Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#187801) apple87 válasza kriszpontaz (#187799) üzenetére


apple87
senior tag

jaja digi adta a routert... hogy kell levenni róla a z iptv?

[ Szerkesztve ]

(#187802) Kendek válasza WhiteWalker (#187793) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint lemezes verzióban van már 14.590-ért is, ingyenes szállítással, de digitálisan nem olcsóbb mint a többi hasonszőrű.

<-ƘƘ->

(#187803) penge111 válasza ldave (#187797) üzenetére


penge111
addikt

Igen én voltam a balfék, az az npc már megvolt, egy másik kellett helyette :B

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#187804) #10186752 válasza .LnB (#187758) üzenetére


#10186752
törölt tag

Azért megnézném, hogy egy ötös szintű Isz FRC chaliceban hogy lazáznál...

Leverted az alapjátékban a kötelező bossokat, na bumm. Ezt gyakorlatilag bárki megcsinálja.

Ettől függetlenül persze semmi értelme olyan játékkal játszani, ami nem élvez valaki, ahhoz túl rövid az élet.

(#187805) F-ECT$ válasza apple87 (#187801) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem ez leveszi.

Dive ever, work never.

(#187806) #10186752 válasza Batistuta7 (#187760) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ha kéznél van az útleveled, meg egy üres fehér papír, akkor a cdkeys,com-on. :DDD

(#187807) apple87 válasza F-ECT$ (#187805) üzenetére


apple87
senior tag

Gondolom nálad működött a dolog ...

(#187808) .LnB válasza #10186752 (#187804) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom-tudom, sz*r vagyok mert nem verem csalánnal a saját 'szomat.. :D Mert ez a játék csak akkor jó, ha fáj. És mindenki aki BB-s csak akkor elégedett ha mindenkinek fáj. Érdekes egy szubkultúra ez na. :D

Én inkább végigjátszottam (a klasszikus úgy mondja kivittem) a Dragon Quest XI-t, ami nagyon jól esett. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187809) ProEvoFan válasza Kendek (#187802) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

3-4 hét és akcióban 15k lesz ott is.

(#187810) ldave válasza penge111 (#187803) üzenetére


ldave
félisten

Zeta és Blackheart is megvolt?

A Slime draws near! Command?

(#187811) penge111


penge111
addikt

Hétvégén én is kicsit kimozdulok a korfontzónámból (rpg, jrpg, akció), megnézzük mit tud a híres Titanfall 2 single kampánya, lehet még a multit is meglesem :U Utoljára a Half-Life 2-höz volt szerencsém az őskorban...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#187812) ProEvoFan válasza penge111 (#187811) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na ezt biztos nem fogod megbánni.Teljesen szuper játék. :K Örök kedvencem.

(#187813) penge111 válasza ldave (#187810) üzenetére


penge111
addikt

Nem, de elkezdtem este, meglátom milyen. A kancellárral már megküzdöttem, az csak felvezető a dlchez, de durca csata volt... Ezért írtam, hogy a Tf 2 hétvégére marad, meg hétfőn már viszik is a játékot.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#187814) .LnB válasza penge111 (#187811) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem kell annyira nekifeszülni a TF2-nek. Egy seggel le fogod tolni a sztorit. Rövid. De tényleg fasza. Aztán mehetsz multizni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187815) Woodslave válasza .LnB (#187808) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tényleg van egy ilyen érzés az emberben nálam is előjött. De ha gyúrós hasonlatot hoznék olyan mintha guggolásban életed rekordját éred el otthon meg a instán egy 12 éves kínai kislány többel guggol.

Mondjuk arra soha nem gondoltam hogy mekkora ász vagyok benne sőt, de amikor látok egy videót ahol az arc egy fáklyával leveri az összes bosst egy gatyában akkor pláne :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#187816) ldave válasza penge111 (#187813) üzenetére


ldave
félisten

Hát, oda nem árt a 90+ szint és legalább 300-as fegyverek :)

A Slime draws near! Command?

(#187817) .LnB válasza Woodslave (#187815) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na és ez hiányzott belőlem. Minden boss után ezt az érzést vártam: [link], de csak ez az érzés jött: [link]. És nem azért mert én akkora ásznak éreztem volna magam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187818) Woodslave válasza .LnB (#187817) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez nekem is hiányzott, valszeg azért mert nem szívtam egy bossal 50+ alkalommal. Rengeteg videót néztem meg, ahol látni az elsőt, de előtte a csávó tényleg számtalan alkalommal halt meg.

Én még mindig azt mondom van az a build és felszereltség aminél nem szívsz annyiszor, azaz jobban megéri több időt grindelni, minthogy egy bossnál haljak meg 100x. Persze ez se elég mert van számtalan 1 hit halál, de azért nem mindegy hogy mekkorát ütsz és meddig bírod.

Nekem is volt boss amit elsőre vertem le, valszeg soha többet nem tudnám, használtam npc huntereket is. Stb. szóval nekem most jelenleg elég hogy egyszer végig vittem, sztem zseniális játék egyik se fogott még meg ennyire (talán a last of us hangulatában) De valszeg egy időre nekem ennyi volt. Most assassin creed origins az is jó nem? ;) ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#187819) marilllyo válasza .LnB (#187817) üzenetére


marilllyo
veterán

Woods

5 percre van állítva a felvétel. A levágott 25 másodperc az egy konstans "k*rvaanyázás" örömömben. De az a bódottá, ami akkor elkapott... talán megérte azt az egy hét szívást mire meglett. Furcsa egyébként, hogy a felvétel csak az én hangomat rögzíti ...a többiekét nagyon halkan.

*Nem a win az apropó, hanem a "Woods" karakter megszerzéséhez járó task az eléggé húzós. Leugrasz egy fix ...de meglehetősen népszerű helyre... ha szerencséd van, akkor előbb találsz fegyvert...kimeszeled az oda ugró többi csapatot... Random lehet azon a helyen egy adott item. Azzal az item-mel az inventory-dban repülsz helikopterrel 1 percet... majd megnyered a mérkőzést... úgy, hogy túl is éled.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#187820) Xaels válasza penge111 (#187794) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem a történet nem lenne rossz, csak a karakterek nem szolgálják ki rendesen. Annyira egypálcásak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#187821) Rigormortiis válasza .LnB (#187808) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Jaa, hogy te nem szorítottad satuba a golyóidat, miközben Bloodborne-oztál? Akkor ezért halt el a lelkesedés :D

Senki nem mondta, hogy From játékot csak így játszunk? :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#187822) WaterWave válasza marilllyo (#187819) üzenetére


WaterWave
veterán

good job :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#187823) .LnB válasza marilllyo (#187819) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

izgultam ám érted míg néztem. Nem vagyok én nagy BR játékos. De nem értettem, hogy miért pont a full nyílt tetőt tartod a legalkalmasabb campelési helynek. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187824) marilllyo válasza .LnB (#187823) üzenetére


marilllyo
veterán

Jó fedezék lehet... azt leszámítva, hogy csak a fejed látszik ki onnan. ;] Ugye igazából én itt sunnyogásra voltam ítélve...mert élnem kellett. Nem szeretném tudni, hogy hányszor csúszott el ez a dolog. Az a baj a BR-rel, hogy nem szabad semmi meggondolatlanságot csinálni... Na most a karakterekhez szinte mindig valami öngyilkos akció kell. 100 ból egyszer jön be.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#187825) Lefty válasza WhiteWalker (#187793) üzenetére


Lefty
addikt

Igen teljesen normalis ara van, mar varom a holnapot. Remelem franko lesz.

(#187826) saelin válasza .LnB (#187817) üzenetére


saelin
veterán

Azt is tegyük hozzá, hogy nincs mindenkinek ideje 20x nekiugrani egy bossnak, én is ott tettem le a Bloodborne-t amikor végére értem az alapjátéknak. Mondták nekem hogy utána lett volna izgi, de én nem láttam már benne többet, csak hogy nem 20x, hanem 40x fogok meghalni. Most a Nioh-t tolom és jelenleg azon az állásponton vagyok, hogy kijátszom normálon és teszem is félre (amúgy is ez lesz a sorsa, mert 22-én jön az Anthem), mert nem vagyok egy nagyon "skilles" játékos. Valahol a rossz és átlagos között lehetek.

Nálam az összes soulslike játékot vagy az úgymond nehéz játékokat az időhiány végzi ki. Meló előtt-után 1-2 órám van MAX játszani, így türelmem sincs többször nekimenni valaminek, mert állandóan az órát nézem. Ha hétvégén nem kell dolgozni, akkor simán tudok magamnak egy délutánt rászánni a játékra. Nioh-ban is hétköznap csak a Coop megy nálam, többre nincs ingerenciám.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#187827) #10186752 válasza Woodslave (#187818) üzenetére


#10186752
törölt tag

Én azt 20 óra után hagytam ott, annyira unalmas, együgyű a története, meg úgy szinten mindenben visszalépés az előzőhöz képest.

És mentem vissza Bloodbornozni, a nyolcadik végigjátszáshoz.

(#187828) #10186752 válasza .LnB (#187817) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ki vagy égve, de erről nem a játék tehet. :K

(#187829) #10186752 válasza saelin (#187826) üzenetére


#10186752
törölt tag

Pont az az 1-2 óra tökéletes erre. Én meg pont úgy látom, hogy az ilyen 100 órás openworld dolgokra nincs időm. Nekem nem pálya, hogy 3 hónap alatt játsszak végig valamit, és egy sztoriorientált játékot meg nem lehet óránként ott hagyni.

A BB például erre tökéletes, ott van az a napi 1-2 óra, ha akarom a fővonalat viszem, ha akarom, csak mászkálok, ha akarom coopolok, másnak segítek, ha akarom, csaliszozok, és ha felállok, nincs hiányérzetem, hogy de kíváncsi vagyok arra, hogy mi lesz a sztorival.

Pont az ilyen játékok alkalmasak a "van egy szabad órám, kicsit kikapcsolódok, nekimegyek egy bossnak" típusú játékra.

(#187830) Woodslave válasza #10186752 (#187829) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha egyszer végigtoltad akkor pontosan így van. Elsőre mondjuk nem bírtam abbahagyni :N Pedig valóban nincs sztori (mármint nyilvánvaló)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#187831) .LnB válasza #10186752 (#187828) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dehogy vagyok. Tök nagy élvezettel játszottam végig a Dragon Quest XI-t (50+ óra), és nagy lelkesedéssel várom most a Persona5-öt is. És igazából a Bloodborne-t is tökre élveztem. Az a téli szünet nem tett csak jót a BB-nek. :D

(#187818) Woodslave

Most olvastam csak a szerkesztett részt. Mindenki azzal játszik, amivel akar. De az AC-ről (a mostaniakról) megvan a véleményem, és már le is írtam elégszer szerintem. :) Nem tudom mikkel játszottál eddig PS-en, de tuti tudnék mondani most így kapásból 10 játékot, amivel szerintem jobban jártál volna.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187832) #10186752 válasza .LnB (#187831) üzenetére


#10186752
törölt tag

Én a Persona 5-be is beleálltam becsülettel, 40 órám van benne, de otthagytam. Kétszer is. Nagyon tetszik a világa, a hangulata, a karakterek, de a harcot utálom benne. :(

Szóval kérem a Perszónát, palaceok nélkül. :-D

(#187833) Tyler Durden válasza .LnB (#187831) üzenetére

Én is totál beleuntam az AC-be, pedig eleinte az összes részt kipörgettem. Viszont most az Odyssey-ről kb mindenki jót írt a topikban, ha lesz leárazva, akkor szerintem bevállalom.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#187834) .LnB válasza Tyler Durden (#187833) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor olvasd vissza, hogy az Origin-ről is ugyan olyan jót írtak azok az emberek. És mielőtt megvennéd az oduszejt, jusson ez eszedbe. :)

Egyébként 12k az Odyssey Deluxe most. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187835) Woodslave válasza .LnB (#187831) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudom mi a véleményed azért volt ott ez ---> ;]

csak kölcsön van amúgy

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#187836) wierra válasza .LnB (#187831) üzenetére


wierra
senior tag

Csatlakozom a 'Minority report' klubhoz. Vesszen az Ubi rókabőrnyűzó üzleti modellje! ;]
FC-ból csak az volt a jó, amit a Crytek csinált. AC-ból meg egyik sem. :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#187837) #10186752 válasza Tyler Durden (#187833) üzenetére


#10186752
törölt tag

Odyssey okádék. Egy tetves szemét alávaló csaló harcrendszere van, és másra nem megy a játék, minthogy megvedd az XP boostereket. Különben egy lelketlen grindelés. Szinte mindenben visszalépés az Originshez képest, abba 80 órát toltam, két DLC-vel.

Nulla sztori, visszafogott látványvilág, alávaló mocskos ratyadék harcrendszer, rengeteg csalással.

(#187838) .LnB válasza wierra (#187836) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem skatulyázom be így a dolgokat, hogy "amit az Ubi csinált", "amit az EA csinált". Próbálom magukat a játékokat szemlélni egyenként. És még csak azt se mondom, hogy az AC egy mocsok szar játék... Csak szerintem, ahelyett, hogy minden egymás követő részt végigviszel a Far Cry, Assassins Creed, Tomb Raider stb stb játékokból. Ahelyett új játékokat is kipróbálhatnál. Új élményeket, stb. Én játszottam a mostani FC-k közül szinte mindegyikkel. Pár órát. Ugyan az mind. Amint megbizonyosodtam erről, már léptem is ki. Origins-szel is tettem egy próbát. Az új TR széria első részét végigjátszottam, a második részt a feléig. Ott annál is leesett, hogy copy-paste hagytam is a francba.

De ott a Battlefront. Az elsőt tökre szerettem. Pedig egy szar játék volt. Én is tisztában vagyok vele. Az SW hangulat nekem elég volt. A másodikat eszembe sem volt megvenni. Most megvettem nemrég akciósan, és jó.

Szal' én nem pocsékolom az időmet egy sokadik AC-re, mikor ott van egy Nier:Automata is amivel még nem játszottam. Vagy egy Dragon Quest. Én így gondolkodom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187839) wierra válasza .LnB (#187838) üzenetére


wierra
senior tag

Hát én sem pocsékolok se időt, se pénzt az újabbnál újabb FC és AC részekre. :N
Kifejezetten erre a két címre vonatkoztatva tör elő belőlem a mélabús undor az Ubi irányába.

Rayman, Child of Light viszont kellemes színfolt, ezekből nem is készül olyan vehemenciával újabb copypaste.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#187840) #10186752 válasza wierra (#187839) üzenetére


#10186752
törölt tag

DaS3-at már elkezdted, Bloodborne-betyár?!

[ Szerkesztve ]

(#187841) Mrdevil válasza Tyler Durden (#187833) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szerintem teljesen jó az Odyssey, látvány nagyon rendben van, nem egy Division2, hangulat jó, elviszi a hátán ez a 300 szerű spártai dolog. Világ faszán fel van építve. Pedig én nagy Ubi ellenes, grafika b.zi tudok lenni. Teli árban természetesen nem, de komoly akcióban nem rossz. Fejlődni pikk pakk lehet, nem kell reggeltől estig farmolni, harcrendszer is kézre álló nekem. Minden esetre nem árt, hogy nem lesz mostanában több AC rész, kicsit pihentessék.

De ez persze megint olyan, kinek mi.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#187842) wierra válasza #10186752 (#187840) üzenetére


wierra
senior tag

Áhhh, még be kéne fejeznem a Paukembört, mert az csak kölcsönben van nálam. :B Valahol 70%-nál tartok a Pókban, de este már meghalni sincs időm, se energiám. :O

Meg a BB-t újra kéne tolni, mert a Gehrman-nál a fejnyisszantást választottam első végigjátszásra. Persze úgy, hogy a DLC-ben még csak a halászfaluban jártam. :((( Azt hittem, hogy folytathatom a main story kivégzése után a DLC-t...hát nem így lett. :W

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#187843) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Sziasztok!

Tegnap a fiam gépe (PS4 pro) játék közben teljesen lefagyott, nem reagált semmire, ki kellett húzni. Mitől lehetett ez?
Hibaüzeneteknél semmit nem írt erről...

(#187844) Tyler Durden

Köszi a választ neked is meg Ulthanito fórumtársnak is. Nagy volt az arcom, hogy beszerzem, ha akciós, azt hittem még van pár hónap mire leárazzák. Még kivárok, mert a megvett játékok között Gow, Nioh Complete Edition ill DQXI vár rám, szal nem lesz egyhamar szabadidőm rá (:

wierra: pókfej nálam hétvégén legkésőbb platina, már csak 100%-ra kell asszem minden kerület és megvagyok (: Nagyon tetszik a sztori is + a dlck-nek még neki se álltam..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#187845) james001


james001
veterán

Onimusha Warlords van olyan nehéz mint a DMC meg a régi Resi-k? Irányítás mennyire nehéz? PS2 korszakban kimaradt ez a játék,szemezek vele már egy ideje,gondoltam meg kéne már venni.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#187846) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Küldtem az asszonynak Valentin napra, Valentine-os "szerelmetes" képet.

[link]

Ennél jobban nem tudom kifejezni amit érzek. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187847) S e t h válasza Mrdevil (#187841) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az Ubi az Origins után nagyon jó irányba indult el, sőt, megkockáztatom, hogy az Origins volt ennek az első fecskéje, bár én a korábbi darabokkal nem is játszottam, szóval ez erősen szubjektív.

Aki szereti a történelmet, pláne a görögöt, mitológiáról nem is beszélve, annak örök élmény marad a játék, mondom, írom ezt úgy, hogy a mitológiai vonások ellenére a God of war 4 viszont konstans csalódás, de ez részint annak köszönhető, hogy a nagy hype miatt magasak voltak az elvárásaim.

Akinek meg az Odyssey nehéz, az elképzelhető, hogy nem találta meg a nehézségi fog beállításának lehetőségét, mert easy fokozaton szerintem csak az van rákényszerülve, hogy xp, drachma vagy egyéb boostot vegyen, akinek a képességeivel probléma van, vagy véletlenül háttal ült a monitor elé.

 

Az Origins vmi újnak a kezdő szárnypróbálgatása volt, ami tovább fejlődött az Odysseyben és az Ubit ismerve az az 1 milliós kérdés, hogy tudnak, mernek-e továbbra is progresszívek lenni, vagy maradnak a már jól bevált rókabőrös vonalon, lásd új FC, amitől kiült az ember arcára a wtf.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#187848) #58978304 válasza Grande Ale (#187843) üzenetére


#58978304
törölt tag

Ilyen fagyás nálam is előfordult kb 4x egy év alatt pro nál.
Miután cseréltem a vinyót 2 Tb-ra azóta többet nem fagyott.
A gyári 1 Tb vinyója hdd sentinel-el bevizsgálva eladás előtt 100% os volt de mégis ezek szerint azzal függött össze.

(#187849) Kendek válasza Grande Ale (#187843) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Fagyást sok dolog okozhat, hardveres és szoftveres jellegű problémára is utalhat. Ennyi információból lehetetlen megmondani, de aggódni ráérsz akkor ha többször is előfordul. Lehetett pl. egy kicsit nagyobb áramingadozás miatt is.

<-ƘƘ->

(#187850) fausto válasza S e t h (#187847) üzenetére


fausto
addikt

Én az AC sorozatot valahol a Black Flag környékén untam meg, úgyhogy utána a részek (az Origins-szel együtt) kimaradtak. Év végén megkaptam az Odyssey-t és az első rácsodálkozást követően (hogy ez már inkább RPG, mint akció játék) nagyon beszippantott a játék, jót tett neki ez a stílus váltás. A szintekkel kapcsolatban 1-2 helyen nekem is voltak fenntartásaim, de olyan gondom, mint Ulthanito-nak nem volt, tulajdonképpen a sztori végére el is értem az 50-es szintet, anélkül hogy bármit kellett volna vennem vagy különösebben grind-olnom kellett volna (normál fokozaton). Teljesen jó rész és a 80+os metaátlag sem azt jelzi, hogy egy rossz játék lenne.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.