Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#181201) GRaul


GRaul
őstag

Sziasztok,

Tavaly én is beruháztam egy Pro-ra az alzától lett vásárolva a Pokemberrel és GOW ajándékkal.
Én a US Storeba regisztráltam magam. A pókember kiegészítőit szeretném megvásárolni.
Szóval, ha megveszem US store-ból a Magyar lemezes verzióhoz, akkor csak annyi lesz a hátrányom, hogy angol felirattal lesz játszható csak? Vagy ne is vegyem meg mert így használhatatlan?

Köszönöm a segítséget előre is :R

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#181202) Kendek válasza GRaul (#181201) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A US store-ból ne vegyél magyar lemezhez semmit, mert kompatibilis alapjáték hiányában nem fogja tudni telepíteni.

<-ƘƘ->

(#181203) #10186752 válasza Jim74 (#181198) üzenetére


#10186752
törölt tag

Kérdezd meg Pókembertől. A szuperhősnek csak van egy szuperkütyüje erre is! :)

(#181204) Jim74 válasza RangerFox (#181199) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R

(#181205) GRaul válasza Kendek (#181202) üzenetére


GRaul
őstag

De jó, nem akartam Magyar accountot pluszba csinálni :O

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#181206) ProEvoFan válasza GRaul (#181205) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Miért nem?

(#181207) spetya72


spetya72
tag

Sziasztok!
Ha a Magyar Store-ból veszem meg a Pókembert, akkor Magyar feliratos lesz a játék?
Mert a leírás szerint nincs Magyar felirat, de valahol azt hallottam, hogy letölti hozzá a HUN feliratot.
Tudtok erről valamit?

(#181208) Xaels válasza spetya72 (#181207) üzenetére


Xaels
félisten

Magyar storeból vettben van magyar felirat.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#181209) Skillerz válasza spetya72 (#181207) üzenetére


Skillerz
tag

Szia! Én most vettem meg egy hete a magyar storeból, és igen van benne magyar felirat.

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#181210) Deck válasza spetya72 (#181207) üzenetére


Deck
titán

Magyar lesz. 100%.

PS5

(#181211) spetya72


spetya72
tag

Köszi.
Csak azért voltam bizonytalan, mert a felsorolásban nincs Magya nyelv.

https://store.playstation.com/en-hu/product/EP9000-CUSA11993_00-0000000000MSMDLX

(#181212) Wlac válasza spetya72 (#181211) üzenetére


Wlac
Ármester

A store valamiért nem listázza a játékoknál a magyar feliratot.

“The wha-"

(#181213) Deck válasza spetya72 (#181211) üzenetére


Deck
titán

Sosincs. De magyar storeba lesz magyar felirat ahoz amihez készült.

PS5

(#181214) Skillerz válasza spetya72 (#181211) üzenetére


Skillerz
tag

Arra figyelj, hogy csak akkor indul magyarul a játék ha a ps4 menüje is magyarra van állítva.

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#181215) GRaul válasza ProEvoFan (#181206) üzenetére


GRaul
őstag

Mert anno, amit csináltam a sony fejhallgatóhoz (talán) az véletlenül lett US (A fő email címemhez). Illetve US Storeban tök jó akciók szoktak lenni. Feltöltő kártyával meg elvagyok. Te egyébként több accountot használsz?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#181216) ProEvoFan válasza GRaul (#181215) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Értelek.Nekem csak magyar van.A magyar storeban is vannak jó akciók. :K

(#181217) Kendek válasza GRaul (#181215) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sokunknak van több account-ja, nem nagy dolog. Megvásárolod és letöltöd a magyarra a DLC-ket, játszani pedig már tudsz a US fiókoddal is.

<-ƘƘ->

(#181218) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Resident Evil 2 mennyire várós itt a topikan? :D

Sic Parvis Magna

(#181219) Zoleee83 válasza 30z.Samu (#181218) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nálam nem érdekes, inkább a Days Gone, a Dying Light 2., Metro Exodus :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#181220) STC Speed


STC Speed
őstag

Sziasztok,

Teljesen kikapcsoljátok a ps-t, vagy csak standbyba szoktátok tenni?

Azért kérdem, mert eddig teljesen kikapcsoltam, de standby módban még pörög a venti egy darabig (ami nagyon jó mert nem tűzforró gépet hagyok magában) így visszahűl. Viszont ami aggaszt,hogy utána is hangtalanul pörög a venti és szedi a port, az év minden napján az nagyon sok pormennyiség lenne.

Standby módban végig pörög a venti a ps ben?

(#181221) saelin válasza STC Speed (#181220) üzenetére


saelin
veterán

Csak addig hűti amíg nem áll be a szükséges hőfokra, utána passzív lesz. Max akkor pörög fel újra, ha valamit elkezd a háttérben tölteni vagy telepíteni.
24/7 standby a ps nálam. Amikor elutazom vagy bármi olyan van, hogy tudom nem lesz napokig bekapcsolva, akkor kapcsolom ki, de ilyenkor még a konnektorból is kihúzom.

Szerk:
Egy elosztóba kell dugni mindent amit féltesz, és ha jön valami vihar csak egy dugót kell kihúzni. :K

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#181222) szallasi007 válasza STC Speed (#181220) üzenetére


szallasi007
őstag

Szia, csak addig megy a venti amíg lehűti magát utána biztos hogy nem jár.

[ Szerkesztve ]

(#181223) STC Speed válasza saelin (#181221) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi az infókat, akkor az nagyon jó,áttérek erre a használatra, sokkal egészségesebb így a gépnek :) :R

(#181224) Zoleee83 válasza STC Speed (#181220) üzenetére


Zoleee83
addikt

Minden esetben Stand By, kivéve ha elutazom, akkor teljes kikapcsolás, így nem kell megvárni hogy minden alkalommal újra kelljen tölteni a mentésem, hanem egyből tudok játszani.
Ebből a szempontból a PS4-em sokkal jobb mint a One S volt, az az éjszaka közepén hajnal 3-kor képes volt felpörögni, mert frissített azt inkább kikapcsoltam mindig, PS4 ezt hangtalanul teszi.
Stand by üzemmódban egy idő után leáll, nem forgatja tovább a ventit.

@saelin - Azt ugye tudod, hogy hiába nyomod le az elosztót, mert a HDMI a TV-vel össze van kötve a TV meg a kábeltv-vel a legtöbb helyen, így a vihar esetén esélyes hogy viszi a PS4-et is magával a túláram. ;)
Csak szólok.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#181225) Bétaville válasza 30z.Samu (#181218) üzenetére


Bétaville
senior tag

Én nagyon várom.
Mikor fog kijönni? :)

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#181226) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok Ps+ aktuális havi ingyenes játékait mikortól hányadikától lehet letölteni? Már mutatja hogy mik azok de nem engedi. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#181227) 30z.Samu válasza Bétaville (#181225) üzenetére


30z.Samu
félisten

Január 25.

Sic Parvis Magna

(#181228) F-ECT$ válasza Szilágyi84 (#181226) üzenetére


F-ECT$
titán

Legkésőbb 4-től.

Dive ever, work never.

(#181229) saelin válasza Zoleee83 (#181224) üzenetére


saelin
veterán

Azt írtam kihúzom az elosztót. Volt már vihar káram mikor még otthon laktam és azért vagyok ilyen mániákus ezzel kapcsolatban. Nagyon nem volt vicces. :(

Mi az a kábelt TV? :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#181230) penge111


penge111
addikt

Na, csak emlegetnem kellett tegnap. Január 11-én jelenik meg a Tales of Vesperia felturbózott változata, nekem volt hozzá szerencsém Ps3-on, a sorozat legjobb része, a Tale of Berseriára is köröket ver, főleg a története nagyon erős.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#181231) Zoleee83 válasza saelin (#181229) üzenetére


Zoleee83
addikt

Értettem.
Én arra írtam hogy sokunknál a tv össze van kötve UPC/DIGI/Telekom stb. kábeltévével ésvagy' beltérivel, a TV meg ugye a PS4-el, ha esetleg villámkár, vagy túláram van, hiába kihúztad vagy lenyomtad az elosztót, az a plusz löket ugyanúgy végigszalad a kábeltévé antennája miatt a HDMI-n, meg mindenen ami ösze van kötve vele, ergó nem csináltál semmit. Láttam ilyet sajnos.
Ha nincs kábel tv akkor nem para.
Nem okoskodni akartam csak megjegyeztem. ;)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#181232) saelin válasza Zoleee83 (#181231) üzenetére


saelin
veterán

Ha már feljött a téma akkor a lan kábelről sem feledkezzünk meg.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#181233) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Sokan várták az akciós ps+t a storeban, úgy néz ki hogy holnaptól indul az akció, de nem árengedményt adnak, hanem pubg+1 év ps+ előfizetés lesz 20k-ért.

(#181234) hhenry válasza Nayrobi (#181233) üzenetére


hhenry
őstag

de jó :(

(#181235) Wesder válasza Nayrobi (#181233) üzenetére


Wesder
félisten

A hülyének is megéri.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#181236) Rage47 válasza 30z.Samu (#181218) üzenetére


Rage47
veterán

akciósan kell majd

(#181237) STC Speed válasza saelin (#181221) üzenetére


STC Speed
őstag

Most egy fél órát standby raktam, de pörgött a venti baromi halkan, de érezni a levegőt meg hang is van ha odahajolok.
Másik, hogy mivel lehet elindítani a letöltést ilyenkor? PS Appot letöltöttem, a beállításokba engedélyezve van a letöltés készenlétbe, de most bekapcsoltam a ps-t és nincs letöltve a kiválasztott játék, még hozzáadva sem.

(#181238) Bétaville válasza 30z.Samu (#181227) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszi! :R

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#181239) Kendek válasza STC Speed (#181237) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Akkor szokott pörögni mikor valamit csinál, mondjuk éppen letölt egy játékot (amúgy a vinyó is megáll). Ha a PS rendszerében engedélyezed, hogy pihenő módban is maradjon internethez kapcsolódva, akkor netről indítva automatikusan elindul és elkezdi a letöltést.

<-ƘƘ->

(#181240) STC Speed válasza Kendek (#181239) üzenetére


STC Speed
őstag

Ó azt nem tudtam, hogy indítani kell, de jo megoldás egyébként, köszi! :)
Majd hagyom 1-2 órát a ps-t, hogy full csöndben van-e

(#181241) Kendek válasza STC Speed (#181240) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mondjuk ehhez hozzátartozik az is, hogy a távoli indítás csak az elsődleges konzolra vonatkozik. Szóval ha osztva van a fiókod valakivel, akkor legfeljebb csak neki tudsz letölteni. :)

<-ƘƘ->

(#181242) Bétaville


Bétaville
senior tag

Megjött a Dragon Quest XI-em. Hurrá!!! :))
Ugrok neki. :)

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#181243) ProEvoFan válasza Nayrobi (#181233) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor megy egy nagy b+ a sonynak.Nekem nem kell az a fos, csak a ps+ érdekel. :(( :(((
Akkor marad a feketepiac.Még sosem vettem ott ps+t.
Amúgy ez a hír 100%?

(#181244) _drk


_drk
őstag

De most miért lenne akció? Black friday meg karácsony elmúlt...
Év közben is van random ps+ akció?

Egyébként így 2k a pubg ami egész jó és egyből meg van az online játszhatóság.

(#181245) 30z.Samu válasza _drk (#181244) üzenetére


30z.Samu
félisten

2K a PUBG? Lehet én vagyok a láma, de ezt most nem értem. :B :D Egyébként szoktak random akciók lenni.

Sic Parvis Magna

(#181246) ProEvoFan válasza _drk (#181244) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mindig vannak akciók.Ha vége a karácsonyi, januári akcióknak, utána kb kéthetente mindig mások a kedvezmények.Hétvégén is szokott lenni...stb...

(#181247) .LnB válasza Rigormortiis (#180999) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Összességében egyetértek veled. Nem ennyire végletekbe menően fogalmaznék, de valóban semmi különös nincs a sztoriban. Ezért sem lett nálam az év játéka. A gameplay, a dizájn nagyon rendben van. De a sztori egyszerű, és kicsit lapos. Annyi az egész, hogy vannak badass jelenetek a történetben.
Én konkrétan a feléig untam a történetet ott semmi sem történt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#181248) Xaels válasza Nayrobi (#181233) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem úgy is lejár, havert akivel osztva van a profilunk érdekelné. Vajon ha én hosszabbítok ilyet akkor ő le fogja tudni tölteni?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#181249) hhenry válasza ProEvoFan (#181243) üzenetére


hhenry
őstag

Szintén így vagyok vele :(((

(#181250) _drk válasza 30z.Samu (#181245) üzenetére


_drk
őstag

18k a ps+, 20k most együtt tehát 2k a pubg, vagy a ps+ csak 10k ha úgy nézzük.

Ps+ éves akcióval én csak black friday alatt találkoztam augusztus óta, szerintem azt csak ritkán akciózzák nem 2 hetente és ps+ éves előfizetéses akcióról beszélek nem random játék akciókról.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.