Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#186351) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Crash Team Racing Nitro-Fueled - végre mozgásban láthatjuk

végreeeeee :C

baromi jó, imádom :C

[ Szerkesztve ]

(#186352) markknight


markknight
veterán

Regisztráltam UK fiókra és elfogadta a kártyám. Vajon az USA store is elfogadná?

(#186353) erahurka


erahurka
félisten

Ha 1360*768-as felbontású tévém van, milyen módban érdemes használni a konzolt? 720p vagy 1080p? :F

(#186354) Wesder válasza Bencus88 (#186351) üzenetére


Wesder
félisten

Úristen úristen úristen!!!!!! :O :O :O :O :O :O

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186355) .LnB válasza Woodslave (#186308) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olvastam már reggel (vagyis 12 után amikor keltem), jól haladsz. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186356) Deck válasza danielgalaxy (#186349) üzenetére


Deck
titán

Nem én tehetek róla, hogy a mai játékok normál nehézsége túl könnyű. :D Ebben biztos vagyok a többség egyetért velem.
Amúgy őt érdeklik a soulsgamek így ajánlottam neki :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#186357) Kendek válasza markknight (#186352) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem, a US Store biztosan nem fogadná el ugyanezt vagy ugyanilyen kártyát. Az, hogy az UK Store-ban elfogadja, arról eddig is tudtunk. Hazánkban sokaknak történelmi okokból van UK fiókjuk, mert annak idején a szolgáltatás még nem volt elérhető idehaza. Ma már szinte semmi előnyt nem jelent, legalábbis árak tekintetében.

<-ƘƘ->

(#186358) Wesder válasza Wesder (#186354) üzenetére


Wesder
félisten

Azért remélem Pro/X-en 1080p@60 meg 4K@30 lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186359) Wlac válasza hombre[EU] (#186338) üzenetére


Wlac
Ármester

De ez miért baj? Az ne élvezze a játékot, aki nem elég tökös hozzá? Én is szeretem, ha egy játéknak van nehézsége, de mindenkinek más az ízlése. Végigvittem én is groundedon, tisztában vagyok azzal, hogy mennyire nehéz a játék, és hogy sokkal édesebb a győzelem a sok szenvedés után, mintha csak "végigsétáltam" volna rajta. Viszont én tapasztalt játékos vagyok, sok évnyi kockulás van mögöttem, biztos vagyok benne, hogy a nagy átlag nem ilyen. Nap mint nap látom, hogy az embereknek a mozgás közbeni célzás is bajosan megy sokszor, főleg ha izgulnak, az easy fokozat is megizzasztja őket, de próbálkoznak. Hardon azonban feladnák az egészet, nem érne annyit a sztori, hogy vesződjenek vele.

De fordítsunk a dolgon. Te élveznéd a játékot, ha például amint észrevesz egy enemy, beadna egy animációt, ahogy megölnek téged? Persze nem lenne sem checkpoint, sem mentés. Én tuti nem. Szeretem a kihívást, szeretek lopakodni, de ennyit nekem sem érne meg az, hogy megtudjam a történet végét.

Nehézséget tekintve a The Last of Us teljesen rendben van szerintem. A könnyű fokozattal elboldogul bárki, a nehezen meg még a tapasztaltabbak is megszenvednek. A segítő mechanikák opcionálisak, így mindenki megtalálhatja a maga számítását.

“The wha-"

(#186360) #58978304 válasza erahurka (#186353) üzenetére


#58978304
törölt tag

720p
Az 1080p nem is fogja engedni sztem.

(#186361) #21123072 válasza Wlac (#186359) üzenetére


#21123072
törölt tag

Mondjuk engem inkább az idegel fel, amikor ki kell találni, hogyan lehet tovább jutni, erre az npc elkezd ötleteket adni. God of Warban is megpróbáltam lerugdosni Boit az átjárókban a szakadékba, mert rohadtul felhúzott ezzel. Ha lett volna egy Tajgetosz a térképen, tuti felcibálom a tetejére.

(#186362) Wesder


Wesder
félisten

Nyàron rengeteg PS4-et fognak eladni, ha lesz CTR bundli belőle.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186363) BoneDragon


BoneDragon
veterán

PS Store-ba is szoktak hasonló akciók lenni, mint most Steamen a Lunar?

(#186364) Woodslave válasza Deck (#186356) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Elfogadom ha egy játék ilyen mint a bloodborne de feleslegesen nem sz*patom magam mindent normálon szoktam jatszani :K Tehát amúgy ham nem muszáj nem keresem a kihívást :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#186365) Deck válasza Woodslave (#186364) üzenetére


Deck
titán

Én se játszok mindent hardon. Van amit felsleges. De az akció, vagy rpg játékokat igen. :D
Persze mindenki úgy játszik és azon a nehézségen amin akar (kivéve a souls gamek ugye).

PS5

(#186366) nsrking válasza #21123072 (#186348) üzenetére


nsrking
senior tag

Grounded mód mit takar pontosan?Milyen nehezítéseket vagy változtatásokat?

(#186367) RangerFox válasza 3L1T3 (#186327) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Köszi szépen! Még alszok rá egyet, de szerintem holnap megveszem. Igazából KH és FF szűzként érdekes lesz nekiülni, remélem a Yakuza 6-hoz hasonlóan itt is gondoltak az új játékosokra, és érteni fogom a dolgokat. Amitől kicsit félek, hogy a játék túl könnyű lesz, és a harcok unalomba fognak fulladni... A NiNoKuni 2-t is azért hagytam abba... Hiába volt szép, de a harcok fárasztóan önismétlődőek voltak, és csak bizonyos boss fightok tudtak kihívást jelenteni számomra. Mondjuk itt legalább a sztori érdekesebbnek tűnik, főleg a Disney-s vonal miatt.

(#186368) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

Karácsonyi időszak után most megint akciósak a PS Hits lemezes kiadások pár helyen. Kérdésem az lenne, hogy van bármi különbség a Hits, és az eredeti kiadás között? Azt tudom, hogy pl. az Arkham Knight-ból a sima kiadás van a lemezen, és nem a GOTY.
Érdemes a Hits kiadást választani bármilyen szempontból? (elég láma feltevés, de az számít pl. valamit, hogy újabb maga a lemez? :B )

(#186369) Mike válasza Deck (#186356) üzenetére


Mike
veterán

nem értek egyet

(#186370) predakon


predakon
őstag

Minden tiszteletem azoknak akik vegigkinlodtak a red dead 2-t, soha eletemben nem aludtam el jatek kozben de ennel ketszer is sikerult. Akartam szeretni ezt a jatekot, tobbszor eroltettem, hogy na majd most.... nem valtozott semmi. Egyszeruen nem erdekelt a fohos sorsa es a folyamatos barangolas. Gyonyoru jatek es le a kalappal, hogy ez a tartalom mind belefert de egyszeruen szamomra borzasztoan unalmas.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#186371) Domaximus


Domaximus
tag

lazioforever:
Semmi kulonbseg nincs a ps hits es a regebbi verzio kozott. Ugyanugy leszedi a ps a patchet mind2hoz. :)

[ Szerkesztve ]

(#186372) Mike válasza danielgalaxy (#186349) üzenetére


Mike
veterán

egyetértek, de nem csak ő ilyen
baromi irritáló ez az állandó nyavalygással párosuló én mindent very ultimate hardon viszek kivagyiskodás, amit mindig le kell írni, hogy mindenki lássa hogy ő mekkora játékos, különben is ő kiplatináz bármit egy hét alatt, amit természetesen megint itt a fórumon be is jelent

[ Szerkesztve ]

(#186373) Rigormortiis válasza RangerFox (#186367) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azért az 1-2 és a Birth by Sleep ismeretét igényli a játék. Mielőtt beleveted magad, mindenképp tedd magad képbe yt-n.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#186374) bigrob válasza Mike (#186372) üzenetére


bigrob
őstag

Még jó, hogy nincs időm végigolvasni a napi kb 100 kommentet, csak 1x-1x beleolvasok a végébe.. :DDD

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#186375) #21123072 válasza nsrking (#186366) üzenetére


#21123072
törölt tag

Ez a legnehezebb módja, nincs szuperhallás, sokkal kevesebb cuccot/lőszert találsz, az ellenfelek nagyobbat sebeznek, nincs HUD, kevesebb checkpoint. Ez utóbbi különösen kedves szívemnek, főleg a kórházas résznél.

(#186376) Zoleee83 válasza predakon (#186370) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem te vagy a célközönség, nem jött be, van ilyen.:)
Nekem életem játéka volt, minden percét imádtam, rettentően egyben van az RDR2 storyt tekintve is.
Most kicsit üresség van, GTA5 megy mert kimaradt és nincs más, Witcher3-ról győzködöm még magam, csütörtökig 4,5k az alap a store-ban, csak nagyon bonyolultnak tűnik a crafting rendszer, még alszom rá.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#186377) Mike válasza Rigormortiis (#186373) üzenetére


Mike
veterán

mondjuk én se tettem
ezzel együtt nagyon tetszik
de jó hogy jössz, a theater cucc ami ingyenes, az gondolom az 1.5 nélkül nem működik, ugye?

https://store.playstation.com/en-hu/product/EP0082-CUSA05786_00-KINGDOMHEARTADD0

(#186378) RangerFox válasza Rigormortiis (#186373) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

1,5 órányi gyorstalpaló videót néztem. Ez, plusz a játék főmenüjéből elérhető archives videók remélem elegek lesznek. :K Legalább a történet felének megértéséhez.

(#186379) lazioforever válasza Zoleee83 (#186376) üzenetére


lazioforever
tag

Én Witcher 3-ból mindenképp a GOTY kiadást ajánlom. Alig van árbeli különbség a kettő között, viszont az a "csomag" felér 3 teljes játékkal.

(#186380) Xaels válasza Zoleee83 (#186376) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem egy teljesen sablonos sztori. Nem akarok spoilerezni, de ezt a szitut már ezerszer láttuk már. Végül is kiderül pontosan mi volt Blackwaterben? Vagy azt majd elmesélik a 3-ban :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#186381) Gigicuci válasza Rigormortiis (#186373) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Hát én KH szűzként már pár órát beletettem de még most se tudom ki-kivel van. Elengedtem, hogy megértsem a sztorit. :) Viszont nagyon színes-szagos, pszichedelikus trip az egész, soha nem láttam hasonlót. Ez a sok Disney karakter ki-be mászkál egyfolytában ááá imádom. :) :P

[ Szerkesztve ]

(#186382) Zoleee83 válasza Xaels (#186380) üzenetére


Zoleee83
addikt

Minden kiderül csak figyelni kell a monológokra.;)
Sablonos? Mitől lenne az?
Nekem spagetti western film élmények közelében van.
Él-lélegzik a játék, minden apróságra figyeltek, van hogy órák után fordul ki egy beszélgetés valamiről ami a játék legelején volt. Persze sokan nem figyelnek a szövegre, én is néztem pluszban gameplay-t, valóban zavaró néha hogy akció/lovaglás közben lemaradtam fontos dolgokról.
Életemben ennyi képet nem csináltam játék közben 😀 .

@lazioforever, 15k a GOTY, és 4,5k az alap Witcher most.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#186383) lazioforever válasza Zoleee83 (#186382) üzenetére


lazioforever
tag

Akkor bocs, ezt nem tudtam. Nem figyelem a store-os árakat. Én lemezesen veszem a játékokat, ott már 1 éve szinte mindig 5-7 ezer ft között van a GOTY. Azt hittem, a store-ban is ilyen ár környékén érhető el.

(#186384) Zoleee83 válasza lazioforever (#186383) üzenetére


Zoleee83
addikt

Semmi gond az én bénaságom volt, 2 hete 6k volt a storeban a GOTY addig kinlódtam rajta, míg lemaradtam..:)
De jó hogy mondod ránézek a lemezesre is.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#186385) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Apex Legends - Tölthető

Live-Die-Respawn

(#186386) seniman válasza oriic (#186385) üzenetére


seniman
addikt

Nem tudom a kosárba rakni,csak kívánságlistába. :(

szerk:
A linkedre kattintva egy idő után eltűnt a vásárlás lehetősége,csak a wishlist maradt.De beraktam oda és a listáról megnyitva már engedte a vásárlást.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#186387) xboxoneuser válasza seniman (#186386) üzenetére


xboxoneuser
csendes tag

Storeból tölthető.

(#186388) .LnB válasza oriic (#186385) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már töltöm de 4 órát ír, ebből ma nekem nem lesz játék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186389) Deck válasza Mike (#186372) üzenetére


Deck
titán

Ez eléggé mellé ment mert talán van 3-4 platinám, kb mindenkinek több van itt mint nekem de nem nagyon érdekelnek. (Ebből csak 1 souls van) Max annál szerzek platinát amit nagyon nagyon szeretek (AC: Odyssey folyamatban) Nem én nyavalygok hanem te. Túl könnyűek manapság a játékok ez van, hogy jobban eladhatóak legyenek. Egyik játékot se tolom very ultra high nehézségen. De a Spiderman nevetségesen könnyű így muszáj volt és még azis könnyű volt. Aki játszott a játékkal tudja, hogy így van. AC-ket is csak simán hardon nyomom, GOW volt az egyedüli és a Spiderman ahol a max nehézségen játszottam. Sokan itt a topikból akik pl az Unchartedet platinázták ahoz a max nehézség is kell.
Ez nem arcokodás, ezek tények. Easyn meg játszani nem sok értelme van, ennyiből lehet gameplayt nézni és ingyen is van. :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#186390) bbdzyx válasza oriic (#186385) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Micsoda meglepetés! Pont a movementet és a PvP-t szerettem a legjobban a TF2-ben és ahogy nézem ez pont arra építkezik, csak most titánok és botok nélkül. Töltöm is.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#186391) .LnB válasza bbdzyx (#186390) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is pont így voltam a TF2-vel. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186392) mike1334 válasza Deck (#186389) üzenetére


mike1334
veterán

Easyn meg játszani nem sok értelme van, ennyiből lehet gameplayt nézni és ingyen is van.

Mindenkinek más a szórakozás, hidd el sokan nap végén már nem vágynak nagy kihívásokra, én pl sokszor olyan vagyok mint egy zsák zokni, már gondolkozni is fáj. Inkább leveszem easyre, csak hogy lássam a sztorit, meg szórakozzak kicsit. Youtubeon biztos nem nézném végig ahogy más játszik, nekem meg az a furcsa. Ha tetszett egy játék annyira, hogy újra elővegyem, na akkor megfontolom, hogy magasabb nehézségen kezdjek neki.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#186393) Deck válasza mike1334 (#186392) üzenetére


Deck
titán

"sokan nap végén már nem vágynak nagy kihívásokra, én pl sokszor olyan vagyok mint egy zsák zokni, már gondolkozni is fáj."

Teljesen megértem de szerintem (saját vélemény) erre van a normál mód :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#186394) markknight válasza Deck (#186389) üzenetére


markknight
veterán

Én alapból a legnehezebben toltam a GOW-ot, elég izzasztó volt, erre a játék nem adott érte semmi trófeát! Nagyon csalódott voltam, mert az elõzõ God of Warokba nem így volt. De itt is látszik, hogy gyûjtögetõ családapák volt a célközönség..

(#186395) mike1334 válasza Deck (#186393) üzenetére


mike1334
veterán

Nemtom..Én normálon kezdek, aztán attól függően, hogy mennyire frusztrál vagy könnyű tolom fel vagy le a nehézséget. De egyre gyakrabban van az, hogy már csak azért játszok egy játékkal, hogy a végére érjek, oda meg elég az easy, többet nem ér.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#186396) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akit érint:

Apex Legends topik

Live-Die-Respawn

(#186397) xkoti


xkoti
senior tag

Most annyit fűznék hozzá akik imádják a kihívásokat a souls típusú játékokba hogy nekik minden elismerésem :D
De én személy szerint ha leülök játszani az kapcsoljon ki a való életben türelmes vagyok mert annak kell lenni de a virtuális világban már nem éppen én nem tudom élvezni ha 35x meghallok, jó tudom ne legyek béna :DDD
De számomra az akkor sem kikapcsolódás :D

KO

(#186398) S@c@


S@c@
őstag

Az alzaban vasarolt ps4eket is lehet itthon szervizeltetni? Ha igen hova kell vinni oket?

(#186399) seniman válasza S@c@ (#186398) üzenetére


seniman
addikt

Ugyanúgy Hireltech.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#186400) felixo


felixo
őstag

Üdv !
1 kérdésem lenne Far Cry 5-el kapcsolatban :
Ha elsőként John`s Region-t csinálom meg, akkor vége is a játéknak ?

Redmi Note 9

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.