Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#181351) bigrob válasza #58978304 (#181346) üzenetére


bigrob
őstag

Kratos darálás ment.. Most néztem az órára, hogy abba kéne hagyni... :DDD
Egész környezet meg a feeling nagyon bejön (HZD-vel is így voltam) :C :C :C
GoW 3 Remaster is bejött de érezhetően az egy másik generációra készült, jó volt abban is a darálás, de szerintem itt is megoldható! :DD

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#181352) STC Speed


STC Speed
őstag

CoD 4 remasteredről van valakinek véleménye?
Nosztalgiából lehet megvenném, de PC-n nagyon szidták ezt az új verziót.
PS en milyen?

(#181353) ProEvoFan válasza STC Speed (#181352) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PS4en nincs vele semmi baj ha a kampánnyal akarsz játszani.A multiról már nem tudok nyilatkozni, mert utoljára 1.5 éve játszottam vele.Akkor pár másodperc alatt talált meccset.

[ Szerkesztve ]

(#181354) RangerFox válasza STC Speed (#181352) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem furcsa az irányítása multiban, nem tudtam megszokni... A kampánya jó, nagyon szép lett.

(#181355) #10186752 válasza bigrob (#181341) üzenetére


#10186752
törölt tag

Az Uncharted már csak ilyen. Egy rém bugyuta hangvételű, ripacs főhőssel megáldott lehetetlen történet, borzalmasan buta harcrendszerrel, fizikát meghazuttoló csimpis részekkel.

Még a negyedik a legjobb, annak legalább komorabb kicsit a hangvétele. Ha az nem jött be, a többihez hozzá ne nyúlj!

(#181356) Mike válasza Rigormortiis (#181309) üzenetére


Mike
veterán

egy ilyen avatarral nem hiszek neked :)
én szeretek felfedezni, összevissza császkálni, eldönteni kivel mikor küzdök meg, itt meg jön ahogy kitalálták. nem lehet kihagyni, elkerülni, kidumálni

(#181357) Domaximus


Domaximus
tag

Skacok, ilyen error hibákkal ti is találkoztatok már? -> CE 34878-0
Pont az Uncharted 4nél dobta, 11es chapternél. Nem vágom miért omlott össze, másnak is volt már ez a hibakódja valahol?

(#181358) #58978304 válasza Domaximus (#181357) üzenetére


#58978304
törölt tag

Még soha nem volt ilyen nemű hibám.
Google ezt dobta rá [link]

[ Szerkesztve ]

(#181359) Domaximus válasza #58978304 (#181358) üzenetére


Domaximus
tag

Igen hibaüzi után ezeket megcsináltam, de semmi update nem volt..Nem jött elő azóta a hiba, eddig egyszer volt a játék alatt hogy azt mondta fák juh, chapter 11nél.
Remélem nem akar összeomladozni a game..

(#181360) saelin válasza Domaximus (#181359) üzenetére


saelin
veterán

A linkben az van, hogy ha nem a gyári hdd van a gépben akkor tedd vissza azt, de ha továbbra is tapasztalatod a hibát akkor vedd fel a kapcsolatot a supporttal.

Egyébként meg ne foglalkozz vele. Ha tényleg sűrűn csinálja akkor kezd csak aggódni.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#181361) hitchins válasza #10186752 (#181355) üzenetére


hitchins
őstag

Hat kinek mi.
Szerintem az UC4 eleg jo volt. Tok jo hangulat es a story is rendben van. Ez vegulis egy kalandjatek nem egy muveszfilm...

(#181362) Tyler Durden válasza danielgalaxy (#181288) üzenetére

Lehet leragadtam 5 éves szinten, de nekem pont az egyik indok ami miatt beszerzem a DQ11-et az a grafika ahogy kinéz, imádom ezt a fajta stílust.. A másik meg az oldschool, turn based játékmenet. Engem ezzel a kettővel megvettek kilóra.. (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#181363) ldave válasza Tyler Durden (#181362) üzenetére


ldave
félisten

Ki nem szarja le, hogy mások szerint egy nekem tetsző játék gyerekes vagy nem. A DQ XI minden idők egyik legjobb japán rpg játéka. Pont.

A Slime draws near! Command?

(#181364) VikMorroHun válasza #58978304 (#181346) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Eleinte én sem rajongtam a robotdinókért. Viszont a harcrendszer jó, a történet pedig kiváló.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#181365) knorbi90


knorbi90
csendes tag

Sziasztok,
Segítsetek légyszi, nem teljesen világos nekem most a store-ban a "Spider-Man: the City that Never Sleeps" nevű kiegészitő ami akciós a januári sale-ben, az tartalmazza az eddigi összes kiegészitőt? Elég ha csak azt veszem meg vagy kellene mellé a többi is?

Köszi!

(#181366) 3L1T3 válasza knorbi90 (#181365) üzenetére


3L1T3
addikt

Igen

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#181367) Atomgeszi válasza STC Speed (#181352) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én még One-on játszottam, single grafika jó, multi grafika pocsék. Fel nem foghatom, hogy a single részét szépre meg tudják csinálni, a multi része meg egy vicc. De gondolom a PS port sem sikerült jobban. PC-n még húzhatod a grafikát.

(#181368) wierra válasza wierra (#180958) üzenetére


wierra
senior tag

No, hát időközben ráleltem arra, hogy kiadtak hozzá egy patch-et, amivel - a finomhangolások mellett - elérhető a régi klasszikus H&S harcrendszer. Ezen kívül módosítottak a nehézségen is (inkább a nehézségi szinthez hozzárendelt sebzésen).

Így már lényegesen élvezhetőbb lett az egész, ugyanakkor ettől függetlenül továbbra sem tudja meghaladni ~5 évvel ezelőtti kiadású előd színvonalát. Így teljes árat továbbra sem ér, viszont 3-4k HUF-ért jó vétel lehet, ha már minden vonzóbb címet végigtolt az ember fia.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#181369) nemorino válasza bigrob (#181341) üzenetére


nemorino
tag

Az ilyen kalandjátékok (kalandfilmek, történetek) tudatosan klisékkel operálnak. Az Uncharted 4 esetében én azt éreztem gondnak, hogy próbálták komolyan venni magukat, Druckmann nem bírt magával TLOU dnst csempészett bele, ami nekem se jött be. A sorozat legjobbja eddig szerintem a második volt, ott tökéletesen eltalálták a humor, a kaland és az akció arányát. Kár volt elidegeníteni Amy Henniget, neki megvolt ehhez az érzéke, Druckmannál még a dlc-t fejlesztő csapat is jobbat csinált, a Lost Legacy bár nem éri el a régi részek színvonalát, de a 4-nél sokkal jobb.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#181370) .LnB válasza saelin (#181348) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért? Mától lesz tölthető?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#181371) consono válasza nemorino (#181369) üzenetére


consono
nagyúr

Nem értek egyet veled :) Nekem a második rész volt a mélypont, a sorozat minden más része jobban tetszett. Vagyis ez nem teljesen igaz, úgy 2/3-áig nagyon bejött az is, csak a vége nem. A LL meg nagyon rövid volt és nagyon sekélyes... Ellenben az UC 4-et már többször végigtoltam, de hát ízlések és pofonok.

"In God we trust. All others must bring data"

(#181372) Xaels válasza wierra (#181368) üzenetére


Xaels
félisten

Konzolon is éles már ez a javítás? Mert olvastam korábban már, de ott még azt írták akkor, hogy csak PC-n van kint egyelőre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#181373) Xaels válasza consono (#181371) üzenetére


Xaels
félisten

Az első 3 résznek valahogy mindig bajom volt a végükkel. Spoiler engem baromira zavartak a zombik, jetik meg démonok vagy mik. El lettem volna nélkülük, vagy ha már belevitték akkor jobban is elrugaszkodhattak volna a talajtól. A 4. részt ezért is imádom, nincsenek benne ilyen baromságok és így is élvezetes lezárása volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#181374) nrg.960


nrg.960
tag

Sziasztok.
Vásároltam a napokban egy majdnem új PS4 Slim konzolt, melyet az eladó elmondása szerint azért ad el mert nem használja ki. Viszont az egyik mobiltelefon szolgáltatónál volt vásárolva részletre, persze letiltás ellen írtunk egy papírt és a gép össze papírja nálam van a számlával együtt.
Érdeklődnék, hogy az ilyen gépek letilthatóak-e illetve ha igen akkor hogyan?

Köszönöm

Nem vagyok a szavak embere..

(#181375) AxBattler


AxBattler
félisten

HORI Mini Controller most akciósan 4k HUF

(#181377) toompa
Szerintem Te a Sony Xperia topikot kerested...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#181376) wierra válasza Xaels (#181372) üzenetére


wierra
senior tag

Azt sajnos nem tudom, nem találtam róla infót, hogy konzolokra mikor gördítik ki a tapaszt. Január folyamán szerintem várható lesz.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#181377) toompa válasza nrg.960 (#181374) üzenetére


toompa
őstag

Üdv!
Én már láttam olyat,ami a T-nél lett vásárolva és simán tiltották a gépet.
Ilyenkor a gép összes online funkciója használhatatlan.

(#181378) Neoteric válasza nrg.960 (#181374) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem tudnak letiltani rajta semmit, semmi koze a mobilszolgaltatohoz.

(#181377) toompa: wtf?

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#181379) saelin válasza .LnB (#181370) üzenetére


saelin
veterán

Január 3-at írt itt valaki. Szóval igen.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#181380) wierra válasza nrg.960 (#181374) üzenetére


wierra
senior tag

Az eladó kifizette az utolsó törlesztőrészletet is? Mert akkor nincs kérdés, az Ő tulajdonába került az eszköz, a szolgáltatónak (ill. a finanszírozó pénzintézetnek if any) nincs hozzá köze.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#181381) .LnB válasza saelin (#181379) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A hivatalos playstation blog meg elsejét ír. De az ugye nem igaz. Mert még mindig nem lehetett letölteni a reggel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#181382) nrg.960 válasza wierra (#181380) üzenetére


nrg.960
tag

A törlesztője nincs kifizetve, 2018 év végi vásárlás, konkrétan fél hónapos a gép. Viszont az eladó elvileg több éve a szolgaltatóhoz tartozik.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok a szavak embere..

(#181383) oriic válasza nrg.960 (#181374) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem fogják tiltani, nincs is rá lehetőségük.

(#181384) toompa

Ott valami más gond volt szerintem, anno nekünk több Telekom üzletben is ezt mondták, hogy nem lehet konzolt úgy tiltani mint a telefonokat. (Mert a konzol a Sony-hoz tartozik nem a szolgáltatóhoz, ő csak viszonteladó)

szerk:

Illetve szánalmas dolog, de van olyan ismerősöm (Nem haver szerencsére), aki így vett konzolt Telekomtól és azóta sem fizeti. :(((

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#181384) toompa válasza Neoteric (#181378) üzenetére


toompa
őstag

Én is így tudtam és meg voltam róla győződve hogy nem tudják tiltani.
De mint mondtam,találkoztam ilyen géppel.

(#181385) nrg.960


nrg.960
tag

Akkor megnyugodtam, végülis írtunk szerződést, biztos ami biztos, csak inkább rákérdezek.
Viszont láttam már én is olyan gépet ami nem csatlakozik a PSN-re, csak offline-ban használható? Azt a SONY tilthatta le?

Nem vagyok a szavak embere..

(#181386) wierra válasza nrg.960 (#181382) üzenetére


wierra
senior tag

Az a baj, hogy amíg nem fizette ki az eladó a gépet, addig az értelemszerűen nem az ő tulajdona, így voltaképpen el sem adhatná azt...

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#181387) oriic válasza nrg.960 (#181385) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, vannak ilyen esetek.

Mondjuk adhatunk itt tippeket meg lehetséges válaszokat, de a legegyszerűbb lehet az lenne, ha magától a Telekomtól kérdeznéd meg, hogy pontosan mi a helyzet. Így te sem aggódhatnál emiatt.

#181386) wierra

Na igen, ez meg a másik. :(((

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#181388) F-ECT$ válasza nrg.960 (#181385) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha van valamilyen megállapodás a Sony és a Telekom között, akkor szerintem a technikai lehetőség adott a tiltásra.

Dive ever, work never.

(#181389) wierra válasza AxBattler (#181375) üzenetére


wierra
senior tag

Köszönet a HORI tippért. :R Rendeltem is egyet a kölöknek. :)

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#181390) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ha van olyan köztetek akit érdekel a játékok technikai háttere akkor vannak a youtube-on nagyon jó prezentációk/beszélgetések a GDC (GameDevelopersConference) csatornáján. Playstation szempontból elég érdekes a NaughtyDog-os Michal Mach elōadása,aki pl. a Mafia elsō részén is dolgozott. Illetve egy kis betekintés a stúdió mūködésésbe ITT

Life, Uh, Finds A Way

(#181391) nrg.960 válasza oriic (#181387) üzenetére


nrg.960
tag

Igen, ez a legkézenfekvőbb, így is fogok tenni.

Köszönöm a válszokat!

Nem vagyok a szavak embere..

(#181392) Domaximus


Domaximus
tag

Nekem ps4 szellőzésről lenne még kérdésem. Az mennyira baj vagy nem baj, ha nyitott helyen van(konkrétan az íróasztalon) de hátul pár centi hely van a meleg levegő távozásának, illetve jobbra a ps4től egy szekrény van szintén pár centire.

(#181393) headhunter86 válasza hombre[EU] (#181390) üzenetére


headhunter86
senior tag

16. percnél amikor Last Of Us-os példát hozza az elég kemény :D
Aki nem játszott még vele óvatosan mert a játék végéről mutogat példát.
Amúgy érdekes kis videó, nekem nemrég dobta fel Youtube mint ajánlott videó.
Ez a fajta fizikai animáció ami a Red Dead-ben és a GTA V-ben is volt nagyon élethű.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#181394) Frod válasza nrg.960 (#181382) üzenetére


Frod
addikt

Mondjuk érdekes, hogy akkor miért így vetted meg amikor év végén rengeteg nagyon jó ajánlat volt sok helyen.
De persze ez csak egy költői gondolat volt, te dolgod...

Do you see the white shadow?

(#181395) Xaels válasza Domaximus (#181392) üzenetére


Xaels
félisten

Gond. Azért hagyj neki rendesen helyet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#181396) F-ECT$ válasza Domaximus (#181392) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem szekrénysorban van a gép, csak elölről és felülről nincs néhány centiméteren belül akadály, de eddig nem tapasztaltam nagy gondot. Azon gondolkoztam, hogyha nagyon melege lesz, akkor max megfordítom, hogy akadálytalanul tudja kifújni a meleget.

Dive ever, work never.

(#181397) hombre[EU] válasza headhunter86 (#181393) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az utóbbi pár hónapban rengeteg videót töltöttek fel és nagyon érdekesek (ajánlom a másikat is, nagyon érdrkes ahogy a ND "mūködik"). Én is már megnéztem 5-6 darabot az elmúlt hónapban

Life, Uh, Finds A Way

(#181398) consono válasza F-ECT$ (#181396) üzenetére


consono
nagyúr

Nálam hasonló a helyzet, gyakorlatilag a kezdetek óta 90°-kal elfordítva használom, úgy ki tud fújni a szekrényből...

"In God we trust. All others must bring data"

(#181399) Domaximus válasza F-ECT$ (#181396) üzenetére


Domaximus
tag

Így néz ki konkrétan a dolog :D

https://prohardver.hu/dl/upc/2019-01/03/580436_dh6cspjbgmih7ito_20190103_115418.jpg

Gondolom túlmelegedni nem fog, mivel nyitott helyen van.

(#181400) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

Shadow of Tomb Raider Slim alatt állìtható az fps hd-n 60-ra?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.