Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#186851) Bad Pritt válasza penge111 (#186849) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy érdekes, de nekem is a Witcher 3 fagyott csomószor. :D Más nem rémlik, hogy úgy error code-dal kidobott volna...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#186852) markknight válasza _drk (#186845) üzenetére


markknight
veterán

Próbáld ki, hogy gyorsan váltogatsz skineket. Elszáll a játék még mindig :D

(#186853) markknight válasza .LnB (#186841) üzenetére


markknight
veterán

Sok barátot lehet ám szerezni a közös játékokkal is, például az Overwatch ismerőseim fele a játékokból inne-onnan csapódott hozzám. De mivel látom, hogy téged inkább a történet orientált játékok kötnek le, így lehet jobb lesz kipróbálni ezt amikor egy leárazáson átesett.

(#186854) Bad Pritt válasza .LnB (#186841) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kijön a duo mód, gyere majd Apex Legends-ezni. :P

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#186855) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#186856) szilchi válasza BoneDragon (#186855) üzenetére


szilchi
őstag

Hmmm...egyik kedvenc részem volt :K .Szerintem jó lesz egy újabb végigjátszáshoz.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#186857) .LnB válasza Bad Pritt (#186854) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bármikor, csak előre szólj. Egy héttel, hogy tudjak tervezni. :D

(#186853) markknight Miután 11 évet CS-vel , Quake-kel nyomultam. Ezek mellett WoW (nagyon sok évig), Dota 2, R6:Siege, Team Fortress 2, CODMW(4) stb stb szinte minden ami multi. OW is volt. ÉS ezek nem csap public szinten. Szóval ezek után jah, manapság már inkább Single-t nyomok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186858) hhenry válasza _drk (#186845) üzenetére


hhenry
őstag

Spiderman már nekem is fagyott egyszer

(#186859) Peat76


Peat76
őstag

Félelmetesen rohadtmocskosvadállat jó ez a Devil May Cry 5 demo! Előrendelés hamarosan...😃 😃

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#186860) .LnB válasza Peat76 (#186859) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már az is játszható? Mióta?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186861) Domaximus


Domaximus
tag

Azt hinne az ember ps4 mennyivel jobb PCnel ilyen szempontbol, azt tobb osszeomlas van mint pcn... CE 34878 -0 hibakod a leggyakoribb, nalam Uncharted 4nel volt mar 2x is..

(#186862) xkoti válasza Bad Pritt (#186854) üzenetére


xkoti
senior tag

Mocsok mód örülök neki :D Reméltem, hogy lesz benne:D

KO

(#186863) BoneDragon válasza .LnB (#186860) üzenetére


BoneDragon
veterán

Pár órája.

Ez a division 2 olyan mint az első rész, csak hó nélkül. Még a karácsonyfák is megvannak. :D

(#186864) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nekem eddig csak 1 fagyásom volt az a The Last of Us alatt, de ott megijedtem rendesen. Megakadt a kép, majd kikapcsolt a gép. Azt hittem valami tönkrement. Alig tudtam bekapcsolni, áramtalanítani kellett előtte. CE-36329-3 hibakód volt.

(#186865) Droughert válasza sp8787 (#186840) üzenetére


Droughert
tag

Ez az infó honnan van? Amit nemrég olvastam a tervezett contentekrőlről, egyértelműen úgy nyilatkozták, hogy teljesen ingyenes lesz minden játékosnak. Gyorsan beleolvastam pár cikkbe, de mindenhol, erről azt írják, hogy nincs season pass mert nem lesz fizetős dlc a játékhoz. A microtranzakció is csak skinekre terjed ki, előnyt adó tárgyak/boostok nem lesznek megvásárolhatóak.

Közben megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

(#186866) Peat76 válasza .LnB (#186860) üzenetére


Peat76
őstag

Ausztrál Store-ból szedtem le a demót!
Bejövős...😃 😃

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#186867) sp8787 válasza Droughert (#186865) üzenetére


sp8787
addikt

Azert belinkelem.

Anthem Interview

(#186868) malystryx válasza S e t h (#186837) üzenetére


malystryx
senior tag

Hát anno velem is megvetette haver a Division első részét, mert akkoriban váltottam AMD-ről Intel-re, és kell egy jó de újabb generációs játék ami már ki is néz valahogy. Jó, oké, egymással játszva nem rossz, de amúgy a hemzsegő bugok és a Dark Zone rész az nálam elvágta magát. A DLC-k sem jöttek át igazán, ez is olyan volt mint a mostani pubg, azzal sem tudok azonosulni, az egy förmedvény.. Mindkettő kidobott zseton, de a második részért jelen pillanatban nem adnék ki pénzt.
Megnézzük a hétvégén, de az a véleményem, hogy ami most újítás benne pár dolog, annak az elsőben kellett volna legyen, így ez egy nagy DLC. Jó más a játékszíntér, de akkor is. Ugyanúgy néz ki, a major bug-ok ugyanúgy benne lesznek, (ha küldiben egy katona valahol beragad, buktad és restart.. :DD ) ha meg a multiban ugyanúgy csalhatnak az emberek mint az elődnél, akkor ez is 1-2 hónap múlva féláras lesz :D Imádom az ötletet amúgy, zseniális játék csapatban. Anno a 2016-os E3-as videó nagyon odavágott, ahhoz képest amit kiadtak akkor.. Jól átverték a népet. A 2-ik résszel jóval óvatosabb leszek.

(#186869) saelin válasza .LnB (#186786) üzenetére


saelin
veterán

Én veszem, de nekem is vannak aggályaim.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#186870) Mike


Mike
veterán

Ez milyen lehet?

https://www.playstation.com/hu-hu/games/dreams-ps4/

Amikor te magad hozod létre a kalandjátékot

(#186871) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Na Division ment is törlésre, ez a rész se lesz az én játékom. :(

(#186872) Bad Pritt válasza saelin (#186869) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De ha vannak aggályaid miért veszed meg előre? Az elmúlt fél évtized arról szólt a játékvilágban, hogy ha aggályok egyáltalán felmerülnek, akkor az no go.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#186873) .LnB válasza Bad Pritt (#186872) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mert több pénze van mint aggálya.
Mert túl lehet adni rajta, ha nem jó.
Mert valamivel akkor is játszani kell.
:)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186874) Bad Pritt válasza .LnB (#186873) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Fogyasztó társadalom. Játszani kell, az se baj, ha szarral. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#186875) F-ECT$ válasza Mike (#186789) üzenetére


F-ECT$
titán

Hogy ez mekkora hülyeség :)

Dive ever, work never.

(#186876) ProEvoFan válasza Bad Pritt (#186874) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ennyi.És ez nem csak a játékvásárlásra igaz.

(#186877) .LnB válasza Bad Pritt (#186874) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így van.

Én is veszek egy valamit majd most február-márciusban, de nem tudom mit. Nagyjából a legkevésbé szarabbra esik majd a választásom. :) Sekiro lenne alapból a jó választás, de megvan a Nioh, azt míg végig nem nyomom, nem veszem meg a Sekiro-t. Így marad a DMC, Div2, Anthem, DaysGone közül valamelyik.

Hosszú távon mindegyiket megveszem majd, de akcióban, használtan, stb..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186878) ProEvoFan válasza .LnB (#186877) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

DMC előző részeit is megveheted.Azok is megérnek egy misét.A kettő akcióban kemény 5-6K ha van.

(#186879) .LnB válasza ProEvoFan (#186878) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azok nem tetszettek. :D PC-n próbáltam az egyiket. Valami Pizzás jelenettel kezdődött. Talán a sima DMC című rész?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186880) vg válasza .LnB (#186879) üzenetére


vg
addikt

'Valami Pizzás jelenet" ;] ;]

(#186881) .LnB válasza vg (#186880) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miva'? :F :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186882) KüLÖNc válasza .LnB (#186881) üzenetére


KüLÖNc
tag

Végtelenül off, de gondolom arra gondolt, hogy sok felnőttfilm is azzal kezdődik ;]

Szerk: Én is csak hallottam :D

[ Szerkesztve ]

(#186883) Carlos Padre válasza KüLÖNc (#186882) üzenetére


Carlos Padre
veterán

:C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#186884) saelin válasza Bad Pritt (#186872) üzenetére


saelin
veterán

A demóban nagyon bejött a harcrendszere és ettől még csak több lesz benne a teljes játékban! 2 évig elvoltam a Warframe-el is, de már iszonyat unalmas tud lenni, kellene valami új lootolós játék. Egyébként az egyetlen aggályom az, hogy irtó kevés lesz a content... na, és ugye ott van ezek mögött az EA is, akiknek ritka rossz hírük van. Mondjuk a battlefront 2-t utólag kipofozták, így van némi remény arra, hogy itt már tényleg tartják magukat a mondottakhoz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#186885) nemorino válasza KüLÖNc (#186882) üzenetére


nemorino
tag

Pedig az örök klasszikus szerint sokan néznek ilyen tartalmat konzolon és most már tudják, hogy PS4-en is megy. :U

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#186886) .LnB válasza nemorino (#186885) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

erős anyag. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186887) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Sziasztok! Apex Legends-hez várnék lelkes társakat :) Ha valaki csatlakozna nyugodtan szóljon!

(#186888) james001 válasza ProEvoFan (#186771) üzenetére


james001
veterán

Multizni nem szeretek fps játékokkal,béna vagyok ott túlságosan is :D Zombi módot kipróbálom még ha lesz időm de aztán adom vissza havernak hétvégén már. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#186889) Xaels válasza saelin (#186884) üzenetére


Xaels
félisten

Volt aki azt írta, hogy csak a 2 hétvégén ebbe a nyúlfarknyi demoba is beletett majdnem 30 órát. Nekem is egy 10-es belement kb. pedig a VIP-vel szoptam rendesen. A repülés, meg a harc nekem is nagyon bejött. A Javelinek is nagyon jól el vannak találva, jól el vannak egymástól különítve képességek terén is és ha jól összedolgoznak a különféle ruhájú játékosok akkor nagy pusztítást lehet rendeszni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#186890) akoska07


akoska07
nagyúr

Mindenkinek köszi aki írt (privátban is). :R

Turtle Beach Recon 200 lett berendelve.
Ha nem tetszene akkor megy vissza.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#186891) saelin válasza Xaels (#186889) üzenetére


saelin
veterán

Jaja, királyak nagyon. Főleg hogy lesznek idővel új javelin-ek is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#186892) hjtz4t3wrseg


hjtz4t3wrseg
senior tag

A division 2 betát nem tudom letölteni,csak hogyha megrendelem a játékot ? :F :F :F
kösz a segítséget.

(#186893) Adam_Shepard válasza Kendek (#186838) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Na ez a deactivate all hiányzott eddig nekem! Ha rámentem az oldalra, akkor elkezdte magyaráézni, hogy hogyan lépjek be a gépembe etc etc...

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#186894) Neoteric válasza hjtz4t3wrseg (#186892) üzenetére


Neoteric
addikt

Vagy ha meghív valaki aki kapott lehetőséget betazni.

PSN: ne0teric_sAN

(#186895) Droughert válasza hjtz4t3wrseg (#186892) üzenetére


Droughert
tag

Vagy jelentkezel a bétára, tegnap azonnal adott kódot.

(#186896) markknight


markknight
veterán

Elég menő ennek a Debil 5-nek a demója!

(#186897) Deck válasza Neoteric (#186894) üzenetére


Deck
titán

Hogy, kell meghívni valakit? Keresem de nem találom :D

Közbe meglett.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#186898) Carlos Padre válasza Deck (#186897) üzenetére


Carlos Padre
veterán

:U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#186899) hjtz4t3wrseg válasza Droughert (#186895) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

hogyan kell jelentkezni ? :R :R :R

(#186900) Deck válasza Carlos Padre (#186898) üzenetére


Deck
titán

Megy pm, ha még nem kaptál ;)

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.