Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#181101) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok !

Boldog új évet kívánok !

Lenne egy olyan amatőr kérdésem, hogy a Slim verzióval lehet egy akadás és szaggatás mentesen multizni ? Játékok a következőek lennének, Fifa, gran turismo sport, f1

(#181102) Wesder válasza Maxell014 (#181101) üzenetére


Wesder
félisten

Miért ne lehetne?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#181103) paolinho válasza Kendek (#181056) üzenetére


paolinho
őstag

Először is: nyilván való, hogy én vagyok bendzsa, de nem tudok rájönni, hogy miért nem tudok két karral egyszerre kapcsolódni a konzolhoz!?
Bekapcsolást követően először az első karral belépek, majd a második karon is megnyomom a PS gombot, amikor visszavált a képernyő a belépési állapotra, ahol, ha a második karral belépek, azonnal kikapcsol az első kar.
Bocsi, de mit bénázok el? Esetleg létre kell hozni még egy felhasználót ahhoz, hogy két karral mehessen a játék? Mondjuk ez nem tűnne nekem túl ésszerűnek.

[ Szerkesztve ]

(#181104) Maxell014 válasza Wesder (#181102) üzenetére


Maxell014
senior tag

Én arra gondoltam, hogy akkor lehet-e probléma ha egyszerre sok játékos van bent. Pl egy Bf 5-be bentvolánk egyszerre 64-en. Igaz az a játék most nem opció csak érted mire gondoltam.

(#181105) Wesder válasza Maxell014 (#181104) üzenetére


Wesder
félisten

Ja hogy ja...
Szerintem nincs vele gond.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#181106) Nayrobi válasza paolinho (#181103) üzenetére


Nayrobi
őstag

Csinálj egy másik profilt a gépen és abba lépj be a második karral.

(#181107) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Uh srácok, a CoD WW2nek borzalmas a sérülési rendszere.Belelövöm a táram harmadát, mutatja a találatokat, erre megfordul és lelő...töbször előfordul.
Amúgy jó játék, csak ez bosszant.

(#181108) Kendek válasza paolinho (#181103) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A második kontrollerhez kell egy másik account is, a bekapcsolásakor azt tudod kiválasztani. Ez szerintem logikus, hiszen egy második személy fogja használni, a fiók pedig hozzá fog tartozni.

<-ƘƘ->

(#181109) paolinho válasza Nayrobi (#181106) üzenetére


paolinho
őstag

Okay, akkor megprobálom így, bár korábban PS3-on emlékezetem szerint egy felhasználóval is lehetett pl. a Top Spin-t két karral játszani.

(#181110) Jim74 válasza RangerFox (#181100) üzenetére


Jim74
nagyúr

Folyamatosan b*sztatta a lemezt is.
"Nem voltam" qrva ideges. Éjfél körül abbahagytam a játékot, hogy a gyerekekkel megnézzük a környékbeli tűzijátékokat. Fél 1-kor ülnék vissza játszani, erre elkezd frissíteni és kiírja, hogy hátralévő idő 80 perc :Y

(#181111) Kendek válasza paolinho (#181109) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Többféle kontrollert tudsz egyetlen felhasználóhoz rendelni, pl. lehet egyszerre egy aktív DS4, két Move és egy Aim is. De egy második DS4-et már értelemszerűen biztosan más személy fog kezelni. Amúgy is ha többen játszotok a konzolon, akkor mindenkinek kell egy saját fiók, mert oda menti a játékállásokat és a megszerzett trófeákat.

<-ƘƘ->

(#181112) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#181107) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Respawn protection, biztosan a spawnon kempeltél :D vagy benyomta halhatatlan perket

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#181113) A`rpi válasza Jim74 (#181089) üzenetére


A`rpi
addikt

"Ez akár mehetne az összefoglalóba is :R"

Benne van. :K

(#181114) Alcsi69 válasza ProEvoFan (#181107) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Na kíváncsi leszek én is rá.
Még mindig nem próbáltam ki, mert várom a headsetem hogy megjöjjön. :D

(#181115) jilian


jilian
addikt

Megvette már valaki a V-Rally 4-et?
Tényleg ennyire trágya lett ahogy az itthoni tesztekben lehúzzák? :(((

Most a Dirt 4-el ismerkedem hát ott sem eget rengető a grafika...

(#181116) paolinho válasza Kendek (#181111) üzenetére


paolinho
őstag

Értelek! Hát szoknom kell ezt a platformot, az kétségtelen. :)

(#181117) penge111 válasza undercover (#181076) üzenetére


penge111
addikt

Tales of zastiria, esetleg FF XV, de ebből a Royal Edition kell. Sajnos ps4-re viszonylag kevés jó jrpg van, ps3-ra volt dögivel. Amúgy ha nagyon bejött a Tales sorozat, akor van egy jó hírem, valamikor 2019-ben jön a Tales of Vesperia felturbózott változata, a legeslegjobb része a sorozatnak. [íme] Én anno ps3-on pörgettem ki, a tales seria legjobb, legfordulatosabb sztorija.

Még ami eszembe jut, a Fairy Fancer F, most akciós is, de még szerencsém nem volt hozzá, nekem videók alapján nem tetszik a harcrendszere,ezért még nem vettem meg.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#181118) basel00 válasza hhenry (#181016) üzenetére


basel00
tag

nem nem

(#181119) malystryx


malystryx
senior tag

Boldog Új Évet Kívánok Minden Kedves PS4 felhasználónak! :R

Újoncként lenne egy kérdésem, be van állítva a 2 lépéses biztonság, régebben valaki említette hogy az sms-es megoldás helyett be lehetne állítani egy pl. Google authenticator-t. Benne vagyok a PSN fiókomban is, meg egy másik fiókban ahol a 2 lépésest is be lehet állítani, de nem jövök rá. Ha valaki tudja, legyen szíves és segítsen nekem már ha egyáltalán ilyesmi lehetséges.. Köszönöm szépen :)

(#181120) Jim74 válasza A`rpi (#181113) üzenetére


Jim74
nagyúr

Akkor én voltam eddig figyelmetlen :B Sorry :B

(#181121) ProEvoFan válasza Alcsi69 (#181114) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha nem HCban tolod, akkor nem a legjobb a sebzés...

(#181122) Kendek válasza malystryx (#181119) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mint kívánság lett említve, hogy de jó lenne ha be lehetne állítani a Google hitelesítőt is hozzá. Pont azért, mert az SMS alapú megoldás nem mindig működik optimálisan, de sajnos egyelőre csak ez van. Legrosszabb esetben ha nagyon nem jön meg a kód, akkor fel tudsz használni egyet a tartalékokból, csak mentsd le őket biztos helyre.

<-ƘƘ->

(#181123) seniman válasza Nayrobi (#181106) üzenetére


seniman
addikt

Könyörgöm,legalább egy szakmai topikban ne nevezzük karnak meg dzsojsztiknak a kontrollert.Bele tudnék fejelni a monitorba ilyenkor........ :Y

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#181124) malystryx válasza Kendek (#181122) üzenetére


malystryx
senior tag

Rendben, köszönöm szépen. :R Elvagyok vele egyelőre, de az autentikálós módszer nyilván egyszerűbb lenne.

Más téma de mégis ide, hát amióta a gép megvan (nem egész 1 hónapja), igaz hogy alig férek oda, de már most alig PC-zek, a gyerek már kipörgetett vagy 3-4 játékot, meg vettem hozzá egy rakattal, nekem az UC a cél ha majd egyszer tudom folytatni, egyelőre nagyon bejön, csodálatos játék már az első rész is, meg most az Alienation-ra függtem rá haverral. A Knack 1-2 tényleg fantasztikus játék, nagyon örülök hogy ajánlottátok, a gyerek csak azt nyüstöli, hihetetlen mennyire aranyos és jó élmény. Bár előbb megvettem volna a PS-t :)

(#181125) Nayrobi válasza seniman (#181123) üzenetére


Nayrobi
őstag

Azért írtam kart, mert ő is így írta. Tudom hogy kontroller, ne aggódj.

(#181126) STC Speed


STC Speed
őstag

Sziasztok,

BÚÉK! Kérdésem az lenne, hogy samsung telefon gyors töltővel lehet tölteni a kontrollert? Honnan tudom, hogy feltöltötte?
Adatok: 9V 1,67A or 5V 2.0A

Köszi :)

(#181127) STC Speed válasza malystryx (#181124) üzenetére


STC Speed
őstag

Kisgyerekek is tudják tolni szerinted? pl 5 évesen.

(#181128) saelin válasza malystryx (#181124) üzenetére


saelin
veterán

Nálam ennél is rosszabb a helyzet. Eddig ugye animéhez és filmekhez be lett kapcsolva a PC, de mióta ráálltam a netflixre azóta az akkut sem töltöttem a notiban. :Y
A PC-t tényleg csak akkor veszem elő, ha valamit csak azon tudok elintézni... ami... meglehetősen ritka.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#181129) Kendek válasza STC Speed (#181126) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha nem elosztóval töltöd egyszerre a telóval, akkor elméletileg igen, mert mind a két félnek támogatnia kell az adott gyorstöltés funkciót ahhoz, hogy a szabványos értékről feljebb kapcsoljon a töltő. Ugyanakkor ha rákeresel a neten akkor lehet találni nem egy olyan bejegyzést amiben arról panaszkodnak, hogy a gyorstöltő kinyírta a kontrollert. Van aki esküszik, hogy márpedig ilyen nem létezik, de én a magam részéről maradok a hagyományos töltőnél.
A DS4 lassan villog (pulzál) töltés közben, és akkor töltődött fel mikor ezt abbahagyja, vagyis teljesen elsötétül (ez van, hogy bugos és nem hagyja abba, de három óra múltán már nyugodtan kihúzhatod). A Move kontrolleren pedig van hozzá külön piros pötty LED, azon feltöltődésig az villog.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#181130) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Délután 5 óta 100 hsz..what a...? :D Ti itt szilvesztereztetek? :D Játékban Gazdag Boldog Újévet Mindenkinek! :R

Sic Parvis Magna

(#181131) STC Speed válasza Kendek (#181129) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi a tartalmas választ,

A Google ben kezdtem egyből és én is találtam ilyen posztokat.

Most a másik kérdésem, hogy van egy Hama töltőm, 5V 1A, működik egyébként, de a DS4 nél hibába kötöm rá, nem villog, nem világit.Ez mitől lehet?

(#181132) Kendek válasza 30z.Samu (#181130) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mint olvashattad, vannak akik stílszerűen átjátszották magukat a következő évre. A keménymag így nyomja, és ők legalább elmondhatták magukról, hogy már tavaly óta folyamatosan játszanak. :DDD

(#181131) STC Speed: Ha be van dugva és van benne kakaó, akkor amiatt marad sötét a kontroller, mert egyszerűen fel van töltődve. Játssz vele pár órát, merítsd le, és úgy próbáld. :)

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#181133) vonSux válasza ProEvoFan (#181107) üzenetére


vonSux
őstag

Kb emiatt csak és kizárólag hc módokkal játszottam egy idő után.

(#181134) luigi106 válasza Tegla80 (#181045) üzenetére


luigi106
tag

Először is Boldog új évet mindenkinek.

Tegla80: Te megértetted mi a probléma, és köszi az infót, így már tudok aludni.

seniman: március és augusztus között nem kaptam semmit ingyen, csak az áprilist, azt is csak azért mert úgy időzitettem a 14 napost, hogy két hónapot lefedjen ( hónap vége, eleje ) de köszi neked is a fáradozásod. :K

(#181135) KaitouP válasza winery (#181094) üzenetére


KaitouP
veterán

Ha anyuka lennél az még oké, de hogy férfi... nem, ez így nem kóser. Nincs gyere rám. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#181136) Mike válasza seniman (#181123) üzenetére


Mike
veterán

joystick így jobban tetszik? :)

(#181137) FuRiONight válasza FuRiONight (#181092) üzenetére


FuRiONight
őstag

3 havi ps plus előfizetèse tudok felajànlani cserèbe! Többit privàtban!

(#181138) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!

A Flatout 4-ben, hogyan lehet két játékosnak játszani egyszerre, nem online módban?

Simán TV előtt, két kontrollerrel?

köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#181139) #65537792 válasza Aurig@ (#181138) üzenetére


#65537792
törölt tag

Szerintem a 4ben nincs ilyenre lehetőség. Fallout 76 amit Te keresel. De az meg online.

Más...

Hát nem gondoltam volna, hogy pókembernek ilyen epikus/szomorú vége lesz. Grat a készítőknek. :R

Akkor ideje beszerezni a God of War-t. ;]

[ Szerkesztve ]

(#181140) #58978304


#58978304
törölt tag

Gyerek jászott az autójával :(
Megtanította repülni :O

Ugyan van rajta garancia és biztosítád de ilyenkor mit mondjak ,hogy biztosan kicseréljék????

450k ért vettem 13 hónapja :O :O
Jó indul az új év :O

[ Szerkesztve ]

(#181141) Wlac válasza #65537792 (#181139) üzenetére


Wlac
Ármester

Olvasd újra a kérdést! ;]

Egyébként BÚÉK mindenkinek! A Tomb Raider Remastered multis trófeáit nem szeretné valaki megszerezni?

“The wha-"

(#181142) #80123904 válasza #58978304 (#181140) üzenetére


#80123904
törölt tag

Ilyet nem cserélnek gariban. A kép alapján is egyértelmű hogy ütés vagy nyomás érte.

Talán a biztosítód fizetne bele valamennyit, ha van ilyen biztosításod.

[ Szerkesztve ]

(#181143) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Van olyan topic, ami pörög is, és kifejezetten a detroittal foglalkoznak? Van egy chapter, ami hiányzik, pedig szerintem megvannak az előzmények...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#181144) F-ECT$ válasza #58978304 (#181140) üzenetére


F-ECT$
titán

Olvasd el hogy mire terjed ki a biztosítás és azt.

Dive ever, work never.

(#181145) marilllyo válasza #58978304 (#181140) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem tetszett neki a Ghost... ;]

Bocs! Csak azért van bátorságom poénkodni mert azt írtad, hogy van rá biztosításod. Nem kell nagyon magyarázkodni. Mutasd fel a kis papírt, hogy "Lilu Dallas világjegy"...Nincs választásuk. Annyi, hogy egyes cégek el szoktak ezen mazsolázni pár hetet-hónapot. Nyilván vadi újat kapsz majd. Ha kifutott a modell, akkor még akár egy újabb szériát is, ami jó!!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#181146) marilllyo válasza bajnokpityu (#181143) üzenetére


marilllyo
veterán

Tedd fel mondjuk nekem spoiler tag-gel és megválaszolom. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#181147) seniman válasza #58978304 (#181140) üzenetére


seniman
addikt

Kivágta a szélvihar az ablakot és az leborította a tévét.Még véletlen se említsd a gyerkőcöt.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#181148) S@c@


S@c@
őstag

Ps4 v2 joyhoz hol tusok venni csavarokat ami hatul rögzíti és csavarhúzót,csak mert nyekereg a draga.

(#181149) Bitpalace


Bitpalace
senior tag

Sziasztok! Kérdésem az volna hogy normális ha rest módba teszem a konzolt addig világít sárgán amíg be nem kapcsolom? Úgy rémlik mintha regen csak egy ideig ment volna vagy amíg a kontrollert fel nem töltötte. Lehet ez így a normális csak én eddig használat közben töltöttem a 2. Kontrollert.

Udv

(#181150) mike1334 válasza #58978304 (#181140) üzenetére


mike1334
veterán

Gyerek által okozott károkra általában nem terjed ki a biztosítás, olvasd el a feltételeket.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.