Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#182411) .LnB válasza saelin (#182410) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én akkorát csalódtam a Destiny 2-ben, hogy azóta próbálok vigyázni az ilyesfajta játékokkal. És engem teljesen a Destiny 2-re emlékeztet az Anthem is. The Division 2-t nagyobb eséllyel venném meg, de szerintem azt sem fogom rögtön.
Mondjuk végignézve az idei, megjelenési dátummal rendelkező játékokat. Így végigolvasva, semmit se vennék meg day one. Mindennel van ilyen olyan bajom, fenntartásom.

Tényleg, végig is megyek rajtuk szépen:

Resident Evil 2 Remake - ez tuti nagyon jó lesz. Én viszont nagyon nem bírom az ijesztgetős játékokat.

Kingdom Hearts III - esküszöm egyre jobban tetszik ez a játék. És mióta van gyerekem, ismerem is az összes ilyen animációs mesét. Belegondoltam milyen jó lenne a gyerkőccel végigtolni. De nem akarom rászoktatni a PS-re. :)

Ace Combat 7: Skies Unknown - ez érdekel. De nem volt még szerencsém a sorozathoz. És nem tudom meddig tudna lekötni. Jó lenne repkedni., Viszont lehet, hogy miután elmúlna az újdonság varázsa megunnám.

Metro Exodus - Ugyan az mint a RE2 Remake.. Ez is nagyon jónak ígérkezik.

Devil May Cry 5 - Az előzőek se kötöttek le soha 1 óránál tovább sajnos. De egy demo-t nyomnék, hátha..

Tom Clancy's The Division 2 - Vajon egy teljes árú DLC? Washington nem annyira vonzó számomra mint New York. Viszont van rá esély, hogy megveszem ha nem is sok.

Sekiro: Shadows Die Twice - Megvan a Nioh, előbb azt kellene nyomni, az előtt meg befejezni a Bloodborne-t.

Days Gone - Az egyetlen, és első Sony ex, amibe én nem látok semmit. The Walking Dead + World War Z?

Amit meg sem említettem az számomra nem is jöhet szóba. Mortal Kombat, Rage 2 stb stb..

És azt fel sem merem sorolni, hogy mennyi játékom van már most is otthon, amiket végig akarok/kellene még játszani.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.