Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#181301) Rigormortiis válasza danielgalaxy (#181288) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem a meseszerű látványvilággal van a baj, sőt, az előny is, de a Ni No Kuni főszereplőjet egy kanál vízbe kellett volna fojtani, nem hogy történetet írni köré. Végtelenül naív, gyerekes és málészájú. És ebben sokkal érettebb a DQ. Persze sztori es karakterek szintjén ez sem egy Persona, de a NNK nagyon szélsőségesen a másik véglet.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#181302) Rigormortiis válasza hombre[EU] (#181290) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ezt a fagyást és harc közveni töltögetest több embernél lattam már, és el is hiszrm, de én még bő 40 óra után nem találkoztam vele (első szeriás, proli fat gép, eredeti állapotban).

Az Origins nekem kimaradt, lehet ezért erzem ennyire jónak a regi részek után.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#181303) Alcsi69 válasza Xaels (#181299) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Megpróbáltam ott is, de ugyan az. :D
Megnézem majd magáról a ps4-ről is akkor később. :))

(#181304) Mike válasza Rigormortiis (#181301) üzenetére


Mike
veterán

Most már akkor meg kell nézzem, ha mindenki fikázza :)

(#181305) Mike válasza danielgalaxy (#181294) üzenetére


Mike
veterán

Mert egy csőjáték

(#181306) danielgalaxy válasza Kendek (#181111) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Én most tervezek második kontrollert venni a Wypeout Omega és a Redout osztott képernyős, helyi versenyzései miatt. Ezek szerint csak azért kreálnom kell egy totál felesleges profilt, amit csak arra használok, hogy segítségével csatlakoztassam a második DS4-et? Ezek hány szakét döntöttek magukba, mielőtt ezt kitalálták?? :D

Mike: csőjátékot is lehet úgy csinálni, hogy ne érezd a világot ennyire bekorlátozva. Uncharted, anyone?

[ Szerkesztve ]

(#181307) Mike válasza danielgalaxy (#181306) üzenetére


Mike
veterán

Nem kell. Vendég és szevasz

(#181308) Mike válasza danielgalaxy (#181306) üzenetére


Mike
veterán

GoW-nál ellége éreztem, pedig gow boundlet vettem

(#181309) Rigormortiis válasza danielgalaxy (#181306) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Szerintem pont nem baj, hogy csőjáték.

Nekem a sok időrabló open world cuccból kezd elegem lenni. Sokkal többre tartok egy tizenegypár óra alatt kipörgethető csőjátékot normális sztorival, karakterekkel, látvánnyal, mint egy százórás open world agymenést.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#181310) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jól látom, hogy ez a Januári sale pont ugyan az ami eddig volt?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#181311) Domaximus


Domaximus
tag

Sziasztok! Nezegettem PS Store akciokat, konkretan a God of War 3 Remastert, nalunk 10E felett van az ara, az usa storeban pedig 20usdrol 5re van akciozva basszus :O Nem lehet valahogy annyiert beszerezni ? Eleg nagy azert az arkulonbseg..

(#181312) eisento válasza Domaximus (#181311) üzenetére


eisento
addikt

varj vele en vmi 1800ftert vettem tavaly a storebol

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#181313) consono válasza .LnB (#181310) üzenetére


consono
nagyúr

4-éig tart az első adag, ha jól emlékszem. Majd utána jön a következő adag...

"In God we trust. All others must bring data"

(#181314) Atomgeszi válasza Domaximus (#181311) üzenetére


Atomgeszi
veterán

US account, 10$ PSN feltöltő.

(#181315) H.lacika válasza H.lacika (#181271) üzenetére


H.lacika
tag

Sziasztok

Erre valaki, átolvastam kb mindent, nem értem.
Elsődleges fiók, csak én tudok multizni, más a gyerek nem, kor miatt?:)
Játékok mennek csak online nem, megosztás is sikerült, de csak a játék a Ps+ nem!!
szétolvastam a gyik-ot
légyszi

(#181316) danielgalaxy válasza Rigormortiis (#181309) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Szerintem sem baj, hogy csőjáték, sőt. Engem általában a csőjátékok sokkal jobban szórakoztatnak, mert ott folyamatos a történet, intenzívebb a gameplay. Az nem tetszett a GoWban, hogy a környezeteddel nagyjából semmilyen interakcióba nem bonyolódhatsz, csak egy nagy díszlet az egész egy vitrin mögött, amihez nem tudsz hozzányúlni. Van egy hatalmas területű pálya, de ezen a pályán csak két láncon meg három kapaszkodón tudsz közlekedni, meg az ezeket összekötő kis folyosókon. A többi csak a szemnek van.

[ Szerkesztve ]

(#181317) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok !

Adott egy ps4 pro és az volna a gondom, hogy most egy ideig nem tudok tv-n játszani csak monitoron. Ezzel csak annyi a gondom, hogy ha átjön haver és játszani akarunk akkor nem tudom, hogy mit csináljak hogy ne fülhallgatón kelljen játszani hanem házimozi erősítőn szóljon. A probléma az hogy az erősítőn nincs digitális hang csatlakozás és hdmi sem. Azt pedig nem szeretném hogy a kontorllerbe legyen bedugva a jack csati mert úgy majd nem kényelmetlen a vezeték végett. Esetleg van valami ötletetek ?

(#181318) MrPeekaboo válasza H.lacika (#181315) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Ha a te fiókodon van a PS+ és elsődlegesre van állítva a konzolon, akkor a többi fiók is tud online játszani, DE sajnos ha a fiók tulajdonosa 18 év alatti és olyan játékkal szeretne játszani, ami a korához képest korhatáros, akkor a PSN önkényesen nem engedi fel... Ráadásul ezt a korlátozást EU-s fiókkal feloldani sem lehet, csak USA fiókkal, ugyanis nem létezik a menüpont a konzolon. Szóval én két másik kamu fiókot hoztam létre a gyerekeknek, ahol már 18 év felettiek, így ezen multiznak.

[ Szerkesztve ]

(#181319) predakon válasza Domaximus (#181311) üzenetére


predakon
őstag

g2a, én a héten vettem 50usd-s feltöltőt 43$ért pl, be is húztam a spiderman digital deluxe editiont

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#181320) H.lacika válasza MrPeekaboo (#181318) üzenetére


H.lacika
tag

Köszi szépen, megpróbálom.

(#181321) H.lacika válasza MrPeekaboo (#181318) üzenetére


H.lacika
tag

Ha csak másik usert csinálok ott nem kér semmit, csak avatart válasszak.

(#181322) C490 válasza predakon (#181319) üzenetére


C490
csendes tag

Volt benne magyar nyelv ?

(#181323) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a Watch Dogs-t érdemes-e beszerezni PS4-re (ajándékba venném)? Jó játék?

.

(#181324) #58978304 válasza Domaximus (#181311) üzenetére


#58978304
törölt tag

3-4 Hónapja ingyenes volt a GOW3 Ps plus ban.Hogy,hogy le csúsztál róra ?

[ Szerkesztve ]

(#181325) H.lacika válasza MrPeekaboo (#181318) üzenetére


H.lacika
tag

Köszönöm király vagy, jó lett👏
Összefoglalóba be lehetne tenni, mert kezdtem hülyének érezni magam.

[ Szerkesztve ]

(#181326) GabeZkp


GabeZkp
csendes tag

Sziasztok.

Mi a véleményetek erről a monitorról? PS4-hez használnám. ( Hangszóró van benne).

https://www.arukereso.hu/monitor-c3126/acer/kg241p-um-fx1ee-p01-p426425901/#termek-leiras

(#181327) GabeZkp válasza GabeZkp (#181326) üzenetére


GabeZkp
csendes tag

https://www.arukereso.hu/monitor-c3126/asus/vg248qe-p140476456/#

Még ezt néztem ki.

(#181328) predakon válasza C490 (#181322) üzenetére


predakon
őstag

Nem volt mivel US storeból vettem, semmit sem játszom magyarul alapból sem :)

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#181329) hombre[EU] válasza GabeZkp (#181326) üzenetére


hombre[EU]
veterán

TN panel,kicsi és PS-hez felesleges a 144hz. :) Mindenképp monitor kell?

Life, Uh, Finds A Way

(#181330) GabeZkp válasza hombre[EU] (#181329) üzenetére


GabeZkp
csendes tag

Hát. TV-t nem akarok venni. Már van TV-m. 80cm-es csak sajnos HD Ready-s és nincs olyan szép képe mint egy FULL HD-snak. Azert gondolkoztam egy monitorban. :)
Mit nézzek meg 1 monitoron ? Mi a fontos információ? Mire figyeljek? :)

(#181331) saelin válasza GabeZkp (#181327) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem overkill egy 144 Hz-es monitor a ps mellé. Keress inkább valami 60-75 Hz-es IPS/VA paneleset. Az asus vg jelzésű monitorokat tudom ajánlani.

https://edigital.hu/monitor/asus-vg275q-27-fullhd-console-gaming-eye-care-monitor-p513499

Szerk:
Pl a fenti monitor eléggé jó. Valami hasonló volt nekem is, csak IPS panellal.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#181332) BoneDragon válasza GabeZkp (#181330) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem attól lesz a kép szép, hogy hd ready, vagy full hd, hanem milyen panel van benne. TN csak szemből nézve lesz "jó", kicsit más szögből nézed már torzulnak a szinei. Viszont nagy előnye az alacsony input lag. VA panelnek a legjobbak a feketéje, de nagy az input lag és simán lehet utánhúzás egy gyorsabb fps játéknál. IPS az arany középút, viszont az drágább. Képfrissités meg maradhat jelenleg 60Hz, PS4 nem tud többet és szerintem a köv generáció se megy 60 fölé majd.

[ Szerkesztve ]

(#181333) GabeZkp válasza saelin (#181331) üzenetére


GabeZkp
csendes tag

https://www.arukereso.hu/monitor-c3126/samsung/s24d330hsx-p346558152/#termek-leiras

Mint például ez?

Csak sajnos nincs rajta Hang... :(

(#181334) Willhunting válasza GabeZkp (#181330) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Monitoros topicban érdeklődj, fognak segíteni!
Milyen monitort vegyek?

(#181335) KaitouP válasza GabeZkp (#181330) üzenetére


KaitouP
veterán

Ha multizol komolyabban akkor 1 ms válaszidejű monitorral jársz a legjobban. Nekem Acer Nitro VG270 van, PC gaminghez is használom PS mellett, elégedett vagyok vele az árához képest.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#181336) GabeZkp válasza KaitouP (#181335) üzenetére


GabeZkp
csendes tag

https://oaziscomputer.hu/termek/7570/acer-nitro-vg270bmiix-umhv0ee001?gclid=Cj0KCQiA37HhBRC8ARIsAPWoO0yWeZW8S6tO1J6tADkN6IeLdy3ny-z47sEsVbcfbONKDk1bahDHUoUaAmDPEALw_wcB

Ez az?

Tökéletes lenne.

Hang van
IPS kijelzö
1 ms válaszidő
75Hz
27 col
FULL HD-s

(#181337) KaitouP válasza GabeZkp (#181336) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#181338) GabeZkp válasza KaitouP (#181337) üzenetére


GabeZkp
csendes tag

Nagy szépen köszönöm!

Akkor meg is van mit veszek! :)

Ez a monitor tökéletes lesz hozzá!!

Pacsi srácok a segítségért!!!

(#181339) KaitouP válasza GabeZkp (#181338) üzenetére


KaitouP
veterán

I'm happy to help. :R

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#181340) ProEvoFan válasza danielgalaxy (#181316) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

" Az nem tetszett a GoWban, hogy a környezeteddel nagyjából semmilyen interakcióba nem bonyolódhatsz, csak egy nagy díszlet az egész egy vitrin mögött, amihez nem tudsz hozzányúlni."
Mert azok is.A játék szempontjából ez a fő céljuk.A zseniális Half Life 2ben sem volt probléma, hogy miért nem mehettél be a folyosón vagy az utcán minden ajtón. Azért, mert a játékmechanika, a gameplay szempontjából nem fontos tényező, a játék nem erről szól, igy van tervezve, nem az a lényeg, hogy te felfedezd az egész vérost/birodalmat/akármit.Ez nem az a játék.

(#181341) bigrob


bigrob
őstag

Végre végigszenvedtem az Uncharted 4-et, ilyen kliséhalmazzal tarkított játékkal nem szeretnék ismét játszani... Még jó, hogy használtban vettem aprópénzért..
A Horizon Zero Dawn ennél fényévekkel jobb volt szerintem.
Nem leszek túl népszerű most ezzel a véleményemmel.. :DDD

Havertól kölcsön kaptam a GoW-ot és a Spiderman-t végre! ;] ;] ;]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#181342) Domaximus válasza #58978304 (#181324) üzenetére


Domaximus
tag

Pár hete van meg csak a ps-em, igy sajnos nem tudtam behúzni, de visszanézve a psplus free gamejeit, azért volt ott egy két faxa cím.. remélhetőleg leárazzák a gow3r-t, az új részt behúztam ezen a january salen (digital deluxe) az valami brutalkirály game volt :K

Ha esetleg befizetnék a plus-ra, a 12 havit érdemes? Illetve bármikor le lehet mondani, és akkor is 1500 ft-ot emel le?

(#181343) hramon94 válasza bigrob (#181341) üzenetére


hramon94
tag

Én megvettem apróért a The Nathan Drake Collection-t de nem jött be egyáltalán max 15 percet játszottam vele :( A 4. résznek adtam egy esélyt és ma fejeztem be, voltak benne érdekes részek de összességében nem tetszett ez a rész sem. Ez nyilván nem a játék hibája mert akinek bejön az élvezni fogja. Puding próbája az evés és így van ez a játékokkal is :D

(#181342) ezTeknika
Szerintem miután előfizettél az éves plusra lemondani már nem tudod mert nem havi bontásban vonja le a díjakat hanem egy összegben amikor előfizetsz.

[ Szerkesztve ]

(#181344) bigrob válasza Domaximus (#181342) üzenetére


bigrob
őstag

Én is azt néztem, hogy mióta elkezdtem gondolkozni a PS vásárláson (~szeptember), azóta nincsenek a PS+-ban jó ingyenes játékok, előtte fél évig pedig több is volt ami érdekelt volna... :(((
Így van egy BF alatt 13.500-ért vásárolt 12 hónapos kódom, amit még nem aktiváltam...

Szerintem a 12 havit érdemes, ebay, apró, cdkeys-en is van talán, de 14 Matyinál többet ne adj érte. Illetve akkor aktiváld, ha lesz majd valami cím ami érdekel.
FONTOS: Miután aktiváltad, keresd meg a menüt, ahol az automata megújítást ki lehet kapcsolni, különben az 1 év lejárata után automatikusan a kártyádról fogja levonni az akkori PS Storeban aktuális árnak megfelelő éves tagságit!

(#181343) hramon94
Uncharted Lost Legacy is itt hever, de hozzányúlni sincs kedvem... :DDD
Előző Unchartedeket rövid összefoglalóban megnéztem youtubeon, hogy ne a 4 legyen az első amit látok, havernak is beletört a bicskája, úgyhogy én meg sem próbálkoztam a játszásukkal.. :D
Megyek is nekiugrok Kratos kalandjának! :P

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#181345) #58978304 válasza Domaximus (#181342) üzenetére


#58978304
törölt tag

Én évekig 3 hónaposakat vettem.
Mert aktiválva volt az autómata megújítás és nem foglalkoztam vele így ment !évekig! hagytam futni..
(Nagyon nem érte meg így egyébként)
Viszont a megújítást most lemondtam és egy évest vettem Ebayről 13.500 ft ért.
Az éves éri meg egyébként a legjobban főleg ha akciósan fogod ki valahol.
Ha kiszámolod,hogy egy év alatt mennyi játékot kapsz ps plusba akkor jóval ,jóval a befizetett összeg felett fogsz járni és már csak azért bőven megéri :)
Szóval szerintem csak is éves ps plust éri meg vásárolni ha hosszabb távra tervez az ember a ps el !

[ Szerkesztve ]

(#181346) #58978304 válasza bigrob (#181341) üzenetére


#58978304
törölt tag

Én meg a Horizonnal vagyok úgy mint te az Uncharted el..
Itt rohad vagy egy éve ,beletoltam kb 4-5 órát de annyira érdektelen számomra ez a robot dinós agyrém hogy egyszerűen nem veszi be a gyomrom :DD
Eladni nem fogom mert azért a polcon a helye,elfér... :)
Unchartedet meg,hogy nem lehet szeretni?
Nem is értem!
Jó Grafó,érdekes sztori,felfedezés,lövölde,ugribugri,rejtvények van ott minden mint a búcsúban pedig :D
Én minden részének az összes percét élveztem :)
A lost Legacy-t vedd nyugodtan elő mert abban ha más nem is a Popsi be fog jönni.
Halkan megsúgom van fotó mód ami mászáskor,kúszáskor nagy előny :DDD

[ Szerkesztve ]

(#181347) A`rpi válasza Maxell014 (#181317) üzenetére


A`rpi
addikt

Sziasztok !

Adott egy ps4 pro és az volna a gondom, hogy most egy ideig nem tudok tv-n játszani csak monitoron. Ezzel csak annyi a gondom, hogy ha átjön haver és játszani akarunk akkor nem tudom, hogy mit csináljak hogy ne fülhallgatón kelljen játszani hanem házimozi erősítőn szóljon. A probléma az hogy az erősítőn nincs digitális hang csatlakozás és hdmi sem. Azt pedig nem szeretném hogy a kontorllerbe legyen bedugva a jack csati mert úgy majd nem kényelmetlen a vezeték végett. Esetleg van valami ötletetek ?

USB hangkártya, lásd legfelül a téma összefoglalóban, hasznos tartozékok, kiegészítők fül.

(#181348) saelin


saelin
veterán

Éjfél elmúlt. A Ps+ játékok nem ma lennének elérhetők?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#181349) crue válasza saelin (#181348) üzenetére


crue
őstag

Sosem volt olyan, hogy éjféltől lettek volna elérhetőek a PS+ játékok :F

(#181350) saelin válasza crue (#181349) üzenetére


saelin
veterán

Aw, akkor mindegy. Mondom ha már eddig fent voltam ránézek a játékokra és engem meglepett hogy nem voltak még kirakva.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.