Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#187651) Domaximus válasza kriszpontaz (#187643) üzenetére


Domaximus
tag

Itt van egy ket jo akcio basszus. Koszi a linket ! :)

Esetleg ha tudsz / tud vki meg ilyen oldalt ahol vannak jo akciok linkelje :D

(#187652) Mike válasza mike1334 (#187641) üzenetére


Mike
veterán

online bankkártyás vásárlásnál a bank hitelesít, és az ellenőrzés is az ő dolga
ilyenről hogy küldjem el az igazolványomat, még nem hallottam, nem is vásárolnék ilyen helyen, pedig én már szinte mindent online veszek még ruhát is
a közértben sem igazoltatnak

[ Szerkesztve ]

(#187653) S e t h válasza pr0bi (#187650) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én amikor felültem a konzol vonatra, akkor kicsit meglepődtem, hogy ps és xbox esetében is mennyire megy a spórolgatás, külföldre regisztrálás, röpködnek a török, argentin regisztrációk.

Nem akarok én senki zsebében turkálni, de ha vmi, akkor a türelem nem sok userre jellemző, nem vár akcióra, vagy hogy olcsóbb legyen, azonnal kell, amivel még akkora gond talán nem is lenne, de utána még azon sopánkodni, hogy talán nem is volt annyira jó ötlet az olcsó, de bizonytalant választani.....

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#187654) Madwe válasza #10186752 (#187629) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezt a te érdekedben tették, értem én h macera, de hidd el jobb az ha valaki ilyenekre is figyel minstem h nem figyel. Gyanúsnak jelezte a rendszerük a tevékenységed (mert mondjuk magyar vagy s uk feltöltőt veszel) és le akarták ellenőrizni, h nem lopott kártyaadatokkal vásárolnak e náluk (aminek neten ez a módja). Nem értem ezen miért kell felháborodni... pár perc macera (arról nem beszélve egyébként, h idegen storeban vásárolni meg igencsak véleményes, leginkább szürkezóna, szóval végképp vicces szerintem a mentalitásod :D)

Mellesleg amazonon és más helyeken is SZOKTAK ilyet kérni hasonló formában, uh végképp hibás az érvelésed...

[ Szerkesztve ]

(#187655) Mike válasza #10186752 (#187644) üzenetére


Mike
veterán

na akkor meg pláne semmi köze
melyik rendőrség/titkosszolgálat üzemelteti a cdkeyst?

[ Szerkesztve ]

(#187656) Mike válasza Madwe (#187654) üzenetére


Mike
veterán

a kereskedőnek tök mindegy, ha a bank, paypal utal. a kereskedő nem hatóság. paypalnál meg aztán végképp semmi köze hozzá hogy ki a vásárló. sima túlbuzgóság is lehet, de magyar révén én inkább mást sejtek mögötte.

ne viccelj már! sosem kértek, 2000es évek elején se amikor a haverom paypaljával vásárolgattam, mert nekem még nem volt

[ Szerkesztve ]

(#187657) vg válasza Mike (#187655) üzenetére


vg
addikt

Szerintem ők azok.

(#187658) erahurka válasza #10186752 (#187629) üzenetére


erahurka
félisten

Én csak azt nem értem, miért nem vetted meg egyszerűen a PSN Store-ban a Plus-t :U

(#187659) Mike válasza S e t h (#187653) üzenetére


Mike
veterán

ez van, ilyenek az emberek

(#187660) jookomak válasza #10186752 (#187644) üzenetére


jookomak
őstag

Én is jártam már így, ráadásul totál más jellegű webshopban, Dániából. Főleg úgy, hogy korábban már vásároltam tőlük, az egyik alkalommal mégis kért ilyeneket.

(#187661) ldave válasza Mike (#187656) üzenetére


ldave
félisten

A lopott kártyaadatokkal való visszaélés sajnos valós probléma. Lényegében arról van szó, hogy lopott adatokkal vesznek kulcsokat és azokat gyorsan továbbértékesítenek, amit a banki rendszerek lassúsága miatt nem azonnal vesz észre a rendszer.

A Slime draws near! Command?

(#187662) Madwe válasza Mike (#187656) üzenetére


Madwe
nagyúr

Maximum neked sosem. Amazon tőlem is kért, ismerősöm tavaly év végén csinált us accot és regelt vásárolt volna amazonon, de vagy telefonon hívták volna fel, vagy pedig ilyen képes lakcímes dolgot kellett volna benyújtania (ráadásul ott ugye us lakcím kellett volna neki) szóval a sosem kérték max a te esetedben igaz, nem általánosságban :D

(#187663) fausto válasza S e t h (#187653) üzenetére


fausto
addikt

Nem kell ezt túlgondolni, évekkel ezelőtt, amikor elindult a PSN, még nem volt Store Magyarországon. Akik akkor regisztráltak, kénytelenek voltak másik országot megadni. Az ügyeskedés mellett ott van a sony bénasága is, hogy nem enged régiót váltani (ami talán hamarosan megoldódik.

(#187664) Mike válasza vg (#187657) üzenetére


Mike
veterán

ja
jónapot, szeretnék pár lopott cd kulcsot!
semmi akadálya, személyigazolványt, lakcímkártyát legyenszíves

(#187665) Mike válasza Madwe (#187662) üzenetére


Mike
veterán

az account az más mint a szimpla vásárlás

(#187666) Mike válasza ldave (#187661) üzenetére


Mike
veterán

de ez a kereskedőt hol érdekli? a kereskedő nem a rendőrség és nem is kartyatársaság

[ Szerkesztve ]

(#187667) Mike válasza jookomak (#187660) üzenetére


Mike
veterán

paypalos vásárlásnál?

(#187668) Mike válasza #10186752 (#187639) üzenetére


Mike
veterán

neked van igazad

(#187669) vg válasza Mike (#187664) üzenetére


vg
addikt

Hogy lelehet kulcsot lopni?

(#187670) Mike válasza 30z.Samu (#187625) üzenetére


Mike
veterán

én azzal szembesültem hogy egy rohadt turbo vásárláshoz is 50es szint kell
továbbá hogy kedvenc küldetéseim elérhetetlennek

(#187671) Mike válasza vg (#187669) üzenetére


Mike
veterán

lopott = nem fizettek érte
értsd mint lopott szoftver
egyébként meg kérdezd a cdkeyt

(#187672) vg válasza Mike (#187671) üzenetére


vg
addikt

:D :W

(#187673) Mike válasza .LnB (#187618) üzenetére


Mike
veterán

ezekkel játszottál eddig?

(#187675) ProEvoFan válasza .LnB (#187647) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Vedd meg nyugodtan mert szuper játék. Ahogy megérkezel a városba már open world, de arra nem emlékszem, hogy teljesen megnyit minden városrészt vagy sem.
Amúgy a storyt kell követni és utána open worldben játszani, mert egy csomó autót, figurát, repülőt...stb feloldasz közben.
Itthon három accounton van benne vagy 200+ óránk.

[ Szerkesztve ]

(#187676) mastadoc1


mastadoc1
tag

Metro 2033 Redux 1'529 űrkrajcár. Annyit gondolom megér. :D

[ Szerkesztve ]

(#187677) #10186752 válasza Mike (#187652) üzenetére


#10186752
törölt tag

Pontosan így van.

A káryaautentikáció a bank dolga, nem a kereskedőé.

(#187678) #10186752 válasza Madwe (#187654) üzenetére


#10186752
törölt tag

Gyengébbek kedvéért ismét mondom: nem kártyával vásároltam, hanem PayPal-lel. A PayPal nem adja ki a kártyaadatokat, ő ellenőrzi a kibocsátó bankkal az érvényességet.

Ergo, ha paypallal tudsz fizetni egy kereskedőnél, az automatikusan azt jelenti a kártyád rendben van.

(#187679) Madwe válasza #10186752 (#187677) üzenetére


Madwe
nagyúr

Akkor te még se fintech dolgokat nem haszáltál, se cryptot, de egyébként sok egyéb helybe se futottál ebbe bele. Nem gyakori de bevett dolog ennek ellenőrzése, eladói oldalon...

(#187678) Ulthanito Tehát szerinted a paypal fiókot nem tudják ellopni, ezért teljesen felesleges ellenőrizni néha indokolt esetben, h lopott e, értem :D

Azt értsd meg h van sok olyan hely, ahol gyakoriak a lopott kártyás adatos vásárlások (crypto, fintech, cdkeys) ahol gyakoribbak az ezt megelőző intézkedések, s van ahol ritkábbak (amazon) ahol ritkábbak. De ott is vannak... és azt továbbra se értem miért kell felháborodni. Pláne h refundoltak volna ha nem teszed ezeket meg... :D

[ Szerkesztve ]

(#187680) Mike válasza mike1334 (#187674) üzenetére


Mike
veterán

a bankok általában már megerősítettik a tranzakciót, tehát nem tudsz lopott bankkártyával vásárolni

(#187681) Mike válasza Madwe (#187679) üzenetére


Mike
veterán

sóhaj
te kereskedő vagy nem rendőr
ha kp-val vásárolsz se kérek igazolást honnan van a pénz, van-e munkahelyed
persze ettől még tetszhet neked a rendőrállam, de engedd már meg hogy ne mindenkinek

[ Szerkesztve ]

(#187682) Mike válasza #10186752 (#187678) üzenetére


Mike
veterán

én feladtam
nekik van igazuk, küldjék csak el boldogan az igazolványukat, a kereseti kimutatásukat, adóbevallásukat, párttagkönyvüket, ültettessenek be chipet ha valaki kéri, hiszen ez az ő érdekük is.

mi meg ketten nem örülünk ennek

(#187683) NyMRooD válasza #10186752 (#187629) üzenetére


NyMRooD
őstag

Szürke oldal (aka nem hivatalos), ne lepődj meg semmin, volt már fejlesztő/kiadó aki (pc-s vonalon) azt mondta, hogy inkább warezolja le mindenki a játékukat mint, hogy cdkeys, g2a, etc-től vegye.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#187684) Mike válasza ProEvoFan (#187675) üzenetére


Mike
veterán

ez a nyomozós?

(#187685) kriszpontaz válasza Mike (#187682) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nekem volt már hogy a Spar-ban is kértek személyit kártyás vásárlásnál, 20K felett előfordul, a CDKeys meg szürke oldal, csak saját felelősségre.... Mondjuk én elvből nem veszek onnan semmit, nemhogy küldözgessem a személyimet :D.

[ Szerkesztve ]

(#187686) ProEvoFan válasza Mike (#187684) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen.Rendőr GTA gyerekeknek.:) meg nekünk felnőtteknek :B

[ Szerkesztve ]

(#187687) Madwe válasza NyMRooD (#187683) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen. És tudod miért mondták ezt? Azért, mert rengeteg a lopott cd kulcs és a hamis bankkártya használat az oldalon, aminek a veszteségei végül gyakran a kiadóknál is kimutathatóak voltak anyagilag... És tudod miért volt az elöbbi ellenőrzés? h ezt megelőzzék...

De igazad van fuck logic szántsuk be sóval :D

(#187681) Mike De ha folyamatos negatív pr éri a cégedet mert sok ott a visszaélés, akkor próbálsz elébe menni, nem? amire JOGILAG is lehetőséged van, s a negatív visszhangok miatt teszel így, h elébe menj... Akinek ez nem fér bele az 99% törvényt sért 1% paranoid. Ettől függetlenül boldog boldogtalannak ilyeneket nyilván nem kell megtenni, de azért itt ez a paranoia legarább annyira indokolatlan szvsz mint mondjuk az, h valaki nem hajlandó online kártyaadatokat megadni sehol pláne nem paypalt használni...

[ Szerkesztve ]

(#187688) .LnB válasza Mike (#187673) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, ezekből 19-cel játszottam csak, +1 megvan, de még nem próbáltam ki.
A srác kért open world játékokat, de senki nem válaszolt neki, hát én megtettem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187689) Bogyi007 válasza Mike (#187664) üzenetére


Bogyi007
veterán

G2A.com oldala ismerős? Mit gondolsz miért olyan olcsók ott egyes feltöltőkártyák?!
PC fronton pár éve volt is egy elég nagy botrány a náluk vásárolt (talán) Ubisoft játékkulcsok miatt amiket letiltottak játékosoktól, mivel kiderült róluk hogy lopottak voltak és mind a G2A-ról származtak...

Nagyon is helyes hogy vannak ilyen ellenőrzések szerintem is...
Egyébként meg nem kérik a teljes igazolványt ilyen oldalakon, sőt ők jelzik hogy takar ki pl a képet vagy más adatokat.
A fentebb említett esetben meg ha jól olvastam a kollégának le kellett írni a dátumot egy papírra, ez még pláne ne legyen már olyan hatalmas probléma...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#187690) .LnB válasza ProEvoFan (#187675) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom még mindig, csak nézem...
Fiam csak a GTS-sel játszogat. Mint már sokszor mondtam, én nem erőltetem rá ha ő nem kéri. És nem kéri. Így meg csak nézelődök. Ovis társai a GTAV-vel tolják. Ez a Lego is open world, és legalább neki való. Viszont mivel csak GTS-sel játszott eddig, ezért a kontroller kezelése jó még.

Szóval, csak gondolkodtam rajta, azért kérdeztem.
De köszi a választ!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187691) Mike válasza Bogyi007 (#187689) üzenetére


Mike
veterán

ezen hogy segit az hogy a g2a elkéri a személyidet?

csak nem rendőr vagy?

[ Szerkesztve ]

(#187692) Mike válasza .LnB (#187690) üzenetére


Mike
veterán

Úristen. ovisok gtaznak?

(#187693) .LnB válasza Mike (#187692) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem írom le újra a sztorit: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187694) Bogyi007 válasza Mike (#187691) üzenetére


Bogyi007
veterán

De az vagyok és az illegális virágrágcsálókat csukom le elsőre...

Nem, nem vagyok az... :)) :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#187695) Droughert válasza Madwe (#187687) üzenetére


Droughert
tag

Csak azt nem értem, hogy miért kell kiakadni azon, hogy kérik az adataidat. Ott van az oldalukon, hogy a visszaélések elkerülése érdekében előfordulhat, hogy visszatartják a rendelésed. Ha ezzel nem értesz egyet, akkor nem vásárolsz ott. Most azon pörögni, hogy máshol nem szokták felesleges, mert bárhol kérhetik, csak el kell olvasni a FAQ-t. Amazon is kérheti, náluk is kint van feketén fehéren, hogy milyen dokumentumokra lehet szükségük ha ilyen ellenőrzésre kerül sor.
Ugyan így egy sima közértben is megteszik, hogy ha nem a neveden van a bankkártya, akkor nem fizethetsz vele.

(#187696) fausto


fausto
addikt

Szerintem ki van maxolva a téma. Kiderült, hogy a cdkeys kérhet kódot, most már mindenki tudja, ez alapján egyénileg el lehet dönteni, hogy ki akar ott vásárolni és ki nem.

(#187697) Mike válasza .LnB (#187693) üzenetére


Mike
veterán

ennyi idősen még különbséget se tudnak tenni a játék és a valóság között. aztán ha majd eljátszák egymáson ahogy a gétéjában volt jön a sírás meg videójáték okolás

(#187698) Mike válasza fausto (#187696) üzenetére


Mike
veterán

egyetértek

(#187699) .LnB válasza Mike (#187697) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A sztori bővebben: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187700) Domaximus válasza .LnB (#187693) üzenetére


Domaximus
tag

Persze hogy GÉTÉJÁZNAK mert az a menő. Meg ugye a KÓLOFDÁÁTÍ. :D

Mondjuk én mikor kb. 6 éves voltam, az első gamem PS1re volt, az Alien Trilogy. :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.