Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160301) S@c@ válasza ivcsi86 (#160281) üzenetére


S@c@
őstag

Attol fugg mivel jatszol, azert a Wolfenstein 2 nel a demot nezd meg.

(#160302) Carlos Padre válasza .LnB (#160289) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Milyen lőszer az, amiből ki tudsz fogyni? :D
Egyébként én is futottam bele hasonló collosion hibába a HZDben, de egy load game megoldotta. Szerintem ez csak glitch, a bug ott kezdődik, mikor mindig ugyanaz történik, ugyanúgy. Anno PC-n a BF 4 kampányának a legelején, mikor a helikoptertámadás után beleesnek a vízbe a kocsival kikapcsolt a gépem. Minden egyes alkalommal, ugyanott. Na az epic bug volt. :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#160303) marilllyo válasza .LnB (#160289) üzenetére


marilllyo
veterán

Naaaa!

Ez így szerintem nem ér. Azért valljuk be a HZD day1 úgy jelent meg, hogy igazából semmi gamebreaker, vagy idegesítő bug nem volt benne. És hát nem egy 8bit-es cím.

Szerintem bármelyik ow ubisoft cím elé oda lehetne tenni, hogy "így kellene ezt csinálni...".

Az a játék egyedül a karaktereken meg a párbeszédeken csúszott el.

(#160302) Carlos Padre : Btw az a szegmens, amit LNB említ ugye kb. 10 nyílvessző...ha nem kevesebb. A két farakást rá kell gurítani a corruptorokra..

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#160304) Polllen válasza .LnB (#160289) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nekem azért kellett egyszer újratölteni, mert egy szörny maradványában elakadt az egyik karakter és nem tudta/akarta kikerülni.

Nem ez az a játék, amit nyugodt szívvel ajánlanék, hogy kihagyhatatlan...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#160305) .LnB válasza marilllyo (#160303) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én csak arra próbáltam utalni, hogy nem elég az, hogy nem jön be annyira a game. Még ráadásként pont ilyen bug előjön. Nálam. Akinél sose szokott. :D

A spoileres részre reagálva. WTF?! :D Én meg lőttem őket tüzes íjjal míg meg nem dögöltek (baromi sokáig), meg belecsalogattam őket a trappekbe. :D :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#160306) Carlos Padre válasza marilllyo (#160303) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Limitált számú nyíllal csak a Frozenben találkoztam egy hunting challenge-ben emlékeim szerint.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#160307) csuzda


csuzda
aktív tag

Sziasztok!

Haver Németországból megkeresett, hogy 250 euró jó ár-e egy PS4 pro +1 kontrollerrel. Ahogy nézegettem a magyar árakat és az akciós topikot olvasva is azt láttam, hogy kifejezetten jó ár érte. Vagy rosszul gondolnám? Esetleg tudtok valami kinti akciót? Stuttgart mellett, Brettenben él.

Esetleg valami hátrány, hogy ha hazajönne és németből vásárolt gépe van? Mondjuk garancia esetén?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#160308) AxBattler válasza csuzda (#160307) üzenetére


AxBattler
félisten

Az szvsz igencsak jó ár, itthon 120k HUF-nál olcsóbban nem veszel boltból Pro-t, ehhez képest 80k HUF...

1 év garival nem hiszem, hogy gond lenne, ha Sony szervizbe viszed.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#160309) Zoleee83 válasza Polllen (#160304) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én meg azonnal rohannék a a második részért megvenni, csak jönne már.
Több ilyen játék kellene, nagyon kevés az igzán minőségi AAA cím, ami ráadásul korszakalkotó
Rettenetsok' PS4-et eladtak csak a HZD miatt, én is xboxról jöttem anno szinte csak ezért. :D
Inkább HZD jellegű játékok jöjjenek mint a szokásos copy-paste, más a skin (AC, FC, WD) Ubisoft játékok évről évre.

@.LnB - Maga a világ, ahogy kinéz, a harcrendszer, a fejlődési fa, ahogy a story fel van építve, a side questek. Persze ehhez az kell hogy meghallgasd az audiofileokat, elolvasd a lettereket. Persze ha nem húz be akkor nem értékeled annyira, nekem ilyen a Witcher pl.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#160310) Carlos Padre válasza csuzda (#160307) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az rendkívül jó ár érte. Nincs benne valami sumákság? Bár németeknél szoktak kifejezetten pofátlan akciók lenni, haver 50juroért cserélte be a régi fat gépet egy új pro-ra.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#160311) .LnB válasza Zoleee83 (#160309) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi benne a korszakalkotó? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#160312) Carlos Padre válasza .LnB (#160311) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Robotdinók baszki, ROBOTDINÓK!!! :DDD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#160313) WaterWave válasza mandin (#160279) üzenetére


WaterWave
veterán

Mikor tölti a pályát multin, akkor hangos, de utána csendes... de ez is relativ kinek mi a hangos... nyilván ha tölti, akkor megy a venti és a lemez pörög

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#160314) marilllyo válasza Carlos Padre (#160306) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem limitált...hanem kb annyi nyíl kell azt a szegmenst átvinni. Csak használni kell a tereptárgyakat.

(#160305) .LnB : Én azt mondom ezt meg lehet bocsátani neki. Figyi én a COD-ba találkoztam ilyennel....nem sokszor...2x a 6 órás kampány alatt. :D De volt ilyen a Mass Effect Andromeda-ban is 1x.

Ez egy ilyen.... ez van. Egyszer belefér. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#160315) sting2 válasza csuzda (#160307) üzenetére


sting2
addikt

EU vásárlás, ha számlával igazolt akkor nem probléma a hivatalos garancia.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#160316) Deck válasza kriszpontaz (#160300) üzenetére


Deck
titán

Nekem a fullos Season Passes van meg.. :D

PS5

(#160317) Carlos Padre válasza marilllyo (#160314) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ja értem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#160318) Polllen válasza Zoleee83 (#160309) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ne haragudj, de a HZD elég sok mindent másolt azokból a játékokból, amiket ekézel. Open world TPS-ként átlagos.

Összerittyentettek egy ötletes harcrendszert a gépállatok ellen, de több száz ember lemészárlása mellett az ember-ember elleni harcra nem sok figyelmet szenteltek (pl. az akrobatikus -nem túl - silent killek mellett nincs közelharc).
A fejlődési fa külön gáz szerintem. 3. szinten tanul meg az egész életében vadászkodó lányunk elugrani egy állati támadás elől.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#160319) #20844032 válasza marilllyo (#160314) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az (általam is) szintén joggal az egekbe emelt witcher3-ban ma is lehet találni elakadó küldit, ha épp olyanja van. Ezeknek a mérete mellett a tökéletes tesztelés évek alatt sem kivitelezhető, és ezzel együtt is fantasztikus munkát végeznek.

(#160320) kriszpontaz válasza Polllen (#160318) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Van közelharc benne, korlátozott, de van.

(#160321) #20844032 válasza Polllen (#160318) üzenetére


#20844032
törölt tag

Igen, ez így megy. Összerittyentenek egy ilyet. Összerittyenthetne más is egy unalmas kedd délután. Venném azonnal.

(#160322) Carlos Padre válasza #20844032 (#160321) üzenetére


Carlos Padre
veterán

:D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#160323) marilllyo válasza Polllen (#160318) üzenetére


marilllyo
veterán

Hámmemé'.... Csóri Betmen meg minden játék előtt elveszíti a felklopfolt ruháját meg elfelejti a nindzsa pörgőrúgásokat, amiket kemény skillponttért vettem neki. :F

De azért a Far Cry széria...futás közbeni újratöltés skillje?! Az első dolog amit mindig meg kell venni. :DDD
Wolfenstein játékokban a lengyel gyilkológépnek is elég lightos a renoméja az elején.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#160324) #49155328


#49155328
törölt tag

Dead by Daylight nem talál hálózatot.
A slimem úgy felpörög, hogy még nem hallottam ilyen hangosnak.
Találkozott valaki már ilyen hibával.
Hálózat jó, többi multi fut.
WTF :F

(#160325) Jim-X válasza #20844032 (#160321) üzenetére


Jim-X
őstag

:C ;]

A játék az nem játék!

(#160326) Polllen válasza marilllyo (#160323) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ezért tartom átlagosnak. A vadászat nem feledteti el a hiányosságokat vagy néha a zs kategóriás jeleneteket. Legalábbis nálam.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#160327) .LnB válasza Carlos Padre (#160312) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az nekem nem nagy cucc. A kisfiam rá van kattanva a Dinotrux c. mesére. Nekem nem újdonság ez. :D

De amúgy nem utálom a játékot, félre ne értsetek. Csak többet vártam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#160328) Kickass


Kickass
őstag

Sziasztok!

Lehet most valahol éves PS+ előfizut akszióósan venni?

Előre is köszönöm!

:R

(#160329) Zoleee83 válasza Polllen (#160318) üzenetére


Zoleee83
addikt

Amúgy van benne közelharc, de minek is kellene odaállni face to face harcolni, ha már az első 5 percben úgy indulunk hogy tudjuk használni az íjat, bombát, vagy bármit aminek van hatótávolsága?
Végülis tök reális lenne órákon keresztül fél méterről püfölni néhány tonnás robotokat. :DDD
És igen mindenhol leírták, én is tudom, hogy innen onnan összeszedett elemekből áll, de jót felhasználni nem bűn, ezért írtam hogy több ilyen kellene.
De nem akarok meggyőzni senkit sem, akinek tetszik játsza, akinek nem, elengedte, így van ez jól.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#160330) Bobbysolo válasza Kickass (#160328) üzenetére


Bobbysolo
tag

Alza 15k a legolcsóbb hivatalos éppen.

(#160331) Polllen válasza Zoleee83 (#160329) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hívhatjuk közelharcnak, hogy csapkodsz egy bottal, ha ettől jobb. (amit ugye még csak maga elé sem tud emelni, amikor megtámadják)
A robotoknál csak a kicsiknél van értelme a közelharcnak, de azért van benne pár száz ember, akit ki kell iktatni. A silent killek mellett látványos a tudáskülönbség.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#160332) .LnB válasza Zoleee83 (#160329) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mart fa nyílvessző-vel aztán reális fém robotokra lődözni. :U Nem is értem, hogy a WWII-ben miért nem azzal lőttek a tankokra. :U ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#160333) laci1117


laci1117
tag

Sziasztok!

Új vagyok a konzolok világában, pár napja vásároltam egy PS4 Pro-t.
Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy miként működik a HU / USA profil. Olvasgattam már a témában, a GY.I.K.-ban is, de van még mindig olyan ami nem teljesen tiszta.
Az odáig érthető hogy lehet egyszerre 2 felhasználó bejelentkezve a gépre, az is világos, hogy lehet egy "fő" profilom ami HU (azon van a PS+), mellette pedig egy USA, amivel csak megkezdem a letöltéseket. A kérdésem az volna, hogy az USA profilra megvehetem olcsóbban az USA régiós játékot, majd azt legálisan letölthetem a gépemre és játszhatom a magyar profilommal? Vagy a régiózár továbbra is él, és csak az USA profillal fog engedni játszani?

Köszönöm szépen előre is a segítséget! :) :R

Remélem nem számít wareznek a kérdésem és nem sért semmilyen szabályzatot. :)

(#160334) Zoleee83 válasza .LnB (#160332) üzenetére


Zoleee83
addikt

No comment, made my day! :D
Akkor innentől inkább nem játszom (De igen!) mert nem reális, nem ugrálunk falakon hálót lőve, nincsenek robot dínók, Kratos leviatanja is hülyeség mert nem jön vissza... ;]

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#160335) .LnB válasza Zoleee83 (#160334) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kár ilyeneket egyáltalán felvetni, hogy realitás. :D Nekem sincs ezekkel bajom. A játék által támasztott szabályrendszerben kell játszani, ezt el kell fogadni, és ennyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#160336) Kendek válasza laci1117 (#160333) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Alapjában véve hivatalosan nem lehet US account-od, mert nem ott élsz és itthon kell adóznod. De megadod a szükséges adatokat és a Sony nem foglalkozik vele. Szóval ha így nézed akkor nem legális, de ha letöltöd az elsődleges konzolra a játékokat, akkor a többi felhasználó is hozzáfér, régiótól függetlenül.

<-ƘƘ->

(#160337) Carlos Padre válasza .LnB (#160332) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert volt jobb? ;)
De nem muszáj itt sem nyíllal írtani őket, van jobb fegyver, vedd el tőlük.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#160338) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Tölthető a PES 2019 demó!

(#160339) Xaels


Xaels
félisten

Egyedi darab, sajnos nem lesz tömeggyártva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#160340) seniman válasza Carlos Padre (#160337) üzenetére


seniman
addikt

Ne is mondd,de szép irtásokat rendeztem a Ravager ágyújával. :D Először véletlen került hozzám,de utána mit agyaltam,hogy lehet megszerezni...

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#160341) Kickass válasza Bobbysolo (#160330) üzenetére


Kickass
őstag

Köszi! :R

(#160342) Gery9112 válasza Xaels (#160339) üzenetére


Gery9112
őstag

A rossz az nem ilyen. :C :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#160343) WaterWave válasza Xaels (#160339) üzenetére


WaterWave
veterán

Nekem annyira nem jön be

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#160344) t.roby90 válasza ProEvoFan (#160338) üzenetére


t.roby90
tag

Már vártam nagyon, kíváncsi vagyok felül tudja-e múlni a tavalyit.

(#160345) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

A V-Rally 4 szeptember 6.-án jelenik meg, az Ultimate Edition 3.-ától elérhető. Magyar Store-ban már fent vannak.

Húzós lesz ez az augusztus-szeptember, V-Rally 4, Spider-Man, Life is Strange 2... megint így fog sírni a pénztárcám. :O

[ Szerkesztve ]

(#160346) Csabee86 válasza Carlos Padre (#160302) üzenetére


Csabee86
senior tag

BF4-ben van egy bug. A második küldetés mikor mentek a kocsival a helyszínre, egy járókelő átsétál úgy, hogy te átmész rajta. Ez a bug benne volt mikor megjelent a játék. Azóta sem szedték még ki belőle. (6 hónapja játszottam vele PS4-en, de ugyan úgy benne volt) :)

(#160348) Kendek válasza Csabee86 (#160346) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem csak az a poén, hogy ott átmész rajta, hanem közvetlen előtte meg vészfékeztek a járókelők miatt.

<-ƘƘ->

(#160349) gyuromoj válasza wolf13 (#160347) üzenetére


gyuromoj
veterán

:C
Pénteken 18 órától meg Doom Eternal gameplay.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#160350) R0GERIUS válasza Csabee86 (#160346) üzenetére


R0GERIUS
tag

Az a bug még mind a mai napig a PC-n is megvan. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.