Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#187280) Źşë' válasza 3L1T3 (#187278) üzenetére


Źşë'
addikt

igazából pl én nem vagyok lusta megtanulni, de aki Quake 3-on és UT-n nőtt fel annak picit nehezebben emészthető a dolog, az hogy lehet az ember profi játékos is, nem csak weekend warrior ez miért baj? Én amúgy sok szépséget* látok abban ha úgy tudom irányítani az adott játékot, hogy a csetlés botlás ne okozzon fejfájást, és ne kapjak agyf*szt az irányítástól

*pl a játék élvezeti faktora is jelentősen megnő ha egy fps-ben érzed a ritmust az irányítás által, és olyan frageket tolsz hogy a hátadon a szőr feláll - és nem egy auto aim segít célozni ^^)

DS4 baromi kényelmes, és a fagyikontrollerek is VR játékokhoz, de ha spagettit akarok enni akkor nem kanállal teszem!

amúgy meg azt se lenne nehéz megoldani hogy ha már multi akkor a gép figyelje hogy milyen periféria aktív vagy éppen mit engedélyezzen, ezáltal annak a 90% játékostábornak is és a 10%-nak is teljesülne a vágya - azáltal hogy olyan szerveren játszhat amin az adott periféria van settingelve

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.