Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#186401) Lefty válasza Zoleee83 (#186376) üzenetére


Lefty
addikt

Annyira nem bonyolult dehat azert RPG-rol van szo, azt tartsd szem elott. A GOTY egy laza 150 jatekorat siman ad szerintem, es nagyon jo a sztori.

(#186402) Wesder válasza felixo (#186400) üzenetére


Wesder
félisten

Nem ott a többi is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186403) Carlos Padre válasza NyMRooD (#186315) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mondjuk éves viszonylatban egyáltalán nem drágább, jelenleg kb 700 játék van benne és ez csak bővül havonta, nem kerülnek ki belőle játékok. A Gamepass is csak azért van kikiáltva a világ 8. csodájának (mert xboxos), mert egy doboz sör áráért akciózzák a havit, de az éveset senki nem akaródzik kifizetni érte, mert nem érzik, hogy megérné. Ráadásul a ps nownak pont a havi, 3 havi előfizetése marha drága, okosan. Aki csak az exluzívokon akar végigrohanni PC-n az megfizeti az árát, ha valakit behúz és vesz egy ps4et le is töltheti a ps4es játékokat és teljes pompájában folytathatja, mert a mentés átvihető. Egyébként nem kell félni a Sony streaming megoldásától, jól működik, ez a hibrid megoldás meg kimondottan jó, ki lehet próbálni a játékot, hogy egyáltalán érdemes e letölteni azt a 30-60+gigát. Bónusz lehetőségként még az is benne van, hogy a jövőben előfizetőként minden játékhoz kapsz pár óra trialt a shopban, hogy kipróbáld mielőtt megveszed, így a demók nem a kiadó jóindulatától függenek, plusz letölteni sem kell rengeteg gigát feleslegesen. Valószínűleg a PS5-ös játékok is bekerülnek ugyanilyen rendszerrel, PC-n és ps4en streaming formában, ps5re meg letölthetően, szóval jó lesz ez meglátod. Gyanítom, hogy a MS xcloud is ezt fogja másolni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#186404) S e t h válasza Xaels (#186380) üzenetére


S e t h
nagyúr

" Nem akarok spoilerezni, de ezt a szitut már ezerszer láttuk már."

Western köntösben?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#186405) #53366784


#53366784
törölt tag

Üdv!

Valaki meg tudja mondani nekem a vr (v2) kamera kábelének hosszát?
Köszönöm!

(#186406) Mike válasza Deck (#186389) üzenetére


Mike
veterán

nem is rád gondoltam elsősorban, csak te voltál kéznél
úgyhogy ne vedd magadra
a nyavalygást a jaj minden játék annyira könnyű -re értettem
az arcoskodást meg arra, hogy 1. vki bejelenti hogy platinázta a játékot, jó hogy nem sajtótájékoztatót tart, a másik amikor odairja, hogy ő bizony max - ide értsd aktuális megnevezést - szinten játszik, bár ugyan senki nem kérdezte, de ő azért odaírja hogy mindenki lássa. és ez bizony az. biztos vannak itt azért páran akik szintén nehéz szinten játszanak, mégsem hirdetik ezt úton-útfélen mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#186407) Kendek válasza #53366784 (#186405) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

2 méteres kábele van.

<-ƘƘ->

(#186408) Deck válasza Mike (#186406) üzenetére


Deck
titán

Ez alapján minden arcoskodás. Azis ha valaki egyből megvesz egy teljes árú játékot vagy előre bejelenti, hogy elő fogja rendelni, azis ha valaki vett egy új dolgot vagy halkabb a ps4-e és mehetne rá válasznak, hogy mit arcoskodsz? Vagy bármi.. Azzal van a baj aki ezt arcoskodásnak gondolja. Nincs semmi gond azzal ha valaki beírja ha platinázott valamit, azzal sem ha leírja milyen nehézségen tolja, hogy szerinte milyen a játék, se semmivel ami kapcsolódik a fórumhoz. Ha meg nem tetszik és nem érdekel átlapozod. Jó, hogy nem csak kérdez felelek lenne a topikból..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#186409) ldave válasza Rigormortiis (#186373) üzenetére


ldave
félisten

+ a Dream Drop Distance, hisz annak a végéről indul ez a történet.

A Slime draws near! Command?

(#186410) penge111 válasza RangerFox (#186367) üzenetére


penge111
addikt

Ni No Kuni 2-nek esetleg nekiugorhatsz újból, mivel bekerült egy patch, és elhozott egy nagyon durca fokozatot, így azért már rendbe van nagyon a játék. Mivel a sima kis harcok is kemények, illetve így már valóban van értelme is a városfejlesztgetésnek, mert igencsak kell a sok bónusz, amit a fejlesztgetésekből kapunk.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#186411) penge111 válasza Zoleee83 (#186376) üzenetére


penge111
addikt

Ha szereted az RPG-ket, ki ne hagyd már a Witcher 3-at. Crafting egyáltalán nem bonyolult, és nincs is rá szükség, ha normál fokon tolod, életed egyik legjobb kalandjáról maradsz le szerintem, ha kihagyod :K De ha veszed csakis a GOTY, megérted, hogy miért mondják azt sokan, hogy sok nagy fejlesztőnek tanulnia kellene tőlük, mit is jelent a tartalmas DLC fogalma...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#186412) Mike válasza penge111 (#186410) üzenetére


Mike
veterán

na én most megyek innen :)

(#186413) penge111 válasza Mike (#186412) üzenetére


penge111
addikt

Valami rosszat írtam?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#186414) mike1334 válasza Mike (#186412) üzenetére


mike1334
veterán

Aki úgy játszik egy játékkal, hogy közben végig nézi a tv-t az béna...én sokszor csukott szemmel játszok vagy háttal.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#186415) Deck válasza mike1334 (#186414) üzenetére


Deck
titán

Lehet máshogy? ;]

PS5

(#186416) 30z.Samu válasza mike1334 (#186414) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én be se szoktam kapcsolni a TV-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#186417) sp8787 válasza Mike (#186412) üzenetére


sp8787
addikt

El kell fogadni ,hogy vannak akik a "YT vegigjatszas nezese kontrollerel a kezben" nehezsegi fokozaton tul is szeretnek jatszani. :K

(#186418) mike1334 válasza sp8787 (#186417) üzenetére


mike1334
veterán

Arra próbálta felhívni a figyelmet meg én is, hogy ez rendben is van, csak ez a sokadik hozzászólás volt, aminek az volt a lényege, hogy ultraűberbrutál fokozat alatt az egész semmit se ér, kár rá időt pazarolni. Rendben, elhisszük, nagyon ügyes akinek megy így is, de sokan (pl én is) teljesen jól elvagyunk az easy/normal vonalon egy játékkal.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#186419) penge111 válasza Mike (#186412) üzenetére


penge111
addikt

Ja, már értem, én vagyok a sokadik, aki jön a játékok nehézségével. Hogy miért nem extra nehézségen tolja. Én csak válaszoltam RangerFox problémájára... Nem baj az ha a játék könnyű, de ha ismered a Ni No Kuni 2-t, itt igencsak probléma ez, mivel a játék jelentős részét teszi ki a város fejlesztése. A fejlesztések során rengeteg bónuszt kapunk, újabb, egyre erősebb varázslatok, több xp, gold csaták után, erősebb fegyverek, páncélok, ékszerek, segítők stb... Még hard fokozaton is kimerül a játék annyiban, hogy csak az x-t kell nyomogatni. Ez oké lenne, de elveszti a játék a lényegét, mert mi a picsának fejlesztgesd a várost, ha nincs értelme, mert azok nélkül is 2 másodperc lesz egy csata. Viszont a patchnek köszönhetően, helyrebillen a játék egyensúlya.

@ mike1334: a Ni No Kuni 2 a tökéletes példa arra, hogy ennél a játéknál igen is gond hogy nagyon könnyű, mivel kb a játék 1/3 része értelmetlenné válik.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#186420) sp8787 válasza penge111 (#186419) üzenetére


sp8787
addikt

Sztem te nem vetted le ,hogy vannak olyanok aki csak a "csak az x-et kell nyomogatni" fokozaton szeretnek jatszani. :D

[ Szerkesztve ]

(#186421) Deck válasza penge111 (#186419) üzenetére


Deck
titán

Ezt írtam tegnap. Túl könnyűek a mai játékok. :)

PS5

(#186422) Mike válasza penge111 (#186413) üzenetére


Mike
veterán

nem, nem irtál rosszat
csak most épp a játékok nehézsége a téma, meg hogy egyesek mindig kiirják milyen nehézségen játszanak

(#186423) Mike válasza Deck (#186421) üzenetére


Mike
veterán

nem, nem könnyűek, max neked lett az

[ Szerkesztve ]

(#186424) Mike válasza sp8787 (#186417) üzenetére


Mike
veterán

na ez meg a másik
aki normalon vagy easyn játszik, az miért nem nézi tubeon?
látod Deck, itt a példa az acoskodásra

(#186425) Deck válasza Mike (#186423) üzenetére


Deck
titán

Meg a 2 unokaöcsémnek.. ;]

Te kezdtél el nyafogni, hogy mész..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#186426) Mike válasza mike1334 (#186418) üzenetére


Mike
veterán

nem is lenne ezzel bajom, ha otthon, a négy fal között csinálná, és nem jelentené be, hogy megvettem az x játékot, überen tolom, mert a többi annyira könnyű, de annyira, nem is értem
én meg meghalok normalon is, cserébe még le is vagyok fitymálva

(#186427) penge111 válasza sp8787 (#186420) üzenetére


penge111
addikt

Én nem akarok itt vitát generálni, sose izgatott, hogy ki milyen nehézségen játszik, mert mások az igények.Ni No Kuni 2 esetén nem azért kell feltolni maxra a nehézséget, mert úgy nagyon jó szopni, hanem mert a királyságod fejlesztése úgy nyer értelmet, márpedig a Ni No Kuni 2-nek nagyon egyszerű a lényege és a története: egy tökéletes birodalmat kell létrehoznod, ahol mindig béke honol. Ergo ha nem tolod fel maxra a nehézséget, nem sok értelme van játszani a játékkal, mert szépen abbahagyod a fejlesztgetéseket, mert minek ha nincs értelme... Mindegy nem nagyon tudom elmagyarázni, aki nem ismeri a Ni No Kuni 2-t nem is tudja szerintem miről irkálok :U

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#186428) Mike válasza Deck (#186425) üzenetére


Mike
veterán

Deck, mióta is van ps-ed?
egy pc-s topikban miért nem az a téma ki milyen szinten játszik? én ezzel sosem találkoztam eddig csak itt, pedig jó ideje a phn vagyok már
jó tudom ott kiélik a grafkártyán és az fpsen :)

[ Szerkesztve ]

(#186429) Mike válasza penge111 (#186419) üzenetére


Mike
veterán

ok, ez így érthető

(#186430) Deck válasza Mike (#186428) üzenetére


Deck
titán

2016. Decembere óta :)

PS5

(#186431) Mike válasza Deck (#186425) üzenetére


Mike
veterán

nem. tegnap te kezted azzal hogy minden könnyű ;]

:D

(#186432) Mike válasza Deck (#186430) üzenetére


Mike
veterán

akkor hozzám képest van 2 év előnyöd

(#186433) Deck válasza Mike (#186432) üzenetére


Deck
titán

Aki most áll neki annak szokni kell a kontrollert ez természetesen más. De majd 2 év múlva térjünk vissza erre akkor.. :D

PS5

(#186434) sp8787 válasza Mike (#186424) üzenetére


sp8787
addikt

Akkor ezekszerint nem jott at ,hogy felimeddig viccelek. :O

(#186435) sp8787 válasza Mike (#186428) üzenetére


sp8787
addikt

Azert mert ott mindenki benyomja a trainer-t itt meg nem tudod ezt megtenni csak penzert. :DDD

(#186436) Mike válasza sp8787 (#186434) üzenetére


Mike
veterán

ja értem, hát nem :)

pénzért? van pénzért trainer?
(na most lettem totál idióta)

[ Szerkesztve ]

(#186437) sp8787 válasza Mike (#186436) üzenetére


sp8787
addikt

Save "editor"/wizard van penzert.

Pl. a Nioh Abyss leaderboardjan az 1so helyezett az full legit, a 2ik is csak azt eppen nem tudod kicsoda mivel cca 2700 db csalo kozott van akik ugyanazt a savefile-t hasznaltak igy van 2700db 2ik helyezett.lol

Vagyis a 2ik sem legit mert ott vmi 1millio damage-t hackeltek bele.

Na mindegy erted te ezt.

[ Szerkesztve ]

(#186438) malystryx


malystryx
senior tag

Végeztem az Uncharted 3-al is. Ez a rész is nagyon izgalmas volt, történet szempontjából is, illetve inkább ami a karaktereket illeti, úgy érzem ez a rész volt a legfontosabb és a legérdekesebb. A zenéje ennek a résznek volt a legjobb, főleg az utolsó harmadában. A helyszínek a végére megint telibe találtak, valami iszonyatosan gyönyörűen lettek megkreálva, nyilván ez a rész néz ki a legjobban.
A "The Nathan Drake Collection"-ről, azt kell mondjam, hogy igenis a régebbi játékok is nyújthatnak kiemelkedő szórakozást, és ez nyilván egyénfüggő, de nálam a grafika abszolút nem az első helyen van.
A harmadik játékommal végeztem ugyan, de mégiscsak az első lemezzel, (persze a platina szóba sem jöhet) és ez valamilyen formában az első mérföldkövem, szóval valahogy jó érzéssel tölt el, pc-n szinte soha semmit nem fejeztem be. :C Hétvégén jöhet a 4-ik rész, alig várom már. Ha valakinek már tele a hócipője az UC-vel bocsánat, de én még nem is olyan rég kezdtem, és új vagyok itt a 2 hónapommal :) Mindenkinek nagyon szép napot kívánok! :R

(#186439) Woodslave válasza malystryx (#186438) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem minden a grafika de az uc4 a grafikával az élményt még magasabb szintre emeli. Bár szerintem is a korábbi részekben is vannak lenyűgöző tájképek meg nagyon jó akciók.

De a 4-ben az egyik :Y :C Jó lesz :D :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#186440) malystryx válasza Woodslave (#186439) üzenetére


malystryx
senior tag

Igen, mindenképpen a 4 a kedvenc részem, mert kb 2 éve belelestem és nem bírtam megállni, megnéztem. Csak akkor még nem tudtam hogy lesz PS-ünk. :) Úgyhogy tudom hogy micsoda hatalmas élmény vár majd rám. Azért is várom már nagyon. Mindenképpen végigjátszom ennek ellenére, mert szeretném átélni magam is személyesen, meg az összes kincset megkeresem, ha kell végigmegyek a chaptereken akár 10x is ahogy az előző részekben. Na meg hát szerintem vagy 100 képet tuti csinálok, emlékszem annyira szép volt a 4-ik rész. Nem kívánom platinázni őket, mert a speedrun tuti nem menne, de a játék élménye és a történet miatt mindenképp ezzel akartam kezdeni a pályafutásomat. :D Nem tudok betelni az élménnyel, annyira jó. :Y

(#186441) Woodslave válasza malystryx (#186440) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt a hibát pár játéknál én is elkövettem (youtube) amikor nem gondoltam hogy veszek ps-t. :N De játszani más tényleg

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#186442) kriszpontaz válasza malystryx (#186440) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A Lost Legacy is van olyan szép (ha nem szebb) amúgy.

(#186443) Diego46


Diego46
csendes tag

Hogy álljon itt még egy szempont:
Nemrégiben játszottam végig a Battlefield V és az I single részét, és hardon toltam mindkettőt, méghozzá azért, hogy ha már eleve nem túl hosszú a kampány, legalább követeljen tőlem nagyfokú koncentrációt és odafigyelést, ezzel maxolva ki a játék nyújtotta élményt.
Bejött, mert bár így sem volt irgalmatlan nehéz, de jópár részt csak nagy küzdelmek árán teljesítettem és így tényleg nagyobb élményt nyújtott.

(#186444) pr0bi válasza kriszpontaz (#186442) üzenetére


pr0bi
senior tag

Szerintem is szebb a Lost Legacy sőt, sokkal jobb is mint az U4.

(#186445) markknight


markknight
veterán

Valahogy meg tudom énekeltetni a magyar profilomon a másik profilom által használt ps now-t? Arra rájöttem, hogy a letöltött ps2 és ps4 címek elindulnak rajta és jó helyre mennek az öcsik, de igazából csak az fog vissza, hogy ne ezt az új angol fiókot használjam.

(#186446) consono válasza pr0bi (#186444) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem a LL-val egy problémám volt: a játék 80%-a egy helyen játszódott és az sem volt igazán nagy kiterjedésű. Nekem az UC-k helyszínei, illetve az, hogy sok különböző helyen lehetett játszani jobban bejött.

"In God we trust. All others must bring data"

(#186447) kopogo


kopogo
tag

1 kérdés a marshmello skint fortnite-ba utólag hogyan lehet megvásárolni.Van rá valami mód?

(#186448) 30z.Samu válasza kopogo (#186447) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én úgy tudom, hogy csak limitált ideig lehet skin-eket vásárolni. Esetleg időnként elérhetővé teszik újra ismételten limitált ideig. Számomra ez nem szimpatikus, lenne 1-2 skin, amit megvennék.

Sic Parvis Magna

(#186449) markknight válasza kopogo (#186447) üzenetére


markknight
veterán

Az nem fog visszajönni már, a többi skin pedig rotál folyamatosan. Mindig van 1-2 amit nem lehet sehogy beszerezni, ez ilyen. Minden nap frissül amúgy, érdemes visszanézni vagy pár weboldalon lehet értesítést állítani 1-1 skinre és az küld értesítést ha megérkezik.

[ Szerkesztve ]

(#186450) 30z.Samu válasza markknight (#186449) üzenetére


30z.Samu
félisten

Naponta frissül az Item Shop, csak nekem a skin-ek 90%-a nem tetszik. Szóval nem belőlem fog meggazdagodni az Epic Ganes, viszont a korábbi Season-ből van egy-egy skin, amit szívesen megvásárolnék.

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.