Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20201) haddent válasza mattheus (#20200) üzenetére


haddent
addikt

GTA V -ről semmi konkrét hivatalos infóról nem tudok. Most rágugliztam, ugyancsak semmi kézzelfogható. Szerintem ez csak a jóhiszeműségetek, hogy az jön :DDD

(#20202) tDr1v3r válasza mattheus (#20200) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem pont jó, én a GTA V-vel meg a Last of Us-al nem játszottam sokat az előző generációban. :D Mondjuk előbbi tervbe van hogy megvegyem, dehát nem vitt rá a lélek... mondjuk még most se biztos hogy jön is belőle nextgen port.

Gran Turismo meg nem érdekel, csak vergődés van az 5 óta... a 4-el tökéletesen elvagyok, főleg úgy hogy 1080i-ben fut a PS3-amon. :P

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20203) Thodeus válasza haddent (#20201) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Pedig fog az jönni. Potya profittól nem vágják el magukat. Max megvárják, hogy hízzon kicsit a nextgen felhasználó-bázis. :K

(#20204) mattheus válasza Thodeus (#20203) üzenetére


mattheus
őstag

pontosan. Elég komoly kihagyott ziccer lenne.
GTA IV esetében is ez volt..... végül ki jött PC-re is....

(#20205) Thodeus válasza mattheus (#20204) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Én egy e3-as bejelentést és hozzá egy szeptemberi megjelenést érzek az erőben. :D

(#20206) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Dualshock 4 light bar created for Project Morpheus

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20207) lukirobi válasza tDr1v3r (#20206) üzenetére


lukirobi
tag

Kell, most azonnal :D

Sony 55w805+ps4+xone

(#20208) Drizzt válasza Bence717 (#20198) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én meg a másik oldalra fogok érvelni. Egyértelműen erős pc-t éri meg legjobban venni. Multiplatform címek közül semmiről eszembe se jut PS4-en próbálkozni. Nekem Fifám van, meg Infamous. Fifa tényleg fasza, s újszerű élmény, Infamous viszont irányításilag eléggé retek, meg vannak benne nagyon idegesítő ellenfelek. Még nem adtam fel, hogy egyszer végigjátszom, de jóval odébb van az, hogy visszapakolom a PS4-be.

Egyelőre inkább erős pc-t vennék ebből a két opcióból. Aztán 1-2 év múlva lehet változik a helyzet. De akkor is csak azt tudom elképzelni, hogy a pc mellé megérheti egy konzol. Önmagában semmiképp.

A rendszerszoftver pedig igen béna.

I am having fun staying poor.

(#20209) Madwe válasza Drizzt (#20208) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem ha mindkettőben gondolkozik az ember hosszabb távon, ps4et érdemes most megvenni. Az ára pár év múlva kb 40ezret esik max, cserébe ugyanazt tudja mint most hw-sw ügyileg. PC-t pár év múlva véve sokkal jobbat lehet összerakni, s akár többet is lehet rá szánni, lehetőség legalábbis adott... Úgyis most jön dx12, s eleve sok újfajta szabvány, api van születőben, pár év múlva jobban lehet ezekhez igazítani a konfigot mint most, mert tisztábban lehet látni mi mire jó, ma ha ezekre fel akarsz készülni max találgatsz.

Fordított esetben pc-t most megveszi, igen pár év múlva upgrade-elheti, meg vehet hozzá kicsit olcsóbb ps4et.

Pusztán anyagi szempontból - ebbe azt is bele véve hogy a tulajdonában ugyanannyi pénzért erősebb hw-t tud a birtokában késöbb - jobb most ps4be beruházni - ha mindkettő játszik, szerintem. Természetesen egyéb tényezők is beleszólhatnak - melyiket akarja jobban, elöbb.

Ha csak az egyik jön szóba, az szerintem nagyon egyéni kérdés, s csak az ember maga tudja eldönteni melyik jobb neki, sok szempont van.

(#20210) shunter válasza haddent (#20201) üzenetére


shunter
aktív tag

Sztem tuti jön ps4-re a gtaV, méghozzá az online miatt. Maga az alapjáték is szavatos, de az online-t tényleg hosszútávra tervezték. Kap egy kis nextgen tupírt, azt csoki...

(#20211) InterFox válasza mattheus (#20200) üzenetére


InterFox
senior tag

És erre jön az én példám, mert én meg PS1-2 után 360-at vettem, így a PS3 játékok 95%-ka kimaradt.
Szóval én csak tapsikolni tudok az ilyen hírek hallatán, ja és várom a MGS4 FoxEngine változatát PS4-re!:D

PSN ID: interfoxthedead

(#20212) hommeros válasza Drizzt (#20208) üzenetére


hommeros
őstag

Én már egyszer kifejtettem a szubjektív véleményemet erről:
[link]
[link]

Plusz a PC-n nagyobbat bukok 1 év alatt (mind a játék, mind a gép tekintetében)
Mellé azért van egy korrekt notim.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#20213) hommeros


hommeros
őstag

Új X1 exkluzív cím érkezik: [link] :DDD

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#20214) malphitee válasza hommeros (#20213) üzenetére


malphitee
senior tag

Jo jatek lesz az. Talán élmény dúsabb mint infamous.

[ Szerkesztve ]

(#20215) hommeros válasza malphitee (#20214) üzenetére


hommeros
őstag

Infamous ennyire rossz lett?

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#20216) vg válasza hommeros (#20215) üzenetére


vg
addikt

Annyira nem lehet szar, ha 10 játékosból legalább 8 kitolja platinumra...

(#20217) kovsol válasza hommeros (#20215) üzenetére


kovsol
titán

Nekem tetszik. Lehet ha én is ledaráltam volna pár nap alatt akkor nem tetszene így, de én néha ha van időm elindítom egy 30-40 percre és akkor nagyon élvezem.

May the Force be with you!

(#20218) haddent válasza hommeros (#20213) üzenetére


haddent
addikt

Ez mi? valami iszonyat gagyi lebuított kisgyerekeknek készített Infamous koppintás? :DD

(#20219) gianni85 válasza vg (#20216) üzenetére


gianni85
veterán

könnyű platinum és kevés a játék :D
Én még az elején vagyok, kb 2óra nettó játékidővel 2 terület 100%-ra felszabadítva. Tetszik, nagyon szép, de nem vagyok odáig tőle. Viszont Delsin a korai képek ellenére teljesen elfogadható hős

(#20218) haddent
kinézet ellenére lehet szórakoztatóbb lesz az Infamous-nál

[ Szerkesztve ]

(#20220) kovsol válasza gianni85 (#20219) üzenetére


kovsol
titán

Mondjuk nem az a cél, hogy felszabadítsd az összes területet. Azért csak trófea jár majd. Na meg ahogy mész előre a főszállal, úgy jelennek meg új dolgok a térképen.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20221) gianni85 válasza kovsol (#20220) üzenetére


gianni85
veterán

szakmai ártalom, szeretek mindent megcsinálni ami az utamba kerül :) amíg nem unalmas. Lehet az 5. területtől kezdve már nem fogom
Hát a második misszió után már le lehetett teljesen pucolni az első területeket

(#20222) kovsol
fölső 2 területen 0% volt a DUP control... ha jön még valami extra azt már nem hiszem h megcsinálom :D

[ Szerkesztve ]

(#20222) kovsol válasza gianni85 (#20221) üzenetére


kovsol
titán

Jönnek majd kamera kiiktatások, letölthető fájlok beszerzése, beépített ügynökök likvidálása, még több grafiti, amik alapból nincsenek rajta a térképen.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20223) malphitee válasza haddent (#20218) üzenetére


malphitee
senior tag

Nem, de szerintem jobban megcsinálták mint infamoust.

(#20224) gabor0077 válasza hommeros (#20213) üzenetére


gabor0077
tag

Must have, hát ezért fogok X1-et venni (not) :DDD

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#20225) lukirobi válasza malphitee (#20223) üzenetére


lukirobi
tag

Miért, az infamous megvan, sokat játszottál vele? Nincs ahogy látom..tehát ne más véleménye, meg videók alapján ítélj meg véleményezz szerintem mindig itt, hanem saját tapasztalat...

Bocsi, de ez már kikívánkozott, olvasom mindig a hozzászólásaidat, és általában csak a negatívum, és főleg saját tapasztalat nélkül :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#20226) hommeros válasza haddent (#20218) üzenetére


hommeros
őstag

Én sem tudtam hova tenni. :DDD Nekem ez ilyen WTF.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#20227) malphitee válasza lukirobi (#20225) üzenetére


malphitee
senior tag

Nem tudom honnan vetted hogy nincs meg , de te jobban tudod úgy néz II .

(#20228) lukirobi válasza malphitee (#20227) üzenetére


lukirobi
tag

Nem látom a psn trophy listádon :D

Sony 55w805+ps4+xone

(#20229) gyuribácsi88 válasza malphitee (#20214) üzenetére

Az "élmény dúst" úgy érted hogy sokkal könnyebb? Hogy az ultra low játékosoknak is legyen valami sikerélményük? A két játékok meg felesleges összehasonlítani mert teljesen eltérőek.

Ez a szánszet óverdrávj egy komolytalan kis szórakoztató játék lesz, ami jó kis élményt nyújt majd ha másnaposan leülsz elé elszórakozol vele 1-2 órát. De nem tartom valószínűnek hogy hosszú távon odaszögezi majd az embert a képernyő elé.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#20230) Madwe válasza lukirobi (#20225) üzenetére


Madwe
nagyúr

Arról nem is beszélve hogy egy még meg sem jelent játékhoz hasonlítja amiről semmit se tudni jóformán, de jobban megcsinálták azt már tudja. Mondjuk már a gt6/gt7 prologue-ot is lehordta, az meg még évekre van, uh ez nem meglepő :) Ezeket figyelembe véve az nem is akkora baj hogy egy olyan játékról is véleményt alkot ami nincs meg neki, mert az legalább már megjelent ;]

(#20231) haddent válasza lukirobi (#20228) üzenetére


haddent
addikt

Hagyd el szerintem, ő meg még páran már szándékosan trollkodni járnak csak ide szerintem :DD
Ha meg nem és ennyire trágya a PS4 szféra akkor miért nem adják el? :F

(#20232) Thodeus válasza haddent (#20231) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Mondjuk egy videó alapján te is máris legagyiztad a sunsetet.

[ Szerkesztve ]

(#20233) mfranky


mfranky
őstag

Na megnéztem én is a szunszetet...tényleg, mintha "ha van infamous ps4-re, csináljunk már valami ilyesmit mi is" feeling, kicsit titanfallból is vegyünk, h többnek látszódjon...csili-vili, mindenféle effektekkel...
Amúgy meg egy szimpla hentelős játék, mert itt aztán megállíthatatlanul jönnek a "zombik" ... elsőre így látszik...
Nem egy valóságos város lemodellezésről van szó (ISS), és ezek a "manga-játékfigura" rajzok is inkább más korosztályt céloznak meg... nekem ezek miatt nem tetszik... egy 30 perces őrület gyenge sztori nélkül, de ennyi látvány mellett nem is kell sztori... elég ennyi...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#20234) malphitee válasza Madwe (#20230) üzenetére


malphitee
senior tag

Te vagy itt a legnagyobb troll a topicban. A hozzanemertesedet közöltem veled, mert frocsogsz, es okoskodsz mindenről , minden nap 100 commentet írsz , es az a baj el is hiszed hogy te akármilyen szakmabeli vagy itt, közben meg sehol semmi, spekulalsz csak össze vissza, aztán megmagyarázod a saját hulyeseged, es a másikat be állítod hülyének , jo tudom erre fog jönni egy 20oldalas felvilágosítás mennyire hülye vagyok, de inkább kimeljen meg tőle , hiába írsz bármit is ra, ez így van .

(#20235) jófiú90 válasza mfranky (#20233) üzenetére


jófiú90
tag

Az infamous kb az igazi 21. szazadi nyalgepeket celozza meg. Villamgyerek,repagatya...

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#20236) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Kérek szépen mindenkit,hogy malphitee és jófiú90-et nézzétek levegőnek. Az elmúlt 100hsz-ben próbálták megmagyarázni,hogy a zöld az kék és mindenki aki mást mond az hülye.
Don't feed the Troll.. :R

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#20237) mrterminator válasza Petya2900XT (#20236) üzenetére


mrterminator
aktív tag

nem látok jófiú90-es kommentet sehol :DDD

(#20238) Garada válasza Petya2900XT (#20236) üzenetére


Garada
őstag

Számomra az ilyes fajta hozzászólások nem is léteznek :D

(#20239) mfranky válasza jófiú90 (#20235) üzenetére


mfranky
őstag

Pedig grafikailag és hogy Seattle majdhogynem tökéletesen valós mivoltában játszhatok jobban leköt és kiváltja az elismerésem 33 éves fejjel, mint egy "mangaféle rajzolt agyonlövök mindenkit aki utamba kerül játék"...
De ha egy idősebb emberkét is leültetnék a ps4 elé, szerintem iss jobban lekötné...már csak a látvány miatt is...
Attól még, hogy a főszereplő villámgyerek, meg repagatya, nem csak ilyenek játszanak vele....
Amióta meg volt a Heroes filmsorozat (és aki tudja miről beszélek), azóta vártam és jó volt egy ilyen játékkal játszani...
Mivel xbox360-ról váltottam, nekem eddig egész más élmény a ps4...és nem bántam meg a váltást.

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#20240) Madwe válasza mfranky (#20239) üzenetére


Madwe
nagyúr

Jó kis Heroes, az utolsó pár évadot leszámítva mennyire jó is volt az! :)

(#20241) barack1997 válasza malphitee (#20234) üzenetére


barack1997
senior tag

Már 2. napja olvasom a kis irományaidat, de most betelt a cérna és elszakadt a pohár. Neked semmi nem jó, az Infamous unalmas stb, minden szar neked, ami PS4-el kapcsolatos. Menj át a One topicba ott szeretni fognak. Nekem ennyi a véleményem, nem kell elfogadni, csak mondom leírom. :R

[ Szerkesztve ]

(#20242) jófiú90 válasza mfranky (#20239) üzenetére


jófiú90
tag

" "mangaféle rajzolt agyonlövök mindenkit aki utamba kerül játék"..."

Mangat nem komazom, finoman fogalmazva. Ezt a infamous ss nem tudom hova tenni, nem az en jatekom :) ps4 onmagaban nem sokat er(a mostani jatekok meg nem is nekszt gen minoseguek foleg a villamkolok), de majd jon a gt,uncharted,lbp akkor lesz teljes a kep.

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#20243) malphitee válasza barack1997 (#20241) üzenetére


malphitee
senior tag

Persze hogy a sony szidva van persze, de nem csak ezen a pici fórumon , hanem a világ legnagyobb külföldi fórumain is. Majd ha lesz rajta next gen jatek, nem f@s ps3 portolt játékok , meg ps4 en nem a 8eves gt5 szinten kell majd jatszanom, és USB rol le tudok játszani zenét , es filmet ,akkor talán változik az emberek véleménye a sony rol. De egyenlőre nulla.

(#20244) barack1997 válasza malphitee (#20243) üzenetére


barack1997
senior tag

Egy részről érthető a dolog, csak az előadásmódod kicsit kritikán aluli. :DDD

(#20245) mfranky válasza jófiú90 (#20242) üzenetére


mfranky
őstag

Szerintem mindenkinél megvannak a kikötések, elvárások, mitől nextgen egy játék...
Nálam most perpillanat attól nextgen, hogy xbox360-on nem láttam ilyet, mint ISS, FIFA14 vagy NBA2K14...
A Watch Dogs-ot már nagyon várom, szerintem kellemes csalódás lesz, szerintem biztos másképp fog kinézni PS3-on és PS4-en is...különben mi értelme lenne...
Persze most, hogy már játszottam a Fifa14-el "nextgen" konzolon, kíváncsian várom, mi mindent lehet még beletenni egy FIFA15-be, ami mégjobbá teszi, még élethűbbé...pl. ha olyan gólöröm is lenne, hogy leveszi a mezét és még sárgalapot is kap érte...akkor már azt mondanám...na ez az igazi nextgen?

Mindig lesz jobb/szebb/élethűbb játék....de azt is mondhatnám az a nextgen számomra, amit már nem tud meghajtani egy PS3...PS4-en meg röhögve elfut full HD-ben 60fps-el....

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#20246) hommeros


hommeros
őstag

Na,még valaki, miért szar a PS4?

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#20247) Gijon válasza hommeros (#20246) üzenetére


Gijon
senior tag

Igen, igen mert ezt mondták a boxra, és ha a ps4 jobb, akkor nem értem ezt a grafikai elmaradást, meg különben is mp3-at akarok...,jajj nem is inkább flac lenne jó :D

(#20248) hommeros válasza Gijon (#20247) üzenetére


hommeros
őstag

Én azt nehezményeztem, miért nincs a PS4-en Total Commander. Total Commander MÉG A TELEFONOM IS VAN! Milyen szar nextgen már ez!? :DDD

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#20249) Dexar007 válasza mfranky (#20245) üzenetére


Dexar007
veterán

En banom egy kicsit,hogy eladtam a fifamat. Csak sajnos fuggoseget okoz az UT,igy kenytelen voltam. :)

Give me your cum,bull!

(#20250) jófiú90 válasza mfranky (#20245) üzenetére


jófiú90
tag

NBA 2K 14 megvan az tenyleg minosegi. De a nextgen persze nalam, 1080p 60fps ehhez kepest infamous,drive club 30kepkocka/sec gordul...GT5,GT6 full hd 60fps az elavult rendszeren, ami vicces :)

"PS4-en meg röhögve elfut full HD-ben 60fps-el...."

Ez komoly? Melyik jatek tudja ezt a NBA 2K 14 kivul? Szerintem nem sok. Pedig eros a hw szoval nem a ps4 van problem...

"Watch Dogs" is 30fps.

[ Szerkesztve ]

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.