Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160901) Peace válasza Kendek (#160899) üzenetére


Peace
nagyúr

Affene. :(

ProEvoFan: Rendben, akkor meglesem, hogy mi lehet az. Azért volt furcsa, hogy "csak" 135 volt a gép játékkal. De akkor azért, mert ingyenes játékkal. :DDD

"Fortnite kiegészítő tartalmak: - Royale Bomber öltözék – csak a Battle Royale játékmódhoz - 500 V-bucks játékbeli kredit" <- elvileg ez van benne, konzolvilag leírása szerint...

[ Szerkesztve ]

(#160902) kriszpontaz válasza Peace (#160901) üzenetére


kriszpontaz
veterán

(#160903) Gery9112 válasza Kendek (#160899) üzenetére


Gery9112
őstag

A Fortnite Battle Royale az ingyenes, de azt hiszem van PvE kampány része is nem? Az viszont már pénzbe kerül.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#160904) Peace válasza kriszpontaz (#160902) üzenetére


Peace
nagyúr

Media Markt 0% THM-es a masina és hozzácsaptam még egy 2018-as Gold fejhallgatót is. ;)

(#160905) oriic válasza Kendek (#160899) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Battle Royale ingyenes, az alapjatek nem.

szerk:

Kozben latom hogy V-bucks meg ruha a kod. Nem igazan lehet ezekert sokat kerni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#160906) gaben0211 válasza mcwolf79 (#160877) üzenetére


gaben0211
tag

jaja utánna néztem hogy kiírhattam volna a teljes nevét :D már mind1

(#160907) erahurka válasza Peace (#160901) üzenetére


erahurka
félisten

Csak kódok vannak hozzá, semmi járék. Ez ilyen beugratós csomag, én simán büntetném.

(#160908) Peace válasza oriic (#160905) üzenetére


Peace
nagyúr

Akkor hagyom is a fenébe, nem ér annyit az egész. Ott rohad meg a doboz alján. :P

(#160909) oriic válasza Peace (#160908) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Aki Ps4-en jatszik akar itt topikban az szerintem siman elfogadja jelkepes osszegert vagy ingyen. :)

Viszonyitaskepp:

1000 Vbucks 10 dolcsi a storeban.

Live-Die-Respawn

(#160910) Xaels


Xaels
félisten

Ahogy nézem a Death's Gambit sem az a játék lesz amit platinázok. The Perfect Run trófea: Kill The Final Boss Without Quitting The Game And In Under 4 Hours From Starting The Game And Without Leveling Up.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#160911) erahurka válasza Xaels (#160910) üzenetére


erahurka
félisten

Csak xanax mennyiség kérdése az egész :DDD

(#160912) Peace válasza oriic (#160909) üzenetére


Peace
nagyúr

Ha van ilyen illető, írjon rám privátban nyugodtan. Nem kérek érte pénzt.

(#160913) 30z.Samu válasza mike1334 (#160853) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az korrekt! :D Én amikor hazahoztam a PS-t, leraktam szépen az ágyra, elmentem fürdeni, ettem is egy pár falatot és csak aztán raktam össze komótosan. :D Bátyám meg már lerágta a körmét hogy na mi van már tedd már össze! :D

Sic Parvis Magna

(#160914) Xaels válasza erahurka (#160911) üzenetére


Xaels
félisten

Úgy kéne ennem mint a Mentost, de szerintem ez akkor sem menne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#160915) pauliboy23 válasza saelin (#160736) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Ki lett cserélve, ez már halk, és nem is pörög fel úgy.

(#160916) mike1334 válasza 30z.Samu (#160913) üzenetére


mike1334
veterán

PS-nél már más volt...ott délután megvettem, hazamentem, vártam egy órácskát, összedugdostam, beállítottam, vártam pár órácskát és szedtem le játékot :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#160917) seniman válasza FIREBLADE78 (#160885) üzenetére


seniman
addikt

Nem fog jobban hűlni,a műanyag ház ugyanolyan sz@r hővezető marad akkor is ha élére van állítva.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#160918) Zoleee83 válasza mike1334 (#160916) üzenetére


Zoleee83
addikt

És most mindkettővel játszol, vagy a PS4 lett egyelőre a primary?

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#160919) Carlos Padre válasza 30z.Samu (#160913) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én megvettem, összeraktam, kipróbáltam, majd két hónapig be sem kapcsoltam. :/

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#160920) ProEvoFan válasza FIREBLADE78 (#160885) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Emeld meg a gépet radírral, kupakokkal, lego kockákkal...stb.Mióta így tettem, azóta nem melegszik úgy és nem pörög fel annyira a venti sem.

[ Szerkesztve ]

(#160921) Carvus válasza Carvus (#160162) üzenetére


Carvus
senior tag

1 hét használat után:

KontrolFreek: Összességében bár nem olcsó, de nagyon minőségi cucc, kösz az itteni ajánlásokat és útmutatást!
Grips: eléggé izzadós tenyerem van, megváltás ezzel játszani, úgy hogy nem csúszik ki a kezemből fél óra után a DS4. Abszolút ajánlom akinek hasonló gondja van!

Inferno: Ez viszont csak fél siker, jobb oldalon tökéletes, jóval precízebbnek érzem vele a célzást, viszont bal oldalon zavaróan magas, mivel ez ugye magasabb KontrolFreekek közé tartózik. Bal oldalra ezek közül tervezek egyet: Alpha, Omni vagy CQC

Vagy nincs esetleg valakinek fölösbe egy alacsonyabb? Esetleg leboltolhatnánk megmaradt Infernoval.. :U

[ Szerkesztve ]

(#160922) consono válasza Carlos Padre (#160919) üzenetére


consono
nagyúr

Én is majdnem így voltam, mert karácsonyi ajándék volt a családnak, black friday-kor meg vettem...

"In God we trust. All others must bring data"

(#160923) gianni85 válasza Carvus (#160921) üzenetére


gianni85
veterán

Vortex-et kellett volna venned. Az a legjobb

(#160924) fntastic


fntastic
aktív tag

Amikor be akarok lépni a PS Store-ba akkor feljön egy hibaüzenet, hogy nem elérhető a nyelvemen, akarom e folytatni angolul. Ráadásul mire ez bejön másodpercek telnek el. Nyelvként English van beállítva a konzolomon.

Meg lehet szüntetni valahogy ezt a hibaüzenetet? (ha nem, Xbox-on is van ilyen baromság illetve ott is ilyen lassú?)

[ Szerkesztve ]

(#160925) Carvus válasza gianni85 (#160923) üzenetére


Carvus
senior tag

Néztem azt is anno, de domborút nem akartam..

(#160926) discrate


discrate
aktív tag

Egy kis Fortnite duo/squad valaki?

(#160927) Peace válasza Peace (#160894) üzenetére


Peace
nagyúr

Nah kértem egy képet róla, hátha így már érthető lesz: Elvileg itt kéne lennie a képnek.

Szóval ilyen szivacsot keresek. ;)

(#160928) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Heavy Rain-nél másnak is vibrál a menü illetve a feliratok Pro-n? Illetve a játék is akad, teljesen darabos az egész. Boost módot már kikapcsoltam, de nem változtatott a problémán.

(#160929) Dr. Venkman válasza CsonkaImo (#160928) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Újra kell indítani a Ps-t teljesen és akkor meggyógyul. Nálam is csinálta időnként, furcsa bug és még furcsább, hogy azóta sem javították.

(#160930) CsonkaImo válasza Dr. Venkman (#160929) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Köszi az infót, erre soha nem gondoltam volna. :R Folyamatosan rest módban van a gép, szóval mindenképp megpróbálok egy újraindítását.

[ Szerkesztve ]

(#160931) Carvus válasza FIREBLADE78 (#160885) üzenetére


Carvus
senior tag

Én egy ilyen állványt rendeltem hozzá nemrég, majd beszámolók róla milyen ha megjön.

(#160932) discrate válasza Peace (#160912) üzenetére


discrate
aktív tag

Szia, ha a Fortnite kodod nekem adod, akkor megkoszonnem.

(#160933) Peace válasza discrate (#160932) üzenetére


Peace
nagyúr

Elkérték már 2 órája. ;)

(#160934) Peace


Peace
nagyúr

Megéri amúgy élére állítani? Segít valamennyit? Mert brutálisan képes felpörögni és elég forró 1-2 óra játék után. Mondjuk így is pislogtam, hogy 6000 pénzt elkérnek egy sima ilyen vertical állványért. De lehet nem ártana valamit kezdeni vele, mert ez nem túl biztató. Vagy alkalmazzam én is ezt a megemelős (kupak, radír...) dolgot?

A másik pedig a DLC vásárlás. "The Frozen Wilds" DLC-t néztem ki magamnak, most elvileg jó áron van. Honnan fogom tudni, hogy jó-e ahhoz az alapjátékhoz, amit a cimborám Store-jából telepítettem magamnak?

(#160935) mike1334 válasza Zoleee83 (#160918) üzenetére


mike1334
veterán

Az újdonság miatt most a ps-sel játszottam többet. Mondjuk elég sok játékot kaptam hozzá, így nyilván az is befolyásol. Ami megvan xboxra is, azt inkább ott játszom. Uncharted 2-3, Valiant Hearts, CoD WW kampány, GoW ment le ps-en mióta megvan, Boxon azóta főleg csak Forza meg egy-két bc cím, de most pl a Tomb Raider Def edition jön xboxon, aztán megint valami ps ex cím, utána meg az a terv, hogy Witcher 3 Goty Xboxon, és közben pár lightosabb játék Ps-en, vagy 200 ft-os game pass esetén boxon :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#160936) Madwe válasza Peace (#160934) üzenetére


Madwe
nagyúr

Megnézed, cimborád milyen storeban van, s olyan régiósban veszel hozzá (eu, usa, talán uk is külön van...)

Vertical stand kb semmit nem számít hűtés szempontjából. Ha régi a gép, akkor egy újrapasztázás/protalanítás segít.
Én pl egy 2013as fat-et frissítettem fel nemrég, ég és föld a különbség. Az új 7116b-s pro meg meg se szólal, tök mindegy mit eresztek rá :D

(#160937) Peace válasza Madwe (#160936) üzenetére


Peace
nagyúr

EU-ban van Ő is. Akkor elvileg jó lesz a magyar Store-ból vásárolt DLC remélem.

Ez egy vadonatúj Pro, pénteken vettem. De csak pislogtam, mikor Last of Us közben elkezdett porszívóként zúgni és le kellett vennem a tetejéről a rajtafelejtett fejhallgatót, mert az is átforrósodott teljesen. :(

szerk.: És akkor a legújabb játékokat még el sem indítottam ugye rajta.....

[ Szerkesztve ]

(#160938) Zoleee83 válasza Peace (#160934) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nekem 700 Ft-os Alis' vertical stand van, olyan sokat nem számít, annyi hogy igy körben több levegő éri, meg ha beleállítom a Slim-et akkor alul is több hely van szellőzni.
De leginkább a helyhiány miatt volt hasznos.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#160939) PainKiller13 válasza Peace (#160937) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nekem Last of Us alatt meg sem szólal, pedig HDR Pro 4K tv. Multiban sem.

(#160940) Peace válasza PainKiller13 (#160939) üzenetére


Peace
nagyúr

Nálam fújja mint állat baromi hangosan. Lehet az, hogy supersampling be van lőve és nincs rátolva a framerate lock?

(#160941) Peace válasza Zoleee83 (#160938) üzenetére


Peace
nagyúr

Ami a végeleges helye lesz, ott nem számít, hogy fekszik vagy áll.

(#160942) Madwe válasza Peace (#160937) üzenetére


Madwe
nagyúr

Na majd meglesem Tlouval én is... Melyik széria a tied? A hátulján a konnektor duglj felett van hogy CUH-xxxx

(#160943) #20844032


#20844032
törölt tag

A TLoUR-nek van néhány üzemmódja, és azok permutációi (framerate, resolution, locked/unlocked, HDR, stb), nagyon különböző teljesítményigénnyel a gép felé, szal ez a meglesemnálammilyen helyett kő-papír-ollóval is eldönthetitek a kérdést :D

(#160944) Madwe válasza #20844032 (#160943) üzenetére


Madwe
nagyúr

unlocked meg supersampling, az kb már elég mindenre szerintem :D ha supersamplinget használ, akkor tippre Fullhd tévéje van valszeg és abból pl nincs hdr-es sem, de amugy hdr szvsz semmi plusz terhelést nem jelent...

(#160945) #20844032 válasza Madwe (#160944) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mer az csak úgy lesz? :DDD Ki kő számóni azt is, még ha nem is tűnik olyan soknak. Nincs az ingyen, még egy ettől erősebb cuccon sem.

[ Szerkesztve ]

(#160946) Madwe válasza #20844032 (#160945) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát gondoltam, hogy sdr esetén is ugyanannyit kell számolni, csak kisebb a játszótér :D de ezek szerint nem :P

(#160947) RangerFox válasza CsonkaImo (#160928) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nekem Slimen produkált ilyet. Beszámolnák róla, hogy az újraindítás megoldotta-e a problémát? Feleslegesen nem tölteném le újra.

(#160948) penge111 válasza Peace (#160934) üzenetére


penge111
addikt

Én áldom az eget, hogy slimet vettem pár hónapja, nem volt olyan játék, ami miatt hallottam volna valaha a hangját. Nyilván a pro teljesítményben sokkal jobb, de én asszony, gyerek mellett nem mertem kockáztatni, hogy egy porszívó hangú prot fogjak ki. Valamit valamiért, nekem bőven elég amit képes egy slim is villantani, engem a God of War meggyőzött, hogy egy slimnek sem kell szégyenkeznie. Nyilván, ha nem lenne akit zavarna a zaj, akkor prot vettem volna, mert én fülessel játszok amúgy is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#160949) marilllyo válasza CsonkaImo (#160928) üzenetére


marilllyo
veterán

Nálam semmi.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#160950) Peace válasza penge111 (#160948) üzenetére


Peace
nagyúr

Én úgy voltam vele, hogy elkerülhetetlen a nagyobb TV vásárlás a közeljövőben és ne akkor anyázzak, hogy miért nem a PRO-t vettem meg. Meg részletre nem igen számított az árkülönbség sem. A fene se gondolta, hogy ilyet művel. Én is fejhallgatóval játszottam első körben szombat hajnalban. És mikor levettem, akkor hallom, hogy mi ez a rettenet hangos zúgás! :Y Nem vagyok hozzászokva, mert PC-m az kegyetlen csendes, minden venti le van szabályozva 5V-ra, alig van hangja a masinának. Azért volt ijesztő, hogy már kapásból egy remastered játékkal ilyet produkál.

szerk.: na meg kelleni fog nekem az optikai kimenet is. Várom Ali-ról az 5.1-es DAC-omat, mint a messiást, hogy végre ráköthessem a PS-t a jó öreg Genius Home Theater hangrendszerre és dübörögjön, ahogy azt kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.