Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#186501) Rigormortiis válasza markknight (#186500) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nagyon jó játék a PvZ2, ha nem "vérkomoly" shooterre vágyunk. És nagyon szórakoztató.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#186502) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Lehalt a psn? Minden szolgáltatás megy, de se barátokat nem tölti be, se multi se semmi

Xbox One: bandymnc

(#186503) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Far Cry New Dawn játékhoz lennének kérdéseim :
- Szerintetek melyik verziót érdemes megvenni ?
- Ezek az árak ugye Pre-Order árak. Játék megjelenése után vajon ugyanennyi lesz az ára, vagy több ? Mik a tapasztalatok e téren ?

Válaszokat előre is köszönöm.

Redmi Note 9

(#186504) EczkE válasza bandi0000 (#186502) üzenetére


EczkE
addikt

Pont akartam kerdezni. Akkor ez nem egyedi eset. Nalam sem megy.

Asszem mindenféleképpen!

(#186505) RangerFox válasza Djuree (#186497) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Lesz benne angol nyelv.

Aki a Far Cry-ról kérdezett: Ugyanannyi marad az ára megjelenés után is (amíg le nem akciózzák), az alap bőven elég.

(#186506) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Dreams Egyre jobban várom ezt a "játékot". Ez valami csodálatos
Illetve jól látom,hogy valamilyen raytracinget alkalmaz? Ha 0.25x sebességnél jól látszik a tūzgolyó fénye a talajon

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#186507) Wesder válasza hombre[EU] (#186506) üzenetére


Wesder
félisten

Ez egy jàtéktervező studio jàték?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186508) marilllyo válasza felixo (#186503) üzenetére


marilllyo
veterán

A deluxe sokat nem ér szerintem. Majd a GOLD...A dlc-k abban vannak. A deluxe-ban semmi extra. Pár item, skin...stb.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#186509) hombre[EU] válasza Wesder (#186507) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az az. Nem gondoltam volna,hogy mūködni fog. Már több száz ilyen demó van fent a bétából és elég pazar. Ha a community egymást fogja motiválni akkor itt nagyon komoly gamek ahhoz képest,hogy 1 emberes,nonprofit, nulla skill nélkül születhetnek

Life, Uh, Finds A Way

(#186510) Carlos Padre válasza Rigormortiis (#186499) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tegnap pont benéztem, toxicabb mint az xbox topik, azon versenyeznek ki tudja jobban utálni. Fárasztó és szánalmas.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#186511) markknight


markknight
veterán

Még pár napig 4000 a Hellblade. Érdemes kipróbálni, mert zseniális kis alkotás.

[ Szerkesztve ]

(#186512) FitymaFék válasza seniman (#149282) üzenetére


FitymaFék
újonc

Üdv! PS3 CECHA modelből nem csak a japán, hanem az amerikai console is vitte a PS2 játékokat hardware alapon nem? NTSC U = amerikai ..... éééés NTSC J = japáááán. Vagy tévedek?

(#186513) seniman válasza FitymaFék (#186512) üzenetére


seniman
addikt

Csak az A-ban van full hardweres emuláció,de ez a PS4 topik.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#186514) KaitouP válasza FitymaFék (#186512) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez a nicknév bakker. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#186515) xkoti


xkoti
senior tag

Hát srácok ez a metro last light eszméletlen király game volt. :D
Sajnos vagyis hát nem sajnos nem tudtam, hogy két féle befejezése van de durva volt .

KO

(#186516) Droughert


Droughert
tag

USA store Publisher Sale (Ubisoft), van pár egész jó ár ps+-al. (Far Cry 5 15$, AC Origins 23$, AC Odyssey 30$)

(#186517) ProEvoFan válasza markknight (#186511) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Azt ilyenkor írd mellé, hogy angol nyelv kötelező hozzá (vagy a feliratok közül valamelyik nyelv ismerete) mert ha a narratívát nem érted, akkor az egész játék nem ér semmit.

(#186518) Djuree válasza RangerFox (#186505) üzenetére


Djuree
félisten

most nezem ez magyar szoveges. magyar lesz benne szerinted? jo lenne.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#186519) Xaels válasza Djuree (#186518) üzenetére


Xaels
félisten

Full magyar fejlesztés és elvileg a játék is végig az.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#186520) ron8


ron8
senior tag

Sziasztok! Lehet nem jó helyre írok. Megszeretném oldani, hogy PSvr-t pc-re kössem. Tudnátok ebben segíteni? Lehetséges?

(#186521) Djuree válasza Xaels (#186519) üzenetére


Djuree
félisten

szerintem is csak lesz benne. megnezem akkor, kibontom.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#186522) Xaels válasza Djuree (#186521) üzenetére


Xaels
félisten

Én most kezdtem el elölről Psykerrel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#186523) hombre[EU] válasza ron8 (#186520) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem jó helyre írtál. IDE kellett volna ;]
Tessék How to connect PlayStation VR to your PC

Life, Uh, Finds A Way

(#186524) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

(#186525) gaben0211


gaben0211
tag

Sziasztok. Van otthon 1 ps4 pro-m meg ma vettem 1 ps4 slimet. Kérdésem hogy ugyanazzal a felhasználonévvel használnám a slimet is mint a prot, szoval lesz valami hátránya ennek? Vagy tudok mindent ugyanugy hasznalni? Gondolok itt a megvett jatekaimra meg a ps pluszra. Vagy egy jatek igy egyszerre csak egy gepen futtatható? Illetve mit jelent az elsődleges profil? A pro gépem debrecenben van az öcsém játszik vele én meg itt vagyok győrben. Hagyjam az elsodleges profilt a pronak vagy teljesen mindegy?

(#186526) Djuree válasza Xaels (#186522) üzenetére


Djuree
félisten

van valami tipped hogy mit hol hogyan egy kezdonek? :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#186527) Xaels válasza Djuree (#186526) üzenetére


Xaels
félisten

Játszd nyugodtan a sztorit, az az egyik erőssége a játéknak, és ha úgy érzed könnyű akkor érdemes a küldiket nehezebb fokon indítani. Nem olyan mint a diablo, nem tudsz misszió közben inventoryzni így mindig gondold jól meg milyen cuccal indulsz el egy küldetésre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#186528) Kendek válasza gaben0211 (#186525) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha beleolvasol az összefoglalóba, akkor most már írtam benne a játékmegosztásról, illetve elsődleges-másodlagos konzolokról. A fiókoddal egyszerre csak egy gépen tudsz online bejelentkezve lenni, ha ketten is játszani akartok, akkor egy másik account-ra is szükségetek lesz.

<-ƘƘ->

(#186529) seniman válasza gaben0211 (#186525) üzenetére


seniman
addikt

Vedd be az öcsköst egy family accountba,én is így vagyok a gyerekkel.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#186530) hr2


hr2
őstag

Üdv.
Kinek mi a véleménye a Darksiders 2-ről?
Most 2800Ft a store-on.
Anno az első rész tetszett.

(#186531) Rigormortiis válasza hr2 (#186530) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A játékmenetet elvitték egy Zeldásabb irányba, ami jól áll neki, sztori szintjén viszont csalódás, főleg annak, aki az első rész folytatását várta.

Több benne a fejtörő, egyébként nagyon jó kis játék, tényleg csak azt sajnáltam a maga idejében, hogy nem ott veszi fel a törtenetetet, ahol az első véget ért.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#186532) BoneDragon válasza hr2 (#186530) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nekem a 2. rész csalódást volt az első után, de annyit megér. Jópár órát bele lehet tenni.

(#186533) hr2 válasza Rigormortiis (#186531) üzenetére


hr2
őstag

Köszi és neked is BoneDragon .
Most nézem, hogy a Darksiders: Fury Collection ami Darksiders Warmastered és Darksiders 2-t tartalmazza 3291Ft a storen.

[ Szerkesztve ]

(#186534) xkoti válasza hr2 (#186533) üzenetére


xkoti
senior tag

Azért akkora nagy csalódásnak nem mondanám :D
Egyébként épp, hogy folytatja a story-t a maga módján be mutatja a többi lovast is.
Sok a logikai rész ami már inkább számomra idegesítő volt illetve pc-n játszottam a warmasted edition-t és valami mocsok sok bug volt benne szóval kész szenvedés volt végig játszani de megérte :)

KO

(#186535) saelin válasza KaitouP (#186514) üzenetére


saelin
veterán

Én is félre nyeltem a teát miatta... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#186536) ron8 válasza hombre[EU] (#186523) üzenetére


ron8
senior tag

Persze idáig én is eljutottam. De útközben problémák adódtak és abban kértem volna segítséget.

(#186537) ivcsi86


ivcsi86
tag

Most néztem "Game awards" díjakat.
Viszont nem találom a "best radír under PS" kategóriát...
Nem tudja valaki, hogy melyik nyerte?
Netán az elefántos?

(#186538) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

Ha adott egy monitor amin csak DVI csatlakozó van, azt milyen átalakítóval tudom rákötni a ps4 re? Mire kell figyelni? Köszönöm

(#186539) saelin


saelin
veterán

A Path of Exile-t ismét elhalasztották... Most márciusig. December óta ezt csinálják waze! :D
Inkább ne mondjanak semmit, és akkor nem is várja majd senki.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#186540) Xaels válasza saelin (#186539) üzenetére


Xaels
félisten

Bakker, pedig azt én is várom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#186542) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#186548) BoneDragon válasza saelin (#186539) üzenetére


BoneDragon
veterán

Mintha azt olvastam volna, hogy a sony miatt megy a herce hurca, de lehet csak behaluztam. Vajon steam profillal össze lehet majd heggeszteni? Ha nem akkor inkább kihagyom, pár ezret már beletoltam...

(#186549) Domaximus


Domaximus
tag

Ez a Metro szerintem nagyon oda fog ba**ni. Kivancsi leszek a pontszamokra.
A DOOM Eternalrol nem tudni semmit? :/ rohadtul varom es remelem ebben az evben kijon, adjanak mar egy megjelenesi datumot. De sztem nyarin tuti nem jon mert 2016os DOOM majus 13. jelent meg es most a RAGE2 fog majusban jonni ..

(#186550) marilllyo válasza Domaximus (#186549) üzenetére


marilllyo
veterán

Doom Nagyon need! Még lehet az is, hogy pre order lesz.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.