Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#187601) #58978304 válasza Thorkos (#187600) üzenetére


#58978304
törölt tag

Köszi!
Akkor beszerválom lemezesen. Ha esetleg nem tetszene valami oknál fogva akkor legalább el tud menni.
Bár amennyikért látom használtan annyit biztosan megér :)

[ Szerkesztve ]

(#187602) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Far Cry játékhoz hasonlító open word-ös játékot tudnátok ajánlani, ami igazán jó is ?
Köszi.

Redmi Note 9

(#187603) S e t h válasza felixo (#187602) üzenetére


S e t h
nagyúr

Assassin Creed Odyssey, bár némileg több nyelvtudás kell hozzá, ha nem csak vakon akarunk benne rohangászni.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#187604) Deck válasza S e t h (#187603) üzenetére


Deck
titán

És ez miben hasonlít a FC-hoz? Rage 2 lesz hasonló, vagy a többi FC játék :)

PS5

(#187605) ProEvoFan válasza d@vee (#187578) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ezt beszéld meg a sonyval is, hiszen ők adtak hivatalos licenszet a Horinak. :U

(#187606) .LnB válasza Deck (#187604) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugyan olyan sz*r. ;] [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187607) S e t h válasza Deck (#187604) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mondjuk open world, területfoglalós, kiszabadítós része?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#187608) felixo válasza Deck (#187604) üzenetére


felixo
őstag

Olyan érdekelne, amihez nem kell sok nyelvtudás, open word-ös és nem zombiölős.

Redmi Note 9

(#187609) Deck válasza felixo (#187608) üzenetére


Deck
titán

Fps vagy tps legyen? Kardok, fegyverek? Kicsit szükítsd lejjebb :D

PS5

(#187610) sp8787 válasza #58978304 (#187601) üzenetére


sp8787
addikt

LINK

Ez a kep mindent elmond.Ez a csucs! :D

[ Szerkesztve ]

(#187611) felixo válasza Deck (#187609) üzenetére


felixo
őstag

Fegyverek. :D

Redmi Note 9

(#187612) S e t h válasza felixo (#187611) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha bejött a Far cry, akkor ránézhetsz a többi részére is, 4. rész, Primal stb.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#187613) felixo válasza S e t h (#187612) üzenetére


felixo
őstag

Köszi.
Igen, tetszik, csak néha kizökkennék a Far Cry világából. Kellene egy kis változatosság. :))

Redmi Note 9

(#187614) .LnB válasza felixo (#187602) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

NieR: Automata
Dragon Age: Inqusition
Middle-earth: Shadow of Mordor
Mad Max
Tom Clancy's The Division
Destiny 2
Yakuza Kiwami
Yakuza Kiwami 2
Yakuza 0
Yakuza 6
Just Cause 3
Just Cause 4
Saints Row 4
Shadow of the Colossus
Dynasty Warriors 9
Conan Exiles
The Elder Scrolls V: Skyrim Remastered
Draqgon Quest XI
Ni No Kuni II: Revenant Kingdom
No Man's Sky
MineCraft PS4 Edition
inFAMOUS: Second Son
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Final Fantasy XV
Watch Dogs 2
Marvel's Spider-Man
Horizon: Zero Dawn
Fallout 4
Grand Theft Auto V
The Witcher 3: Wild Hunt
Assassin's Creed IV: Black Flag
Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Origins
Kingdom Come: Deliverance
Red Dead Redemption 2!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187615) Balagee85


Balagee85
csendes tag

Dirt Rally 2.0 Season One:

Hell, It's about time! PSN ID: Balagee_HUN

(#187616) felixo válasza .LnB (#187614) üzenetére


felixo
őstag

Köszi. Szép kis lista.
Ez mind open word-ös, lövöldözős, minimális nyelvtudást igényel ?

Redmi Note 9

(#187617) 30z.Samu válasza Balagee85 (#187615) üzenetére


30z.Samu
félisten

Erősen agyalok ezen a játékon.

Sic Parvis Magna

(#187618) .LnB válasza felixo (#187616) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

NieR: Automata
Dragon Age: Inqusition
Middle-earth: Shadow of Mordor
Mad Max
Tom Clancy's The Division
Destiny 2
Yakuza Kiwami
Yakuza Kiwami 2
Yakuza 0
Yakuza 6
Just Cause 3
Just Cause 4
Saints Row 4
Shadow of the Colossus
Dynasty Warriors 9
Conan Exiles
The Elder Scrolls V: Skyrim Remastered
Draqgon Quest XI
Ni No Kuni II: Revenant Kingdom
No Man's Sky
MineCraft PS4 Edition
inFAMOUS: Second Son
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Final Fantasy XV
Watch Dogs 2
Marvel's Spider-Man
Horizon: Zero Dawn
Fallout 4
Grand Theft Auto V
The Witcher 3: Wild Hunt
Assassin's Creed IV: Black Flag
Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Origins

Kingdom Come: Deliverance
Red Dead Redemption 2

offba tettem amiben szerintem nem lehet lövődözni.. Szerintem a pókháló lövés lövöldözésnek számít, szóval az maradt.
Ha meg nem értesz valamit ott a youtube, az magyar, majd megnézed ott, hogy mit kell csinálni. Minimális nyelvtudást mind igényel, mert a menü angol. Kivéve a The Division, az magyar feliratos. A Paukembör is. Meg talán a Watch Dogs 2 is, nem tudom, olyan szutyokkal nem játszom. Azt még megjegyezném, hogy a Yakuza nem minden részében lehet lőni szerintem, de pontosabban nem tudom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187619) Woodslave válasza S e t h (#187603) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tegnap elkezdtem az originst. Korábban 1-4ig játszottam Assassinnal, eddig nekem tetszik, mondjuk első 4 küldetést csináltam meg, de felüdülés a napsütés és a "meleg" :D (bloodborne után - csak hogy minden hsz-emben benne legyen ;] )

Az igaz nem volt bennem éjfél körül hogy csak még gy küldtetést, szóval le tudom tenni.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#187620) .LnB válasza .LnB (#187618) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Conan Exiles
The Elder Scrolls V: Skyrim Remastered

Ezek kimaradtak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187621) Dvix válasza BoneDragon (#187575) üzenetére


Dvix
senior tag

A Deus Ex egy hulladék, ne vedd meg. :(

(#187622) RangerFox válasza .LnB (#187618) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A Yakuzákhoz kell nyelvtudás (és akarat arra, hogy sokat olvass), és inkább verekedős játékok, nem lövöldözősök.

(#187623) .LnB válasza RangerFox (#187622) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem írta, hogy hány százalékban legyen lövöldözős, lehet benne lőni. Kész. Pont. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187624) S e t h válasza Woodslave (#187619) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egyiptom, többet nem is kell mondani.
Na majd várd ki a hellén korszakot, az lesz igazán addiktív "this is Sparta"Leonidassal.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#187625) 30z.Samu válasza .LnB (#187618) üzenetére


30z.Samu
félisten

Apropó GTA , írtam a minap hogy nem túl smooth a játék nálam. Egy próbát megér elven újratettem és most lényegesen jobban fut, így már élvezhető. :K PC-n végigvittem már, de PS-re is megvettem, gondoltam megnézem már milyen. Az rohadtul tetszik, hogy a kocsit lehet "finoman" vezetni a ravaszoknak köszönhetően, meg a controller próbálja átadni az úthibákat. A kocsinál amikor fog a kuplung, kipörög a kerék, sebváltásnál is megrezzen egy picit. Apróságok, de mégis mennyit hozzá tudnak adni a feeling-hez, rohadtul bejön. :D Meg amikor üldöznek a rendőrök össze vissza villog a controller-en a led. Célozni nem igen tudok autóból (mint ahogy a Michael tenisz edzős küldetéséből kiderült :D), PC-n sima headshot de analóggal nem tudom még követni a dolgokat, a kerekeket lőttem meg a hűtőrácsot. De összességében tetszik PS-en is a játék, lehet végigtolom ott is. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#187626) .LnB válasza 30z.Samu (#187625) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a led villogás az frankó lehet. Én 2x játszottam végig PC-n. Egyszer simán, egyszer Redux-szal. Szóval ide nem veszem meg.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187627) 30z.Samu válasza .LnB (#187626) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam ez is olyan volt, mint a San Adreas, legyen má meg itt is! :D Bár bevallom őszintén annál ez a "PS2 emulátoros" megoldás nekem rohadtul nem jön be. A hang is tök gáz, azóta nem indítottam el a játékot. :(

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#187628) mike1334 válasza .LnB (#187623) üzenetére


mike1334
veterán

Nem írta, hogy hány százalékban legyen lövöldözős, lehet benne lőni. Kész. Pont.

Akkor pl a Black Flaget miért offoltad? :P

De a dragon ageben, middle earthben, witcherben is lehet lőni (a többit passzolom)...következetesen akkor már :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#187629) #10186752


#10186752
törölt tag

Tegnapi cdkeys.com-os vásárlás sztorim folytatása, elég tanulságos.

2 óra elteltével, amikor még mindig nem jött meg a UK Plus kód, írtam a supportnak, hogy azonnal küldjék, különben az életben nem vásárolok ott (ez volt az első). rá 10 percre jött is a válasz, amit inkább bemásolok, mert egyszerűbb:

Ruth R (cdkeys.com)

12 Feb, 3:04 pm GMT

Hi,

Thank you for ordering with cdkeys.com.

Your order has been put on temporary hold by our verification system.

Kindly follow these instructions:
1. Get your valid ID such as a Driving License, Passport or National ID card.
2. Get a piece of paper. Write today's date/time & 'cdkeys.com' on this piece of paper.
3. PROTECT SENSITIVE INFORMATION. Cover your ID/Passport number. Full name and expiry date on your valid ID must be visible. Arrange your ID and the piece of paper together, and click a picture with a smartphone or digital camera.
4. Attach the picture and reply to this message.

Please be assured that it is standard procedure for certain orders to be checked in this manner and is for the security of all parties involved. As mentioned above, sensitive information such as the ID/Passport Number can be covered/redacted/blacked out. However, the expiry date of your ID must be clearly visible. We only require sufficient information to identify you as the account holder.

Apologies in advance for any inconvenience this process may have caused. All correspondence will be dealt with as a priority by our 24-hour support team.

If for any reason, you aren't able to provide the requested information, we will cancel your order and refund your payment after 3 days.

:Y :Y :Y

Az agyam eldobtam, írjam a dátumot meg az időt egy fehér papírra, mi vaaaaaaaaaaaaaaaaaaan?!!!

Megcsináltam, és a papírra ráírtam még azt is, hogy ez nevetséges, és panaszt fogok tenni a vonatkozó hatóságnál, mert szerintem ez jogszerűtlen eljárás.

Jött is egyből a válasz, hogy én egy UK kódot rendeltem, és az nem fog működni az országomban, és kérhetem a kódot, de ha nem működik, akkor nincs refund. Kértem a kódot, nem vagyok hülye, nyilván nem magyar acc alatt akartam használni.

Több gondom is van ezzel:

1. Ha Londonban bemegyek egy Game-boltba, és veszek Plus-tagságot, a kutya nem kérdezi meg, kinek kell, minek kell, milyen országban fogom használni.
2. Ha Amazonról rendelem ugyanezt, szintén senkit nem érdekel.
3. Nem lett volna egyszerűbb egy e-mailben megkérdezni, hogy tudok-e a régiókorlátról, és kérem-e ennek ellenére a kódot?
4. Online vásárlásnál, bármilyen termék esetén NINCS szükség személyazonosság igazolására, ez egész biztos jogellenes.

Ennyit a cdkeys-ről, a bejelentést persze megteszem a vonatkozó helyen.

(#187630) raziel01 válasza #10186752 (#187629) üzenetére


raziel01
veterán

Én is tőlük vettem UK plust már kétszer. Paypal-al fizettem. Semmit nem kértek.

(#187631) .LnB válasza mike1334 (#187628) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jogos. Sőt ha a varázslatokat is "lövés mozdulatnak" vagy varázslat lövedéknek vesszük, akkor a Skyrim egy Magic Rambo szimulátor basszus! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187632) LeventeV válasza Balagee85 (#187615) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nagyon feldobta a reggelem ez a lista. Remelem a 2. szezonba meg belefer Finnorszag, a 2001-es Focus valamint a Hyundai i20 R5.

Bar ezt a rallifelhozatalt elnezve, a 2. szezon rallycross fokuszu lesz.

(#187633) vg válasza #10186752 (#187629) üzenetére


vg
addikt

Írj a tékozló homárra is.

(#187634) mike1334 válasza .LnB (#187631) üzenetére


mike1334
veterán

A Skyrimben is van íj...elég népszerű a lopakodó íjász build..és ugye nem felejtjük el...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#187635) BoneDragon válasza #10186752 (#187629) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hova irsz? Jezusom... lopott szarokat árul, le se sz*rjak a problémád.

(#187636) mike1334 válasza #10186752 (#187629) üzenetére


mike1334
veterán

Mondjuk sose csináltak belőle titkot, hogy ellenőrizhetik a személyazonosságodat a csalások elkerülése miatt.

Once the customer makes payment and passes any fraud checks the CD key will be made available on their CDKeys.com account and sent to their email account.

Az meg külön jófejség volt tőlük, hogy szóltak, hogy lehet nem fog működni a kód...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#187637) BoneDragon válasza Dvix (#187621) üzenetére


BoneDragon
veterán

Akkor megveszem, köszi. :)

(#187638) #10186752 válasza vg (#187633) üzenetére


#10186752
törölt tag

Kellemes időtöltést a komposztálóban!

(#187639) #10186752 válasza mike1334 (#187636) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ácsi. Semmi fraud csekk nem volt. Nem is fraud csekkelhet, mert milyen fraud lehetséges itt? Semmilyen. Azt akarta tudni, hogy mi a nemzetiségem, hogy egyből védekezhessen, hogy nincs refund, mert nem UK-ben élek.

És mifasz van, ha nem nekem kellett a kód? Az online vásárlás erről szól, bárki bárhonnan tud paypallal, anélkül, hogy mutogatnia kéne bármilyen egyéb adatot.

Sarkos példa, de ha veszek egy DVD lejátszót Amerikában, senki nem kér tőlem útlevelet, hogy héé, ez a PAL-régióban nem fog menni, ezért igazold magad, mert nem vesszük vissza, ha nem tudod lejátszani otthon.

(#187640) S e t h válasza #10186752 (#187629) üzenetére


S e t h
nagyúr

Megcsináltam, és a papírra ráírtam még azt is, hogy ez nevetséges, és panaszt fogok tenni a vonatkozó hatóságnál, mert szerintem ez jogszerűtlen eljárás.

Sok sikert hozzá, majd számolj be az eredményéről!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#187641) mike1334 válasza #10186752 (#187639) üzenetére


mike1334
veterán

Kártyával vásároltál online egy másik országból..a kártya lehet lopott is, de akár csak lopott adatokkal is lehet visszaélni. Ezért kérte az azonosítást. Náluk ez a játékszabály, ha nem tetszik vásárolj máshol.

De írja is ám: We only require sufficient information to identify you as the account holder.

Az, hogy látta, hogy magyar vagy és szólt, hogy nem lesz jó a kód úgy vedd meg, az meg plusz pont sztem...

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#187642) Zoleee83 válasza S e t h (#187624) üzenetére


Zoleee83
addikt

Behúztam én is múlthéten az Originst, nagyon addiktív, 13 órát tettem eddig bele, de nagyon érdekes, változatos a story, nem egy kaptafa az összes side mission sem, a harcrendszer meg kiváló.
Annyira a mellékküldiket csináltam hogy 17-es szintű lettem ez alatt a néhány óra alatt :D, platinagyanús!
Ha tényleg ennyire jó az Odyssey is akkor az a következő. Mire az Originssel végzek kellemes ára lesz annak is.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#187644) #10186752 válasza mike1334 (#187641) üzenetére


#10186752
törölt tag

"Kártyával vásároltál online egy másik országból."

Nem. PayPal-lal vásároltam, és az nagy különbség!!!

Az Amazonon is kártyával vásárolok, meg Ebayen, szintén más országból, sehol nem kell magad igazolni.

Ne viccelj már!

(#187645) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Sziasztok!

Maláj, esetleg Alaszkai ps store-al kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#187646) mike1334 válasza #10186752 (#187644) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor tök mindegy, pay pallal..leellenőrizték, hogy a te accountod-e. Ott van a faq-ban, hogy ilyen előfordulhat. Más nem csinál ilyet, ők igen. Vásárolj akkor az amazonon vagy ebayen.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#187647) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Lego City Undercover-rel kapcsolatban lenne egy olyan kérdésem. Hogy a játékmenet az első pillanatoktól open world? Mármint, rögtön lehet benne bármerre menni? Vagy van egy fejezet, ahonnan ez megnyílik? És kb mekkora város járható be benne szabadon?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187648) semetka válasza oriic (#187593) üzenetére


semetka
őstag

Jó nagy rakás sz*r :W

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#187649) NoOne1976 válasza #10186752 (#187644) üzenetére


NoOne1976
őstag

Ez nem igaz. Kb.ugyanez a process van leírva a seagm.com-on való vásárláshoz is. Ők is kérnek kitakart igazolványokat, bankkártyát.

(#187650) pr0bi válasza #10186752 (#187629) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ezek után még volt bizalmad elküldeni a személyes okmányokat és kérni a kódot? Mit tudnak amit a többiek nem? Spóroltál 1000 Ft-ot? Egy Amazont, ebay-t azért ne hasonlítgass már egy cdkeys.com-hoz, név alapján az oldalt se merem megnyitni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.