Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#186951) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#186935) üzenetére


Carlos Padre
veterán

És már játszhatóak is :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#186952) lovas001


lovas001
aktív tag

Garancia lejárta után (1 hónapja) van valakinek tapasztalata a szervizeléssel?
Fekete képernyőt dob a gép és annyi (venti pörög) 3 külön tvn is nézve 3 külön kábellel.

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

(#186953) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

A Batman Arkham Collection létezik lemezes változatban is, vagy csak digitális formában elérhető? Illetve az Arkham Knight ebben a kiadásban a GOTY, vagy a sima verzió?
Nekem anno kimaradt ez a sorozat, és most szeretném az elejétől bepótolni.

(#186954) BoneDragon válasza Tatyla (#186941) üzenetére


BoneDragon
veterán

Pont ezt írtam, ugyan az csak hó nélkül. Viszont rengeteg bug volt benne, főleg grafikai. Volt hogy be se töltött a textúra vagy 10 percig és úgy nyomtam a küldetést... izgi volt.

(#186955) Dvix válasza lazioforever (#186953) üzenetére


Dvix
senior tag

Tán nem létezik, de tegnap ért véget a store-ba az akció rá! :U Batman Arkham Collection csak 6k volt

(#186956) kisÁdi válasza Carlos Padre (#186949) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Jobb, mint a Minecraftfield 5...😡

(#186957) Lefty válasza Bencus88 (#186942) üzenetére


Lefty
addikt

A lenyeg alapvetoen az, hogy ez egy akcio RPG, jelenleg semmilyen parja nincs a mufajban a jateknak. Szerintem a div 1-esek alapvetoen nem is vartak mast, mint egy kipofozott elso reszt uj kontosben.

(#186958) Carlos Padre válasza kisÁdi (#186956) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Embere válogatja, szerintem az a sorozat legjobb része, és mindegyik jobb volt mint az előző. Másnak meg nem :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#186959) lazioforever válasza Dvix (#186955) üzenetére


lazioforever
tag

Lemezesen szoktam játékot venni, ebben a tekintetben eléggé maradi vagyok. :)
Akkor marad a Return to Arkham kiadás, plusz a Knight GOTY. Húztam-halasztottam a dolgot, de most már csak nekiugrok a szériának. (még ha már 10 éves is az első rész :D )

(#186960) Carlos Padre válasza Lefty (#186957) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az a baj, hogy én is ezt vártam, de ez nem az. Ugyanúgy 18 lőszer kell FEJBE hogy meghaljon lvl2-es enemi, mint az elsőben, ami már akkor is faszság volt például. A grafikát sem látom szebbnek pron mint anno az első részt a fat ps4en. El sem tudom képzelni hogy nézhet ez ki azon, vagy egy xboxon. Egyelőre semmit nem látok, hogy fejlődött volna az előző részhez képest, a helyszín és az UI más, ennyi.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#186961) Lefty válasza Carlos Padre (#186960) üzenetére


Lefty
addikt

Azert kell 18 golyo, mert ez egy RPG. Nem eleg magas a sebzesed.

[ Szerkesztve ]

(#186962) storm3 válasza Lefty (#186961) üzenetére


storm3
senior tag

Szajbaloni shotgunnal 18x egy dagadt kapucnis embert szamomra is illuziorombolo volt az egynel. Meg a sniper shotgun mobok is.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#186963) Bencus88 válasza Carlos Padre (#186960) üzenetére


Bencus88
nagyúr

helyszín is hasonlóan van kidolgozva, a grafikáról meg ne is beszélünk konkrétan szerintem csúnyább mint az 1 :DDD Na de sebaj ez a beta jó volt arra, hogy ne vegyem meg semmiképp még akcióba sem

(#186964) malystryx válasza Carlos Padre (#186949) üzenetére


malystryx
senior tag

Ááá én már ezt az előzetes nem tudom hány gameplay-ből megállapítottam hogy ez tökre ugyanaz, változni nem változott. A mai napon a theVR-os srácoknál néztem belőle 1 órácskát, meg itt Ti is mondjátok hogy nem nagyon jön be, nem kell ennek fél év, lehet 2 hónap múlva már nyomják is lefelé, a kutyának nem fog kelleni. Ha meg a DZ is ilyen lesz.... :( Alighanem a BFV-öt akciózták le nagyon gyorsan félárra, de mint tudjuk a Ubi annál sóherebb, lehet tényleg fél év mire leárazzák.
Azt kell hogy mondjam, ez a sok évvel ezelőtti gameplay, még mindig magasan veri ötletekben és grafikában a 2 részt, meg nem beszélve a tök jó ötletekről.. Szomorú.
E3 gameplay

(#186965) malystryx válasza storm3 (#186962) üzenetére


malystryx
senior tag

Te is arra gondolsz hogy 100 méterről az ellen akár egy shoti lövéssel kukázott??? Az tényleg elég vicces volt. :DDD

(#186966) Lefty válasza storm3 (#186962) üzenetére


Lefty
addikt

Na jo, de akkor itt neked igazabol magaval az RPG mufajjal vannak gondjaid.

(#186967) RangerFox válasza malystryx (#186964) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az a baj, hogy a Division 2-nek is hasonlóan megkapó reveal gameplay trailere volt, és ahhoz képest a jelenlegi állapotában alig vélek bármiféle hasonlóságot felfedezni...

(#186968) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Srácok.. Ez a Div2, ez óriási csalódás. Ez még az első résznél is gyengébb. Mert azt legalább elvitte a hangulat a hátán nálam. De itt semmi hangulat. Statikus, unott, lélektelen az egész. :( Azt hittem majd vacilálni fogok, a vásárlással, de ezt én tuti nem veszem meg. Még egyszer leírom, mert ez nekem tényleg Óriási csalódás. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186969) Deck válasza .LnB (#186968) üzenetére


Deck
titán

Division 1-et kellett volna folytatni és átállni a Ubisoftnak itt is az éves Season Passekre. Mint a Rainbow Six Siege, For Honor stb..
Teljesen felesleges egy telejsen új rész. De ők biztos jobban tudják miért így döntöttek.

PS5

(#186970) Bencus88 válasza .LnB (#186968) üzenetére


Bencus88
nagyúr

elég sokan vagyunk így :U Nembaj úgy is sok klassz játék jelenik meg legalább ez nem veszi el az időmet :DDD

(#186971) .LnB válasza Bencus88 (#186970) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem hiszem el, hogy ez nem lesz egy ordas nagy bukás..

Ehhez képest az Anthem egy hangulatbomba basszus. :)

Na holnap megnézem majd a DMC demo-t. Azt mégis csak Japánok csináljak. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186972) Mrdevil válasza .LnB (#186968) üzenetére


Mrdevil
addikt

Egyet értek, annyi különbséggel, hogy én nem csalódtam, lehetett látni ebből ez lesz. 2019-ben ez már randa mint a bűn, unalmas, bugos, el akarják adni még egyszer ugyan azt, ( és ez nem ugyan az, mint pl a két uccsó AC játékuk ) mondjuk aki az első részbe beletett 8millo órát, van egy haveri brigádja akik várják mint a messiást, azoknak lehet be fog jönni.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#186973) Deck válasza .LnB (#186971) üzenetére


Deck
titán

DMC nagyon fasza lett. Nem akartam megvenni pedig.. ;]

PS5

(#186974) malystryx válasza Deck (#186969) üzenetére


malystryx
senior tag

Gondolom az új résszel új remények is jönnek, elfelejtik a túlélős részt ami bebukott, pedig nem volt rossz ötlet, beleraktak egy pár újítást a coop-ban játszók részére, új környezet és a rajongókat máris megvették kilóra. Amúgy tényleg nincs benne semmi ami tetszene. A Honor ezért tetszik, és ebben igazad van, hogy a Year-re osztás jó ötlet, mindhárom szóban forgó játéknak bőves-bőven elegendő a grafikája. A Honorban most a régi hősöket rewörkölték az újakhoz, hogy legyen esély ellenük és új pályák, újabb játékmódok jöttek a második year-ben, a Siege meg megint egy telitalálat, az új hősök miatt többek között, azt nem ismerem annyira de szeretem nézni. A Division is csapatban haverokkal verhetetlen élmény, de ott legfőképpen a fejétől büdös a hal ha szabad így fogalmazni. :)

(#186975) .LnB válasza Mrdevil (#186972) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én azt hittem, hogy azért az első rész szintjét hozza majd. Gondoltam egy dlc lesz. És konkrétan az is, csak a Division hangulatot is kifelejtették belőle. :( Én ámulva járkáltam New York-ban..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186976) Bencus88 válasza .LnB (#186971) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Persze, ragozhatnám én is, de sorra jönnek a kedves kollégáktól a kommentek amivel maximálisan egyet tudok érteni. Mikor bejelentették megörültem, és amint egyre több tartalmat láttam belőle annál kevésbé érdekelt, most hogy kipróbáltam, meg egyáltalán nem.

Anthem jó volt haverokkal, nem voltak elvárásaim vele szemben így nem is csalódtam benne, de az a játék se fog érdekelni esetleg majd olcsón valamikor.

(#186977) malystryx válasza .LnB (#186971) üzenetére


malystryx
senior tag

Én reménykedem benne hogy most kapnak egy nagy pofont, viszont az Anthemet nem láttam mozgás közben, de ezek után kéne neki egy esélyt adni :D

(#186978) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Beleolvastam a Div2 topikba. Látom a Pc-sek oda vannak érte. Sajnálom azért őket, hogy ez van csak nekik.. A Tündi Bündi 200-250k-s videókártyáikkal ezt tudják csak játszani.. És ha még vicces is ez, nem is trollkodásból írtam. Úgy örülök, hogy váltottam, de komolyan.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186979) vonSux


vonSux
őstag

Nos nagyon hálas vagyok a demónak hívott beta-ért és a sima beta-ért is, mert 120 dollár biztosan a zsebemben maradt (persze ez hülyeség, nem lett volna baj ha kb kihagyhatatlan alkotások születnek, de így..). Arccal a Metro felé :DDD kíváncsi vagyok. Érdekes, hogy az idei év eddigi pozitív meglepetése egy ftp játék kb a semmiből, bravo respawn!

(#186980) Wesder válasza .LnB (#186978) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kell őket sajnàlni, ők erre szavaztak a pénzükkel. Egyet tudok veled azzal érteni hogy konzolra vàltàs mindegy egyes forintot megért.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186981) Carlos Padre válasza .LnB (#186978) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pedig te, mint ex pc master race aztán tudhatnád, hogy több pixel és fps = igényesség ;)

Azt hiszem ebben a generációban nagyon el lettünk rontva, emlékszem a Shadow of the Tomb Raider-től is hogy maguk alá pisiltek a gyönyörűségtől, itt meg kissé hűvös fogadtatást kapott. És nem azért mert savanyú a szőlő vagy hasonló fanboyság miatt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#186982) xkoti válasza .LnB (#186978) üzenetére


xkoti
senior tag

Óhh bőven van ott sok minden pc-re. Nem kell őket félteni hidd el több választásuk van mint nekünk. :U
De viszont amióta ps-em van nem igazán tudok arra vissza emlékezni mikor is játszottam pc-n olyan történet orientált játékkal ami annyira megfogott volna mint a gow. Nem nagyon rémlik talán még a legelején mikor új volt a pc :D
( jah de eszembe jutott a metro széria de azt most játszottam ki :DDD )

Egyébként tudtam, hogy szinte ugyan az lesz mint az a D1.. Inkább az a gáz aki ettől csodát vár, hogy egy megváltás lesz.

KO

(#186983) storm3 válasza Lefty (#186966) üzenetére


storm3
senior tag

Nem, ha egy budosnagy tankot kene tunkolni, nem lenne gondom, de ez egyszeruen eletszerutlen, hogy jon a kapucnis nibba aztan gepeled fel oraig, vagy rusholnak rad a sarga ruhas shotis bohocok es sniperrel csipegeted a hpjat majd lo egyet a terem masik vegebol es te elpucsitasz. Direkt ezert a jatekert vettem anno gamer PC-t, 1.1-ig PC-n nem sikerult javitani a geodatat a mobile coveres bohockodassal, azota be se leptem. Eletem leghaszontalanabb 100eur-ja volt. :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#186984) saelin válasza storm3 (#186983) üzenetére


saelin
veterán

A division nekem sem tetszett, és pont ezért, mert rettentő bugyuta hogy egy emberbe annyi golyó kell. Valahogy a realisztikus ábrázolás és ez a bullet sponge mechanika nem fér össze, míg egy borderlands-ben ugyan ez érdekes módon nem zavar. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#186985) 30z.Samu válasza xkoti (#186982) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most lehet, hogy a PS ellen fogok "szólni", de ez csak szubjektív vélemény. Az nálam is megvolt, hogy nagyon rég játszottam ilyen igényes story játékokkal, mint amiket a Sony kidobott a gépre. Oké, végigtoltam őket, tényleg rohadt jók. És aztán? Utána mivel játsszunk? Mivel nem dobnak meg minket olyan sűrűn exkluzív címekkel (sajnos) így kénytelenek vagyunk mi is multiplatform játékokkal játszani, amikkel a PC-sek vagy éppen a boxosok játszanak. Azt aláírom hogy vannak nagyon igényes exkluzív címek PS-en, de jó részében multiplatform címekkel toljuk mi is.

Sic Parvis Magna

(#186986) Deck válasza 30z.Samu (#186985) üzenetére


Deck
titán

Van azért jó pár exkluzív meg jönnek is.. A multiplatform címek meg mindegyikre vannak. Viszont a túloldalt nem fenyeget a veszélye ennek, csak a multiplatform címek vannak meg a Forza.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#186987) 30z.Samu válasza Deck (#186986) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, jönnek címek, tényleg minden forintot megérnek. De javarészt mi is multis címekkel játszunk, ha belegondolsz. .

Sic Parvis Magna

(#186988) ProEvoFan válasza .LnB (#186978) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én is csak a fiam miatt fogom fejleszteni a PCmet.Persze nem lesz egy atom gép (ryzen 2600, gtx1060 utód amire várunk még) de ha nem a gyerekemről lenne szó, soha többet nem lenne itthon gémer PC.

(#186982) xkoti
Több választás azért túlzás.Ok, steam tele van indie szeméttel...

(#186989) NoOne1976 válasza 30z.Samu (#186985) üzenetére


NoOne1976
őstag

:R Ezt mondom én is. Folyamatos játékkal nem látnak el az exkluzív címek, hacsak nem most vetted a gépet.

(#186990) Xaels válasza 30z.Samu (#186985) üzenetére


Xaels
félisten

Mivel itt a legnagyobb a játékosbázis így a multi címek is a legtovább élnek, arról nem beszélve hogy sokkal kevesebb a csaló is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#186991) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Carlos Padre, xkoti, 30z.Samu, az offtopikban válaszolok ezekre

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186992) Deck válasza 30z.Samu (#186987) üzenetére


Deck
titán

Amivel semmi probléma nincs. De a ps ad egy hatalmas pluszt az exkluzívokkal. Legnagyobb felhasználói bázis is itt van.

PS5

(#186993) Jim74 válasza ProEvoFan (#186988) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én ott tartok, hogy megvettem megjelenéskor az AC Origins-t PC-re és el is kezdtem játszani, de inkább megvenném PS-re is mert valahogy sokkal kényelmesebb ez az egész PS vonal :DDD
Azátn az is lehet, hogy az Origins fő szálat kipörgetem gyorsan PC-n és az Odessy-t már PS-re veszem.

(#186994) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Úgy látszik én leszek a kisebbség.
Nekem tetszik a div 2. Persze nem olyan szép a grafika mint lehetne talán a hangulat sem olyan erős mint az egyben.
De már alig várom hogy csapassuk a haverokkal a dark zonet. Nincs is annál felemelőbb érzés mint mikor a nagy nehezen össze lootolt cuccaidat elviszi a rouge huszár 😀
( mondjuk én 1800 órát tettem az egybe)

Give them nothing but take from them everything

(#186995) 30z.Samu válasza Xaels (#186990) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az tény és való, hogy nyugodtabban ülök le a PS elé, ha multizni akarok, mert tudom hogy csak elenyésző a csalók száma. Bár az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy eddig csak a CS-ben találkoztam úgy csalóval hogy nincs egyből bannolva, nincs azonnali következménye. Máshol nem is igen találkoztam csalóval, vagy nem tűnt fel hogy csal az illető.

Sic Parvis Magna

(#186996) BoneDragon válasza Krissz1983 (#186994) üzenetére


BoneDragon
veterán

Akiknek az 1 tetszett azoknak ez is fog, de kétlem, hogy új játékosokat vonzanának be vele, pedig ez lenne a cél. Öngól lesz ez, nemhiába nem veszek ubi és ea játékokat már pár éve. Viszont DMC 1 day lesz, az uberbrutal.

[ Szerkesztve ]

(#186997) .LnB válasza BoneDragon (#186996) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Akiknek az 1 tetszett azoknak ez is fog"

Nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186998) Xaels válasza 30z.Samu (#186995) üzenetére


Xaels
félisten

Hát ezres léptékben van COD meg BF mögöttem PC-n. Amellett volt párszáz óra UT, Quake, Doom, Team Fortress 2 is. Mindben találkoztam csalóval, van amelyikben kevesebbszer de pl. a COD azért is maradt abba PC-n mert amikor megszűnt a szerverezés hivatalosan akkor nem tudtál egy kört végig játszani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#186999) Deck válasza BoneDragon (#186996) üzenetére


Deck
titán

Jó lesz a jövő hónap! DMC 5 & Sekiro :D

PS5

(#187000) 30z.Samu válasza Xaels (#186998) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam a CSGO jutott erre a sorsra. Előtte is volt benne csaló szép számmal, de ahogy kijelentette Gaben bácsi hogy F2P lesz el se indítottam a játékot inkább. :D

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.