Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20751) barcabome


barcabome
aktív tag

Kéne egy kis help. Akkor, ha US Store-on Paypallal szeretnék fizetni, akkor kell egy amcsi és egy magyar paypal is?

Magyarról átküldöm amcsira, amcsival meg fizetek, vagy hogy is van ez pontosan?

Egyszerűbb megoldás nincs? :DDD

(#20752) Madwe válasza barcabome (#20751) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, magyarról bankkártyával utalsz pénszt amerikaira (amihez nincs bankkártya rendelve) s a psn-en az amerikairól szedsz le pénzt. Egyszerübb megoldás ha nem paypalozol hanem amazon.com-on veszel feltöltőt.

(#20753) barcabome válasza Madwe (#20752) üzenetére


barcabome
aktív tag

Köszi!

A kártyám le van tiltva amazonról, nem tudom miért... :))

(#20754) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Köszönöm mindenkinek a választ! :R

Arra még nem tudna nekem esetleg valaki válaszolni, hogy bárhol megvehetem a gépet, Sony garit kapok rá?

Playmania-nál elég jó áron adják a Killzone Bundlet (122k).

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#20755) Madwe válasza Krisz0630 (#20754) üzenetére


Madwe
nagyúr

Elvilveg igen, ha szürke importos akkor nem tudom... Gyanúsan olcsó gondolom ez import, azzal nem tudom mi a helyzet, én hivatalos magyart vennék... Killzonet használtan már 4-6 ezerért lehet kapni amúgy.

(#20756) barcabome válasza Madwe (#20752) üzenetére


barcabome
aktív tag

Még egy kérdés, a magyar PayPalomra hogy tudok pénzt tenni? Illetve forintban vagy usd-ben kell azt rárakni. Pont annyit elég, amennyit fizetek majd ps store-ban?

Netbankon keresztül kell utalnom Paypalra, utána paypalról paypalra, majd fizetni store-on? Ez így elég vadregényes. :DD

[ Szerkesztve ]

(#20757) boost válasza Krisz0630 (#20754) üzenetére


boost
addikt

Felhívod őket, és megkérdezed, hogy hivatalos Sony garit adnak-e,( orvosi igazolás méretű papírfecnivel (jó régen voltam sulis, nem tudom , hogy ez most hogy műküdik :D) )vagy bolti garit. És bármilyen jól is hangzik a bolti gari, szarsz rá, mert AZ NEM TÚL JÓ. :)

[ Szerkesztve ]

(#20758) Madwe válasza barcabome (#20756) üzenetére


Madwe
nagyúr

Magyarra nem kell pénzt tegyél, elég ha a bankkártyád hozzárendeled, majd amikor utalsz az amerikaira kiválasztod hogy a bankkártyádról vonja le a pénzt, ne a paypal balance-odról.

A magyar paypalon valahol be tudod állítani a pénz konverzióját amivel jobban jársz, pontosan nem emlékszem mit és hol kell, mert nekem az a menüpont érthetetlen okból nem volt ott uh be se tudtam állítani, de pont a napokban emlegette megint valaki fel.

(#20759) barcabome válasza Madwe (#20758) üzenetére


barcabome
aktív tag

Okés így már mindjárt jobb a helyzet, thx. :R

Kicsit drágábbat ír, mint amennyit a valutaváltó oldal, de még mindig olcsóbb, mintha feltöltőkódot vennék iceakostól.

[ Szerkesztve ]

(#20760) #20844032 válasza gianni85 (#20745) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én má kiszálltam a ps4-ből, szóval tőlem úgy üvölt ahogy akar. Amúgy az elsőn a burkolat is zorgott ha porgott a lemez.

[ Szerkesztve ]

(#20761) >Deego..


>Deego..
senior tag

Watch Dogs magyar nyelvű előrendelői trailer + nyereményjáték

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#20762) barcabome válasza Madwe (#20758) üzenetére


barcabome
aktív tag

Átküldtem a pénzt, jött is sms, hogy átment, de nem látom az us paypalomon, illetve ps store-ban fizetésnél erőlteti, hogy adjak meg bankkártyát... Most akkor hova lett a pénz, mert azt levonta.

(#20763) kovsol válasza barcabome (#20762) üzenetére


kovsol
titán

A Wallethez tudsz hozzáadni csak meghatározott összeget a Paypall segítségével, és max 150$ lehet rajta egyszerre.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20764) barcabome válasza kovsol (#20763) üzenetére


barcabome
aktív tag

59.93-at küldtem át paypalra, de itt csak 50-es és nagyobb választási lehetőség van. :W

Amúgy meg ezt írja mikor továbblépek: Return to merchant and try a different payment method

We are not able to process your payment using your PayPal account at this time. Please return to the merchant's website and try using a different payment method (if available).

[ Szerkesztve ]

(#20765) kovsol válasza barcabome (#20764) üzenetére


kovsol
titán

Számomra nem teljesen világos amúgy mi most a helyzet.
Magyar paypalról utaltál amerikaira? Ott amint megjelenik a pénz már a Sony oldalán töltheted is fel vele a Walletet, majd abból vásárolhatsz amíg a keret engedi.

May the Force be with you!

(#20766) barcabome válasza kovsol (#20765) üzenetére


barcabome
aktív tag

Amcsi Paypalon már fent van a pénz.

De nem enged tovább valami hibaüzenet miatt a store:

"Return to merchant and try a different payment method

We are not able to process your payment using your PayPal account at this time. Please return to the merchant's website and try using a different payment method (if available)."

(#20767) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Kíváncsi vagyok hogyan muzsikál a Watch Dogs PS4-en!
Szerintem a 900p felbontás ellenére is szép és pörgős lesz...

(#20768) mfranky válasza Faresz29 (#20767) üzenetére


mfranky
őstag

Azt már én is várom, ha megjelenik, hogy egymás mellé rakjanak egy PC-s 1080p-st, és egy 900p-st PS4-es monitort/Tv-t, és ki az a vájtszemű aki látja a különbséget.... :D

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#20769) kovsol válasza mfranky (#20768) üzenetére


kovsol
titán

Ma volt nálam egyik haverom aki kérte, hogy mutassam meg neki a KZ-t meg a BF4-t is. Azt mondta meg nem mondaná a BF4-ről, hogy csak 900p. Tetszett neki amit látott.

May the Force be with you!

(#20770) boost válasza kovsol (#20769) üzenetére


boost
addikt

PS3-as BF3 után tényleg nagy ugrás volt. A PS3-as BF4 után meg főleg. Arra már nem szabadott volna kihozni a BF4-et.

(#20771) malphitee válasza mfranky (#20768) üzenetére


malphitee
senior tag

Ahhoz aztán nem kell nagy ész hogy az lesz szebb ami nagyobb felbontás on megy.

(#20772) gianni85 válasza malphitee (#20771) üzenetére


gianni85
veterán

900p PS4 vs 1080p PC low detail....

(#20773) Madwe válasza barcabome (#20766) üzenetére


Madwe
nagyúr

Amcsi paypalod most regelted? első utalásnál asszem küld vmi linket amit meg kell kattintani hogy jó legyen, bár ha már rajta van a pénz ez lehet megvolt... Az usa paypalodhoz ugye nem adtál bankkártya adatokat? illetve ugyanazon állam ugyanazon címére regisztráltad mint a psn-t? mert akkor nem tudom hol a gond? illetve hibaüzenetből itélve úgy tűnik mintha paypalról akarnál psn-re utalni? mert fordítva kell, a psn-be lépj be és ott add funds to wallett résznél válaszd ki az usa paypalod...

(#20772) gianni85 ezt neki hiába magyarázod, én már pár napja próbálok neki írni de sose fogja fel, szerintem sose volt pc-je s azt gondolja hogy a grafikai részletesség kimerül a felbontásban, se effekt, textúrák, poligonok, semmi más nem létezik, pláne nem igényel külön erőforrást...

[ Szerkesztve ]

(#20774) barcabome válasza Madwe (#20773) üzenetére


barcabome
aktív tag

Egy floridai hotelt regeltem be, kártyaadatokat meg semmit nem adtam meg. a pénz rajta van, de se pc-n, se store-ben nem enged fizetni, a már említett üzenetet írja ki mindig. Olvastam másnak is volt ilyen és nem találtam megoldást. :W

Már teljesen tanácstalan vagyok, úgy érzem oda lett a pénzem...

Amcsi paypal írja amúgy, hogy rajta van a pénz, ki is van választva elsődlegesnek.

[ Szerkesztve ]

(#20775) gianni85 válasza barcabome (#20774) üzenetére


gianni85
veterán

Pénzed nincs oda, max visszautalod a magyarra

(#20776) Madwe válasza barcabome (#20774) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ilyen hibát anno Zolarnak dobott még novembernek (5098as hsz, jesus azóta mennyi komment jött :D) de ő még magyarral próbálkozott arra dobta ezt ki, azóta rájöttünk erre a magyar+usa paypal dologra s ment is rendesen... Biztos az usa paypalod adatait adod meg psnen:D?

(#20777) barcabome válasza Madwe (#20773) üzenetére


barcabome
aktív tag

Amcsi PayPal-on amcsi telószámot adtam meg, mert asszem csak olyat fogadott el. Lehet kaptam egy megerősítő kódot vásárláskor arra a számra és az lehet a baj?

:W

Igen az USA adatokat adom meg PSN-en, ez biztos.

[ Szerkesztve ]

(#20778) Madwe válasza barcabome (#20777) üzenetére


Madwe
nagyúr

Telefonszám nem lényeg csak a mail cím. Oda küld egy verifikáló kódot, azt fontos hogy megcsináld, de ha megjött a pénz akkor valszeg már megtetted? Az itt leirtakhoz képest van ami esetleg nálad máshogy volt?

(#20779) barcabome válasza Madwe (#20778) üzenetére


barcabome
aktív tag

Emailem nincs megerősítve elvileg.

Mikor átküldtem a pénzt jött egy mail róla. Van benne egy "Confirm your email address now" link, rákattintok, kéri a jelszavam, belép de azt írja sikertelem a megerősítés. Van Confirmation code-om is, de azt nem találom hova kell beírni.

(#20780) Madwe válasza barcabome (#20779) üzenetére


Madwe
nagyúr

Akkor itt a gond, mindenképp verifikáld! A verifikálásnál is az usa adatokat adod meg és úgy sem akarja? keresem kóddal hogy lehet megoldani...

(#20781) barcabome válasza Madwe (#20780) üzenetére


barcabome
aktív tag

Paypalon profile-nál kikerestem a mailem. Ott van alatta egy confirm gomb, rákattintok, de azt írja ki, hogy "This email address has already been confirmed."

Email nem jött, meg előbb adott captcha kódot is, de úgysem sikerül.

Vagyis akkor meg van erősítve elvileg. Nem tudom akkor mi lehet a baj...

[ Szerkesztve ]

(#20782) barcabome válasza barcabome (#20781) üzenetére


barcabome
aktív tag

Status: Unverified

Itt bankszámlát vagy bankkártyát kér...

Most már nagyon idegesít, akárhányszor próbálom a vásárlást a store-on, mindig ugyanazt dobja fel.

[ Szerkesztve ]

(#20783) Madwe válasza barcabome (#20782) üzenetére


Madwe
nagyúr

A főoldalon az a rész az maradjon is olyan, az egy másik verifikáció ami a bankkártyához kell... De akkor a mailes megtörtént, akkor viszont lövésem sincs hol a gond... :S

(#20784) barcabome válasza Madwe (#20783) üzenetére


barcabome
aktív tag

De a Confirmation Code-ot nem rémlik, hogy beírtam volna bárhova is, illetve van elvileg valami 4 karakteres kód is, olyat meg nem kaptam.

Ha a pénzt visszaküldöm a magyar PayPalomra forintban, azzal bukok valamennyit?

Onnan meg akkor valahogy vissza kéne varázsolni a bankszámlámra... :W

[ Szerkesztve ]

(#20785) Madwe válasza barcabome (#20784) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az átutaláskor kiírja mennyi a járulékos költség, max 1-2 usd lehet szerintem

(#20786) barcabome válasza Madwe (#20785) üzenetére


barcabome
aktív tag

Visszaküldeni sem engedi... :Y

(#20787) Neoteric válasza barcabome (#20786) üzenetére


Neoteric
addikt

Amcsi PayPal-ról magyar PP-ra nem tudod küldeni a zsetont?

(#20788) barcabome : Akkor tuti az a baj h nincs aktiválva az amcsi PP. Keress erre vonatkozó lehetőségeket a PP felületén. Ha csak telefonnal lehet aktiválni (sms), akkor írd át a rendes magyar számodra, ki kell küldjék az sms-t ha jól van beírva a szám (0036 20/30/70 stb).

No offense, de elég balga dolog volt egy friss accra egyből rányomni annyi lóvét. :N

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#20788) barcabome válasza Neoteric (#20787) üzenetére


barcabome
aktív tag

Ja, nem engedi.

Valami nem jó az accommal, mert sem fizetni, sem küldeni nem enged. :O

Asszem egy életre megutáltam a PayPalt.

"We're sorry, but we can't send your payment right now."

[ Szerkesztve ]

(#20789) boost válasza barcabome (#20788) üzenetére


boost
addikt

Működik az, csak erősen szűrik a nem legális használatot, pedig magyar mentalitással arra gondolna az ember, hogy az nekik is jó, ha pénz megy rajtuk keresztül. De nem, Netflix Paypal, és társai erősen szűrnek.

[ Szerkesztve ]

(#20790) barcabome


barcabome
aktív tag

Nem tudom elfogadtatni a magyar telefonszámot.

10 karaktert kér.

(#20791) barcabome válasza barcabome (#20790) üzenetére


barcabome
aktív tag

Már a store-ban jó lenne, csak azt írja, hogy telefonos megerősítés kell, viszont a magyar számot nem tudom megadni. Amúgy már jó lenne szerintem, csak ezt nem tudom hogy lehetne megoldani.

(#20792) Madwe válasza barcabome (#20791) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem anno ilyet nem kért... nincs kinti ismerősöd esetleg? furcsa hogy szigorítottak...

(#20793) barcabome válasza Madwe (#20792) üzenetére


barcabome
aktív tag

Nincs kint ismerősöm, jól beszívtam... :W

(#20794) Madwe válasza barcabome (#20793) üzenetére


Madwe
nagyúr

Megpróbálom megkeresni az eldobható bankkártyás oldalt (létrehoz egy kártyát cvv kóddal meg mindennel, netflix pl elfogadta) amivel anno netflixet nyomtam (aztán rájöttem h az szar minőség uh abbahagytam) mert azzal is unlockolhatod a paypalod, egyszer leterhelik egy kis összeggel, utána már nem kell a kártya... már ha ér neked ennyit a dolog, szerintem érjen ha már ennyit szoptál vele :)

(#20795) Tutu7030 válasza Madwe (#20794) üzenetére


Tutu7030
veterán

Az entropay-re gondoltál?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#20796) Madwe válasza Tutu7030 (#20795) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azaz, köszi :) Természetesen ide is az usa cím kell, nem a hun...

[ Szerkesztve ]

(#20797) Neoteric


Neoteric
addikt

Most én is csináltam egy zsír új US PayPalt, és összvissz két lehetőséget ajánl fel az aktiváláshoz:
1) Bank accounttal összekötés
2) PayPal Extras MasterCard

Utóbbi idehaza nem is érhető el egyáltalán, előbbi pedig nyilván nem játszik, mivel nincs usa-beli számlám.

PSN: ne0teric_sAN

(#20798) Madwe válasza Neoteric (#20797) üzenetére


Madwe
nagyúr

Amikor a paypal regisztrációnál kér bankkártya adatokat akkor már kész a profilod és beléphetsz. Eddig a paypal verifikálásához elég volt egy emailben kapott linkre kattintani, de mint most kiderült, ma már kell vagy egy telefonos azonosítás vagy bankkártya hozzáadása... Utóbbira lehet megoldás az entropay, melyet ugyan nem próbáltam, de rendes kártyadatokat generál, netflix pl elfogadta...

Azonban ha te is psn miatt csináltad, akkor javaslom az amazon.com-on vegyél feltöltő kártyát psn-hez, kicsit olcsóbb és gyorsabb is mint paypallal 2x utalni, azonban van akinek nem megy az amazon (nekem pl nem, mert maestro-s kártyám van csak és azt nem fogadja el...)

(#20799) Neoteric válasza Madwe (#20798) üzenetére


Neoteric
addikt

Amazonon lehet PP-lal fizetni?

US PP profilom megvan, be tudok lépni, csak aktiválni nem tudom.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#20800) newd válasza Madwe (#20773) üzenetére


newd
csendes tag

"ezt neki hiába magyarázod, én már pár napja próbálok neki írni de sose fogja fel, szerintem sose volt pc-je s azt gondolja hogy a grafikai részletesség kimerül a felbontásban, se effekt, textúrák, poligonok, semmi más nem létezik, pláne nem igényel külön erőforrást..."

nekem pl. felbontás > többi. először legyen meg az 1080p, aztan ami úgy belefér. pc-n is mindig előbb a többi beállítást vettem le, utána a felbontást.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.