/child-of-light

Meg egy kis Watch Dogs gameplay csak úgy, ezt meg nem láttam [link]

[ Szerkesztve ]

(#19078) Dexar007 válasza zzola (#19075) üzenetére


Dexar007
veterán

Az egyik fotozni akar,a masik youtube-ot nezni. Nem tudom ti mit csinaltok,egy jatekkonzollal,de en beteszem a lemezt,aztan jatszom. Pont nem erdekel,hogy lehet-e videot felvenni,kepet kesziteni,usb-re lementeni,effekteket hozzatenni-elvenni,hogy aztan feltolthesd a tobbi szemet koze,amit a kutya nem nez meg.

Give me your cum,bull!

(#19079) k4rL^ válasza Dexar007 (#19078) üzenetére


k4rL^
senior tag

Én már végig vittem minden említésre méltó játékot ami megjelent psre, miért ne örülnék egy ingyenes patchnek ami beletett az inFamousbe egy fotómódot, más dolgokat, amit a fanok kértek, ha úgysincs mivel játszani.
Bf4 meg inkább szégyen, hogy kifizetették a prémium tagságot és fél évvel a játék negjelenése után se voltak képesek normális állapotba hozni.

(#19080) bulikavagyok válasza ImpersonatoR (#19077) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezt a WD videót még én sem láttam. Nagyon tetszik a játék, bár a grafikától nem esett le az állam. Ettől függetlenül első napos vétel lesz. :)

(#19081) Dexar007 válasza k4rL^ (#19079) üzenetére


Dexar007
veterán

Termeszetesen nem a bugos-laggos jatekokra gondoltam,hanem a felesleges ,,ficsorokre" amiket mostansag mar mindenbe bele kell tenni,legyen az mosogep,huto,vagy karora,mindenkepp el kell helyezni valahova az "okos" szot.
Egy jatekkonzol jatekra valo.Pont. Ha mostantol 5 even at egyetlen egy frissites sem jonne ki,az sem erdekelne,mert amire valo arra tokeletesen hasznalhato. ( Persze a gagyi vilagitast a kontrollerben szivesen kinyirnam,de ahhoz nem feltetlenul kell frissites,ha eleg bator az ember ;] )

Give me your cum,bull!

(#19082) WaterWave válasza Dexar007 (#19081) üzenetére


WaterWave
veterán

Új frissítés azt a "gayi" világítást is kezeli... (ki lehet majd kapcsolni) Én azt mondom, nem baj az, ha megkapjuk a frissítéseket, azzal nem lesz kevesebb a konzol csak több, kenyeret meg úgy se kér :DDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#19083) Def26


Def26
félisten

Watch dogs tuti Magyar feliratos lesz?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19084) kovsol válasza ImpersonatoR (#19077) üzenetére


kovsol
titán

Végül is kapsz egy 15$ -os letöltő kódot, meg hozzá egy látszólag igényes és szép csomagolást és körítést. Én maradnék a simán letölthető verziónál, de gyűjtőknek jó lehet.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19085) Jakesz válasza Def26 (#19083) üzenetére


Jakesz
őstag

Igen. Bár az AC4 után könnyen lehet, hogy itt is csak a párbeszédek lesznek lefordítva, minden más angol.

(#19086) gianni85 válasza zzola (#19059) üzenetére


gianni85
veterán

Konzolvilágpl ennyiért kínálja jelenleg, bár csak rendelhető. Én is csodálkoztam mert máshol 30+. 18at talán még meg is ér

többi érdeklődő: srácok, nem próbáltátok a google keresést, vagy csak én vagyok ennyire pro benne? :D:D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#19087) Def26 válasza gianni85 (#19086) üzenetére


Def26
félisten

Ha az ott annyi, akkor nagyon jó vétel, fogadni mernék, hogy megrendeled de nem fogod ennyiért megkapni. Ha mégis akkor piros pont. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19088) gianni85 válasza Def26 (#19087) üzenetére


gianni85
veterán

na igen, furcsa, mivel az msrp 99$ ami átszámítva magyar ÁFA-val erősen 30e. Nézegettem korábban én is, 18ért meg is vettem volna, de végül nem bánom, mert egy nagyon jó fejest sikerült beszereznem

[ Szerkesztve ]

(#19089) temes69 válasza ImpersonatoR (#19077) üzenetére


temes69
aktív tag

sztem nem elírás. én meg is rendeltem :)

(#19090) Def26 válasza temes69 (#19089) üzenetére


Def26
félisten

Erre kíváncsi leszek. Páran biztos rendelünk ha ez tényleg ennyi. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19091) mattheus válasza gianni85 (#19086) üzenetére


mattheus
őstag

Megnéztem a honlapjukat és tényleg annyi amennyi.
Ha megrendelem elvileg tartaniuk kell azt az árat , de ennyiért még Amerikában sem olyan könnyű megvenni.
Szállítással (eBay) + Vám (ÁFA) olyan 30 körüli összegből megvan.

(#19092) mfranky válasza mattheus (#19091) üzenetére


mfranky
őstag

A gameshop-nál meg 6500... :D

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#19093) Madwe válasza mfranky (#19092) üzenetére


Madwe
nagyúr

A Turtle Beach px4es fülesről beszélgetnek :)

(#19094) mfranky válasza Madwe (#19093) üzenetére


mfranky
őstag

Húúú de nem vagyok képben...
De ha már itt tartunk, PS4 Gold wireless van már valahol elérhető áron?

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#19095) sittes79 válasza Def26 (#19090) üzenetére


sittes79
addikt

Áh ez tuti nem lehet, megrendeled és majd írják, hogy sorry nem ennyi. :) Azért egy próbát megér. Nekem van egy sharkoon-om, de erre lecserélném.

(#19096) jófiú90 válasza malphitee (#19068) üzenetére


jófiú90
tag

GT7 2015

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#19097) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Jót tett a patch a ISS-nek, a bekapcsolt frame limiterrel élvezhetőbb sokkal.

(#19098) Gijon


Gijon
senior tag

Ez
jó hír! Remélem igaz is lesz!

(#19099) Def26


Def26
félisten

Battlefield 4 arányok. Mostani számok. [link]
PS4 -en laza 4x többen játszanak csak ezzel a játékkal. :Y

Épp olvastam a hírt, hogy a sony 7 milliója mellett gyorsan bejelentette az MS, hogy ők 5 millió leszállított gépnél tartanak. Gondoltam ránézek bf4 -re, hogy 2 hónapja történ e valami változás és belőjem magamnak a dolgokat.
Fentiekből én arra tippelek, hogy még 3 millió eladott xbox one sincs a világon, vagy pedig ennyire nem veszik az xbox one felhasználók a bf4 -et.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19100) gianni85 válasza Def26 (#19099) üzenetére


gianni85
veterán

mindkettő lehet, de tudtommal PS-en mindig is jobban ment a BF, míg X-en inkább a Cod ment jobban. Aztán lehet rosszul tudom

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.