Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19201) Newyorker


Newyorker
addikt

A bf4-be a premiumba benne van az alapjáték? Vagy az az 5 DLCt foglalja magába?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#19202) Mrdevil válasza stilo18 (#19193) üzenetére


Mrdevil
addikt

Teljesen egyszerű volt, ahogy n000rbi is írta, jó adag plusz shardal kell bemenni hozzá, és felhúzni az utolsó képességet. Könnyen kijátszható boss. Még fedezéket is találni ott, az egyik sarokban, nem tudja átlőni. ;)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19203) Herczi válasza Newyorker (#19201) üzenetére


Herczi
senior tag

Utóbbi.

(#19204) Newyorker válasza Herczi (#19203) üzenetére


Newyorker
addikt

:R

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#19205) Bagan


Bagan
aktív tag

Mi lesz az e havi Psn plusz jatek? Mikor jon az 1.70? Van valami hivatalos informacio?
jo lenne valami medialejatszo mert streamelnem ra a filmeket. Miota ps4em van, nem néztem meg egy filmet sem. :D nem nappaliba valo a szamitogep:).

(#19206) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Láttam, hogy a konzolboltokban is lehet kapni a Trials Fusion játékot, de ez lemezen van vagy egy letöltési kód egy lapon? Meg az új Wolfenstein játéknak lesz multija?

PS4: KingKress

(#19207) Def26


Def26
félisten

Bf4 -ben beléptek egy szerverre, majd options és nyomtok egy r3 -at. A következő képernyő fogad. Ha összevetitek akkor nálatok stimmel a battlelogos ping időkkel?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19208) Dexar007 válasza ImpersonatoR (#19200) üzenetére


Dexar007
veterán

Jaja,nem art. :)

Give me your cum,bull!

(#19209) Something_


Something_
őstag

Kicsit off topic, de ismerősnek kellene egy kis help Pulse füles kapcsán. Ez a fajta fülese van - cechya-0086 - és nem bírja vezeték nélkül összepárosítani az Xperia Z-vel.

Esetleg aki használta ezt a régi fülest még PS3-hoz, annak a segítségét megköszönném :-)

(#19210) kovsol válasza Bagan (#19205) üzenetére


kovsol
titán

Hálózaton lejátszás vagy usb-n keresztül nem opció?

May the Force be with you!

(#19211) bolha23 válasza Something_ (#19209) üzenetére


bolha23
aktív tag

Vezeték nélkül nem is fogja tudni párosítani, csak vezetékesen.
Esetleg ha van az USB kulcson 3.5 bemenet, akkor benyomja mondjuk egy PC-be, ráköti a telefont a kulcsra vezetékesen, akkor össze tudja párosítani őket, legalábbis az Elite-nél így oldható meg.

[ Szerkesztve ]

(#19212) stilo18 válasza Jakesz (#19196) üzenetére


stilo18
addikt

Nem...a videoig felgyúrtam ôket, ô gondolom a negyedik këpesség tuningolására gondolt...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#19213) Remi1234 válasza malphitee (#19161) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Én jelenleg egy [Tritton Ax pro+] fülest használok. Egy a gondom vele, hogy vezetékes. Amúgy nekem nagon tetszik, bár mást még nem próbáltam így nincs viszonyítási alapom.

PSN ID: RemiFungus

(#19214) Bagan válasza kovsol (#19210) üzenetére


Bagan
aktív tag

Ps en keresztul hogy lehetne lejatszani filmet?

(#19215) Def26


Def26
félisten

psn offline

Start: Monday, April 21, 2014 9:50 AM PT
End: Monday, April 21, 2014 3:50 PM PT

Mit jelent ez helyi idő szerint?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19216) Tegla80 válasza Def26 (#19207) üzenetére


Tegla80
addikt

Nemtom,h stimmel e azt nem hasznalom.
De En igy merem mar reg ota(tobbszor is irtam mar ide is),es ez alapjan mondom,h javul.
Nekem mostanaban szinte mindig "zold" es 0% a vesztesem 0.11-0.13as ping mellett.Ritkabban "kek,mint most neked.
Regen meg folyamat "piros" volt es 10-30%csomivesztes.
Dolgozgatnak talan rajta........

Szerk.
Klafa,epp akartam kerdezni mert kozben bekapcsoltam es nincs psn.
Akkor a "most"azt tuti benne van. :D (19:40)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#19217) haddent válasza Def26 (#19215) üzenetére


haddent
addikt

Szerintem ez lesz az

(#19218) Def26 válasza haddent (#19217) üzenetére


Def26
félisten

Ezt elmentem. Nagyon köszi. :R

E szerint akkor ma már nem lesz psn.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19219) malphitee válasza Bagan (#19214) üzenetére


malphitee
senior tag

Radugsz egy pendrivet vagy USB winchestert ?

(#19220) malphitee válasza Dexar007 (#19199) üzenetére


malphitee
senior tag

Minek ? Úgy is arulod apron a játékot ;) ghost viszont lehet érdekel 8/9K ba ha online lehet játszani hasznalt jatek vetelenel.

[ Szerkesztve ]

(#19221) Dexar007 válasza malphitee (#19220) üzenetére


Dexar007
veterán

Lehet.
Holnap viszik el,gondoltam kiplatinazom. ;]

Give me your cum,bull!

(#19222) malphitee válasza Dexar007 (#19221) üzenetére


malphitee
senior tag

Egyszerre láttam 3 játékot is feltették , miert válsz meg hirtelen ennyitol? Mennyi játékos van most jelenleg neked? Használtan veszed őket ?

(#19223) InterFox


InterFox
senior tag

PS4 tulajoktól kérdezem, hogy mennyire elégséges a beépített 500GB HDD?

PSN ID: interfoxthedead

(#19224) zzola válasza InterFox (#19223) üzenetére


zzola
félisten

Ha lemezes játékokat veszel, akkor bőséges. Ha digital-ban gondolkozol, akkor már nem...

(#19225) InterFox válasza zzola (#19224) üzenetére


InterFox
senior tag

Mindenképpen digitálisban, nem tudod fogadja az 1-2 TB-os SSHDD-ket?

PSN ID: interfoxthedead

(#19226) zzola válasza InterFox (#19225) üzenetére


zzola
félisten

Persze, csak a magasság ne legyen nagyobb 9.5 mm-nél...

(#19227) InterFox válasza zzola (#19226) üzenetére


InterFox
senior tag

Köszi szépen!:)

PSN ID: interfoxthedead

(#19228) Bagan válasza malphitee (#19219) üzenetére


Bagan
aktív tag

nem viszi, mar probaltam :)

(#19229) vg válasza InterFox (#19223) üzenetére


vg
addikt

Én lecseréltem egy 1TB-os Hitachi Travelstar 7K1000 cuccra(20ezer pénz, gyorsabb 7200RPM, nagyobb Data Buffer 32MB), és a ps4-ben lévő szinten Hitachi-t meg átettem nagy gépbe külső merevlemezre. A 1TB-os ssd-ket meg viccnek tartom a minimum 100e forintos árukkal. Szerintem kicsi az a 500GB, főleg ha hosszú távra tervezed a ps4-et.

(#19230) Tegla80 válasza InterFox (#19223) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
Leírom,h legyen ilyen is.
Ha az ember átlag játékos és nem arra hajt h mindene 1xre fent legyen a gépen,hanem kijátszás után képes legyalulni a game-et ,akkor Én azt vallom,h bőven elég.
kb10-20 játékra elegendő (nagy és pici cím vegyesen), így akkor minek is kellene a nagyobb??
(mást 1enlőre nem játszik le,nameg filmet-zenét stb Én spec nem ezen fogok tárolni-nézni amúgy sem.És aki okos az kíméli a gépet ilyenektől,mert nextgent tesztelői változat még a miénk . ;) )

Számomra 1etlen ok van amiért ki fogom toszni és cserélem majd,de az az "5400 rpm" es mivoltából fakad és nem a helyhiány lesz.
sztem tudna ez picit gyorsabb is lenni,ha "7200 rpm" lenne benne.( vg +1 e téren,de csak a tempó miatt ) Hybridet technikailag butaság bele rakni,mert az a 4gb ssd kevés a rendszerre és több játékot futtatva sztem hamar ki is fekszik majd benne. SSD párti vok,de ez ide nem kell hibridben. A 256osom meg a PS3 ban jelenleg még nagyobb hasznot hoz,így ide nem kerül át egy ideig ,de majd fog. És igen nekem elég is lesz az az kb 1-2 nagy játék és egyéb pici rajta 1szerre majd gyalulom,mert az ssd is jobban "bírja még" ha MLC-s ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#19231) lukirobi válasza InterFox (#19223) üzenetére


lukirobi
tag

Nekem karcsú, digitálisan veszek mindent, úgysem adnám el, ami már megvan, és már csak 49gb szabad helyem van...Majd egy ilyenem lesz bele,amint lehet is kapni...

Sony 55w805+ps4+xone

(#19232) #20844032 válasza malphitee (#19161) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én használtam egy ideig az eredetileg ps3-hoz való playstation wirelesst (ezt), aztán vettem belőle mégegyet, aztán lecseréltem egy Gold Wirelessre. A "régi" is jól működött ps4-el, abban is kikapcsolható volt a térhangzás, nagyon kényelmes is volt, de iszonyú magas alapzaja volt. A goldból is kikapcsolható a térhangzás, és ennek már semmi alapzaja nincs. Nagyon kényelmes ez is, nagyon hasonló a két füles hangja (illetve mindháromé, használtam Pulset is). Az egyetlen faramuci helyzet, hogy a régi már nem kapható sehol, a Gold wireless is csak hosszú várakozással, és egyelőre a boltok is a tengerentúlról hozzák, mert amit én vettem az is Gold Wireless néven dobozolódott, azaz nem európai kivitel (euban nem ez a neve). Ennek megfelelően jó drága is, szóval érdemesebb Kanadából rendelni.

(#19233) #20844032 válasza zzola (#19224) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nekem elég sok digitális tartalmam van psn-ről, de azokat sem tartom fent az hdd-n, mert egyszerre 1-2 -vel játszok. Ha később szükségem van rá, letöltöm újra. Ez főleg vitán kritikus, mert ott a 32 gigás kártya is kuriózum (nekem is csak 16-os van). Szerintem ez az 500-as hdd a játékosok nagy részének bőven elegendő, persze van, aki szereti, ha minden cucca egyszerre elérhető, bármikor.
Attól, hogy digitálisan vettem meg, még nem kell nekem azt tárolgatni. Tárolgassa a sony, hamár ugyanannyit fizetek érte, mint a lemezesért...

[ Szerkesztve ]

(#19234) Thodeus válasza vg (#19229) üzenetére


Thodeus
aktív tag

sshdd-t írt nem sima ssd-t.

(#19235) Garada


Garada
őstag

Stúdió mikrofont és egy fülest van ötlet hogy lehetne összehozni? :D

(#19236) Madwe válasza #20844032 (#19233) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem kevés. 1tb-os sshd-t tettem bele s már csak 300 giga van kb :) Én általában úgy játszok (főleg időhiány miatt) hogy 1 héten ált 1-2 játokot tolok felváltva - e miatt ér valamit az sshd ssd része - de ezek gyakran változnak. S általában nem is viszem végig az adott címeket, jelenleg is 10+ játékom van de egyiket se fejeztem be, mindhez hozzányúlok még. E miatt viszont nincs kedvem mindig letölteni, feltenni azt amivel épp akarok játszani, pláne nem amikor 20+ gigákról van szó... Uh. nekem pl nagyon kevés az 500gb.

Aki full digit megy, annak lehet hogy elég az 500gb, a kérdés az hogyan szokott játszani. Ha leszed egy játékot s addig máshoz nem nagyon nyúl amíg végig nem viszi (+ esetleg 1-2 multi cím folyamat rajta csücsül) annak elég lehet ha hajlandó néha újra leszedni, ha valaki össze vissza nyomja őket akkor hamar kevés lehet...

(#19237) Garada


Garada
őstag

Auna MIC-900B-t vennék csak kérdéses hogy működne-e mert nagyon jó lenne nekem stream és podcast miatt is.Utána olvasva sajnos eddig még senki nem próbálta ki igaz pár stúdió mikrofon teszt azért volt ami hatásosan működött is a ps4-el :D

(#19238) Madwe válasza Garada (#19237) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem a sima usb-s plugandplay mikrofonokat mint ez is támogatja, de ezt komolyabban nem tudom alátámasztani sajnos... Ismerősöm hangmérnök, kérek tőle ilyet ha van épp raktáron náluk s kipróbálom, holnap jelzek megoldható e a kipróbálása.

[ Szerkesztve ]

(#19239) Garada válasza Madwe (#19238) üzenetére


Garada
őstag

Nagyon szépen köszönöm, bennem nagy kérdőjel, mivel ezek komolyabb cuccok csak akkor vagyok nyugodt ha biztosra mehetek :)

(#19240) lukirobi


lukirobi
tag

heh, ezt még pc-n nyomtam, szívesen végigmennék rajta nagy-képernyőn is :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#19241) Mrdevil válasza lukirobi (#19240) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen ez engem is nagyon érdekelne, asszonnyal szeretjük a sorozatot, csak Magyarosítás nélkül nekem nem sokat érne. Átültetni meg biztos nem fogják ide a HUNosítást. ( pedig van hozzá )

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19242) malphitee válasza Madwe (#19236) üzenetére


malphitee
senior tag

Okos ember azért vesz boltban játékot, ami olcsóbb is mint digit formában , a hasznalt meg olcsóbb, ha valami nem jött be meg el is adható cserélhető . Vagy neked mi a terved? Mire kijön a ps5 addig lesz 60jatekod a ps4 en es 3x annyiért fogod árulni mint a ps5 ara?nagyon nagy okosság ;) bar akire bank szakadt es naponta vesz 5jatekot digiben, teljesen mindegy .

(#19243) InterFox


InterFox
senior tag

Köszönöm a válaszokat!:)

PSN ID: interfoxthedead

(#19244) Tatyla


Tatyla
őstag

Na mi lesz májusban a plusszos játék?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#19245) Madwe válasza malphitee (#19242) üzenetére


Madwe
nagyúr

Olcsóbb? bf4et 7000 forintért vettem, ac4et 6000ért, infamoust 12ezerért (az impulzus vásárlás volt a javából...) Ennél én csak sokkal drágább lemezeseket láttam :) Mellesleg amit kitolok és eladom, pl tomb raider azt én is lemezesen veszem adom, de amivel 2-3 évig elvagyok azt nem. Mert annyi idő alatt 10k-t is veszít az árából kb... Nyilván ami 1-2 hónap múlva nem kell azt nem fogom digitbe venni (kivéve inFamoust) mert nem éri meg, de a legtöbb címet én sokáig nyúzom...
Az miben jobb hogy akkor 2-3 ezerért hozzácsapod a játékaidat? amit 18kért vettél, én meg max 12-ért, de általában akcióig várok s bőven 10k alatt veszem... Nem mellesleg nem kell lemezzel vacakolni (ez nekem megér címenként 1-2 ezret bőven) nem kell boltba menni érte (500-1000 forintot nekem ez is megér :D) s akár munkahelyből megvehetem és távolról telepíthetem is rögtön a címet, hogy mire hazaérek fent legyen a gépen (ezért pénzt nem adnék de attól még jó) valamint utálok használt dolgokat árulni...
Az hogy a magyar store drága az egy dolog, de szerencsére megoldható usa store is, ammeg olcsó :D

[ Szerkesztve ]

(#19246) InterFox válasza malphitee (#19242) üzenetére


InterFox
senior tag

(Én!) személy szerint azért megyek FullDigi-re (vitán is), mert így a profilomon megmaradnak a játékok és később majd PS5-ön 6-on újra letölthetem őket ingyen.
Vitára most veszem meg a kedvenc PS1 és PSP játékaimat, mert sajna akkoriban nem volt rá lehetőség, hogy digitálisan mindent beszerezek.
Eladni nem szeretek semmit, a polcon már nincs több hely, a V.Game gyűjteményem java már a belsőszobában van elpakolva.

PSN ID: interfoxthedead

(#19247) lukirobi válasza Madwe (#19245) üzenetére


lukirobi
tag

Nem beszélve arról, hogy a magyar store is olcsó, ha összeállsz valakivel,máris féláron vannak a játékok :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#19248) Madwe válasza lukirobi (#19247) üzenetére


Madwe
nagyúr

És ha mindezt az usa store-on teszed, gyk. ingyen vannak :D Kár hogy nincs ismerősöm ps4el, igencsak jól járna velem :D

(#19249) nkAAA válasza lukirobi (#19247) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Hogy értve álltok össze? Hogy megveszitek felesbe, aztán néha egyikőtök, néha a másik tolja vele?

https://twitter.com/nkaaa

(#19250) Madwe válasza nkAAA (#19249) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet egyszerre is. A trükk annyi hogy az egyik nálad primaryként megoszt mindent, de te a másik accountal vagy bejelentkezve s fordítva, haver gépén a 2. acc a primary ami megoszt mindent s az első accal van bejelentkezve...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.