Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19301) Def26 válasza nkAAA (#19300) üzenetére


Def26
félisten

Nem lenne vele gond, ha az a hülye kinect nem drágítaná.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19302) nkAAA válasza Def26 (#19301) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Éppen ezért esélyes (szvsz), hogy következő lépésként el fogják hagyni az árverseny elkerülése miatt.

https://twitter.com/nkaaa

(#19303) gyuribácsi88 válasza Def26 (#19301) üzenetére

Nálam az verte ki a biztosítékot, amit ez a Phil Spancer gyerek mondott a minap. Nem volt nagyképű, ahogy egy amerikai sem az :U és megjegyezte hogy ezt teljesen mindegy hogy hogyan állnak most a dolgok, ők úgy is megnyerik a konzol csatát, mint ahogy minden csatát meg szoktak nyerni, mert ők a jobbak. :U

Na mondom barátom egy ilyen kijelentés után, megérdemelnétek hogy csődbe menjen az egész vállalt, már lassan ott tartok ha 5000Ft lesz egy One, akkor sem veszem meg.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19304) slick-adam válasza Def26 (#19301) üzenetére


slick-adam
aktív tag

Kinect-et kivenni a picsaba, arcedulat atirni 349 eurora. maris vinnek. de hat profik, na... :U

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#19305) Def26 válasza gyuribácsi88 (#19303) üzenetére


Def26
félisten

Az MS kihúzza a szarból a részleget. Eddig se volt nyereséges az xbox részleg még a 360 -al sem. Nem hiába voltak olyan hírek, hogy a részvényesek kukázni akarják. Meglátjuk mi lesz. Szerintem árcsökkenés és kinectless verzió mindenképp kelleni fog.
Azért az elmond valamit, hogy xbox one -t árazzák lefelé mint állat, úgy hogy ezt nem az MS ajánlja hanem a bolt magánakciója. Mellette pedig ps4 -ből hiány van egész EU -ban. Haver mondta, hogy Németországban május végére vesznek fel rendeléseket.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19306) slick-adam válasza Def26 (#19305) üzenetére


slick-adam
aktív tag

tegnap voltam Saturn-ban (Nemeto.). kiraktak 2db Killzone Bundle-t (gep+KZ+2 iranyito+par honap extra gari) 590!!! euroert. 2 percet töltöttem el a közelben audio cd-ket nezegetve, el is vittek mindkettöt. csak ugy hiphopp, nem hiszem, hogy szamitottak volna ra, hogy "na ma tuti lesz ps4, azert megyunk az aruhazba".
XO? HEGYEKBEN all!

ja es en is ugy vettem par hete a gepet, hogy raneztem Amazon-ra, s egesz veletlenul rendelhetö volt. fel ora mulva elkelt mind. errefele tenyleg NINCS gep a launch ota...

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#19307) Madwe válasza slick-adam (#19306) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezért is viccesek az adatok. Ps4bol 7 milliót vett meg ember, ami nyilván minket érdekel, ezért szimpatikusabb adat, mint amit ms ad: x1bol 5 milliót vett at bolt, ami senkit nem érdekel csak az mst. Kicsit mást jelent s sugall is, nem mellesleg tenyleg mindenhol hegyekben áll az xo, itthon is pedig nem árulják, s próbáljak mindenféle akciókkal elsozni... Az is gyenge érv h xo kevés országban kapható mikor import miatt kb mindenhol elérhető s hegyekben áll, no mindegy:) azért az ilyen ms fele adat közlést utálom, semmit nem lehet belole tudni max sejteni, es en spec rosszabnak sejtem az állapotuk mint valójában lehet, de ez nyilván senkit nem érdekel:) ha majd lesz kinectless verzió beszállok...

(#19308) tDr1v3r válasza slick-adam (#19304) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szerintem maradnia kellene a Kinectnek, DE az árat egy százassal igazán megvághatnák a PS4 szintjére... úgy azért jóval kellemesebb ajánlat lenne véleményem szerint, főleg ha nyomatnának normális marketinget is mellé.

Nevetséges hogy így elcseszték... ki kellett volna várni ezt az egy évet és utána egy ütős játékkínálattal és egy picit erősebb hardverrel kellett volna indulni. Ez így lópikula... mondjuk még mindig jobb valamivel a helyzet mint ahonnét a PS3 startolt anno.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19309) sittes79


sittes79
addikt

Na jön a dio 3 ps4-re

[link]

Van aki megveszi? Én pc-én tolom, de lehet kipróbálnám PS4-en is....

(#19310) Def26


Def26
félisten

Valaki rendelt már elő digitális címet? Simán megveszem és ha eljön a megjelenés napja akkor letölthetem, vagy van előtöltés?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19311) bulikavagyok válasza slick-adam (#19306) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

De durva, most nézem az idealo-n, tényleg erősen készlethiányos Németországban a PS. Érdemes lenne telepakolni az autómat nettó 100ezres gépekkel, és jó áron értékesíteni odakint 0 perces használtként..:D 12 hó gari gondolom ott is érvényes rá.

(#19312) Garada válasza sittes79 (#19309) üzenetére


Garada
őstag

Ezt eddig is tudtuk hogy jönni fog csak pontos megjelenés nincs még.

(#19313) boost válasza bulikavagyok (#19311) üzenetére


boost
addikt

Holnap megyek Bécsbe, ezért feltettem a közel féléves gépemet apróra. Nem lenne rossz, ha visszahozná az árát(++) és az év végén vennék egy újat, meg most egy PS3-at ebbo"l a pénzbo"l.

Kísérlet indul :D

(#19314) vhunor válasza Madwe (#19307) üzenetére


vhunor
őstag

Az MS hagyományosan sell-in számokat ad meg amikor közli valaminek az értékesítési mennyiségét, ami persze bevétel szempontjából tényleg fasza, hiszen ő már eladta a motyót (Windowsnál ugyanezt csinálják). A sell-through a fogyasztói elterjedtség szempontjából sokkal jobb képet ad, csak ezt nagyon kevés cég szokta elmondani, mert a nagyobb szám jobban mutat :).

(#19315) Def26 válasza vhunor (#19314) üzenetére


Def26
félisten

PS4 -nél mennyi lehet a leszállított darab?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19316) vhunor válasza Def26 (#19315) üzenetére


vhunor
őstag

Jelenleg minimális eltéréssel annyi, amennyit eladottnak mondanak, ugyanis még mindig nagyobb a kereslet, mint a kínálat.

(#19317) bolha23


bolha23
aktív tag

Májusi PS+ játékok:

PS4: Stick it to the Man
PS3: Payday 2, Puppeteer
PS Vita: Muramasa Rebirth, Everybody’s Golf

[link]

Tatyla barátom kezdhetsz anyázni :DDD

(#19318) fricci


fricci
tag

Eddig azt hittem hogy a PSPlus-hoz adott játékok régiótól függetlenül ugyanazok. Most látom viszont hogy US store-ban a Resogun-t is adják a plus-hoz míg az EU boltban nem.

Ez a Stick it to the Man elég beteg játéknak tűnik :D

Kérlek, használd a szerkesztés gombot, ha röviddel az előző hozzászólásod után jut eszedbe még valami.

[ Módosította: vhunor ]

(#19320) n000rbi válasza bolha23 (#19317) üzenetére


n000rbi
senior tag

Puppeteer :C

(#19321) bulikavagyok válasza boost (#19313) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Simán összejöhet, bár nem tudom Ausztriában mi a helyzet. Mindenesetre sok szerencsét hozzá! :))

(#19322) Bencus88 válasza bolha23 (#19317) üzenetére


Bencus88
nagyúr

király akkor ebben a hónapban se hosszabbítom meg a ps+-t

(#19323) Mrdevil válasza bolha23 (#19317) üzenetére


Mrdevil
addikt

VITA-s Golf-nak örülök, meg is akartam venni. ( na nem egy nagy összeg lett volna )

sittes79: Kíváncsi leszek erre a PS4-es Dio3-ra, tervezem a vételét, de mondjuk, ha 30rugót elkérnek érte, akkor kérdéses. Márpedig a kieggel együtt lehet lesz képük hozzá. Viszont ennek a nézetnek nem nagyon örülök, megszoktam már a PC-s nézetet, nem értem minek variálni.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19324) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Watch Dogs előzetes ..lassan lehet számolni a napokat! :))

(#19325) Def26 válasza bulikavagyok (#19324) üzenetére


Def26
félisten

Most ebben lesz magyar felirat?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19326) Garada válasza bulikavagyok (#19324) üzenetére


Garada
őstag

A hivatalos oldalon van is egy 9 perces multiplayer gameplay.Egyébként nagyon remélem hogy magyar felirat lesz benne.

(#19327) bulikavagyok válasza Def26 (#19325) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Olvastam pár helyen, hogy lesz benne, de semmi hivatalos infó.:) Egyébként az előzetes alapján nagyon biztató a játék..

[ Szerkesztve ]

(#19328) Garada válasza bulikavagyok (#19327) üzenetére


Garada
őstag

Reméljük a legjobbakat, csalódni nem szeretnék mert jó kis játék lehet ez ha minden simán megy :)

(#19329) Def26 válasza bulikavagyok (#19327) üzenetére


Def26
félisten

Meg is veszem. Haverral felesben nem lesz akkora költség.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19330) Garada


Garada
őstag

Multiplayer gameplay ígéretes lesz ez is :D

(#19331) bulikavagyok válasza Def26 (#19329) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem is első napos vétel lesz. És szerintem bevállalom digitálisan, remélem lesz rá vmilyen kuponos akció..:)
Garada: Ezt még nem láttam! Több mint ígéretes! :)

[ Szerkesztve ]

(#19332) Tutu7030 válasza bulikavagyok (#19324) üzenetére


Tutu7030
veterán

Már két hete előrendeltem. :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#19333) Garada válasza bulikavagyok (#19331) üzenetére


Garada
őstag

Teljesen friss 1 órája lett megosztva :D Egyébként én a megjelenés napján egyből megveszem nem hiszem hogy rögtön az első nap teljesen rendben lesz a szerverekkel minden de úgyis mindenki a kampánnyal lesz elfoglalva :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19334) vg


vg
addikt

Valaki játszik Tomb Raider? Ha igen, szóljon, mert kellene egy trófea amit segíthetne nekünk megszerezni. Cserébe mi is segítünk. Win Win. :R :D

(#19335) Garada válasza vg (#19334) üzenetére


Garada
őstag

Annak idején azért nem vettem meg mert a 4-5 órás történetszála nem tud különösebben lekötni valamint a multiplayer rész sem jött be. :(

(#19336) bulikavagyok válasza Def26 (#19325) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

WD magyar felirattal
Ez már hivatalosnak tűnik! :D

(#19337) Jakesz válasza vg (#19334) üzenetére


Jakesz
őstag

Én mennék, de gyanítom, hogy mi játszottunk az előbb :DDD

(#19336) bulikavagyok
Már tavaly nyáron jelentette be a hazai forgalmazó, hogy az AC4 és a WD is kap magyar feliratot.

[ Szerkesztve ]

(#19338) Garada válasza bulikavagyok (#19336) üzenetére


Garada
őstag

Viszonteladó esete nem az.Ott a GTA V hányszor bejátszottak dolgokat az ilyenbe nem lehet ám bízni egy kattintás kitörölni azt a zárójelben lévő sort :DDD

(#19339) Thodeus válasza Garada (#19330) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Nem a járművek törésmodelljei miatt fogjuk szeretni az is biztos. :P

(#19340) vg válasza Jakesz (#19337) üzenetére


vg
addikt

LOL! :R :C

(#19341) bulikavagyok válasza Garada (#19338) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Gáz ha így van, vagy lesz.. :F
De most nézem a Konzolvilág oldalán is így hozzák, csak ott ajándék póló jár az előrendelőknek! :)
Thodeus: nekem is feltűnt, hogy nem nagyon törnek az autók..

[ Szerkesztve ]

(#19342) Jakesz válasza Thodeus (#19339) üzenetére


Jakesz
őstag

A GTA V-öt sem azért szerettük, sőt ott inkább húztuk miatta a szánkat, mert visszafejlődés volt e területen.

(#19340) vg
Milyen kicsi a világ :D

[ Szerkesztve ]

(#19343) Garada válasza Thodeus (#19339) üzenetére


Garada
őstag

Remélem ez lesz az egyetlen dolog amin rágódni lehet majd. :DDD

(#19344) gyuribácsi88 válasza bulikavagyok (#19331) üzenetére

Ps4-re veszed meg?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19345) bulikavagyok válasza gyuribácsi88 (#19344) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem tudom, mert még ugye nincs Ps-em. Egy jó autós címre várok, de ha annyira nagy lesz a különbség ebben a játékban a két platform közt, lehet hogy már most beruházok egy gépre. Csak ez szerintem megjelenésig nem fog kiderülni sajnos. Mindenesetre már nagyon barátkozok a gondolattal..:)

(#19346) tDr1v3r válasza bulikavagyok (#19345) üzenetére


tDr1v3r
veterán

900 vs 1080p lesz állítólag, ezen kívül én nem várok nagy különbséget.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19347) bulikavagyok válasza tDr1v3r (#19346) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Erről még nem olvastam konkrétumokat, de jelzés értékű, ha így lesz. Remélem lesz róla több infó a megjelenés előtt..

[ Szerkesztve ]

(#19348) gyuribácsi88

Van arról valami lista vagy infó hogy milyen kormányokat támogat a ps4?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19349) Garada válasza gyuribácsi88 (#19348) üzenetére


Garada
őstag

Eddig azért nincs szerintem mert nincs olyan játék eddig amivel ki lehetne próbálni.Majd ha jön a Driveclub biztos többet lehet majd tudni.

(#19350) Nayrobi válasza gyuribácsi88 (#19348) üzenetére


Nayrobi
őstag

G27 támogatás tuti lesz, erről már tavaly nyáron volt szó a logitech fórumán.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.