Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19351) bulikavagyok válasza Garada (#19349) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A Driveclub-nál hamarabb jöhet a PC. Project CARS idén novemberben

(#19352) Dexar007


Dexar007
veterán

Az US storeban resogun a teljes ingyenes mint kiderult.Mi tortenne akkor ha elofizetnek 2 hetre, es utana az uk acc-ommal probalnam hasznalni?

Give me your cum,bull!

(#19353) malphitee


malphitee
senior tag

Hi. Bármelyik boltban vásárolt 3 hónapos psn+ hozza adható ps3 es ps4 hez is vagy külön van a kettőhöz ? Illetve jelenleg ps4 re csak nfs rivals autós jatek van?

(#19354) lukirobi válasza malphitee (#19353) üzenetére


lukirobi
tag

Mindkét kérdésedre igen a válasz :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#19355) Thodeus válasza malphitee (#19353) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Igen és igen.

(#19356) malphitee


malphitee
senior tag

Értem koszi. Holnap megyek konzolt vásárolni . Nálam az autós a legény erőben amuvel hosszú tavon online el tudnék lenni, nagy gondban vagyok mert one ra ott van mar a forza 5 es nagyon bejön , grafika hang minden. Viszont maga a ps4 jobban tetszik plusz ugye a multiplatform jobban néznek ki rajta tölthető joy stb , driveclub meg gt7, de mennyi idő 1-2 év?..

www.gamertech.hu oldalon most 116990 egy új ps4 az jo ár viszont , egy 3honap psn+ 6000.

[ Szerkesztve ]

(#19357) gyuribácsi88 válasza Nayrobi (#19350) üzenetére

Remélem valami olcsóbb is támogatott lesz, mert nem nagyon szánnék a projektre ennyit, max 30-35K-t, nem játszanék azért annyit vele hogy megérje egy ilyen. Valakinek biztos megéri, nekem jó lesz egy olcsóbb is :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19358) Def26


Def26
félisten

Volt youtube -on csillámpóni 10 órás videó. Nem linkelné be nekem valaki?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19359) tDr1v3r válasza bulikavagyok (#19347) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A Verge-s srácok a PS4-est próbálták ki, ezek szerint az lehet a lead platform...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19360) malphitee válasza bulikavagyok (#19351) üzenetére


malphitee
senior tag

Instant buy. Kar hogy sony vagy a fejlesztők szopatjak a népet , a legjobb játékokra fel éveket , éveket kell várni . Melyik accountot érdemes csinálni psn+ nak? En úgy hallottam angol a legjobb , azaz UK account? Vagy ha nem veszek semmit úgy sem digiben akkor mindegy ? Vagy valahol pl jobb teljes játékok vannak ingyen pl?

[ Szerkesztve ]

(#19361) boost válasza malphitee (#19360) üzenetére


boost
addikt

PS4-en a magyar a legolcsóbb, és az angol a legdrágább európaiaccount. Egyébként meg az amcsi a legolcsóbb.

(#19362) malphitee válasza boost (#19361) üzenetére


malphitee
senior tag

Most döntsd mar el mi van ;) en nem fogok venni semmit digiben, csak lemezest. Ingyenes teljes játékok miatt kérdeztem , bar azok gagyik gondolom.

(#19363) Madwe válasza malphitee (#19360) üzenetére


Madwe
nagyúr

Usa. Psn+ pl 12k 1 évre de akciósan szokott lenni évenként 1x (an so eleg is) 6kert. Digit játékok 6-12k között... Uk ACC drágább mint hu

(#19364) shunter


shunter
aktív tag

Ps4 böngészőbe próbáltátok már a youtube-ot? Nálam egy darabig tökjól ment, most meg flashplayer frissítést kér. Ez mitől lehet?

(#19365) Tatyla


Tatyla
őstag

PS4 Plus-t hirdethetnék úgy is hogy minden hónapban ingyen kretén játék kreténeknek...
már kezdem bánni hogy újra befizettem 3 hónapot...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#19366) Def26 válasza Tatyla (#19365) üzenetére


Def26
félisten

Az a baj, ha nem fizeted akkor nincs multi. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19367) gianni85


gianni85
veterán

hát aki csak a PS4 ingyenjátékok miatt vesz PS+t....

(#19368) Tegla80
és ha nem jön? meg lett mondva, hogy PS4en a PS+ a multihoz kell...

[ Szerkesztve ]

(#19368) Tegla80 válasza Def26 (#19366) üzenetére


Tegla80
addikt

sztem meg az a baj,h rossz oldalról nézitek...... :U
pionyííííírek vagytok(vagyunk) a ps4 el ebben is,mint pl ha a "4K" tartalmat vennénk,vagy bármi hasonlót.
Jön majd minden,de ez mind idő.... ,mert még zsír a technika......
amúgy+ ha a PS3 tartalmakat (és vita-t) nézzük,sztem nincs mit szégyenkeznie a plus-nak ;) (nálam kiváltotta már minden lemezes játékom,de ehhez idő kell-et. )

BF4:
44 játékos serverek.....
Nekem +felel, sőt elég is sztem ez a létszám a pályákra

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#19369) gianni85 válasza Tegla80 (#19368) üzenetére


gianni85
veterán

na igen ez a Plus annak baromi jó, aki a kezdetektől fogva fizeti és van neki PS3 és Vita. Kb egy forintot se kellett a Plus-on kívül kiadnia a szórakozásáért. (már ami a videojátékokat illeti :D) Már sajnálom, hogy amikor ez elindult, akkor nem váltottam X-ről PS-re

(#19370) tDr1v3r válasza Tatyla (#19365) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Most őszintén, mit adjanak? Még egyik nagyobb játék se futott ki annyira hogy csak Plus-ból reméljen bevételt a kiadó... majd 2 év múlva más lesz a helyzet (bár kétlem hogy akkora lesz a kínálat mint PS3-nál volt).

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19371) Def26 válasza Tegla80 (#19368) üzenetére


Def26
félisten

Soha nem volt ps+ előfizetésem, (amíg ps3 -am volt oda nem fizettem elő) különösebben nem izgat az ingyen játék de azért hazudnék, ha nem örülnék jobb címeknek csak még nincs mit adjanak. Nem is felháborodásból mondtam csak megjegyeztem. :)

Bf4 -ben láttam a 44 -es szervereket, de azok mind 64 emberesek. Ha belépsz akkor 32/32 -en vagytok.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19372) vg válasza Def26 (#19371) üzenetére


vg
addikt

Dice játék...

(#19373) Neoteric


Neoteric
addikt

Lemezes játékokat amúgy fel lehet telepíteni és vinyóról futtatni?

PSN: ne0teric_sAN

(#19374) lukirobi válasza Neoteric (#19373) üzenetére


lukirobi
tag

Alapból feltelepíti, de futtatáshoz elengedhetetlen, hogy a lemez bent legyen! (ezért is van csak store-ból vásárolt játékom, meg amúgy sem adnám el őket )

Sony 55w805+ps4+xone

(#19375) Def26 válasza vg (#19372) üzenetére


Def26
félisten

Tegnap beszéltem egy haverral. Kiment Németországba melózni, kérdezi, hogy milyen a bf4. Lassan lesz annyi pénze, hogy vegyen ps4 -et és már hiányzik neki a játék. Amikor leírtam, hogy semmi sem változott, jól kiakadt. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19376) vg válasza Def26 (#19375) üzenetére


vg
addikt

Azt írják battlelog-on, hogy beüzemelték az új szerver fejlesztéseket. Még mindig van rb?

(#19377) Tegla80 válasza Def26 (#19371) üzenetére


Tegla80
addikt

Én sem azért mondtam,h bosszantsalak..... ;)
de sztem így kerek a történet és messze jobb ez így ,mint a konkurenciánál....

gianni85
Én kb 2 éve vagyok "tag",de így utólag már tudom,h a kezdetektől +érte volna benne lenni.
Vita-m még nincs,de tervben van (az5évesben :DDD ),de abból is most jön(jött) valami "slim"eb vagy miaszösz,így ha leesne az ára a nekem tetszőre akkor esetleg...... Bár a foci vb miatt a tv-t is idén kéne..... , de a jóöreg minimált már így is 2 nap alatt segreverem.... szép egy game ez is,mmint az élet :DD "túlélőshow24/7 amíg bírod, azt kanyar. De ami nem pusztít el az erősít asszem.... )

Sony® & PlayStation®

(#19378) Neoteric válasza lukirobi (#19374) üzenetére


Neoteric
addikt

Szal csak az elején pörög fel, de utána kussban van?

PSN: ne0teric_sAN

(#19379) vg válasza Neoteric (#19378) üzenetére


vg
addikt

Úgyúgy.

(#19380) Remi1234 válasza vg (#19376) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Tegnap toltunk pár órát, mondjuk 44-es serveren, de nem vettem észre durva lagot lancangon sem.

PSN ID: RemiFungus

(#19381) Def26 válasza Remi1234 (#19380) üzenetére


Def26
félisten

És ez tényleg 44 -es volt? Akkor nem tudom mit néztem, de amikor én bementem akkor 32/32 embert volt. :F

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19382) Landor válasza Remi1234 (#19380) üzenetére


Landor
tag

44 embernél eddig sem nagyon laggolt.
Úgy kommunikálják ki hogy ez a 44es max userszám bug, de szerintem feature, csak nem akarják beismerni : :DDD

(#19383) vg válasza Remi1234 (#19380) üzenetére


vg
addikt

Jól hangzik, majd megyek ha látlak fent titeket.

(#19384) Remi1234 válasza Def26 (#19381) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Igen az volt: [link]

Server browserben is 2 fajta van a CQ largenál. A 64-es és a 44-es. De ne EU servert keressetek, mert avbból kevés van (főleg az alap pályákkal) Leginkább SA pályákat dobott ki a browser nekem, ez amit linkeltem elég gyatra pinges volt, ha jól emlékszem.

Amúgy tényleg bugként kommunikálják, de én pl örülnék a kevesebb playernek. Csak akkor legyen utánahúzva a járművek száma is.

PSN ID: RemiFungus

(#19385) Def26 válasza Remi1234 (#19384) üzenetére


Def26
félisten

Jajj de jó lenne ha így maradna. Nem lenne annyi igla -s aki leszed. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19386) Tatyla válasza gianni85 (#19367) üzenetére


Tatyla
őstag

Nem csak amiatt mivel BF4-et még mindig játszom igaz kicsit ritkábban mert most megint Diablo 3 van a rivaldafényben az meg PC-n igaz meglátom majd mennyi lesz PS4-re mert mégegy játék nincs ami időt abba toltam már (kb700+ óra)

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#19387) gianni85 válasza Tatyla (#19386) üzenetére


gianni85
veterán

Hát így akkor most ezt lehúzásnak is érezheted. Én pl hozzászoktam ehhez kb 6év aktív Xbox Live mellett :) Volt párszor akár 2hónap is, hogy be sem kapcsoltam a gépet, aztán akkor üresbe pörgött az előfizetésem

(#19388) oriic válasza Def26 (#19297) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak kerdezned kell. :DD

Live-Die-Respawn

(#19389) Newyorker


Newyorker
addikt

Jók ezek a 44-es serverek, nincs lag, megfelelő legnagyobb pálya, remélem maradni fog a 44-es méret is már a többi mellett! GTA V-ről vki tud vmi infot, mikor leszar ps4re?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#19390) gianni85 válasza Newyorker (#19389) üzenetére


gianni85
veterán

egyenlőre semmi, tehát a Rockstar/TakeTwo pont "leszar"ja a PS4 verziót :D

[ Szerkesztve ]

(#19391) Def26


Def26
félisten

Láttátok milyen komoly előrendelői oldala van a destiny -nek? :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19392) Newyorker válasza gianni85 (#19390) üzenetére


Newyorker
addikt

És lesz vmi GTA jellegu game?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#19393) fricci válasza Newyorker (#19392) üzenetére


fricci
tag

Hát attól függ mi a GTA jellegű: a Watch Dogs némikép hasonlítani fog rá (nézdahátam stílus, autókat lehet elkötni, sandbox).

BTW én egy június 15 körüli dátumot hallottam mint bejelentési dátum (tán az E3?) a GTAV-ről. persze totál pletyka, lehet semmi seml lesz belőle

(#19394) Newyorker válasza fricci (#19393) üzenetére


Newyorker
addikt

Jaja a watch dogsot varom, az mikor jelenik meg? Sajnalom a gtat :(

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#19395) fricci válasza Newyorker (#19394) üzenetére


fricci
tag

azt hiszem jövő hónap vége fele (25-28 körül). Azt hiszem keddre esik (már szóltam a munkahelyemen hogy aznap ne nagyon számítsanak rám :D)

(#19396) gyuribácsi88 válasza fricci (#19393) üzenetére

Szerintem egyszerűen csak nem akarnak pénzt keresni, ha akarnának már kiadták volna ps4/one-ra a GTA "vét",, úgy megdobta volna az eladásokat hogy még az ms-nél is hatalmas rejszolásba kezdetek volna :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19397) Newyorker válasza gyuribácsi88 (#19396) üzenetére


Newyorker
addikt

Nem ertem valoban :S xbox360 on meg ps3ra meg van :S nem is ertem :S

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#19398) fricci válasza Newyorker (#19397) üzenetére


fricci
tag

eddig én azt hittem csak azért nem adják ki mert még tovább polírozzák, csiszolgatják hogy szebb legyen. De már annyit csiszolják hogy lassan GTA 6 lesz belőle

(#19399) Madwe válasza gyuribácsi88 (#19396) üzenetére


Madwe
nagyúr

NeXT genesiteni pénz és idő... S a kb 150-160 milliós prev Gemes táborhoz képest a 13 milliós mostani nem nagy piac...

(#19400) gianni85 válasza Madwe (#19399) üzenetére


gianni85
veterán

na igen, ha van egy kis esze a R*nak, akkor a felesleges kapacitást DLC készítésre fordítja szintén a PS360 verziókhoz, és mellette gőzerővel csinálnak egy teljesen új játékot nextgenre, mondjuk 2015-2016ra mikor már van egy jó nagy vásárlóbázis. Ja és a játék legyen Red Dead 2 :D
Nem hiába nem jelentették még be a PC verziót se... szerintem már az se jön

(#19392) Newyorker
WatchDogs-on kívül szerintem mostanság nincs is tervben Sandbox játék, aztán ahhoz már nem is fűzök nagy reményeket. Az Avalanche Studios is a Just Cause 3 (ejj de várom :) ) előtt idén MadMax játékot akar megjelentetni... lehet az is nyitott világú lesz

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.