Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20101) Mister_X válasza gyuribácsi88 (#20100) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Valljátok csak be, nélküle kihalt lenne minden nextgen topic ;]:DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20102) shunter válasza gyuribácsi88 (#20100) üzenetére


shunter
aktív tag

Én is CQC t használok. Meghozzá ugyan azt amit az x360-on is. Jó rá, bár kissebb kotyogás, elforgás érezhető. Arra gondoltam veszek rá "stick-kotont" hátha így pont passzentos lesz. Plusz a bal oldalira mindenképpen kell, mert én csak a jobb oldalin használom a CQC t.

(#20103) vg válasza gyuribácsi88 (#20100) üzenetére


vg
addikt

Azért a véleménynyilvánítási lehetőséget nem kellene elvenni senkitől se.

(#20104) jófiú90 válasza Madwe (#20097) üzenetére


jófiú90
tag

Tudod mi az a marketing? Az ilyenre felfigyel mindenki. Irtal mindent csak indoklast nem :) Tobbe kerul, mint a gta... no comment. Mi igenyli ezt az osszeget?

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#20105) boost


boost
addikt

Bound by flame - PS4 verzió milyen lett? hoz egy átlag 80%ot?

(#20106) sittes79


sittes79
addikt

Na végre felvették a telefont a konzolvilágnál(kb 10-ikre). A csóka azt mondta, hogy a megrendelt áron kapom meg a fülest, ha lesz, szóval nem valami biztató, de reméljük lesz nekik.

(#20107) fricci


fricci
tag

Ha veszek használtan BF4-et, ahhoz csinálhatok saját BF4 battlelog acc-ot, vagy "kapom a játékkal" az eladóét?

Valakinek tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#20108) vg válasza fricci (#20107) üzenetére


vg
addikt

Miért kapnád? Csinálhatsz akár 1000ret is.

(#20109) fricci válasza vg (#20108) üzenetére


fricci
tag

pc-nél úgy emlékeztem hogy Battlelog regisztrációhoz kellett a cd kulcs. Ebből gondoltam hogy valamikép a program példány összekapcsolódik a Battlelog acc-al -> olyan példányhoz nem tudok új acc-ot csinálni amihez már van.

Na, de lényeg hogy lehet, köszi a választ!

(#20110) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok!

HDD upgrade-n gondolkodom, általában mindennek utána szoktam nézni, hogy mit érdemes, hol, merre, miért...most akadtam rá erre az oldalra, és videóra

Van valakinek személyes tapasztalata hybrid SSHD-k terén?
Ár/érték arányban ez lenne a legjobb választás, csak nem tudom ezek a hybrid SSHD-k mennyire megbízhatóak? Valaki használ ilyet? Cserélt ilyenre?

Ezt találtam, még talán bele is férne...

:R :R

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#20111) Madwe válasza mfranky (#20110) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én azt használok. Rendesen teszi a dolgát, ugyanakkor kérdés hogy szoktál játszani, nem feltétlen jelent előnyt a sima hdd-vel szemben, ugyanis kicsi bennük az ssd rész (enyémben 8gb) e miatt nem sokminden fér el benne. Ha 1-2 játékkal játszol gyakran általában huzamosabb ideig, s közben nincs nagyon kicsapongásod akkor gyorsabb lesz a hdd-nél, viszont ha gyakran más-más játékot töltesz be akkor még picivel lassabb is lehet. (nem kell az egész játékot betölteni, attól még hogy 30 gigás, elég az ssd-n neki pár gb hogy gyorsabbb legyen a betöltése a játéknak, pályáknak, akármi.

(#20112) mfranky válasza Madwe (#20111) üzenetére


mfranky
őstag

Igen, azt olvastam, hogy "tanulnak" ezek, és amit legtöbbet használsz, az kerül a gyorsítótárba...én általában úgy játszom, hogy ha elkezdek egy játékot, akkor azzal nyomom amíg ki nem pörgetem teljesen, esetleg becsúszik 1-2 fifa meccs feszkó levezetésnek....de amúgy 1-el szoktam huzamosabb ideig játszani, azért is gondoltam ez a hybrid a jó megoldás...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#20113) vg válasza mfranky (#20110) üzenetére


vg
addikt

Jó marha drága. Nekem 1TB Hitachi Travelstar 7K1000 van benne, tökéletes. Bár ez már 7200RPM, gyorsabb úgyse lesz.

(#20114) Madwe válasza vg (#20113) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én 20asért vettem anno 1tb-os sshd-t s ahogy nézem most is kapni annyiért

(#20115) Madwe válasza Madwe (#20114) üzenetére


Madwe
nagyúr

2.5-öset kell venni persze, 9.5mm magasat, pl ilyet

(#20116) mfranky válasza Madwe (#20115) üzenetére


mfranky
őstag

Mi a különbség akkor, amit te linkeltél és amit én?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#20117) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!

Valaki játszott már a daylight-al? Outlastot kipörgettem az tetszett, szeretném megvenni 3 ezer Ft-ért jónak tűnik, viszont a kártyám nem biztos megfelelő lesz a vásárláshoz. Van más módja is, hogy megvegyem?

(#20118) Def26


Def26
félisten

Abu agymenet, hogy mirét is jobb az xbox one.

Ja, mégsem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20119) Mrdevil válasza Bencus88 (#20117) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én megvettem a Daylight-ot, de nekem nem tetszik, bár az Outlast sem tetszett, de gondoltam a 3D, meg az Unreal Engine4 jó dolog lesz. De nem..... Nem is szép, és még a 3D-je se jó, főleg 3D-ben leesik az fps vagy 15-re, ja és a trófeákat sem adja meg, nincs is fent a trófea listában, hiába töltöm fel. Utána olvastam ez is egy bug benne. Szóval én szidom magam, nekem nem érte meg azt a 2800ft-ot sem.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#20120) Bencus88 válasza Mrdevil (#20119) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor lehet kihagyom köszi :B

(#20121) lukirobi válasza mfranky (#20110) üzenetére


lukirobi
tag

Ha van rá zsé, emg egy kis türelmed, akkor egy ilyet tudok ajánlani, ps4 kompatibilis, nagyon sokáig elég lesz.
Én csak storebol veszek mindent, és biza már most is csak 37gb szabad helyem van, tehát nagyon el fog kelni a későbbiekben a 2Tb, aztán természetesen majd később ez-mellett is szelektálnom kell, mi maradjon, mi menjen, de legalább van egy stabil nagy háttér :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#20122) lukirobi válasza Bencus88 (#20117) üzenetére


lukirobi
tag

Nem nagy szám sajnos, vedd meg inkább a child of light-ot, 1500al drágább csak, de nagyon jó a gameplay, kreatív, ötletes, és nem is ronda :) (nem mellesleg asszonynak is tetszeni fog :D )

Sony 55w805+ps4+xone

(#20123) Bencus88 válasza lukirobi (#20122) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szerintem most kihagyom, megpróbáltam kártyáról fizetni, de valami hiba megint. Szenvedtem már eleget ezzel a vásárlással, nem akarom felhúzni magam. 3 kártya van itthon egyik sem működik.... Esetleg akinek van redeem kódja szólhatna és utalnék neki. Köszönöm! :)

(#20124) lukirobi válasza Bencus88 (#20123) üzenetére


lukirobi
tag

A margit krt. sony centerben van feltöltőkari, 6 ezresek, ma vett ott haverom pár darabot, és van még nekik :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#20125) Bencus88 válasza lukirobi (#20124) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ja tényleg. Esetleg ha jön még ki hasonló játék akkor befizetek rá. Azt hittem sima redeem kódot is lehet vásárolni beírom és töltöm is a játékot.

(#20126) ImpersonatoR válasza Mrdevil (#20119) üzenetére

Ez az első unreal engine 4 es játék? Durva hogy meg itt is beesik az fps és nem tudtak megcsinálni. Pedig azt hittem ezt javítják mert tuti nem a hardware gyenge.
Contrast is csinálta az is unreal engine pedig ott aztán nem mondhatjuk hogy kevés lenne hozza a gép. Néha szerintem 5-10 fps re is leesett úgy beszaggatott látszólag a semmiért (mondjuk xboxon gears of wars ba sem volt jobb de az más téma). Hiába patcheltek az sem segített.
Thief is unreal motor ott is csinálta de pár hete jött egy patch hozza és ott mintha megszűnt volna. Vagy legalábbis jelentősen csökkent volna a gyakorisága pedig az legalább ki is néz valahogy szóval meg meg is érteném.

[ Szerkesztve ]

(#20127) Mrdevil válasza ImpersonatoR (#20126) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, és ez a fura, hogy legalább lenne lélegzet elállító látvány orgia. UE4-től el is várnám. De nem, textúrák, objektek, gyenge...... :N Hozzáteszem 3D-ben esik le az FPS nagyon, ( mint a Zen Pinball-nál ) amúgy jól fut, csak ronda. :K

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#20128) gyuribácsi88 válasza Def26 (#20118) üzenetére

:C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#20129) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Jé, ez így nem is drága, ha esetleg nagyon szétszakad, és már nincs gari. Mondjuk ez nem gyári, vagy nem is tudom, elég jól néz ki. Sőt lehet még jobb is ha nem gyári, tovább bírja. :C :D

Analog Stick:
[link]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#20130) Thodeus válasza Mrdevil (#20129) üzenetére


Thodeus
aktív tag

És akkor gondolj bele mennyiből állítják elő. :)

(#20131) Mrdevil válasza Thodeus (#20130) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jah, és csodálkozunk, ha szanaszét kopik. :N :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#20132) vonSux


vonSux
őstag

(#20133) Madwe válasza vonSux (#20132) üzenetére


Madwe
nagyúr

DRIVECLUB Explained | Blu-Ray vs PS+ Edition
semmi új info, de adja a magyarázat stílusa :D

(#20134) malphitee válasza Madwe (#20133) üzenetére


malphitee
senior tag

Remelem azon nem változtatnak hogy 10 autó es 5 pálya lesz a psn+ verzióban , es online is lehet vele menni, mert az több mint demo lenne. Pályáját kitapasztalni az hosszadalmasabb idő, legelőször a 10kocsit unja meg az ember, de az online rész elérhetősége nem teszi unalmassá . Ha meg nagyon jóra sikeredik, amit ketlek, meg lehet venni a teljeset. De a projekt cars4 mellett mar nem lesz szám , en azt varom, de 1 hónapig el lehet vele lenni amíg nem jön a PC4. Nem hiába hozta a driveclub megjelenését a PC4 elé egy hónappal , megpróbálnak az alatt az 1 hónap alatt értékesíteni mivel első értelmes autos jatek a piacon (meg amugy is összességében ), tudjak a PC4 bőven uberelni fogja őket .

(#20135) gyuribácsi88 válasza Madwe (#20133) üzenetére

Lesz@rom a ps+ verziót, megveszem a teljeset csak jöjjön már :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#20136) k4rL^ válasza Madwe (#20133) üzenetére


k4rL^
senior tag

If you want the full DRIVECLUB experience, you can purchase a one-time upgrade for $49.99. This will give you access to all five locations, 55 tracks, 50 cars and all 50 tour events, as long as your PlayStation Plus subscription remains active.

Ez azért új infó, de miért nem vagyok meglepve. Ennyi erővel adjanak valami régebbi, de teljes játékot, mint egy demot amit upgradelhetsz -10$ért.

(#20137) gyuribácsi88

Wáóááá :C :C :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#20138) vati182


vati182
aktív tag

Sziasztok

Nem tudom jó helyre írok-e de az egyik barátomnak van egy ps4 500gb hdd-vel és szeretné lecserélni nagyobbra, 1TB nézett egy 2,5" SSHD Seagate -t nem tudom ez megfelelő lenne e számára, vagy amin még gondolkodtunk, hogy esetleg befér e egy 3.5" WD EZEX HDD 1TB mert azzal már jelenleg is rendelkezik, külső rackbe van jelenleg téve USB 3.0-ba, vagy azt rákötni a Ps4 USB 3.0 kimenetelére és megfelelő rendszerüre formázni, és akkor bent maradna neki az eredeti 500GB HDD plusz azt a külsőről használná az 1 TB-ot is.

Valaki segítsen hogy:
(A): ez lehetséges e és ha igen mire kell formázni azt HDD hogy külső racket hozzá lehessen csapni plusz tárhelyként.
(B): a 3,5" HDD be lehet e rakni a 2.5" helyére működik e a formázás ugyan úgy kérdés ha az A lehetetlen

(C): Ha az előzők semelyike nem megoldható akkor venne egy Link 2,5" SSHD Seagate

Gyors segítségeteket köszönöm :)

(#20139) Thodeus válasza vati182 (#20138) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Tudomásom szerint külső vinyót nem kezel ill. 3,5-ös nem fog beférni a 2,5-ös helyére.

(#20140) >Deego.. válasza vati182 (#20138) üzenetére


>Deego..
senior tag

(A) kizárt, hogy ilyen módon növelni lehessen a tárhely méretét
(B) 3.5" HDD nem fér be 9,5 mm magas foglallatba
(C) Igen, a kiszemelt 2.5" 1 TB HDD megfelel.

Hogy működjön az új vinyó ahhoz csak annyi a teendõ, hogy a régi vinyó tartalmát átmásolod az újra.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#20141) sittes79 válasza gyuribácsi88 (#20137) üzenetére


sittes79
addikt

Ha ezek bejönnek, akkor jó gépet vettünk... :K

(#20143) Bagan válasza hafa00 (#20142) üzenetére


Bagan
aktív tag

Nekem is ez a bajom! sikerult valahogy gariztatnod?

(#20144) lukirobi válasza hafa00 (#20142) üzenetére


lukirobi
tag

Kicsit zavarosan beszélsz, előbb a japókat szidod, majd a konzolstúdiónak kellene sűrű elnézést kérni? :D Voltam már náluk, de japót még nem láttam a pult mögött :D

Természetesen x360-ast nem tudsz vele párosítani.

Sony 55w805+ps4+xone

(#20145) Mrdevil válasza hafa00 (#20142) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem tudom, nekem a WD40 megoldotta a gondot, azóta nem ragad az R1. Most az L1 kezd tapadozni, majd az is kap egy kis varázsszert. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#20146) vg válasza gyuribácsi88 (#20137) üzenetére


vg
addikt

Last Guardian? :( Amióta látta barátnőm az előzeteseket azóta kérdezi havonta, hogy az a madaras játék van már? :D

(#20147) Gigabyga


Gigabyga
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy kis technikai kérdésem.
Mérte valaki a gép hőmérsékletét játék közben?

Pár héten bellül venni szeretnék konzolt,viszont aggályaim támadtak ps4 és xbox felé is.
-ps4 az "aprócska" hőleadó felület és a tápba fújt levegő.
-xbox Xclaim felfogatásos rendszer.

(#20148) hommeros válasza Mrdevil (#20145) üzenetére


hommeros
őstag

Úristen, és bevált a WD40?

Vg: Játszd le neki a szállj el kismadárt. Az enyém a bunyós játékokat várja nagyon. MK, TEKKEN

macko18 Ez alapján fogsz gépet venni, melyik mennyire melegszik? 6 hónapja használom, és nem melegedett túl sosem. Gondolom az a pár ezer mérnök lehet ért ahhoz amit csinál. Vagy nem tom.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#20149) boost válasza vg (#20146) üzenetére


boost
addikt

Jó régóta megvan a barátnőd. :D

(#20150) malphitee válasza gyuribácsi88 (#20137) üzenetére


malphitee
senior tag

Elmegy a sony a ku*** any*** komolyan. Ott van , Gran Turismo 6 ps4 re költözik 2015 nyarára . Hany bort akarnak meg lehúzni a nyomorultak arról a régi szar ócska grafikával es autó hangokkal megáldott szarrol? Nem csinálnak normális gran turismo 7 et? Ezért vettem ps4 et kb. Ássa el mindenki magát aki a poly dolgozik. Viszont akkor mar nézek is xb1 et . Forza5+horizont2. Mar a forza4 is megalázta a gt5 grafikát , ezek a nyomorék ok meg portaljak a szájukat ps4re nem hogy csinálnának ps4 re egy méltó darabot, normális grafikával , autohangal. Es meg régebben írtam kinezem a sony bol hogy 1080p 30fps jön a gt 7. Ez meg meg rosszabb , remelem úgy befuccsolt al ahogy vannak köcsög poly fejlesztő gárda . Azt hiszik ennyire jo autos játékot hoztak össze ? Mindenhol ez kell. Irányíthatod ágon kívül az összes Kocsis jatek megeszi reggelire kb.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.