Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#186301) Weareus


Weareus
addikt

Üdv.
Tudom, hogy van "milyen monitort vegyek?" c. topik, de leendő zöldfülű ps4 pro tulajként inkább itt kérdezem meg: milyen monitort vegyek?
Érdemes 4k-sat venni, vagy elég a full HD?
Mondjuk nagy képátlójút szeretnék. (100 cm legalább).
Kell valami speciális csatolófelület legyen a monitoron ps4-hez?
Bocsi, hogy láma vagyok. :R
(Egyébként első és tartósan játszani tervezett game a Bloodborne lesz.)

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#186302) Kendek válasza headhunter86 (#186299) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Fagyival jobb hadonászni benne, de kb. ennyi, mert amúgy mozogni nem túl kényelmes. Habár megszokható, és már nekem sem annyira gáz, de olyan játékban edzőttem vele ahol nem volt DS4-es irányítási lehetőség.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#186303) .LnB válasza ldave (#186260) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így, hogy penge elmagyarázta, így vicces. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186304) ldave válasza .LnB (#186303) üzenetére


ldave
félisten

Nem gondoltam, hogy ez ennyire nehezen vehető poén lesz :)

A Slime draws near! Command?

(#186305) Bad Pritt válasza ldave (#186304) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én értettem, jó volt, hasonlóképp voltam velük. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#186306) .LnB válasza ldave (#186304) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Régen, a dark age-ben, amikor elvakult (hülye) Pc-s voltam, nem követtem ennyire a PS híreket, szóval nem tudhattam. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186307) BoneDragon válasza Weareus (#186301) üzenetére


BoneDragon
veterán

Jövőre nézve mindenképp 4k, főleg hogy pro-ról van szó. Szerintem az ember ritkábban vált monitort/tv-t, mint konzolt, pc-ről nem is beszélve...

(#186308) Woodslave válasza .LnB (#186306) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha lesz időd olvass bele a bloodborne topicba :B :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#186309) pulffy válasza ldave (#186304) üzenetére


pulffy
őstag

Én is egyből értettem ;)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#186310) Tyler Durden

A just dance játékokhoz mi kell fagyi vagy kamera vagy mindkettő? Gyerekek bírták az ilyen kinectes cuccokat xboxon és szeretnék beszerezni vmi táncos gamét nekik.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#186311) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Na ez, hogy vagy miért? Vajon a streaming miatt vagy a game-ek (sok játék elérhető + korábbi generációról is) miatt veszik?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#186312) 3L1T3 válasza NyMRooD (#186311) üzenetére


3L1T3
addikt

Mondjuk ez érdekes, én se gondoltam, hogy ennyivel nagyobb szeletet sajtol ki magának a PS Now.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#186313) Jakesz válasza Tyler Durden (#186310) üzenetére


Jakesz
őstag

Pár éve már egy okostelefonos alkalmazás is elég hozzá. Amúgy a kamera meg a move is használható hozzá, külön-külön.

(#186314) Tyler Durden válasza Jakesz (#186313) üzenetére

Lehet hülye kérdés, de nincs olyan, hogy melyik a jobb? Mindegyikkel élvezhető?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#186315) NyMRooD válasza 3L1T3 (#186312) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mondjuk eleve drágább szolgáltatás mint a többi és kevesebb helyen is érhető el, engem ezért lep meg, hogy egyáltalán egy ligában van a másik kettővel. Remélem nem a streaming jön be ennyire a népnek, nem szeretném ha (csak) az lenne a jövő.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#186316) Jakesz válasza Tyler Durden (#186314) üzenetére


Jakesz
őstag

Értelemszerűen a kamera a legpontosabb, mert az az egész testet látja, míg a Move és a telefonos app csak a kézmozgást, és fel nem fogom, hogy a többi testrészt hogyan érzékeli, feltételezem találomra értékel... És a kamera további előnye, hogy a zene végén egy kis videóösszevágást mutat, hogy milyet táncoltál :D

(#186317) 3L1T3 válasza NyMRooD (#186315) üzenetére


3L1T3
addikt

A jövő egyértelműen nem ez lesz, vagyis nem csak ez. Sokkal inkább működő dolog ez a letöltöd és játszol a játékkal. Mert ezt egy lassabb internet kapcsolattal is megoldód, míg a folyamatos streaminghez olyan csomagolás és sebesség kell ami nem öli meg a játékélményt.

Bár elnézve a legtöbb kiadó / stúdió szerint mi vásárlók, játékosok egyszerű lények vagyunk akik lenyeljük a 20 fps-t sokszor. :U :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#186318) markknight válasza NyMRooD (#186315) üzenetére


markknight
veterán

Most miért? Szélesebb körben elérhető a játék, végre a PC-sek is kipróbálhattak olyan játékokat, melyeket eddig nem. Ez egy nagyon jó irány lesz, nem követelmény számomra, hogy a hardverem futtassa a játékot, csak fusson jól és igazából ennyi. Általában 5 évente duplázódnak az internet sebességek, szóval simán kitalálható, hogy mikorra leszünk olyan szinten, hogy 4K játékokat streameljünk a gépünkre.

[ Szerkesztve ]

(#186319) Tyler Durden válasza Jakesz (#186316) üzenetére

Ok, nagyon köszi a választ, akkor szerintem vadászok egy kamerát is :K

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#186320) Gigicuci válasza Tyler Durden (#186314) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Pont ebben a dilemmában vagyok én is. Sajnos a kameráról nagyon rossz véleményeket lehet olvasni a neten/redditten. Az biztos, hogy sokkal kényesebb és rosszabb mint a Kinect. Egyszer már majdnem megrendeltem de aztán olvastam még pár review-t és elborzadtam.

A kamerához nem kell a move, lehet őket önmagukban használni. Egyébként erre a megoldásra esküsznek a legtöbben, hogy ez a legpontosabb.

(#186321) RangerFox válasza ldave (#186260) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Uuu majd írj a KH3-ról pár szót nagyon bizsereg a tenyerem, hogy megvegyem. :B

(#186322) NyMRooD válasza markknight (#186318) üzenetére


NyMRooD
őstag

"nem szeretném ha (csak) az lenne a jövő"

Legyen ez, nem gond, több embert be fog vonzani, aki nem akar annak nem kellesz konzolt vagy pc-t vennie, mégis játszhat majd mindennel, ez oké. De ha internet kimaradás van, valamiért terhelt a hálózat, nem megy a szerver, mobil nettel akarod és túl sokan vagytok a cellában, a választott szolgáltatódnak a közeli szervereihez túl sokan csatlakoztok, ez mind olyan dolog ami miatt játszhatatlanná válhat az adott szolgáltatás, nem lesz tökéletes megoldás, de ha még közel az is lenne és pont akkor történik valami amikor én akarok játszani, nem fog érdekelni, hogy amúgy 99% a rendelkezésre állás éves szinten.

Szóval ahogy írtam, legyen (valszeg majd ha megéri fogom én is használni), de maradjon meg a a nem streamer konzol/pc -(o)s világ is (lásd Ms következő generációs terve a normál + streamer konzollal).

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#186323) Tyler Durden válasza Gigicuci (#186320) üzenetére

Én még nem olvastam utána, de ha béna a megoldás, akkor kihagyom. Ismerősnél szoktak most boxon just dance-elni és nagyon szeretik, ezért gondoltam, hogy beszerzem itthonra is. /ráadásul nem vészes a kamera, aqua-nál 16k/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#186324) Jakesz válasza NyMRooD (#186322) üzenetére


Jakesz
őstag

20 év múlva már biztosan ez lesz. Addigra talán nem is lesz olyan, hogy internetkimaradás, maximum ritkán, és oly formában, mint manapság egy áramszünet.

(#186325) Deck válasza Weareus (#186301) üzenetére


Deck
titán

Érdemes 4k-sat, ég és föld a különbség monitornál és tv-nél is.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#186326) kriszpontaz válasza 3L1T3 (#186312) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Olyan elborult havi díjjal nem nehéz. Sokszor csak lesek hogy az MS szinte fillérekért akciózza a Game Pass-t.

(#186327) 3L1T3 válasza RangerFox (#186321) üzenetére


3L1T3
addikt

Ugyan nem engem kérdeztél de szívesen megosztom az eddigi tapasztalataimat.

Én az előző részekkel nagyon régen játszottam így lényegében új barátkozás számomra a KH3. A grafika csodás, mintha egy Disney animációs filmben lennék , a hangok minden zseniális. Persze sok eleme van amiben nagyon japán a játék és sok karakter (ami nem Disney) elnagyolt, a harcrendszer is eléggé önismétlő a folyamatos TRAP the X button stílusával, és sok ismerősöm szerint is könnyebb lett mint az előző részek.

A Story meg olyan amilyen, túlságosan zagyvaság, ha valaki nem néz utána rendesen, hiába van lehetőség végignézni pár percben az eddig történteket, annak is 4-5x neki kell ugrani, hogy felfogd mi is történik. Mivel ez egy végjáték így a világok száma is kevesebb plusz a tempója is sokkal gyorsabb a játéknak.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#186328) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Na most hogy így megvan a gépezet kicsit több mint 1 hónapja le szeretném írni a véleményem róla, mert miért ne. :D
Igazából amikor megrendeltem, akkor nagyon nem voltam benne biztos hogy jó döntés volt e a vásárlás. Ez a szokásos "PC master race" emberke voltam. Igaz volt 360-am és one-om is, de egyikkel se játszottam sokat. Viszont így gépen egyre kevésbé játszottam amúgy is, és egyszerűen nem tudott lekötni semmilyen játék se. (ez annak is betudható szerintem, hogy sokszor szenvedni kellett PC-n hogy na, ez most miért is nem indul el a gépen? meg ehhez hasonló)
Na ezért gondoltam, hogy mi van, ha PS4-vel megint elkezdem élvezni a játékokat. Az Uncharted 4-vel kezdtem, utána jött a Ratchet and Clank aztán végigdaráltam az előző Uncharted részeket is. Elkezdtem a Last of Us-t is, de ezt félbe hagytam, mert túlságosan lefoglalt a WWII, aztán a BF V, most meg megint a WWII és mellette a Dishonored. :B
Amióta megvan a PS, szerintem legalább egy 90-100 órát játszottam rajta, míg gépen ez max 10 lehetett, az is inkább Total War volt.
Összességében egy kicsit se bántam meg a vételt. Sokkal jobban tetszik az, hogy ez egy külön rendszer, nincs összefüggésben a PC-vel, nem kell szenvedni hogy elindul e a játék, vagy valami hülye hibát dob e ki. Nem kell azon idegeskednem, hogy 1070Ti-vel mi az Istenért laggol be néha egy régebbi játék.
Annyira bejött a dolog, és annyira fura most egér+bill kombóval fps-t játszani egyébként, hogy most rendeltem egy használt PS3-at, amin leginkább régebbi COD-okkal fogok játszani, illetve a hozzá kapott játékokkal, és még meglátom. Mivel két kontrollert kapok hozzá, lehet beszerzek még local multis játékokat is rá. :)

(#186329) RangerFox válasza Jakesz (#186324) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nincs semmi baj a kamerával, teljesen élvezhető vele a játék.

(#186330) Deck válasza Woodslave (#186277) üzenetére


Deck
titán

Ha szereted a soulsgameket akkor:

- Nioh, Dark Souls 1-3, Bloodborne, Sinner: Sacrifice for Redemption.

Jövő hónapban: - Sekiro

Idén még: - Code Vein

Jövőre valószínűleg: - Nioh 2

(Bár nem soulsgame de az új GOW legnehezebb nehézsége (Give me a God of War) az biztos, hogy vetekszik velük.)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#186331) xkoti válasza Alcsi69 (#186328) üzenetére


xkoti
senior tag

Helyes, mikor leülök a ps elé mindig eszembe jut, hogy de jó nem kell szenvedni egy adott játékkal vagy bármi más :D Kényelmi szempont 10/10 :DDD

KO

(#186332) Gigicuci válasza Tyler Durden (#186323) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Nézd meg, esetleg ha mégis megrendelnéd akkor kérlek dobj rám egy privit a tapasztalataiddal.

(az egyetlen ami miatt hiányolom a ONE-t, az a kinectes tánci-tánci.)

(#186333) Xaels


Xaels
félisten

Anthem demo beszámoló tőlem, ha valakit érdekelne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#186334) xkoti válasza Xaels (#186333) üzenetére


xkoti
senior tag

Nagyon jó cikk komolyan :D És én is örülök neki, hogy nem erőltetik (még) a pvp rendszert DE tudjuk vannak olyan hardcore gamer fanok akik nyálcsurgatva verik magukat a földhöz hogy mennyire királyok :D Szóval szerintem a közel jövőbe tuti lesz.

KO

(#186335) Tyler Durden válasza Gigicuci (#186332) üzenetére

OK, ha beszereztem mindenképp írok róla egy szösszenetet. Most nézem a januári sales óta szépen felpattantak a just dance-ek árai, ott is várok vmi leócsárolást (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#186336) Gigicuci válasza Tyler Durden (#186335) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Lemezesen alza-n van 12e-ért 2018-as verzió.

Bár én apple tv-re letöltöttem a JD Now-t és vettem egy havi pass-t 1000 Ft körül. Így a kiscsajok jól elvannak, egyelőre. Kicsit fájna 27e-t költeni (kamera+játék) úgy, hogy a hozzászólók többsége panaszkodik a kamerára...

(#186337) Taposzeb válasza xemmex (#125201) üzenetére


Taposzeb
csendes tag

Sziasztok!

Mostanra fogytam el lelkileg, légyszi segítsetek.

Pár hónapja vettem egy ps4-et amin igazából soha nem volt jó a wifi, volt hogy csatlakozott, de legtöbbször csak többszöri próbálkozás után, aztán egy idő után már sehogy. Ezt úgy hidaltam át empírikus úton, hogy nyitottam a upc connect boxon egy vendég fiókot, amihez nem csatlakoztam mással csak a ps4-el. Ezzel úgy ahogy működik, de így sem mindíg, van hogy többedjére hajlandó csak csatlakozni most is. Szerintem ez nem normális, de mivel a neten több leírás alapján sem sikerült megoldani a problémát (legtöbbnek az a vége, hogy ethernet kábel LOL) így hozzátok fordulnék. A connect boxon egyébként minden alapbeállításon volt, szval a hiba forrása nem az én kókányolásom. WPS párosítási kísérlet is természetesen reakció nélküli.

(Szeretném használni a DLNA funkciót ami természetesen nem működik, ami lehet hogy a vendég fiók miatt van, szóval mindenképpen meg szeretném oldani a problémát, meg amúgy is a plug and play után 200 évvel miezmár???)

Akinek sikerlül megoldani a bajságom annak küldök sört. Vagy csokit. Komolyan!

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#186338) hombre[EU] válasza erahurka (#186238) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem mondtam,hogy fáj csak azt,hogy kiherélték vele a játékot. Én is normalon játszottam végig ps3-mon,aztán survivorön a remastered verziót,most pedig félbe van a grounded és így sokkal komolyabb game. Gyakorlatilag kapsz egy wallhacket és leállhatsz pofozkodni a clickerekkel,ami visszagondolva eléggé ne félj,fogom a kezed szagú. Mintha a Bloodborne-ban lenne manuális mentés opció vagy Super Marioban jetpack.
Az a baj,hogy rászoktatták a gamer társadalmat a túljutalmazásra. Csak belépsz a játékba kapsz 2 acsit, 3000 xp-t,12 kardot,6pajzsot és 4 skill pontot. Ha belépsz másnap megkapod a legendary outfitet. Aztán jön egy játék amihez kitartás,gondolkodás,ügyesség kell akkor jön a hiszti és a kontroller dobálás. unpopular opinion

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#186339) ldave válasza RangerFox (#186321) üzenetére


ldave
félisten

Pár szót? Vedd. Meg. Azonnal.

A Slime draws near! Command?

(#186340) xkoti válasza Taposzeb (#186337) üzenetére


xkoti
senior tag

Figyelj már más box-al próbáltad csatlakoztatni ?
Szerintem személy szerint úgy gondolom ha mással se lenne jó akkor viszont ott hardveres hiba van hiába állítgatsz minden féle dolgot szoftveresen akkor se lesz jó de remélem nem hibás :D !
Egyébként garanciális a ps ?

KO

(#186341) saelin válasza oriic (#186294) üzenetére


saelin
veterán

Mind a két játék nagyon állat lesz. :K Most játszom a Nioh-t, de simán belevágnék még egy szamurájos/ninjás valamibe. A Tsushima idén jelenik meg? Mert még egy gameplay-t sem láttunk belőle...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#186342) Woodslave válasza Deck (#186330) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A bloodborne nagyon tetszik. A god of wart ebben a hónapban megveszem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#186343) mike1334 válasza hombre[EU] (#186338) üzenetére


mike1334
veterán

De kb semmibe se kerül, hogy mind a 2 tábor megkapja az igényeinek megfelelő nehézségi beállítást. Ha jól rémlik a TLoU-ban is kikapcsolható a hallgatózás. Ezek csak játékok.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#186344) mike1334 válasza saelin (#186341) üzenetére


mike1334
veterán

E3-as videóban volt gameplay sztem.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#186345) seniman válasza Tyler Durden (#186314) üzenetére


seniman
addikt

A kamera magában érzékeny a fényviszonyokra,meg volt már olyan hogy túl kicsi volt a gyerek és nem látta.A mobilos appot próbáltam a 2019 demójában,de fél perc után kidobott.Én a kamera+move kombóra voksolnék,nem lenne tanácsos ha valamelyik megröptetne egy S9+ vagy Iphone X kaliberű telefont. :-D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#186346) Mike válasza hombre[EU] (#186338) üzenetére


Mike
veterán

a lehetetlenül nehéz és szivatós nem abból áll, hogy ott állsz pár garassal egy játék elején

(#186347) Deck válasza Woodslave (#186342) üzenetére


Deck
titán

Ha souls nehézséget akarsz a GOW-nál akkor csakis a Give Me a God of War. Normálon nagyon könnyű a játék amúgy. Hardon passz, úgy nem játszottam vele.

PS5

(#186348) #21123072 válasza hombre[EU] (#186338) üzenetére


#21123072
törölt tag

Éppen grounded módban tolom, a graveyard részen rohanok el a clickerek mellett, amikor az egyik lépcső alján Joel krisztusi pózba vált, és elkezd lebegni a föld felett. Mivel így a clickerek nem hallanak, csak körbe-körbe kellett lebegnem, amíg Bill kinyitotta a kaput. Csak azért nem néztem birka mód ki a fejemből , mert már egyszer láttam erről a glitchről egy yt videot, de az életbe nem gondoltam, hogy valaha találkozom vele.

[ Szerkesztve ]

(#186349) danielgalaxy válasza Deck (#186347) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

:D Mr. Hardcore-nak minden boss fight csak egy újabb ásítós fogpiszkálás, minden souls game csak egy halkan elfütyörészett altató dal. Épp azon gondolkodtam, hogy vajon a hozzászólásaid 98 vagy 99 százaléka szól arról, hogy a fórumtársakat győzködöd, hogy a nehéz játékokat valójában fél kézzel, bekötött szemmel kell végigvinni. Lassan érik az a fórum Chuck Norrisa díj... :D No offense amúgy :) Bloodborne-ba azt hiszem anno te is bíztattál, szóval respect!

[ Szerkesztve ]

(#186350) hombre[EU] válasza #21123072 (#186348) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az UndergroundTunnel-os résznél visszafogod sírni a glitchet :D azt a bugot eddig csak Ellie-vel láttam

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.