Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160701) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Köszi, bakker lehet mindkettő lesz :D Bár tegnap jött meg a Monster Hunter World, egy darabig biztos leköt majd :)

Bloodborne nálam eddig a top, de csak a DS3-mat vittem végig azon kívül.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#160702) darnics


darnics
aktív tag

üdv! hogy lehet böviteni a ps4-em tárhelyét?már a sok ps+ letöltött meg megvásárolt játékok elfoglalták a helyet pedig tényleg csak a legfontosabb dolgokat szedem le.szép napot!

(#160703) saelin válasza darnics (#160702) üzenetére


saelin
veterán

Rákötöl egy külsőt USB-n keresztül, vagy veszel bele egy nagyobbat. Én az utóbbit javaslom, mert sokkal praktikusabb és nem ugrik a granacia sem, ha kicseréled a gyári HDD-t egy másikra.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#160704) darnics válasza saelin (#160703) üzenetére


darnics
aktív tag

összes játék.mentések stb azokkal mi lessz??

(#160705) marilllyo válasza darnics (#160704) üzenetére


marilllyo
veterán

Feltöltöd őket felhőbe. Bár ez elvileg automatikusan megtörtént. Egyébként backupolhatod is egy pendriver-ra.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#160706) Xaels


Xaels
félisten

Dead Cells Gameplay. Majd egy órányi saját termés.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#160707) Csabee86 válasza penge111 (#160685) üzenetére


Csabee86
senior tag

Érdekes. Nekem az utolsó olyan játék volt amit élveztem. Egyszerűen engem magába szippantott.

(#160708) saelin válasza Xaels (#160706) üzenetére


saelin
veterán

Én is megvettem tegnap. Nagyon jó cucc! :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#160709) Nayrobi válasza saelin (#160703) üzenetére


Nayrobi
őstag

Akkor sem ugrik a gari, ha a belső vinyót cseréli le nagyobbra.

(#160710) Xaels válasza saelin (#160708) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem is, még mindig van egy csomó dolog amit meg kell találnom. Pont ebben a videóban sikerült megszereznem az egyik képességet meg eljutni az egyik Bosshoz vagy mihez.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#160711) Balesz1899 válasza Nayrobi (#160709) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Ő is ezt mondta.

(#160712) Deck válasza Scholes9 (#160696) üzenetére


Deck
titán

Egyértelmű, hogy Nioh :)

PS5

(#160713) Peace


Peace
nagyúr

Van mód PS3 controller használatára ps4-et? Ha igen, akkor miképp?

(#160714) #20844032 válasza Peace (#160713) üzenetére


#20844032
törölt tag

Hivatalosan nincs mód. Nem hivatalos kiegészítőkkel lehet, de jóval többe kerülnek, mint egy DS4,

(#160715) erahurka


erahurka
félisten

Most nyomom a második ilyen faggasd ki a csávót - okozz kárt a bandának - nyírd ki a kisfőnököt küldetéssorozatot, és... ugye nem ebből fog állni a játék további része? Olvastam hogy grindolós, de ugye lesz azért más jellegű küldetés is a játékban? Az eleje nagyon király volt, remélem azért változatosabb lesz.

(#160716) EnterR válasza erahurka (#160715) üzenetére


EnterR
veterán

Pontosan ugyanebből fog állni a játék hátralévő része.

PSN ID: marquuard

(#160717) erahurka válasza EnterR (#160716) üzenetére


erahurka
félisten

Na ne, ezt ők se gondolhatták komolyan! Legalább rövid?

(#160718) EnterR válasza erahurka (#160717) üzenetére


EnterR
veterán

Hát egy bő húsz óra biztos megvan. Az egész játék erre az Underboss rendszerre épül, nem valami innovatív, én anno még meg is vettem. :D

PSN ID: marquuard

(#160719) erahurka válasza EnterR (#160718) üzenetére


erahurka
félisten

Nem értem hogy gondolhatták hogy ez így jó lesz :( Pedig minden más annyira jó benne!

(#160720) EnterR válasza erahurka (#160719) üzenetére


EnterR
veterán

Persze, az első küldetés volt a legjobb. :D

PSN ID: marquuard

(#160721) erahurka válasza EnterR (#160720) üzenetére


erahurka
félisten

Mondjuk én szeretem a beszivárgós dolgokat, hátha tetszeni fog. Csak azért jó lenne néha megtörni a cuccot, meg annyiszor azért lehet én is megunom. A Mad Max bázis foglalásait is untam már kicsit a vége felé.

(#160722) nincsnév007 válasza erahurka (#160715) üzenetére


nincsnév007
őstag

én is most kezdtem el nagyon unni, de most már biztos végig nyomom már kb a felénél tarthatók. de igen az eleje az jó volt

(#160723) erahurka válasza nincsnév007 (#160722) üzenetére


erahurka
félisten

Lehet megszakítom majd valami rövidke játékkal, úgyis annyi van a PS Plus miatt mint a szemét :DDD

(#160724) nincsnév007 válasza erahurka (#160723) üzenetére


nincsnév007
őstag

lehet én is:D de ha megrohadok akkor is kijátszom most már, ingyéé vót :DDD :DDD

(#160725) EnterR válasza nincsnév007 (#160724) üzenetére


EnterR
veterán

Én meg csak azért játszottam végig, mert pénzért volt. :D Ha más nem is, legalább ennyi motivációm volt a játék iránt.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#160726) twice


twice
tag

Sziasztok!

Konzol vásárlás előtt állok és nem nagyon sikerül döntenem a PS4 slim és a Nintendo Switch között. A PS4 mellett leginkább az exkluzív játékok szólnának (legutoljára PS2 konzolom volt, ezért sok remastered játékot is be tudnék pótolni), viszont ami a legjobban zavarna az a kevés local multiplayer játék. Barátnőmet szeretném bevezetni a videojátékok világába, viszont, ahogy kerestem nincs olyan sok játék PS4en ami ennek megfelel (most számítógépen játszunk rayman legendssel, hasonló kaliberű játékokat keresnék). Nintendo switchen viszont ahogy láttam több ilyen egyszerűbb, könnyen megszerethető local multis játék van, viszont sok AAA játék nem jelenik meg rá. Ezért kérném a segítségeteket (mindkét topicba beírom a kérdést), hogyha tudnátok mondani valami döntő érvet valamelyik mellett azt megköszönném. Esetleg ha van olyan akinek mindkettő konzol megvan és pár mondatban leírná, hogy melyiket szereti jobban az lenne a legjobb.

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#160727) nincsnév007 válasza EnterR (#160725) üzenetére


nincsnév007
őstag

hát igen:) megöltem burks-t és cassandrát ebből mi hátrányom lehet?:D

(#160728) Lackooo84 válasza nincsnév007 (#160727) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Pár trofi mínusz. :DDD

The Truth is out there...

(#160729) nincsnév007 válasza Lackooo84 (#160728) üzenetére


nincsnév007
őstag

az nem baj:D

(#160730) ProEvoFan válasza twice (#160726) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PS4en ott a PlayLink.Ezt nektek találták ki.
Itt megtalálsz elvileg minden co-op játékot.
Ha van pénz, akkor hajrá, vedd meg mint a két konzolt.A Switchre is durvajó' exkluzív játékok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#160731) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Tegnap vettem egy ps4 slim-et, és a Detroit demója közben igen hangosan ment a venti benne, ez normális? Szellős helyen van. Utoljára még a fat ps4-em volt, amit premierkor vettem, az nem volt ennyire hangos.

[ Szerkesztve ]

(#160732) Peace válasza #20844032 (#160714) üzenetére


Peace
nagyúr

Értem, köszi!

(#160733) Kendek válasza pauliboy23 (#160731) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nehéz így összehasonlítani őket, azóta sokat fejlődtek a játékok. Több tényezőn is múlik a hangerő, de egyesek szerint nagyon halk, míg mások szerint viszont hangosabb a Slim a Pro-nál is. Ez utóbbi már nem normális, én azt mondom, hogy ha több játékban is zavaróan visít, akkor inkább vidd vissza és próbálj ki egy cserét. Ha ez túl macerás, akkor sincs gond, mert tönkre ettől még nem fog menni.

<-ƘƘ->

(#160735) marilllyo


marilllyo
veterán

Van itt valaki, aki játszik a Crew 2-vel?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#160736) saelin válasza pauliboy23 (#160731) üzenetére


saelin
veterán

Próbáld ki több játékkal! Egy olyannal amit röhögve elvisz a gép, egy kicsit durvábbal, ami azért már megdolgoztatja, és végül egy exkluzív címmel. (Vagy a No Man's Sky... :D)

Ha a legszolidabb 2D-s játéknál is visít, akkor ott baj van, ha csak az utolsónál akkor hagyd, mert az olyan, pont. Egyébként ha túlmelegedne úgyis tudnál róla. A kijelzőre kiírja, hogy a gép túl forró és utána ki is kapcsol magától. Youtube-on van fent videó ahol direkt kikötötték a ventit és úgy járatták többször egészen kikapcsolásig. Arra voltak kíváncsiak hogy mennyire működik jól a ps overheat védelme. A válasz: nagyon jól! Többszöri próbálkozás után is simán bekapcsolt a gép és miután visszakötötték a ventit ugyan úgy ment mint a teszt előtt. Szóval nem kell aggódni. :P
Előbb fog a táp vagy a merevlemez meghalni benne, minthogy megfőne maga a gép.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#160737) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

A Hellblade első bossát tényleg 20 percig kellett vagdosni, vagy csak "beakadt" a játék? A hangok a harc közben mondták, hogy mindjárt vége, ne add fel meg ilyenek, de az ellenségen nem látszott, hogy fáradna, más támadásokat használna, semmi. Szabályosan untam a végére, órával mértem az időt. Ha tényleg ilyen a játék, akkor egy kicsit csalódott vagyok...

(#160738) Kvelstadt válasza RangerFox (#160737) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Melyik volt az első neked?
Egyébként nem emlékszem olyan hosszú bossfightra.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#160739) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

PS5 bejelentve! A Microsoft felkötheti a gatyát! :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#160740) marilllyo válasza Carlos Padre (#160739) üzenetére


marilllyo
veterán

:DDD

(#160737) RangerFox: Nem... az első ha jól emlékszem az a hollóizé. Azzal a speckó képességet kell használni hozzá. Ha jól rémlik 3x. Közben meg ütni míg újra nem töltődik.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#160741) saelin válasza Carlos Padre (#160739) üzenetére


saelin
veterán

Nekem tetszik a kontroller... :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#160742) RangerFox válasza marilllyo (#160740) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, az a hollófejű valami volt. Használtam a speciális képességet is, csak lehet hogy nem jól időzítettem vele? Vagyis amikor megdermedt, akkor ütöttem, nem tudom, hogy az számít-e, hogy mikor használtam.. Most néztem gameplayt róla, és ott se tartott ilyen hosszú ideig... Na mindegy, tovább játszok vele.

Azért remélem mindenki tisztában van vele, hogy az a videó fake :DDD

[ Szerkesztve ]

(#160743) dunc válasza Carlos Padre (#160739) üzenetére


dunc
nagyúr

Ha nem fake akkor kurv@ra tetszik! Air hdmi mit jelent? No disc használt piac off.

[ Szerkesztve ]

(#160744) saelin válasza dunc (#160743) üzenetére


saelin
veterán

A levegőn keresztül tudja átvinni a konzol jelét a kijelző felé. Már van pár TV ami támogatja, de piszok drágák...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#160745) Peace


Peace
nagyúr

RDR első részét tényleg csak PS Now szolgáltatás keretében tudom futtatni PS4-en? Nem futtatható a PS3-as változat?

(#160746) dunc válasza saelin (#160744) üzenetére


dunc
nagyúr

Aha, de gondolom megy sima hdmi vel is.

(#160747) SH4D0W2011 válasza Peace (#160745) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Sajnos így van.

(#160748) ivcsi86 Na meg lehet itt mindenféle új technológiával dobálózni a videókban, de egy ehhez igazított árcímke senkinek sem lenne jó.

[ Szerkesztve ]

(#160748) ivcsi86 válasza Carlos Padre (#160739) üzenetére


ivcsi86
tag

Szerintem tuti kamu.
Ha belegondoltok a Sony alakra/fogásra mindig ugyanolyan DS joyt csinált már a one-tól kezdve. Ez meg... ilyet biztos nem terveznek kiadni.
Rengeteg hasonlo video készül youtubera, könnyen összejön pár millio megtekintés, abból szép összeget utal a youtube a feltöltőnek.

(#160749) Kendek válasza Peace (#160745) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

PS3-as játékok nem futnak natívan mivel hardveresen teljesen más architektúra, csak azokkal a címekkel lehet játszani amelyekből van PS4-es kiadás is.

<-ƘƘ->

(#160750) Gery9112 válasza Carlos Padre (#160739) üzenetére


Gery9112
őstag

Kösz de kihagyom, akkor már megvárom a Polistation 6-ot, azon úgyis 60 fps-el fog futni a Red Dead 3 4k-ban és 2024. augusztus 13-án jön, addig meg ráérek várni.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.