Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#187451) 30z.Samu válasza #58978304 (#187434) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igazából eszembe se jutott, meg ez nem PC, itt nem tudok állítani semmit. :) Azt viszont olvastam, hogy jött hozzá egy update. Gondolom akkor az kavart be egy kicsit, a grafikát is kicsit felturbózták.

Sic Parvis Magna

(#187452) #58978304 válasza 30z.Samu (#187451) üzenetére


#58978304
törölt tag

Értem.
Egy Pro-ra való váltáson nem gondolkodtál még el?
Több játék előnyére vállna Fhd-n is a plussz kakajóó :)

(#187453) S e t h


S e t h
nagyúr

Esténként fél órákat vagyok csupán képes eltölteni a God of warral , aztán elegem lesz a gongokat dobálózó ládanyitogatós feladatok dömpingjéből.
Mintha James Bondnak meg időnként kis műanyag horgászbottal kéne időre műanyag halacskákat kifognia egy lavórból, röhej.
Hétvégén fejeztem be a harmadik részt, kontroller is egyben maradt/ havernál megadta magát ugyanezen játéknál/ és az egészen más volt. Tesztoszteron és hentelés tsunami, amíg a negyedik rész meg csak szép.
Nem nem nagyon szokásom olyan játékot venni, amit utána nem játszom végig, főleg olyat nem amit már kétszer is megvettem, de most kicsit olyan koloncnak tűnik az egész és alig várom, hogy kilépjek a ládanyitogatások után.
Jelenleg még az Uncharted 3 is jobban leköt, pedig azzal nem is én játszom, csak lesem a képernyőn a történéseket.
Biztosan fog még változni a játék, de engem egyelőre nem ragadott magával a hype vonat szele.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#187454) #58978304


#58978304
törölt tag

Ugyan talán volt már téma itt de megkérdezem.
Ti mit szóltok ehhez a félgenerációs konzolol váltásokhoz ?
Szerintetek rendben van ez így?
Mert most eszembe jutott egy dolog ami talán bár nagyon nem szeretném de akár meg is történhet.
Kijön majd a ps5 ami ugye gyorsabb lesz mint a pro. Mi örömmel sokan Day 1 kiperkálunk érte 4-5-600€ .
De mi van akkor ha a Sony rá a ps5 debütre pár hónappal benyögi h bocs gyerekek ez csak egy fél genes ugrás volt és az igazi Ps5 ami jobban hardverezett lesz majd eztán érkezik...
Nagyon csúnyán néznék de szerintem totál előfordulhat ez is sajnos :(

(#187455) vonSux válasza S e t h (#187453) üzenetére


vonSux
őstag

Biztos vagyok benne, hogy nem sokat javít a kapcsolatotokon, de a ladák :D nyitogatása opciós, hagyd a fenébe ha ez megakaszt.

Psfanboy: hajjaj, ha rákeresel kb olyan topik, mint a hangos hűtés, néha szóba kerül :D az a néhány hónap valójában három év. hogy jól van-e így? szükséges-e a technika fejlődése miatt? szerintem a piac eldöntötte a kérdést. de ettől még nem fog mindenkinek tetszeni, és ez is érthető.

[ Szerkesztve ]

(#187456) #58978304 válasza S e t h (#187453) üzenetére


#58978304
törölt tag

God Of War 3 egy etalon!
Ez a mostani rész a térdéig sem ér fel!
Így van ,szépnek szép de kratos nem elég h el van puhúlva de még a kis srácot is egyfolytában pátyolgatja.
Meg az a fejsze ,te isten!
Hányinger!
(Kratos nem volt ilyen puhap@cs)
Nekem sem jön be az új játékstìlus nade nincs mit tenni ez a játék is elqurvult mint az egykori faxa felfedezős ,feladatmegoldós TR ami egy qurva szar akciójáték lett természetesen rpg elemekkel fűszerezve :(
Ez van sajnos ilyenekre van kereslet sok a fiatal gamer akiket már nem köt le egy jó sztorijú cső játék és akiknek egy játék már nem is tetszik ha az nem Openworld és nem lehet 100+ órát beletolni baromságokkal töltve és nincs telenyomva rpg faxságokkal :(

[ Szerkesztve ]

(#187457) erahurka válasza #58978304 (#187456) üzenetére


erahurka
félisten

Én meg pont úgy jártam, hogy az új God of War után megint elővettem a régieket és valahogy nem tetszett annyira a játékmenet. :(

(#187458) #58978304 válasza vonSux (#187455) üzenetére


#58978304
törölt tag

Igen egy részről jó mert aktuálisan megkapja az ember a lehető legerősebb konzol hardvert, egy részről ugye meg nem mert 3 évente vehetünk egy új korszerűbb konzolt ismét kiperkálva a konzol teljes összegét,amit annó már megtettünk.
(már aki a minőséget szeretné tartani előtérben)
Mondjuk ennyi erőből nyugodtan számozást is ugorhatnának (még az eladásoknak is jót tenne)
Akkor ilyen formán most a Ps6 ra várunk tulajdonképpen :D

[ Szerkesztve ]

(#187459) BoneDragon válasza erahurka (#187457) üzenetére


BoneDragon
veterán

Pedig sokkal pörgősebb, jobb a sztori is. Igazi zúzda. 4 is jó, de másképp. Ha választanom kéne a részek közül nekem is a 3 lenne a kedvencem. Ott olyan fightok vannak, sokszor majdnem elcsöppentem. :)

(#187460) Carlos Padre válasza #58978304 (#187454) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pont te kérdezed, aki már most sír, hogy nem elég jók a mostani gépek? :DD
Mind a ps4ben, mind a proban és mind a xbox xben az aktuálisan elérhető legjobb teljesítményű hardver van. Ha igazak a pletykák a következő generáció időtállóbb lesz, de elnézve a mostani genre készült multiplatform címeket ez erősen kétlem. Ráadásul szerintem a Microsoft nyomni fogja a gyakoribb frissítést.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#187461) #58978304 válasza erahurka (#187457) üzenetére


#58978304
törölt tag

Én meg úgy jártam hogy akciósan be akartam húzni a Shadow of Tomboló punit de előtte pc-n demóval toltam.
Te úr isten fél óra alatt többet lőttem benne mint akármelyik Cod kampányban.
Jó mondom akkor ez megint felejtős.
Szépen letöltöttem (steam) az Aniversary-t meg az Underworld-öt és azzokkal töltöttem szinte az egész hétvégét :D
És milliószor jobban élveztem mint a Rise of tomb ot vagy ezt a Shadow of tomb demót.
Lehet én mentem ki a divatból... :D

[ Szerkesztve ]

(#187462) Carlos Padre válasza BoneDragon (#187459) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én nem szeretem a hack&slash játékokat.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#187463) #58978304 válasza Carlos Padre (#187462) üzenetére


#58978304
törölt tag

Én sem csak a GOW 3 ban 😆

(#187464) #58978304 válasza Carlos Padre (#187460) üzenetére


#58978304
törölt tag

Ugyan már én csak a natív 4k hiánya miatt rídogálok :DDD
De soha nem fogom megbocsájtani a Sony-nak azt h nekem XOX re irigykednem kell e téren :D

[ Szerkesztve ]

(#187465) Carlos Padre válasza RangerFox (#187397) üzenetére


Carlos Padre
veterán

+ Idave

Azért kérdeztem, mert a nagyobbik csomag tartalmazza mindkét előzményt h még valamit. De annyira nem vagyok biztos benne, hogy remastered játékokal akarok játszani, ha nem éri meg kimondottan. Teljesen kimaradtak ezek a játékok.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#187466) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Ajjjj, ez a Spyro de rohadt cuki, remélem nem hullik ki az összes hajam ha nekimegyek a full 100%-nak.

(#187468) malystryx válasza markknight (#187450) üzenetére


malystryx
senior tag

Szia. Mivel nem írtál egyéb okot, másra nem tudok gondolni, csak erre:
cikk

[ Szerkesztve ]

(#187469) _drk válasza #58978304 (#187454) üzenetére


_drk
őstag

Elvileg, most csak azért lett ráncfelvarrás mind 2 konzolon mert az elsők nem sikerültek valami jól.
Legalábbis megjelenéskor már volt egy kis hangja, hogy ezek nem tolják ki azt a teljesítményt amit még egy konzoltól is elvárna az ember.
Erre rájött, hogy elszabadultak a 4k tv-k, amiken az 1080p tartalom nem minden tv-n néz ki jól és ügye nem is 4k eleve.
Megjelent a VR, ami megint megkívánja a teljesítményt.
Erre is ki kellett találni valamit.
Az érdekes inkább az, hogy megjelenéskor gyenge konzolok, a mai napig egész jól muzsikálnak. Bár én váltottam Pro-ra sima Fat-ről, észre is venni a teljesítmény javulást. Sokkal fluidabb az egész, kevesebbet is töltenek a játékok. De eget rengető különbség nincs!

Most ha a Pro árában kijön egy minőségibb konzol, már első perctől kezdve nyújtva az elvártakat, főleg az előző genből tanulva akkor szerintem egy 4-5 éves ciklussal lehetne számolni fél lépcsők nélkül.

Mondjuk az mindenképp tegyük hozzá, hogy látványban azért nagy fejlődésről nem is beszélhetünk. Vannak igényesen megkreált játékok, de úgy általánosságban a HZD és U4 óta mondjuk a tavalyi GOW is csak a pálya a design miatt néz ki úgy ahogy!

(#187470) Bencus88 válasza Nayrobi (#187466) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem fog ;) De egy pár szálat biztos :DDD

(#187471) ldave válasza Carlos Padre (#187465) üzenetére


ldave
félisten

Kell egy elhivatottság, hogy a régi részeket élvezni tudja 2019-ben az ember, nem igazán öregedtek jól játékmenet szempontjából.

A Slime draws near! Command?

(#187472) ProEvoFan válasza #58978304 (#187456) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kratos karakter fejlődésen ment keresztül. Elmenekült a múltja elől, megakart változni. Feleség, gyerek., család. Az egész játék apa-fia kapcsolatról szól. Nekem vannan gyermekeim, teljesen jól átjött az apa-fia kapcsolat, a párbeszédek meg úgy minden. A játék mert megújulni, ami jól is áll neki.

(#187473) .LnB válasza ProEvoFan (#187472) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem van egy gyermekem, és ilyen apa nincs (vagyis sajnos van, sok is). Egy tuskó, fasz. Persze akkoriban lehet ez volt a módi. Mondjuk ha valakinek ilyen apja van, akkor nem fogunk csodálkozni azon, amit az a gyerek a jövőben fog művelni... :U :)

"teljesen jól átjött az apa-fia kapcsolat"

Nekem van egy drága kisfiam. Ha neked ez átjön, akkor neked van egy boi?! Azt ennyi? :D Persze gondolom nem így van.

Képzeld el Kratos-t ahogy a baltával a kezében pelenkázza szerencsétlen gyereket.

Engem egész végig idegesített Kratos viselkedése. Mai szemmel, lehetetlennek tartom, hogy azonosuljak vele.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187474) BoneDragon válasza .LnB (#187473) üzenetére


BoneDragon
veterán

Előző részek tudatában nekem sem jött át, hogy apa. A kölyökre teljesen úgy tekintettem mint egy társra, akinek a segítsége tök felesleges. :D Majd pont kratosnak kell segítség, mikor végig darálta az összes görög istent.

(#187475) mike1334 válasza #58978304 (#187456) üzenetére


mike1334
veterán

Ezért (is) kár azon vitatkozni, hogy melyik játék jó és melyik rossz, mert teljesen szubjektív az egész.
Nekem pl a régi hack n slash GoW nem jön be, de az újat imádtam, még a ládás részeket is, sőt, szerettem elpepecselni velük.

Ugyan így az új Tomb raiderek instant kedvencek lettek (mondjuk a régieket is szerettem nagyon), simán ellennék vele, ha évente jönne ki egy új rész.

Ez van sajnos ilyenekre van kereslet sok a fiatal gamer akiket már nem köt le egy jó sztorijú cső játék és akiknek egy játék már nem is tetszik ha az nem Openworld és nem lehet 100+ órát beletolni baromságokkal töltve és nincs telenyomva rpg faxságokkal

Ez szerintem bőven kortól független, és nem mondanám azt, hogy csak azért rosszabb lenne, mert a fiataloknak ez is bejön. Bár biztos gyerekként Te is biztos hallgattad, hogy mindig csak a God of War, mikor ott a pac man, nem kell más stílus :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#187476) penge111 válasza .LnB (#187473) üzenetére


penge111
addikt

Ööö, olvasatom szerint az ókorban, különösen Spártában nem hinném, hogy az akkori férfiak gyermeknevelését össze lehetne hasonlítani a maival. Kratos spártai származású, azért ott elég fincsin bántak a fiú gyermekekkel, de még úgy általánosságba is az ókorban, az apák nem igazán babusgatták szerintem annyira őket... :N

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#187477) ProEvoFan válasza .LnB (#187473) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Félreértettél.Ahogy nevelni próbálja, ellátja tanácsokkal, próbálkozik a "lehetetlen" küldetésével, avagy a gyerekneveléssel, stb... az nagyon jól átjön, tök fasza párbeszédek vannak benne.
Persze azonosulni én sem tudok/tudnék egy tömeggyilkossal, ez teljesen egyértelmű.Nem is értem egyáltalán hogyan juthatott ilyen eszedbe. :U

[ Szerkesztve ]

(#187478) .LnB válasza penge111 (#187476) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom, ezt mikor végignyomtam akkor is beszéltük, hogy akkoriban más volt a rendszer. Viszont akkor is, én most játszottam vele, a mai fejemmel engem zavart a viselkedése.

(#187477) ProEvoFan

Nem is arra gondoltam, hogy tömeggyilkos. Hanem, hogy tuskó. :)

(#187475) mike1334

Ó dehogy kár vitatkozni, hogy melyik jó, melyik nem! Én olyan jókat mosolygok mikor valaki leírja, hogy az új Tomb Raiderek, Fárkrájok milyen jó játékok. :D Rögtön lehet tudni, hogy egy igazi szakértővel van dolgunk.. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187479) Tatyla


Tatyla
őstag

Én aki szerintem azon kevesek közé tartozom aki annyira rühelli a BR játékokat mint a focit, be kell töredelmesen vallanom nekem ez az Apex bejött de mindenképp haverokkal. Random emberekkel csak idő pocsékolás

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#187480) .LnB válasza Tatyla (#187479) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Addig semmi baj nincs, amíg azt a gurulós sz*rt meg nem szereted. ;) ;]
Jó BR-ezést! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187481) Xaels


Xaels
félisten

GOW és Kratos témában. Ugye a klasszikus részek szerint azért is gyalulja le az Olimposzt mert a családját akarja megbosszulni. Volt már apa, férj és nagyon fájt neki ami történt. Az ilyen emberek soha nem lesznek már a régiek, azért is tartotta a távolságot a fiútól mert félt, hogy ismét megtörténik ami göröghonban. Nem véletlenül titkolja a valódi énét, és nem véletlenül válik aggódó szülővé amikor kiüt a betegség a fián és hegyeket tudna megmozgatni érte. Ezen túl próbálja a dühét féken tartani, ezt a digitális verzió mellé kapott animált képregény meséli el. Persze a játék elején Tuskónak tűnhet, de egyáltalán nem az ha az ember jobban odafigyel az apró dolgokra, próbál közelebb kerülni Atreushoz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#187482) vg válasza Xaels (#187481) üzenetére


vg
addikt

Őőő, az első részben a családját bosszulja, a másodikban és a harmadikban a sajátját. Nem?

(#187483) .LnB válasza Xaels (#187481) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ennyit számít, hogy nekem az előző részek kimaradtak sajnos. :( Biztos én is máshogy gondolnám, ha nem csak olvastam volna az előéletét.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187484) Gery9112 válasza vg (#187482) üzenetére


Gery9112
őstag

Lényegében igen de a dühét azok a rémálmok táplálják, amit a családja elvesztése okozott neki. Az istenek félnek az erejétől és a dühétől ezért a játék legelején elárulják, innentől indul be az, hogy mindenkivel végezni akar.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#187485) kispistax


kispistax
tag

Mit gondoltok érdemes megvenni a Red Dead Redemption 2 Special vagy Ultimate változatát? Néztem tartalom összehasonlításokat és nekem úgy tűnik, hogy sztori szempontjából talán megérné a többlet pénzt a Special. Azonban nekem úgy tűnik az Ultimate számomra nem éri meg. Tapasztalatok?

(#187486) vg válasza Gery9112 (#187484) üzenetére


vg
addikt

Én is valami ilyesmire emlexem. Mindegy, majd a 5ös gépnél biztos lesz valami giga összecsomagolt, kizárólag 5ös gépen futó felújított verzió 100 dollárért.

(#187487) Gery9112 válasza kispistax (#187485) üzenetére


Gery9112
őstag

Szerintem teljesen felesleges, a multiban egy fegyvert adnak ingyen. A sztoriban ha jól emlékszem egy bónusz küldetést kapsz, ami nem rossz de semmit nem vesztesz ha nem kapod meg. Ha jóval drágább az extra kiadás mint az alap szerintem nyugodtan maradj az alapnál.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#187488) Rigormortiis válasza Xaels (#187481) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Túl sokat azért ne képzeljünk ebbe bele, Kratos egy totál szociopata, a korábbi részekben bármely, az útjaba kerülő, segítségért fohászkodó civilnek kitépte a kezeit, ha csak úgy nézett rá.

Most spoilerek is jönni fognak annak, aki nem ismerné Kratos múltját!

Szóval a bosszúszomját saját magán kéne levezetnie. Mert tudjuk, hogy saját maga tette el a családját láb alól, persze Árész befolyására, de a vérük az ő kezéhez tapadnak. Az első rész ilyen szempontbol rendben is volt. Megölte Árészt, aztán saját magával is végezni akart. A kör így be is zárult volna.

Ehhez képest a harmadik rész végére szinte a teljes panteont kiírtotta, meg ki tudja, mennyi mindenki mást, pusztán a harag által vezérelve.

Ebben az új részben semmi más nem történik, csak megváltást keres. Imádtam a korábbi részeket, de soha nem szimpatizaltam a főhőssel. Ez az új epizód pedig próbál ilyen irányba menni, próbálja emberibbé tenni, no de pont Kratos az, aki nem érdemel sem megváltást, sem együttérzést.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#187489) BoneDragon válasza .LnB (#187483) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ps now-ban simán kijátszható a 3 rész a trial időszak alatt, én is igy nyomtam. :K

(#187490) S e t h


S e t h
nagyúr

Ha már az általam bedobott Kratos téma ilyen termékeny táptalajra hullott, úgy folytatnám a korábbi hozzászólásomat.

A harmadik rész valóban durva volt, zsigerig, csontig hatoló hack&slash némi görög mítoszos beütéssel, ami igen sokat adott hozzá a történethez.

Egyértelmű, hogy ennyi év után nem jöhettek ki egy teljesen ugyanolyan játékmenettel, ez nem az Ubisoft, de vmi mégsem áll össze a kotyvasztótégelyben, az arányok nem stimmelnek.

Nekem Kratos stílusával van a legkevesebb bajom a korábbi rész tükrében, sőt, nálam a játék lényegi részét adja az apa-fia közötti kapcsolat és komunikáció.
Ami mellett viszont nem tudok szó nélkül elmenni és ezt nem csak az open world játékok iránti rajongásom mondatja velem, az a gyermeteg játékelemek amelyek nem is tudom mit keresnek egy ilyen játékban.
Megújulás? Oké.
De amikor ládákat nyitogatok és ez lényegében több időt vesz el tőlem mint a felfedezés és maga a harc( könyörgöm Kratosról van szó, nem Marioról), akkor nálam ott csorbul az élmény.

Az már csak xar a tortán, hogy rengeteg helyre nem tudok belépni, vagy ládát kinyitni, hanem majd később térjek vissza és már nem is tudom hány ládát hagytam hátra, mert még a gyerek is nyökögi az apjának, hogy ez most még nem fog menni.

Ez nem az open world stílust erősíti, volt olyan újságíró, aki azt írta, hogy ez egy open world játék, wtf, hanem pont ellenkezőleg. Ha megyek végig egy csövön és az elágazik és hamarosan zsákutcába ütközöm, megyek tovább a másik ágon, az is elágazik, egy idő utána azt sem tudom hány helyen volt elágazás és éppen meddig kell visszamennem, mert nem találtam meg a világban elszórt számtalan gyűjthető dolgot( igen, még mindig Kratosról beszélünk, aki gyűjtöget).

Szóval a karakterfejlődésileg respect a készítőknek, de ez a nyitogatós, gyűjtögetős része a gamenak nálam csak időhúzás, és rombolja is a játék nimbuszát.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#187491) Domaximus


Domaximus
tag

Van mar Metrorol illetve Far Cryrol vegigjatszas a youtuben. Beleneztem mind kettobe. Far cry full uaz. mint az 5 mondjuk ezt mar eddig is tudni lehetett, engem ez a resz nem hoz lazba.

Metro jol nez ki ps4 slim gepeken is, meg most sem vettem eszre performansz gondot. De valahogy ez a resz szamomra nem is tudom.. olyan uncsi :/ 2033 meg LL nagyon tetszett. Itt vhogy ez a felig open world jatekmenet, maszkalas unalmasabba teszi a gamet. :/ Persze ki fogom probalni penteken, de ez nem hiszem h ott lesz az ev legjobb jatekai kozt..

(#187492) pr0bi válasza S e t h (#187490) üzenetére


pr0bi
senior tag

A virágszedést kihagytad. Kratos virágot szed, jó, hogy gyógynövény de akkor is. Pedig simán kijöhettek volna egy hasonló felépítésű next-gen játékkal megspékelve pár új elemmel bébiszitterkedés nélkül. Működik a régi séma lásd Resident Evil 2, Devil may cry 5.

(#187493) BoneDragon válasza pr0bi (#187492) üzenetére


BoneDragon
veterán

Az eddigi leirtak nem is zavarnak annyira, hisz tényleg fejlődni kell és új játékosokat bevonzani, mivel ez a mostani irány.
Viszont ami legeslegjobban zavart, hogy nem tud ugrani Kratos!!!!444
Az összes rész arra épül, erre most meg úgy szalad, mint egy nyugger. Érdekes, hogy ezt senkise vetette fel kritikának. Én baromi nehezen tudtam megszokni ezt az előző részek után. Ki kell kerülnöm egy botot, mert nem tud ugrani Kratos...WTF

(#187494) .LnB válasza BoneDragon (#187493) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD És tényleg.

Öreg már, és akkor még nem volt Voltaren Emulgel. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#187495) KaitouP válasza .LnB (#187494) üzenetére


KaitouP
veterán

Azt olvastam először hogy Emánuel, és eszembe jutott Gergely Robi. Mondom pls, ne. :U :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#187496) 3L1T3 válasza Rigormortiis (#187488) üzenetére


3L1T3
addikt

Meg jo hogy nem te dontod el mit erdemel Kratos es mit nem! :C Az istenek semmi mast nem csinalnak az o torteneteben csak jatszanak. Szoval #TeamKratos

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#187497) fausto válasza S e t h (#187490) üzenetére


fausto
addikt

Azt azért ne felejtsük el, hogy a PS4-es rész előtt 6 GoW készült, amikben a játékmenet alapjai nem sokat változtak az első rész óta. Ha a három generációval később is ugyanazt nyomatják, akkor biztosan nem sikerült volna jól.
A másik, hogy a harmadik rész kb. csúcsra járatta a korábbi stílust, szerintem még PS4-en sem tudtak volna rálicitálni a grafikai minőségen kívül - ami nem feltétlen elég. Lásd Ascension, ami jóval szebb lett a harmadik résznél, mégis visszalépés volt ahhoz képest.
Végül a ládák: igazából mindenféle szir-szar gyűjtögetni való volt már a korábbi részekbe is (szemek, tollak, szarvak, piros orbok, stb...), csak itt ez egy kicsit hangsúlyosabb. És szerintem közel sem open world a játék, csak nyitottabb a korábbi részekhez képest.

Egyébként nekem is eleinte hiányérzetem volt, amikor elkezdtem (nagyon sokáig, ha hirtelen harc jött, elkezdtem püfölni a négyzetet :D ), de ahogy haladtam benne és elkapott a hangulat, meg a gameplay, egyre jobban tetszett a játék.

Viszont az ugrás hiánya, az tényleg fail :)

#187488 Rigormortiis

"Ehhez képest a harmadik rész végére szinte a teljes panteont kiírtotta, meg ki tudja, mennyi mindenki mást, pusztán a harag által vezérelve"

Azért volt némi közül az isteneknek ahhoz, hogy bekattant :) Folyamatosan szívatták és átverték.
Már csak az első részben is, eredetileg azért indul útnak (mármint azon kívül, hogy megölje Árészt és bosszút álljon), mert az istenek megígérik neki, hogy megszüntetik a rémálmait (vagy vízióit), de végül mégsem segítenek neki, sőt meghalni sem hagyják, hanem istenné teszik. Aztán elárulják, megölik, az anyját is megölik, a testvérét is, stb-stb...

[ Szerkesztve ]

(#187498) wierra válasza fausto (#187497) üzenetére


wierra
senior tag

:K :C

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#187499) felixo válasza Domaximus (#187491) üzenetére


felixo
őstag

Far Cry-ról tudnál linket (youtube) dobni ?
Köszi.

Redmi Note 9

(#187500) Domaximus válasza felixo (#187499) üzenetére


Domaximus
tag

Tessek, tobb mint 3 ora gameplay :D
https://youtu.be/kq3hvLULMiw

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.