Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#187501) Woodslave válasza fausto (#187497) üzenetére


Woodslave
nagyúr

itt figyel a polcomon, mivel soha nem játszottam a korábbi részekkel és pont most fejeztem be a bloodbornet ahol szintén nincs ugrás ezek nem fognak zavarni. Kiváncsi vagyok már

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#187502) erahurka válasza Domaximus (#187491) üzenetére


erahurka
félisten

Remélem picit lazább lesz az Exodus mint az előzőek, eléggé utáltam hogy sokszor egy tár lőszer se volt elég a mutánsoknak. Last Light-ba bele se kezdtem még mert félek hogy kiidegel :/

(#187503) felixo válasza Domaximus (#187500) üzenetére


felixo
őstag

Köszi. :D

Redmi Note 9

(#187504) pulffy válasza .LnB (#187478) üzenetére


pulffy
őstag

Szerintem Kratos viselkedesé hogy "tuskó" az szándékos látszatkeltés. Többször is mutatják hogy áttölelné, megvígasztalná Atreust, de inkább visszahúzza a kezét, mert szerintem nem meri, és nem is akrja kimutni érzelmeit, nehogy gyengének lássa őt a fia, és ő pedig erőssé, survivorre akarja nevelni. Kratos arcán is látszik az elején hogy gyászol. Nekem ez jött le eddig, de még nem vittem ki, egy hete kezdtem, most Mimirrel csónakázunk valami halott óriáshoz.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#187505) Gery9112 válasza erahurka (#187502) üzenetére


Gery9112
őstag

Pedig a Last Light rendkívül jól sikerült. A megjelenéskor játszottam vele, a 2033 nem fogott meg ezért nem akartam kipróbálni az LL-t de akkortájt nem volt más játék ezért gondoltam miért ne. Nagyon kellemes csalódás volt.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#187506) Peetey91


Peetey91
senior tag

Metro redux most 2500-ért megéri? Sztori orientált játék? Ahogy idáig kivettem, kicsit hasonlít a régi Stalkerre, azt szerettem. :)
Ez tartalmaz minden eddig PS4-en megjelent részt ugye?

[ Szerkesztve ]

(#187507) Gery9112 válasza Peetey91 (#187506) üzenetére


Gery9112
őstag

Két rész jelent meg eddig: 2033 és a Last Light, így igen, tartalmaz minden eddig megjelent részt. A Stalkerre azért is hasonlíthat mert a fejlesztők között régi GSC-s arcok vannak, akik a Stalkeren is dolgoztak, valamint az A4 is ukrán fejlesztőcég.
Szerintem megéri, a Last Light miatt mindenképp.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#187508) Peetey91 válasza Gery9112 (#187507) üzenetére


Peetey91
senior tag

Köszi! Ebben a hónapban mindkét PS plus game érdekel, de későbbre jó lesz, akkor rárepülök.

(#187509) mike1334 válasza .LnB (#187478) üzenetére


mike1334
veterán

Ja bocsánat, sose mondtam, hogy szakértő vagyok. Ellenben a Tomb raiderekkel tök jól elszórakozok, élvezem a játékot, szemben pl azzal a játékkal, ami kihagyhatatlan, meg a szakértők szerint a világ 8. csodája (direktnemíromleanevétújra)...én elfogadom, hogy biztosan bennem van a hiba, de hát ilyen az ember, csak azért nem szeret/utál egy játékot, mert a többség/szakértők/misimókus szerint az jó/rossz....
Amúgy szívesen beszélnék egy olyan szakértővel, aki objektíven megállapítja valamiről, hogy jó vagy rossz. Maximum olyat lehet egy játékról mondani, hogy bugos/rosszul optimalizált vagy sem (bár sokan élvezik a bugos/hibás játékokat is, ha azok szórakoztatóak, lásd just cause), de azt, hogy azt én vagy bári más szórakoztatónak fogja találni azt már biztosan nem.

Én ezeken a szakértőkön mosolygok :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#187510) .LnB válasza mike1334 (#187509) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Oké, de mosoly és mosoly között is van különbség.

[link]

[link] <-én

;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187511) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ez elég komoly kis csomag.

Jól látom, hogy nálunk nem is lesz metroból gyüjtői?

(#187512) hhenry válasza BoneDragon (#187511) üzenetére


hhenry
őstag

Na ez szép! :D

(#187513) Carlos Padre válasza pr0bi (#187492) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha már DMC 5, kipróbáltam a demót, repkedtem egy kicsit a rakétán majd rájöttem, hogy nem kell ez nekem. :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#187514) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Valami készülőben nálam is... :)) :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#187515) .LnB válasza Bogyi007 (#187514) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy beszéltük meg, hogy megengedem, hogy aktot rajzolj rólam, de nem mondjuk el senkinek...

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187516) penge111 válasza Bogyi007 (#187514) üzenetére


penge111
addikt

Négy is elég lett volna :C Nekem nagyon bevált, könnyebben platinázok minden játékot, illetve 1 km-ről osztom a headshotokat kontrollerrel, a Fifába meg 6-7 góllal verek mindenkit :))

Amúgy viccet félretéve, nagy hülyeségnek tartottam ezt, kb 5 éve használok gumit és azóta tényleg nem született több gyermekem :DD nekem bevált!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#187517) kriszpontaz válasza Bogyi007 (#187514) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Támasztéknak akarod használni? Mert ha igen, ki ne bontsd, mert a Rotring radír idővel elmálik, és olyan lesz mint a rágó amit takaríthatsz ha tudsz.... A Pelikan / Stabilo / Maped radírok nem ilyen kényesek.

(#187518) Carlos Padre válasza pulffy (#187504) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem is ez jött át, de amúgy is hülyeség az alapján megítélni egy spártai harcost, hogy manapság már az apák maradnak otthon szoptatni a gyereket az anyák helyett.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#187519) Carlos Padre válasza ldave (#187471) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igen, ahogy néztem kb ps2 játékok. Sajnos engem annyira nem kapott el a BC hájp, hogy szemet tudjak hunyni a kezdetleges(ebb) grafikán vagy játékmeneten, mert a játékélmény rovására megy. Viszont a legújabb tetszik, ahogy a DQXI is, majd legfeljebb utána nézek az előzményeknek.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#187520) erahurka válasza Carlos Padre (#187519) üzenetére


erahurka
félisten

Valami sztori összefoglaló kellene szerintem inkább mert az új rész minden eddig megjelent epizódra épít. Ami nem csak a két PS2-es darabot jelenti hanem összesen 12 játékot, köztük egy telefonokra készült részt is :Y

(#187521) nemorino válasza kriszpontaz (#187517) üzenetére


nemorino
tag

Én a régi, nem használt radíroknál azt tapasztaltam, hogy keménnyé szárad a felületük (kb. 5 év alatt), műanyagszerűvé válnak. Ilyen rágószerűséggel még nem találkoztam. Vajon milyen lesz a Koh-i-noor évek alatt? Az alapból durvább anyagból készül, talán kevésbé kényes. Talán fel kellene hívni egy írószerest, hogy milyen radírt ajánl PS4-hez :P

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#187522) Bétaville válasza Bogyi007 (#187514) üzenetére


Bétaville
senior tag

Ráadásul márkás radírok. :DD

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#187523) Bogyi007 válasza penge111 (#187516) üzenetére


Bogyi007
veterán

+ többiek: Az Xbox One S alá is fog jutni a maradék egy darab meg meglepő módon radírozásra lesz használva. :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#187524) Carlos Padre válasza erahurka (#187520) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pláne, ennyire nem vagyok fanatik :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#187525) vg válasza Bogyi007 (#187523) üzenetére


vg
addikt

Az Obi/Praktiker boltokban direkt az ilyen célra lehet valódi gumiból készült vibráció enyhítő alátéteteket venni, ami akár még a mosógépet is megfogja legmagasabb fordulaton.... azt lehet tapasztani is meg minden. Radír erre a célra... ;]

(#187526) mcwolf79 válasza mike1334 (#187509) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én is most tolom a SotTR-t, és még kell mondjam, sokkal jobban élvezem , mint az agyon ajnározott UC4-et. Azt kb. A felètől untam, majd be aludtam rajta. Csak tényleg azért toltam végig, hogy ne maradjon ki. Túl sok átvezető, ami kizökkent, túl sok céltalan mászkálás. Uncsi :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#187527) Deck válasza mcwolf79 (#187526) üzenetére


Deck
titán

Lara feneke ami megfog benne mi? ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#187528) #58978304 válasza Deck (#187527) üzenetére


#58978304
törölt tag

Na majd az Uncharted The Lost Legacy jonban bejön neki akk :D
(Van ott fotó mód is :DDD )

(#187529) #10186752


#10186752
törölt tag

Valaki tudja, hogy cdkeys-ről rendelt PS Plus kód mi a viharért kerül visszatartásra?

As part of our standard security measures, your order has been selected to for an additional review. This means our customer service agents need to quickly check your order.

Don’t worry - you don’t need to do anything at this point, but this will take approximately 30 minutes for us to process.

Please check back and click the link in your order email again later when your order will be available.

In the event that any further security checks are required, our customer support team will email you directly.

Otherwise please hold tight – we’ll have your order with you as soon as we can.

Mi a tökömet kell ellenőrizni, ha fizesshaverral kiegyenlítettem a vételárat, és a rendszerük biztonsági smsében lévő PIN kódot is megadtam a vásárláshoz? :F

(#187530) F-ECT$ válasza #10186752 (#187529) üzenetére


F-ECT$
titán

Lehet, hogy a tök gyanútlan megrendelések x%-át is random ellenőrzik.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#187531) ron8


ron8
senior tag

Sziasztok! Az mennyire "normális" hogy a egy pro bizonyos részeknél nagyon nagyon felhangosodik, általában indokolatlan részeknél :)?

(#187532) penge111


penge111
addikt

Ugye ez az a 4k-s tv, ami erősen ajánlott Ps4 pro mellé?, ja nem ez!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#187533) Domaximus


Domaximus
tag

Az Uncharted 4 sztem merfoldekkel jobb, meg a mostani Tombnal is :) nagyon le van maradva a tomb mind grafikailag, animacioban, hangokban stb lehetne sorolni :D

(#187534) F-ECT$ válasza ron8 (#187531) üzenetére


F-ECT$
titán

Pl? Egyébként szokott ilyet csinálni sajnos. (Spiderman / Detroit átvezető animációknál tapasztaltam ilyet.)

Dive ever, work never.

(#187535) mcwolf79 válasza Domaximus (#187533) üzenetére


mcwolf79
veterán

Karaktereket leszámítva szerintem van olyan szép az új TR, mint az UC4. A karakterek túl sterilek , mikor láttam őket tudta HZD feeling fogott el.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#187536) kriszpontaz válasza nemorino (#187521) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha nincs használva akkor a Rotring kemény műanyagszerű valamivé válik. Ha viszont valami súly nyomja, akkor azokon a pontokon ragadni fog.

(#187537) Ronam válasza penge111 (#187532) üzenetére


Ronam
addikt

Mindketto ajanlott ;), nekem az elso van, kimondottan elegedett vagyok vele (leszamitva az androidos rendszert). Az XE90 amit linkeltel egesz korrekt aron van!

[ Szerkesztve ]

(#187538) Bogyi007 válasza kriszpontaz (#187536) üzenetére


Bogyi007
veterán

Akkor viszont beviszem a boltba és kirakom eladásra... :))

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#187539) james001


james001
veterán

Végeztem a Mad Max sztorival,kemény volt a vége :D
Ha lesz időm lehet ráhajtok a platinára,de sok mellék dolgot eléggé uncsi megcsinálni...
Lehetne valami folytatás belőle,de kötve hiszem hogy lesz valaha. :(

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#187540) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Van itt olyan aki végigjátszotta a KingdomHeartsot és nem sérült maradandóan az idegrendszere? 3. nap után szerintem egy kialakulóban lévō agyrákom van a dialógusoktól (meg úgy a storytól). :D
Maga a gameplay OK, de ami közte történik az valami borzalom.

Life, Uh, Finds A Way

(#187541) sting2 válasza penge111 (#187532) üzenetére


sting2
addikt

A linkelt XE, ha minden ok vele - 260 - ért jó vétel még nagyon, nagyon.
A továbbiakban inkább XF - 350 -ért - hivatalos garanciával!

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#187542) Xaels válasza hombre[EU] (#187540) üzenetére


Xaels
félisten

Nyomd ki az átvezetőket. A föképernyőn utólag is meg tudod nézni őket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#187543) marilllyo


marilllyo
veterán

Közben kimaxoltam a Spider Man-t. NG+ Ultra Hard.

Talán két rész volt, ami lesz*patott...A bossfight-ok elég hamar meglettek. Valaki kérdezte múltkor a loadout-ot. Szerintem érdemes itt-ott kombinálni kicsit. Én inkább arra mentem rá, hogy a fókusz gyorsabban termelődjön. Könnyebb nehézségen a kiütések újratöltik az eszközeidet (ha be van nyomva az a "perk")... Na hát Ultra Hard-on eléggé ritkán. Volt olyan eszközöm, ami a játék 3/4-től fogva ki volt fogyva. (Igaz csak a fő küldiken mentem újra).

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#187544) mike1334 válasza mcwolf79 (#187526) üzenetére


mike1334
veterán

Jujj ilyet le ne írj, mert elenbé kinevet ;]

Uc4 még ezután jön, de attól is sokat várok, ha az se jön be, akkor a kontrollerembe dőlök..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#187545) mike1334 válasza marilllyo (#187543) üzenetére


mike1334
veterán

Aztán háttal megy-e? :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#187546) erahurka válasza james001 (#187539) üzenetére


erahurka
félisten

Hagyd a platkót szerintem, bebugolhat a minden szart lootolj ki acsi. Amire nyilván akkor derül fény, amikor elvileg már minden szart kilootoltál :K

(#187547) hombre[EU] válasza mike1334 (#187509) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[IAmúgy szívesen beszélnék egy olyan szakértővel, aki objektíven megállapítja valamiről, hogy jó vagy rossz] Ha kicsit is érdekelne akkor találsz egy csomó GDC elōadást, olvashatsz blogokat, youtube videók szakmabeliektōl,developer podcastek stb :)
Tudod nem véletlenül készít a NaughtyDog 10 perces gameplaye után a MotiveStudios senior tech animatora 90perces frame-by-frame videót
Az ördög a részletekben rejlik

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#187548) WaterWave válasza penge111 (#187532) üzenetére


WaterWave
veterán

Igen, nekem is ilyen van, de az xe is jó hozzá...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#187549) mike1334 válasza hombre[EU] (#187547) üzenetére


mike1334
veterán

Olyan, hogy objektíven jó vagy rossz nem létezik, erre próbáltam utalni. Mivel az ízlés soha nem objektív. Ha egy játék 90% felett van, de nekem akkor se tetszik, akkor mi van?

Tudod nem véletlenül készít a NaughtyDog 10 perces gameplaye után a MotiveStudios senior tech animatora 90perces frame-by-frame videót

És játék közben te is így nézed? Vagy az összhatást nézed, az élményt keresed/várod? Mert én pont letojom, hogy mit szúrnak ki egy ilyen videóban, ha unom magam játék közben. Meg mondhatja azt is, hogy szar, de én még élvezem..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#187550) RangerFox válasza pulffy (#187504) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Teljes mértékben egyetértek veled. Plusz azt is el akarta titkolni, hogy annyi vér tapad a kezéhez, és látszódott minden általad említett jelenetben, hogy ezen titkok súlya is nyomja a vállát.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.