Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20351) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#20349) üzenetére


gianni85
veterán

lehet, hogy x360/ps3-ra való volt rátéve? Nekem kifejezetten PS4es verzió van, tudom picit forgatni rajta, de lejönni nem jön le csak ha én úgy akarom :)

(#20352) hudekira0 válasza gyuribácsi88 (#20349) üzenetére


hudekira0
tag

KF nem fog lejönni az biztos, annyira masszívan ragaszkodik az analoghoz hogy valami hihetetlen félek levenni nehogy megsértsem a gumírozást. És tényleg precízebben lehet célozni vele kisebb erőkifejtés is kell hozzá, nekem az új CQC van, és érezhető a minőség is rajta.

(#20353) lukirobi válasza Dexar007 (#20345) üzenetére


lukirobi
tag

33 éves vagyok, van egy kis cégem, azt terelgetem erre-arra, leginkább itthonról, így rengeteg időm van :)
És képzeld, még xone-t is tolom néha, sőt még egy wii-u-t is tervezek :D Szóval full idióta vagyok, de míg a párom el bír viselni így már 5. éve, nincs szándékomban változtatni :D

Sony 55w805+ps4+xone

(#20354) mrterminator válasza barcabome (#20348) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Durva, pont azon agyaltam hogy magasítok a karokon, hogy jobb legyen a célzás bf-ben (több utat járjon be a stick) akkor ez elég jól magasítja, érzed a célzást jobban? Mert akkor rendelem is, és veszlek PSN-re is bf-ezni :D

(#20355) barcabome válasza mrterminator (#20354) üzenetére


barcabome
aktív tag

Vegyél fel nyugodtan. :)

Az fps freek biztos jobban magasítja, mert az arra való, de nekem tökéletesen bevált ez a módszer is, hogy bal oldalra a kisebbet, jobb oldalra a magasabbat rakom. A bal oldalin jól tapad a kezem a sok borda miatt, a jobb oldali meg magasabb kicsit.

Mondjuk szerintem a belső felülete ugyanakkora magas, viszont a sima felületőnek mint mondtam a széle magasabb, így valamelyest magosítottnak érződik.

A fene sem tudja, annyi biztos, hogy nekem nagyon bejön a cuccos. Stabilabban tudom kezelni a kontrollert, jobb a tapintása, már csak ezért is megérte, illetve cserélhető legalább, ha kopna.

Viszont ha lényegesen magasítani szeretnéd a kart, akkor inkább fps freek, bár nekem olyan nincs, abban nem vagyok illetékes. ;)

(#20356) Tegla80 válasza barcabome (#20350) üzenetére


Tegla80
addikt

szimpla "placebo hatás" ;]

Sony® & PlayStation®

(#20357) InFRaReD válasza tDr1v3r (#20341) üzenetére


InFRaReD
tag

köszi a válaszokat mindenkinek :)

persze, az ember nem fórumozik arról, ami működik, csak ugye mint tudjuk van olyan hogy selejtes széria, meg olyan hogy tervezési/anyagválasztási hiba és akkor az nagyobb körben jelentkezik.

(#20358) mrterminator válasza barcabome (#20355) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Köszönöm az infókat! Kiagyalom melyik legyen, de valszeg a Tiédre esik a választás :) jah meg nemsoká felveszlek :R

hudekira0: CQC FPS Freek-et hol vetted, köszi előre is(!)?

(#20359) Madwe válasza hudekira0 (#20352) üzenetére


Madwe
nagyúr

KF-et honnan rendelitek? én a vortexel szemezek, emrt az aszim magasság tetszett nekem

(#20360) hudekira0 válasza mrterminator (#20358) üzenetére


hudekira0
tag

hardver aprón pont volt egy eladó szerencsémre, új is volt megérte, viszont ha összefogtok 25$ a szállítás és 11$ egy ilyen páros 1 kontrollerhez, a hivatalos oldalról.

(#20361) ForRedGlory válasza barcabome (#20348) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pont ma vettem hasonlot MediaMarktban. Bar az 8 darabos es ugyanugy 1900 Ft. Remelem tenyleg jo lesz :))

(#20362) gyuribácsi88 válasza ForRedGlory (#20361) üzenetére

Dobsz róla egy képet vagy linket hogy milyen van a media marktba?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#20363) ForRedGlory válasza gyuribácsi88 (#20362) üzenetére


ForRedGlory
félisten

(#20364) InterFox


InterFox
senior tag

A PS4-et rálehet állítani azonnali PS vita remote play-re, vagy mindenképpen kell előtte a menüben variálni?
Csak mert nincs HD TV-m és gondoltam megúszhatom egy ideig, ha karácsonyra összejön egy ps4....

PSN ID: interfoxthedead

(#20365) zenwalk


zenwalk
senior tag

sziasztok
Nincs hang :( TV-re vagyok kötve hdmi-vel, a hangnak is a TVből kéne jönnie, de semmi. Tegnap még jó volt, azóta nem csináltam vele semmit, főleg nem a beállításokban. Egyébként fülessel van hang (kontrollerről) és a TV-n is csak akkor nincs ha ps4-et használom.
+ valami hihetetlenül hangos. Eddig nem volt ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#20366) gyuribácsi88 válasza ForRedGlory (#20363) üzenetére

Köszi az infót, ugyan olyannak tűnik ez is.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#20367) mattheus válasza zenwalk (#20365) üzenetére


mattheus
őstag

HDMI-t próbáltad kihúzni majd visszacsatlakoztatni vagy más HDMI portba csatlakoztatni?
Hangbeállításokat nézted a TV-n és a konzolon ?

(#20368) #20844032 válasza InterFox (#20364) üzenetére


#20844032
törölt tag

Egyszer kell csak variálni, de komoly játékra azt felejtsd el.

(#20369) tDr1v3r válasza kovsol (#20342) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A gép az. A kontroller nem tudom... de igazából ezt nem néztem meg rajtuk, a tulaj a vásárlás után mondta hogy japán lett a gépe.

Mindegy, a lényeg hogy nem szar neki. Még.

(#20357) InFRaReD: Nekem is ez az egyik félelmem a géppel kapcsolatban... nem akarok szart kifogni, így inkább várok hogy legyen hír róla hogy a Sony javította az újabb gépeinél.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20370) >Deego..


>Deego..
senior tag

"Neil Druckmann az Edge magazint avatta be a The Last of Us Remastered egyik kulisszatitkába, miszerint Joel, Ellie és a mellékszereplők az egész játékmenet során úgy fognak kinézni, mint a PlayStation 3-as verziónál az átvezető jelenetekben, tehát jelentős lesz az előrelépés."

"Ugyanakkor a kreatív igazgató továbbra is tart attól, hogy a továbbfejlesztett játék (1080p, 60fps, szebb grafika, kibővített modellek) a kiegészítőkkel együtt – köztük az Ellire-re fókuszáló Left Behind csomaggal – nem fog ráférni egyetlen Blu-ray lemezre, de a The Last of Us Remastered nyári megjelenéséig van idejük megoldani a problémát."

Battlefield 4 Dragon’s Teeth DLC

Még hány dlc jön? Szerintem tulzásokba esnek már.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#20371) >Deego..


>Deego..
senior tag

A DICE mérnökcsapat gyöngyszemei.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#20372) Pöttön válasza >Deego.. (#20370) üzenetére


Pöttön
őstag

Várható volt.
A Naughty Dog eddig mindig minőségi munkát tett az asztalra, meg szerintem az egyik legtehetségesebb játék fejlesztő brigádja a Sony nak. Ja meg a Sánta Mónika. :DDD
Én ezért várom nagyon az Uncharted 4-et meg a God of War 4-et mert szerintem ez a két játék lesz az első ami a sz@rt is kipréseli majd a PS4-ből. :R És majd keresgéljük a látványtól az állunkat. :))

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#20373) barcabome válasza >Deego.. (#20370) üzenetére


barcabome
aktív tag

Dragon's Teeth DLC mikor jön?

Asszem Dragon's után már csak a Final Stand lesz.

[ Szerkesztve ]

(#20374) Def26


Def26
félisten

PS4 -en 1080p és 60 fps a watch dogs. [link]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20375) krx21 válasza Def26 (#20374) üzenetére


krx21
nagyúr

Na, ez kifejetetten jó hír! :C Így 1. fokkal szimpatikusabb lett a játék! :K
És van egy tippem, hogy X1-en nem lesz 60fps... ;)

[ Szerkesztve ]

(#20376) mrterminator válasza krx21 (#20375) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Reméljük ott is 60 ,de max 900p :D

(#20377) Def26 válasza krx21 (#20375) üzenetére


Def26
félisten

Gonosz vagy. :D Amúgy Xbox one -on 960p@30fps.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20378) krx21 válasza mrterminator (#20376) üzenetére


krx21
nagyúr

Már csak az első bemutatókon látott textúrákat kellene visszatenniük! ;] Reméljük a tartalom jó lesz...
GTA V killer... Csak a fele legyen igaz!

(#20379) tDr1v3r válasza Def26 (#20377) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ez mennyire biztos?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20380) Def26 válasza tDr1v3r (#20379) üzenetére


Def26
félisten

Hogy megjelenésig változtatnak e rajta nem tudom. Azt tudom, hogy március előtt még 1080p -t mondtak mindkét gépre, és azóta viszont minden a 960p -ről szól. Itt amúgy frissítik mindig az aktuálisat. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20381) tDr1v3r válasza Def26 (#20380) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A felbontásban biztos vagyok hogy annyi lesz (PS4-hez is erősen herélték a játékot, plusz nincs is rajtuk a nyomás - köszi Sony - hogy többet optimalizáljanak), csak a framerate... de ahogy látom ez is csak találgatás.

Viszont hogy ez a Cinema Blend mekkora egy fanboy oldal...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20382) Def26 válasza tDr1v3r (#20381) üzenetére


Def26
félisten

Tudom, hogy várod a dx12 xbox magicalsauce -t de szerintem ez csak duma. kb. mint az amd varázsszemüveg és csudálatos gcn. :D Lassan ideje eldöntened melyik gépet veszed.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20383) tDr1v3r válasza Def26 (#20382) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Várja a franc az, de azért a felezett framerate elég nagy megszorítás... btw a DX12 semmit se fog dobni rajta, az csak mézesmadzag a multiplatform fejlesztőknek.

Mindkettő lesz, PS4 E3 után (valszeg bevállalom a kontrolleres mizéria ellenére is), One meg novemberben ha addigra megejtem a kocsivásárlást.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20384) Def26 válasza tDr1v3r (#20383) üzenetére


Def26
félisten

Kontroller probléma alatt ezt a kopást érted?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20385) tDr1v3r válasza Def26 (#20384) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Azt, igen. Fszomnak sincs kedve visszaküldeni a gépet akkor ha leválik a stickről a gumi... tudom hogy sok embernél nem jelentkezik (mint írtam, ismerősi körben is van már PS4 aminél - eddig - jónak tűnik), de én nem akarok kifogni rosszat.

De valszeg bevállalom, aztán ha mást nem, az első 8 napban agyonnyúzom 'szt ha rossz akkor visszaküldöm a boltba.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20386) Def26 válasza tDr1v3r (#20385) üzenetére


Def26
félisten

Ja tényleg gáz. Tudom tudom, hogy nem sok embernél van, de azért elég szar, ha pont Te fogod ki. Egyébként rákerestem neten, de semmit nem találok arról, hogy ezt a sony javítaná vagy x idő múlva már nem futhatsz bele. Kicsit olyan mintha el sem ismerné.

Most jobban megnézegettem és nekem mintha a jobb oldali kicsit kopottabb lenne. Kíváncsi vagyok pár nap múlva milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20387) Madwe válasza tDr1v3r (#20385) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen ez valóban idegesítő :( ezért jók a rá tehető gumik, meg pontosabb is leszel velük, én egy kontrollfreak vortexet szerzek be nemsokára:)

(#20388) boost


boost
addikt

Tojok a felbontásra, 720p is oké, meg 30fps is oké, csak ne két autó közlekedjen a városban, és négy ember, hanem legyen élet. Ezt várom az új generációtól.

(#20389) Def26 válasza boost (#20388) üzenetére


Def26
félisten

Ez megvan az előző gen. -en is. Ha tényleg ennyire nem számít akkor felesleges xbox one/ps4.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20390) hrvp válasza tDr1v3r (#20383) üzenetére


hrvp
aktív tag

Engem pl. a kopás zavar kevésbé. Sajnos egyáltalán nem áll kézre ez a kontroller, fps-t kín szenvedés játszani. 360 kontrollernél jobbat elképzelni sem tudok, a formája, gombok, karok, azok mozgása stb.
De mivel a gép így is jobb, mint a one és az összes ismerős pst vett, én is erre fogok váltani.

(#20391) Gergosz2 válasza Def26 (#20389) üzenetére


Gergosz2
veterán

Hát a GTA5 eléggé kihalt volt xbox 360-on , Meg néha sikerült belaggoltatni is.. Hiába nekem feltűnt mert a 4-et PC-n toltam ki.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20392) gianni85 válasza Madwe (#20387) üzenetére


gianni85
veterán

baromi jó a Vortex, nem fogod megbánni :)

(#20393) haddent válasza gianni85 (#20392) üzenetére


haddent
addikt

Azzzziiggeen! Nem baromi magas az a jobb oldali?

(#20394) krx21 válasza tDr1v3r (#20385) üzenetére


krx21
nagyúr

Ha kopik a kontroller, nem kell az egész gépet küldened... Ráadásul van rá megoldás bőven...

(#20392) gianni85: Hogy őszinte legyen ez nem valami szép... :F

[ Szerkesztve ]

(#20395) gianni85 válasza haddent (#20393) üzenetére


gianni85
veterán

megszokás kérdése. Én még X360on szerettem meg, ott még olyat használtam, ahol mindkettő ilyen magas volt. Ez viszont zseniális, a magassal pontos a célzás, az alacsonynál meg nagyon jó a tapadás még lenyomott analóggal is.

(#20394) krx21
nem is a szépség a cél

[ Szerkesztve ]

(#20396) hommeros válasza Def26 (#20374) üzenetére


hommeros
őstag

Ez így azért nem rossz.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#20397) ForRedGlory válasza krx21 (#20394) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hat ja, ha fekete lenne, akkor meg jo is lenne :D Olyan mint sotetboru fszn a feher ovszer :D

(#20398) Def26 válasza ForRedGlory (#20397) üzenetére


Def26
félisten

Érzésre is? ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20399) tDr1v3r válasza hrvp (#20390) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem nincs olyan nagy bajom a fogásával... a Sixaxis/DS3-nál az volt a gondom (az anyagminőség és a méret mellett) hogy a két stick túl közel volt egymáshoz, itt már pont optimális, jól nyúltak hozzá a mérnökök.

Mondjuk nekem 8 év félig-meddig PS3-azás után (X360 volt elsődleges 6 évig, utána szinte csak PC-n játszottam, közbe néha meg PS-en) ugyanúgy fura a szimmetriája, de erre csak át kell szoknom... valószínűleg könnyebb lesz ha csak egy konzol lesz a háztartásban (egy ideig legalábbis).

(#20394) krx21: Eddig nem arról volt szó hogy kell? A megoldások annyira nem érdekelnek, legyen tökéletes 'szt kész... 120k-s konzolnál nem akarok mindenféle custom kupakokkal szórakozni (még úgy se hogy szerettem anno a KontrolFreek-emet).

(#20388) szgergely: Hasonlót várok én is, illetve normális DoF-ot és a ciklus végéig mindenhol minimum 900p-s felbontást.

Ha ezek nem lesznek meg, akkor semmi értelme se volt a generációváltásnak...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#20400) shunter


shunter
aktív tag

PS gold headset, usb wifi adapteren keresztül kommunkál a ps4 el? Abba be van építve a jeladó, nem de? Tudtommal csak ps3, pc, mac kez kell az usb adapter, ps4 hez nem. vagy rosszul tudom?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.