Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19501) Herczi válasza Newyorker (#19498) üzenetére


Herczi
senior tag

Én is elgondolkodtam most rajta. Zavvin vajon miért nincs Bf 4 amúgy? Év elején se volt, Xo-ra viszont van.

(#19502) Newyorker válasza Herczi (#19501) üzenetére


Newyorker
addikt

Jaja, lehet megveszem, így hogy nincs szaggatás egész jó a cucc már! Élvezetes és nagyon nem fog kijönni itt olyan game ami hasonló és így lekötne!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#19503) Herczi válasza Newyorker (#19502) üzenetére


Herczi
senior tag

Mondjuk én kicsit sokallom még az árát, legalább is UK profilhoz.

(#19504) malphitee


malphitee
senior tag

Az miert van hogy a live from ps-en a stream-nek bűn ronda minősége van az összesnek? Ha telefonról vagy gépről nézem akkor sokkal szebb.

(#19505) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Beírom hátha valakinek kell. Voltam kinnt Play It-en, hoztam egy jó pár 14 napos PS Plus trialt, 08/31-ig válthatóak be. Írjon rám, akinek kell.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19506) Def26 válasza Newyorker (#19502) üzenetére


Def26
félisten

Second assault mapok sem szaggatnak?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19507) sittes79 válasza Def26 (#19506) üzenetére


sittes79
addikt

Előbb voltam fent és semmi szaggatás kivéve amikor valami brutál effekt van pl. anyahajó robbanásoknál stb. De ahhoz képest amilyen volt, kész megváltás ami most van.

[ Szerkesztve ]

(#19508) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Srácok, jó páran rám írtatok a ps trial kódok miatt, arra figyeljetek, hogy aki már valaha volt plus tag, az azon az acc-ján már nem tudja aktiválni. Nem is gondoltam volna, hogy ennyire népszerű dolog lesz ez, ott kinnt meg rugdossák a sok kódot a földön. Ja, és többen kérdeztétek, természetesen ingyenes. ;)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19509) Herczi


Herczi
senior tag

BF 4-en melyik DLC az úgymond close quarteres? Hiába Battlefield én a gépekkel könnyen vagyok. Most is Dawnbreaker, Flod Zone, Siege of Shanghai, operation locker stb ezek jönnek be, melyik DLC-ben vannak az ezekhez legközelebbi mapok?

(#19510) faham


faham
aktív tag

Hali,
a kontroller jobb ravasza észveszejtően nyikorog már ami még elmenne de érezhetően sokkal kevésbé tart ellen mint a bal oldali. Elég zavaró játék közben már :(
Szerintetek ezt gariba kicserélik nekem vagy ne is próbálkozzak?

(#19511) Garada válasza faham (#19510) üzenetére


Garada
őstag

Egy próbát szerintem mindenképp megér.

(#19512) shunter válasza faham (#19510) üzenetére


shunter
aktív tag

Részben nekem is van ilyen problémám. Nyikorog a ravasz. Errőséggel nincs baj, eggyezik a kettő. Ebből wd40-lesz :-)

(#19513) malphitee


malphitee
senior tag

Valaki tudja miert csúnya kockás minden stream, amit playstation4 en próbálom nézni ?

(#19514) gyuribácsi88 válasza malphitee (#19513) üzenetére

Nem tudom, gondolom olyanra állította be az illető a közvetítés minőségét, de attól hogy többször megkérdezed, még nem lesz jobb a minősége :DDD Mellesleg meg játsszál, és ne azt nézd ahogy mások játszanak ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19515) malphitee


malphitee
senior tag

Ps4 alvó állapotban van, akkor a háttérben megy a letöltés ?

(#19516) malphitee válasza gyuribácsi88 (#19514) üzenetére


malphitee
senior tag

Játszok en, de egyenlőre nfs rivals van meg, azzal ma 5 órát minimum játszottam , most pihi van. Egyébként meg van neked is a jatek nem ? Ha igen vegyél fel : mallphitee. Egyébként nagyon jo hogy online nem lehet vele normálisan nyomulni 6 fos versenyeket vagy valami.. Csak a pályán néha össze találkozók egy két figurával akik éppen ott vannak ok is, ez milyen mar?...

(#19517) gyuribácsi88 válasza malphitee (#19516) üzenetére

Nincs meg, nem szeretem az nfs sorozatot az undergrund 2 óta, az volt az utolsó jó nfs. A letöltést meg megy, ha be van állítva, settings-be be lehet állítani hogy alvó módban mi működjön és mi nem.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19518) malphitee válasza gyuribácsi88 (#19517) üzenetére


malphitee
senior tag

Gyárilag megy a letöltés alvó állapotban , a menüben hol találom az alvó állapot beállítását ? A hűtő rendszere megy egyébként alvóban is, most hallottam mikor odamentem hozza. Egyébként igen, underground es underground 2 volt a legjobb nfs, en sem csapazom nagyon az új részeket , de ez az egy autós van jelenleg ps4 hez, az en profilom pedig elsődlegesen az autós játékok . ps3 al is éveken at játszottam gt6-al. Ha jók az információim , a második autós jatek ps4 re szeptemberben a projekt cars. Láttam a traileret faszan néz ki, ha olyan graffal jön ki tenyleg ilyen, forza szerunek látom a játékot , irányít hatósága is olyan realisztikus lesz nagyon, el fog ütni a gt sorozattol, de ugye abból csak egy van ;) szóval a projekt cars számomra nagyon várandós , ha sok autó pálya lesz benne, irányít hatósága jo lesz, akkor driveclub az kimarad a vasarlasbol es utána csak gt7 jön ;) ki tudja lehet a driveclub mivel ps4 exluzív nagyon bitangta megcsinálják .

(#19519) InterFox válasza malphitee (#19518) üzenetére


InterFox
senior tag

GT7-től én nagyon félek.
Elve, hogy megjelenik e belátható időn belül, de leginkább attól félek, hogy kapunk egy GT6 1080p-60FPS verziót, minimális különbségekkel.
Azzal nyugtatom magam, hogy ha ilyen csúnyaságot terveztek volna, akkor a GT6 nem PS3-ra hanem PS4-re jelent volna meg, ilyen átráncigált módon.
Remélem kapunk egy új csak és kizárólag PS4-re fejlesztett grafikus motort és azon csak olyan kocsik és pályák lesznek megjelenítve amit eleve oda szántak.

PSN ID: interfoxthedead

(#19520) Madwe válasza faham (#19510) üzenetére


Madwe
nagyúr

Gariztatható, valaki innen már intéze ha jól emlékszem! amúgy házilag is könnyen megoldható a történet! :)

(#19515) malphitee Könnyen beállíthto,d alap értelmezettben nincs bekapcsolva, valamint csak ps+al rendelkező primary acc esetén működik: settings, power saving settings. set functions available in standby mode alatt keresd :)

(#19518) malphitee project carson kívül jön majd valamikor drive club , bár lehet az árkádosabb lesz - no nem nfs szint azért így ránézésre :) gt7/ avagy gt6 remake meg jöhetne már, szegény kormányom itt várja hogy végre beizzítsam ps4-el - amit használgatok, van rá csomó játék, de az igazi az vmi komolyabb autós téma lenne már, végre... nfs-t viszont nem vállaltam be, eleve nem kezel kormányt uh. nincs is miről beszélni :)

[ Szerkesztve ]

(#19521) sittes79


sittes79
addikt

A videogamesplus-on egy-két játék le van árazva 15-20 dollárral, akit érdekel. Dobozos persze és olyan max. 10 nap alatt van itt.

(#19522) bulikavagyok válasza sittes79 (#19521) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Elég jó ár, csak annyiban javítanálak, hogy szerintem max 10 nap alatt nem ér ide. Vagy Te megkaptál valamit ennyi időn belül? Kétszer rendeltem tőlük, először két és fél, másodszor három hét alatt ért ide. De lehet, hogy csak nekem nem volt szerencsém..:)

(#19523) Garada válasza sittes79 (#19521) üzenetére


Garada
őstag

Ismerem az oldalt de többet kell várni az biztos.Egy pár játékot rendeltem és nekem 2 hét alatt jöttek meg.

(#19524) Thodeus válasza sittes79 (#19521) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Pl. az innen rendelt ds4-et lehet itthon gariztatni vagy ezzel ugyanaz a helyzet, mint a usás gépekkel?

(#19525) Garada válasza Thodeus (#19524) üzenetére


Garada
őstag

Én nem hiszem hogy lehetne itthon gariztatni mért is lehetne érted? :D

(#19526) Neoteric válasza sittes79 (#19521) üzenetére


Neoteric
addikt

Mennyiért hozzák ide? Vámolják ezt is ha rendelek mittomén 4-5 játékot?

PSN: ne0teric_sAN

(#19527) bulikavagyok válasza Neoteric (#19526) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

7,5 CDN a posta. Egyet nem vámolnak (legalábbis nekem átjött), de 4-5 játékot szerintem már valószínűleg igen. Gondolom kell hozzá egy kis szerencse is, hogy átcsússzon a vámon. :)

[ Szerkesztve ]

(#19528) Thodeus válasza Garada (#19525) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Elég szkeptikus vagyok vele én is, de gondoltam azért rákérdezek. :)

(#19529) Garada válasza Neoteric (#19526) üzenetére


Garada
őstag

Egy bizonyos összeg fölött már kell fizetni és ha jól tudom ez olyan 50k körül mozog de nem akarok hülyeséget mondani.

(#19530) bulikavagyok válasza Garada (#19529) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Áfát mindenképp fizetni kéne rá, de egy darab szerintem simán átjön. 4-5 darab azért már elég nagy csomag, plusz az már vámköteles is..:)

(#19531) kovsol válasza bulikavagyok (#19530) üzenetére


kovsol
titán

1-2 db még átjön a vámon, de efölött már szerencse kérdése.
A szállítási idő is nagyon függ attól mennyit tökölnek a vámon. Nekem jött már meg 4 nap alatt is csomag az USA ból, de a negatív rekord három hét, de akkor már hétfőn a vámon volt a csomag a nyomkövetés szerint, de basztak megvizsgálni egészen csütörtökig a csomagot.
Másik gyorsasági rekordom egy csütörtök este rendelt e-bayes csomag amit Szingapúrból rendeltem következő hét kedden már a kezemben volt. :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19532) Newyorker


Newyorker
addikt

BF kérdés: tankoknál melyik jobb? AP Shell, Sabot Shell, HE Shell?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#19533) bulikavagyok válasza kovsol (#19531) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem USA, Kanada, Ázsia szinte mindig 2-3 hét. De 2 hétnél még nem nagyon volt kevesebb. Gondolom ez azért lehet, mert nagyrészt Ázsiából rendelek, és szinte mindig sima postán, nyomkövetés nélkül..:)

(#19534) Garada válasza Newyorker (#19532) üzenetére


Garada
őstag

Mindegyiknek megvan a maga előnye, ezt szerintem a pálya szabja meg hogy melyiket hol előnyösebb használni.

(#19535) Gebriel


Gebriel
veterán

Most milyen bundle kiadások vannak a PS4-el?

(#19536) Garada válasza Gebriel (#19535) üzenetére


Garada
őstag

Fifa 14, Battlefield 4 én ezeket láttam

(#19537) jófiú90 válasza malphitee (#19513) üzenetére


jófiú90
tag

Azért,mert...sony :)

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#19538) fricci válasza Gebriel (#19535) üzenetére


fricci
tag

láttam már neten reklámozni inFAMOUS-el ill. én annakidején Killzone-al vettem szóval gondolom van még az is

(#19539) jófiú90 válasza haddent (#19464) üzenetére


jófiú90
tag

A képkocka/sec mindkettőnél 30 XD

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#19540) Garada válasza fricci (#19538) üzenetére


Garada
őstag

Ezek az általános csomagok amiket adnak szóval :)

(#19541) Gebriel


Gebriel
veterán

Van olyan amit két kontrollerrel árulnak?

(#19542) Garada válasza Gebriel (#19541) üzenetére


Garada
őstag

Sajnos nálunk nem lehet kapni külföldön valószínű van.

(#19543) malphitee válasza InterFox (#19519) üzenetére


malphitee
senior tag

En csak grafika szempontjából érdekel nagyon. Eddig is sok autó , pálya volt, jo irányít hatósággal , legyen olyan grafika mint a mostani forza 5 es boldogság van ;) de mire ideér .. Jövőre maximum.

(#19544) mrterminator


mrterminator
aktív tag

Egy kis fólia rá:

(#19545) Ps Vita válasza mrterminator (#19544) üzenetére


Ps Vita
őstag

Jól néz ki,és legalább lehet a bemeneteket látni :))

(#19546) mrterminator válasza Ps Vita (#19545) üzenetére


mrterminator
aktív tag

;) jah és utólag nekem az tűnt fel, az usb most már elsőre bemegy és nem karcolgatom szét körülötte :DDD

akit még érdekel+képek

[ Szerkesztve ]

(#19547) Garada válasza mrterminator (#19544) üzenetére


Garada
őstag

Ha ezt egyszer le akarod szedni nem lesz tiszta ragacs minden alatta? :D

(#19548) krx21 válasza mrterminator (#19546) üzenetére


krx21
nagyúr

Ha már kék, akkor miért nem az eredeti PS4 kék színt választottad? A kicsit sötétebb lenne... Vagy tévedek?

(#19549) mrterminator válasza krx21 (#19548) üzenetére


mrterminator
aktív tag

De jól látod, csak a teló ennyire rossz képet csinál, amit adtak fülest hozzá abban van PS(TM) kék és olyan fóliát vettem (ahhoz nagyon hasonló) természetes napfénynél sötétebb és szinte azonos a PS kékkel. :B

Garada: De az lesz valszeg, mert ez gagyi fólia, de vannak rá jó oldószerek.

(#19550) gyuribácsi88 válasza mrterminator (#19546) üzenetére

Miért pont strandkorlát kék? ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.