Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#186551) saelin válasza BoneDragon (#186548) üzenetére


saelin
veterán

Kizártnak tartom a Steam-el való összekapcsolást.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#186552) Domaximus válasza marilllyo (#186550) üzenetére


Domaximus
tag

Nalam is preorder csak adjanak mar datumot.. Quakeconos bemutato alatt ugy kelett osszekaparni annyira szetdarabolt. :D

(#186554) Big_Boss


Big_Boss
aktív tag

[PlayStation Store’s ‘Big Games Big Discounts’ promotion starts today]

A Metro Redux valamiért nincs a listában de most ez is csak 2 490 Ft. [link]

[ Szerkesztve ]

(#186556) Xaels válasza Big_Boss (#186554) üzenetére


Xaels
félisten

Néztem Destiny 2 Forsaken + Annual Pass-t... Még így is rablás 13,5k-ért.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#186557) sp8787 válasza Xaels (#186556) üzenetére


sp8787
addikt

Ha vki ingyenesen behuzta az alap Destiny 2-ot akkor ez egy felelmetesen jo ar!!!

Mondjuk e kozul meg a 9K MHW kozul azert egyertelmuen a MHW-ot ajanlanam ha valasztani kellene az illetonek.

[ Szerkesztve ]

(#186558) Xaels válasza sp8787 (#186557) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem még úgy sem. Az MHW az nem rossz annyiért.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#186559) Tatyla


Tatyla
őstag

Tegnap megnéztem ezt a f2p Apex Legendet és meg kell mondjam hogy én aki egyáltalán nem vagyok oda a BR játékokért (és akkor még finom voltam), azért lehet ennek adok még lehetőséget. Random emberekkel játszani nem életbiztosítás de haverokkal jól működhet,mondjuk randomoknál se mindig full kreténekkel rak össze.
Karakterek érdekesek grafika sem rossz de ugye nem 60fps, egy próbát szerintem mindenkinek megér bár erre mint ahogy semmilyen mikrotranzakciós játékra nem fogok egy fillért sem költeni.

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#186560) BoneDragon válasza Tatyla (#186559) üzenetére


BoneDragon
veterán

Mivel elég pörgős játék én nagyon szenvedtem benne. Extrém béna vagyok fps játékokban kontrollerrel, nem tudok átszokni. Alig vártam, hogy vége legyen és megöljenek. :D

(#186561) sp8787 válasza Xaels (#186558) üzenetére


sp8787
addikt

Miert?

(#186562) _drk


_drk
őstag

Ps4-re is jön az EA acces?

Nem lenne rossz, 1-2 sport játék mindig jól jön coach-gaming-hez. Meg hát az akciók is minél több annál jobb nekünk.

[ Szerkesztve ]

(#186563) Deck válasza _drk (#186562) üzenetére


Deck
titán

Star Wars Jedi: Fallen Order őszi megjelenését nagy reményekkel várom :)

PS5

(#186564) Carlos Padre válasza Deck (#186563) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én nem. Ezért jó az EA Access, mert a game trialok segítenek nem megvenni a játékaikat.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#186565) Xaels válasza sp8787 (#186561) üzenetére


Xaels
félisten

Mert egy kiegészítő ami mellé senki nem tudja mi lesz még a passban. Az Osirisből meg a Warmindból kiindulva nem sokra lehet számítani. Önállóan nem áll meg, ezért is egy általad is írt MHW mellé rakva ami ugyancsak MMO és bőven van benne tartalom semmiképp sem ér annyit mint egy rendes alapjáték.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#186566) .LnB válasza Deck (#186563) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Várjál még azzal, őszig kétszer elkaszálják még az egészet. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186567) erahurka


erahurka
félisten

Basszus elég durva hogy csak 15000 forint a dobozos Metro, kár hogy a brit accountom miatt így le kellene mondanom a DLC-kről :( Ezt az országonkénti régiózárat legalább kontinensenként feloldhatnák. :(

(#186568) Deck válasza .LnB (#186566) üzenetére


Deck
titán

Reménykedem benne, hogy jó lesz.. Nagyon rég volt jó SW játék :/

PS5

(#186569) Zsinder válasza erahurka (#186567) üzenetére


Zsinder
aktív tag

UK accom van nekem is de eddig minden itthon vett lemezes játékhoz jók voltak a dlc-k.

(#186570) ProEvoFan válasza _drk (#186562) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pontosan.A sportjátékok miatt jó lesz nekem is.NHL, NBA Live jöhetnek késve is, mert én csak offlineba tolom.

(#186571) sp8787 válasza Xaels (#186565) üzenetére


sp8787
addikt

Arrol az esetrol beszeltunk amikor vki behuzta az ingyenes D2-ot.

Abban az esetben ez nem 1 kiegeszito hanem 3 mivel a Forsaken az tartalmazza a masik 2-ot is.
Erre lehet szamitani es ennek egy resze mar ki is jott.

Szoval miert? Nincs benne 13.5K tartalom? :U

(#186572) Domaximus válasza Deck (#186568) üzenetére


Domaximus
tag

Az utolsó jó SW játék a Republic Commando volt szerintem, 2005-ben. Azóta semmi nagy eresztés, a 2008-as Force Unleashed is már elég gyenge volt.

(#186573) Deck válasza Domaximus (#186572) üzenetére


Deck
titán

Jogos. 2005 februárjába jött a Kotor 2 majd márciusban a Republic Commando.

Szerk: Rosszul emlékeztem. A Kotor 2 2004 decemberi :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#186574) Kendek válasza erahurka (#186567) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ugyanaz a CUSA szám mindkét Store-ban, szóval ebben az esetben valószínűleg adott lesz a DLC kompatibilitás. :)

<-ƘƘ->

(#186575) Xaels válasza sp8787 (#186571) üzenetére


Xaels
félisten

Az Osiris meg a Warmind lepkefing... Ebből a roadmapből semmi nem derül ki a tartalomról. Szerintem nincs benne 13,5k tartalom. De ez az én véleményem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#186576) oriic válasza Tatyla (#186559) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jon amugy solo meg duo is.

Live-Die-Respawn

(#186577) Deck válasza sp8787 (#186571) üzenetére


Deck
titán

Destiny 2-zöl? Jó a játék? Régóta felakartam már rakni de nagyon vegyesek a vélemények róla így végül mindig elmaradt :/

PS5

(#186578) .LnB válasza Deck (#186577) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyugodtan rakd fel. Aztán ha kész, akkor törölheted is instant. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186579) Deck válasza .LnB (#186578) üzenetére


Deck
titán

Ennyire rossz? :D

PS5

(#186580) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Srácok GTA5-ben mikot telefonon hív valaki akkor az direkt nem hallatszik, és csak a felirat látszik, vagy nálam sz@r?
Akárhányszor felveszem a telót a másik félnek nincs hangja.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#186581) sp8787 válasza Deck (#186577) üzenetére


sp8787
addikt

Yep de epp 2 napja hagytam abba most ujra Nioh. :K

Teljesen korrekt sztem ha looter shooter-rol beszelunk.

@(#186575) Xaels

Yep ertem.
Akkor abszolut nem ertunk egyet, azzal a kulonbseggel persze ,hogy en tenylegesen jatszottam a Forsaken, Annual..etc. reszevel.

(#186578) .LnB

meh

(#186579) Deck

Semmi gond vele.

(#186582) Xaels válasza Deck (#186577) üzenetére


Xaels
félisten

Nyugodtan felrakhatod, maga a játékmenet egyáltalán nem rossz. A probléma az, hogy kiadtak egy D1 DLC-t D2 néven és a Forsaken-ig seggmeresztés volt azért meg mélyen kellene a zsebbe nyúlni. Hasonló okból haragszom a Bandai Namco-ra a Dragonball Fighterz miatt. Ott is megvettem elővételben a FighterZ Edition-t, erre a Season 2-re megint egy rahedli pénzt kéne fizetnem...

(#186581) sp8787 D1 Completet meg D2 alap Digit Deluxe-al játszottam. Nem vagyok hajlandó a Forsakenért ennyit fizetni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#186583) Kendek válasza Zoleee83 (#186580) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Alapból a kontroller hangszóróján szólna, ha az le van némítva akkor állítsd át (a hangerőt, vagy, hogy ne ott szóljon).

<-ƘƘ->

(#186584) Zoleee83 válasza Kendek (#186583) üzenetére


Zoleee83
addikt

Köszi a választ, erre nem gondoltam :R

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#186585) Domaximus válasza Deck (#186579) üzenetére


Domaximus
tag

Sztem rakd fel. Nem azzal volt a baj hogy szar game mert nem az, hanem az üzletpolitika #EKTIVIZSŰN, miatt lett ilyen darabokra szabdalva a game.

[ Szerkesztve ]

(#186586) .LnB válasza Deck (#186579) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olyan tartalmas volt megjelenéskor...hogy ihajj. Mint egy szaros demo verzió kb. Aztán én ezért utálom. Mostanra lehet más a helyzet, 40 ezererért biztos meg lehet venni bele a tartalmat is mára már... :(((

(#186581) sp8787 Ne mehkegjél, ne mehkegjél. :D Pár nap alatt ki lehetett maxolni megjelenéskor. Max 2hét ha úgy adta az Exotic engramm...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186587) Rage47 válasza Tatyla (#186559) üzenetére


Rage47
veterán

Én tegnap randomokkal lettem 2. :D
Szerintem forradalmi ez a pingelős kommunikáció, (végig így toltuk:D) minden multis játékban kötelezővé tenném.

(#186588) sp8787 válasza .LnB (#186586) üzenetére


sp8787
addikt

Meeeeeehhhhhhhhhhhh :P

Az ugye megvan ,hogy most nem azokrol beszelunk akiket besz*patott a Bongo?
Hanem azokrol akik behuztak ingyenesen es esetleg megvennek az F+A-t 13.5K-ert.

(#186589) .LnB válasza sp8787 (#186588) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, próbálja csak ki a demo-t. Semmit sem veszít vele, mondjuk nem is nyer. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186590) erahurka válasza Kendek (#186574) üzenetére


erahurka
félisten

Hol lehet ellenőrizni a CUSA számokat? Ha ez ennyire egyszerűen szűrhető akkor lehet több dobozos játékot veszek majd :))

(#186569) Zsinder: Én pont belecsúsztam a Wolfenstein 2-vel. :( Viszont 10k-ért lett egy Terror Billy kiadásom :DDD

(#186591) markknight


markknight
veterán

Abból a fallen orderből csak azért lesz majd valami őszre (de november vége kb) mert jön az új film és akkor lehet kaszálni vele.

(#186592) sp8787 válasza .LnB (#186589) üzenetére


sp8787
addikt

A demo( :DDD) -bol azert sztem mar el fogja tudja donteni ,hogy akar e ezzel honapokig jatszani vagy nem mivel kb. ez a helyzet most.

(#186593) Kendek válasza erahurka (#186590) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Store-ban mikor rámész valamire, akkor a címmezőben szerepel a CUSA szám is. Ha a két Store-ban az adott DLC száma egyezik, akkor biztos, hogy kompatibilisek. Jelenleg még csak az előrendelhető játékot lehet megnézni, de azok egyeznek, szóval nem kérdés, hogy a lemezes változatok is egyformák.

<-ƘƘ->

(#186594) Deck válasza sp8787 (#186592) üzenetére


Deck
titán

Ps+ba ingyen volt múltkor a Destiny 2, akkor be is húztam :D Szóval semmit se fizettem érte még.

PS5

(#186595) .LnB válasza sp8787 (#186592) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így van.

Mondjuk én itt az Anthem megjelenés küszöbén nem fizetnék érte. Bár azt meg én pont azért nem veszem meg előre, mert úgy látom annyira majmolja a D2-t, hogy lehet a tartalmat is akkorára szabják.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186596) Carlos Padre válasza markknight (#186591) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Már eleve ezzel a feltétellel kapták meg a kizárólagos jogokat, aztán ez eddig kimerült abban, hogy a Rouge One megjelenése körül a Battlefront kapott egy DLC-t pár tematikus pályával. Szóval én szkeptikus vagyok.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#186597) Zsinder válasza erahurka (#186590) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Ejnye, velem még sosem történt ilyen. Ami most eszembe jut és season pass vagy dlc-t vettem hozzá : Horizon Zero Dawn, Arkham Knight, Driveclub, Lego Batman 3. Akkor mostantól nem leszek annyira bátor :Y

(#186598) erahurka válasza Zsinder (#186597) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem meg se engedte venni Wolfihoz a DLC-t, bár nem tudom hogy nekem volt szerencsém vagy ez direkt ilyen. Utóbbi jó lenne, de nem nézem ki a Sony-ból. :DDD

(#186593) Kendek: Köszi, ezt eddig nem vágtam. :R

(#186599) Kisnyikhaj


Kisnyikhaj
csendes tag

Nézegettem most az akciókat, most vettem egy PS4-et, ezekkívül most az akciós játékok külzül érdemes még valamit hozzá csapni "kezdő csomaghoz"? (God of war már megvan, jelenleg azzal játszom) Köszi a segítséget előre is.

Grand Theft Auto V
Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration
DOOM

(#186600) .LnB válasza Kisnyikhaj (#186599) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha friss PS4 és főleg ha újonc Playstation tulaj vagy, akkor azok közül a GTAV talán. De vannak azért más játékok amiket érdemesebb lenne megvenned, bepótolni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.