Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160201) wierra válasza penge111 (#160200) üzenetére


wierra
senior tag

Amit anno kiadtak, az egy erős beta verzió volt. Azóta gondolom kijött több gigányi javítás, így talán már élvezhető lesz a gamma.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#160202) WhiteWalker válasza penge111 (#160197) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én a Dioba 3 karaktert elvittem a 70-es szintre. + 1 HC karaktert is. Utóbbinál mekkora makom volt ;]
65lvl volt mikor a Reaper of Souls utolsó bossa ( Isual?) megölte ... Nahhh bakker ennek annyi , mehet majd elölről...:(((
De a felhő mentés megmentett , ugyanis 54-es szintnél töltötte fel utoljára , ugyanis itt kapcsoltam ki a ps-t teljesen , nem csak alvó módba , szóval innen tudtam folytatni :C Innentől fogva minden játék után a mentest pendrivera raktam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#160203) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

A Spyro Reignited Trilogy dobozos kiadásában csak az első rész lesz rajta a lemezen, a másik két részt le kell tölteni.

(#160204) Jim-X válasza WhiteWalker (#160202) üzenetére


Jim-X
őstag

Na ezert semmi ertelme a HC karakternek... Ha fekszik akkor fekodjon orokre :K

A játék az nem játék!

(#160205) .LnB válasza penge111 (#160197) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a HR-ben sem éreztem a döntéseim jelentőségét. Egy cseppet sem. Nem negatívum, mert úgy gondolom a HR is, és a BTS is egy történet amit végig lehet játszani (csak). A DBH teljesen más tészta.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#160206) saelin válasza Jim-X (#160204) üzenetére


saelin
veterán

Season-ban kell tolni és akkor nincs ilyen. A normál játék mentese a gépre kerül. Emiatt public-ra nem is nagyon éri meg bemenni, mert dugig van mókólt játékmentésekkel...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#160207) Lackooo84 válasza penge111 (#160200) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Annyira nem rossz a sztori, sőt, viszont a sok küldetés (főleg mellékek) amikor menned kell a térkép egyik végéből a másikba (fast travel nuku), aztán vissza, na az kikészít...

The Truth is out there...

(#160208) Jim-X válasza saelin (#160206) üzenetére


Jim-X
őstag

En is mindig seasont toltam, de a HC-hez nincsen meg az idegzetem :DDD

A játék az nem játék!

(#160209) WhiteWalker válasza Jim-X (#160204) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem is HC-zek. De a trofi miatt kellett csak. Úgy hogy ez miatt nem sok kedvem lett volna elölről kezdeni :U
Aztán felőlem torolhetik is a karaktert ,most hogy meglett a lvl70.

[ Szerkesztve ]

(#160210) barcabome


barcabome
aktív tag

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget.

Aktiváltam a magyar accomon a két lépcsős azonosítást. Ezzel semmi gond, világos, érthető volt minden.

Viszont van régebbről egy USA accom, amelyen van néhány digitálisan vásárolt játék. Már évek óta nem vásárolok USA store-ból, nem is tervezem többet. A legtöbb játékom a magyar accomon van, ezért ennek a védelme volt az elsődleges.

Gondoltam, ha már megoldható, akkor miért ne védeném le az USA accot is. Beállítottam ott is a két lépcsős azonosítást ugyanarra a magyar telefonszámra, mint a magyar accon. Működik rendesen minden.

A kérdésem arra irányulna, hogy nem lehet-e ebből probléma, hogy USA accomon amerikai cím van ugye megadva, viszont magyar telefonszám és erre küldik a belépő kódot tartalmazó sms-t.

Lehet hülye kérdés és én vagyok egy kicsit üldözési mániás, de érdekelne a véleményetek! :)

Köszönöm a válaszokat előre is! :R

(#160211) penge111 válasza .LnB (#160205) üzenetére


penge111
addikt

Azt hogy nem érezted, a HR-ben ha úgy döntesz az összes fő karakter meghalhat. Most néztem meg az összes befejezést youtube-on, elég durva végjátékok lehetnek. Én kb. Az egyik legjobb befejezést csináltam, ahogy néztem.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#160212) saelin válasza barcabome (#160210) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem pont lexarják. :P
Semmi bajod nem lesz belőle. Sőt, akkor sem ha egy telefonszámot adsz meg több accnak is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#160213) .LnB válasza penge111 (#160211) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez téged nem zavart a sztoriba? [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#160214) Nandish válasza Nescafé (#160190) üzenetére

Na ettől viszont kivagyok teljesen! Inkabb ne lenne kategória amik mostanában kikerülnek ps+ al

12 éve vagyok Ph-n! 13 éve szerelek Apple készülékeket...

(#160215) MAGUS7 válasza ProEvoFan (#160176) üzenetére


MAGUS7
tag

Köszi,jaja van pár szivatós,a multis trófeákat én sem szeretem,ha nincs elég játékos lehet vele szenvedni :((( gondoltam beszerzek pár Lego játékot is,de inkább Pc-re veszem meg azokat,töredék áron vannak Ps4-es árakhoz képest.

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#160216) Dvix válasza .LnB (#160188) üzenetére


Dvix
senior tag

Igazat kell adjak, hogy amikor a Cauldron dungeon-ba beérsz isteni érzése van a HZD-ban! olyan mikor megnéztük annak idején a Mátrixot! :C A Horizon viszont a kidolgozott questek terén domborít csak a világra kevés hatással van. Akit megfog a stílus azt magával ragadja, hogy egy "élő" világban kóborol. "Ízlések és pofonok" nyilván, de a Horizon megmutatta hogy a kidolgozott mellékküldetéseknek a mai napig nagy jelentősége van a szórakozási faktor terén és hogy szükség van ilyen játékokra. :K Akárcsak a GoW.
A fő sztori nekem bejött és szeretem a színészeket is! Az is fontos h hozzájuk kötődni tudj szerintem. Ne rakj rám "LnB Átkot" légyszi :P (Valaki itt már használta ezt a kifejezést csak kölcsön vettem) :P

[ Szerkesztve ]

(#160217) .LnB válasza Dvix (#160216) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ez az. Ezek a mellékküldetések kidolgozottak? Én eddig ilyenekkel találkoztam:

-Eltűnt a tesóm keresd meg.
-Eltűnt a "botom" keresd meg.
-Tisztítsd meg a tábort a banditáktól
-Gyűjtsél ezt, gyűjtsél azt.

És akkor hasonlítsuk ezt össze a Witcher 3 mellékküldetéseivel..

Nem rossz játék ez, elvagyok én vele. De többre számítottam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#160218) Dvix válasza .LnB (#160217) üzenetére


Dvix
senior tag

Igen egyszerűek, és nyílván a karakterek fejei is ismétlődnek de legalább szántak rá időt normális arckifejezést ültetni rájuk. xD Nyílván egyszerű szintre vannak ezek belőve. :K Segítenek abban hogy bejárd a környezetet. :)
Segít gyakorolni a harcot, arra az időre amikor le kell terítsed az első Thunderjaw- ot, lol! :DD

[ Szerkesztve ]

(#160219) consono válasza .LnB (#160188) üzenetére


consono
nagyúr

Miért bugyuta a sztori a HZD-ban? Elég hamar bedobnak a mélyvízbe... Ha nem olvasol, azzal viszont tényleg tökönszúrod magadat, mert a miértek és a hogyanok csak onnan derülnek ki....

"In God we trust. All others must bring data"

(#160220) dunc


dunc
nagyúr

A HDZ nekem se tetszik, gyönyörű mint egy új traktor, azt kb ennyi.

(#160221) ProEvoFan válasza .LnB (#160217) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Witcher 3mal nem ér összehasonlítani semmit.Abból csak EGY van.

(#160222) consono válasza ProEvoFan (#160221) üzenetére


consono
nagyúr

Ezt adom, a Witcher 3 egyedi, nincs még egy olyan játék.

"In God we trust. All others must bring data"

(#160223) Dvix válasza consono (#160219) üzenetére


Dvix
senior tag

Engem is beszippantott, de viszont aki sok ilyen játékkal játszott gondolom azt nem hatja meg első alkalommal, hanem átlagosnak gondolja. Majd amikor elhagyjuk a "Sacred Land"-et találunk megfogóbb, a HZD világával igazán egybevágó érdekesebb sztorikat, vagy lopakodósabb küldetéseket. Viszont ha nem is olvas az ember, akkor van egy csomó audio-log, az különösen tetszett. :K
Ja igen és Witcher csak egy van :)

[ Szerkesztve ]

(#160224) .LnB válasza ProEvoFan (#160221) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De a nagy ajnározás miatt, én olyan élményre számítottam. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#160225) Gery9112 válasza .LnB (#160217) üzenetére


Gery9112
őstag

Alapszabály, hogy Witcher 3-t ne hasonlítsuk semmihez. :DDD Csak depressziós leszel, hogy az open world játékok 99%-a nem ér a közelébe se.

Nekem így vette el a kedvem az Ubisoft játékaitól. Open world játékok közül egyedül a Red Dead 2-t várom már csak.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#160226) .LnB válasza Gery9112 (#160225) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] kell bármi mást írnom? :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#160227) kriszpontaz válasza Gery9112 (#160225) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem tudom mitől akkora nagy szám a Witcher 3. A fullost megvettem, de pont elég volt számomra belőle az alapjáték végéig elszöszmötölni. Azóta pihenőn van. Nem rossz játék, nagyon sok tartalom van benne.
Azt nem értem miért kell etalonként tekinteni rá, főleg más stílusú játékokkal összehasonlítva. Főleg hogy az egyik küldetésnél olyan hibába futottam bele ami miatt kezdhetném újra az egész játékot (konkrétan hiányzik az NPC akivel dumálni kellene), a temérdek kékhalálról nem is beszélve.
Ugyanúgy vagyok kb. vele mint Zoleee83. Tetszett a Witcher de nekem tucatjáték. Majdnem olyan mint a Risen, csak azt pl. végig sem játszottam pedig minden része megvan. Beleuntam.

[ Szerkesztve ]

(#160228) Zoleee83 válasza ProEvoFan (#160221) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hát én pont az ellenkező oldal vagyok, nekikezdtem vagy 2x-3x is a Witchernek, de sosem bírt lekötni pedig jópár órát beletettem.
Ellenben a HZD-t 72 órával platináztam, minden percét élveztem, és valóban olvasni kell a jegyzeteket, hajónaplókat, mert anélkül nem fogja az ember érteni a lényeget. :)

Az RDR2 viszont nagyon várós, elő is rendelem, ha csak a szokásos "rövid" Rockstar story lesz benne, akkor megint eltűnök pár hétre. :DDD

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#160229) Gery9112 válasza .LnB (#160226) üzenetére


Gery9112
őstag

Írj majd egy review-t, hogy "not bad" :DDD

Mint a kritikák fele Team Fortress 2-nél.

2.1 hrs last two weeks / 4,617.2 hrs on record
Posted: 28 Dec, 2015 @ 12:15am

Played it for a few hours.
It's ok.

kriszpontaz: Akkor szerencsés voltam, lekopogom nálam nem volt bug pc-n. Persze nem vagyunk egyformák de tucatjáték nálam pl. és hiába szeretem az Assassin's Creed-et és tetszett az Origin de a Unity óta az összes AC tucatjáték. A küldetéseknél a 719. kísérd A-ból B pontba már fájt a fejem, felejthető főszereplők, felejthető mellékszereplők. Kb. 2-3 jelenet van, amit fel tudnék idézni. A Witcher 3-ban rengeteg emlékezetes pillanat van, a mellékküldetések változatosak, viccesek, fordulatosak.Sokszor csettintettem elismerően, hogy na igen, ez egy jó átvezető/küldetés volt.
A Blood and Wine-ban pl. Paperwork mellékküldetésnél a fejem fogtam. :DD

Az Ezio Collection-t és a Black Flaget elő szoktam venni néha mert jó játékok, a többi AC ha nem lenne nem érezném a hiányukat. A Witcher 3-t pedig közel 1 éve vittem végig de már várom, hogy mikor lesz újra időm végigvinni elejétől a végéig.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#160230) Dvix


Dvix
senior tag

Én most a The Surge-öt játszom egyébként ami "Souls-like" játék de engem jobban megfogott mert nem olyan depresszív kinézetű mint a Sark Souls. :) Kevés a rajongó bázisa, de foglalkoznak a játékkal meg adtnak ki DLC-ket is hozzá. :K Jobban bejön a stílusa.

(#160231) Peetey91


Peetey91
senior tag

Tölthetők is már a havi játékok!

(#160232) .LnB válasza Gery9112 (#160229) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Írtam már róla, bár kicsi más stílusban. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#160233) #20844032 válasza .LnB (#160217) üzenetére


#20844032
törölt tag

A witcher3-ban is vannak ilyen fosom mellékküldetések. A HZD-ben is vannak epikus, izgalmas nagyküldik. Ezzel együtt teljesen más a motiváció a két játékban. Az egyiknek minden pillanata karakterközpontú egy díszletként funkcionáló világban, a másik meg világközpontú játék, amiben a karakterek nagyrésze háttérelem, és van benne mondjuk 3 fontos karakter.
Ha a HZD világa nem fog meg, tovább kell lépni, mert a erről szól a játék. Ha a witcher3 minimeséi nem ütbek be másoknál, szintén nincs tovább mit kutatni benne, minden ezekre van felépítve.
Mondjuk a harc a HZD-ban szerintem jobb, azt még érdekmentesen lehet kicsit nyomogatni, a witcher3 csapkodása, hát...abban a zsánerben azért vannak sokkal-sokkal jobbak :)

[ Szerkesztve ]

(#160234) danielgalaxy válasza dunc (#160220) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Nekem anno meglepő volt, hogy a HZD nem csak, hogy szép, de iszonyú erős storyja és íve van az egész játéknak. Mondjuk erőteljes angol tudás kell hozzá, meg kis türelem, hogy a történet lassanként kibontsa magát.

(#160235) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Kicsit furcsa kérdés lesz, de remélem tudtok segíteni: Tudtok olyan Ps4 játékról, aminek a doboza oldalára átér a borító képe? Tehát a tok gerincén a cím mögötti háttér nem sima fekete/fehér, hanem színes. Olyan, mint a Yooka Laylee, Gravity Rush 2, God of War, Detroit dobozán.

(#160237) marilllyo válasza RangerFox (#160235) üzenetére


marilllyo
veterán

Doom-nak kifordítható borítója van. A belső az olyan... ha jól értelmezem.

netről szedtem a képet..

Evil Within
No Man's sky

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#160238) gamegod válasza marilllyo (#160237) üzenetére


gamegod
senior tag

Uncharted 4, Wolfensteineknek is ilyen kifrodíthaó a boritója..

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#160239) b.


b.
félisten

Srácok valaki próbálta már a BO4. részét ? vélemény ?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#160240) Deck válasza consono (#160222) üzenetére


Deck
titán

Kotor 1-2 khm khm.. :D Ennél jobb játék nincs. ;)

PS5

(#160241) adamssss


adamssss
veterán

Kedves Fórumlakók!

Szervezek egy szűk körű IT bemutatót ismerősi körben (7-8 ember) ahol a VR-t is szeretném bemutatni.
Van PS-em viszont nincs PSVR-om.

Így szeretnék egyet kölcsön kérni egy estére aug 15-én.

Olyan budapesti jelentkezőt várok aki egy délutánra kölcsön tudja adni a szemüvegét és kameráját pár játékkal.
Szállítást megoldom háztól házig.

Privátban keressetek kérlek ott minden részletet megbeszélünk.

Előre is nagyon köszönöm.
Ádám

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#160242) pulyka jocó válasza b. (#160239) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Nem szeretem a codokat, de ez nagyon tetszik! :D
Nem is baj hogy vissza megy a dolog a jövőbe :)

[ Szerkesztve ]

(#160243) Dvix válasza marilllyo (#160237) üzenetére


Dvix
senior tag

wow most nézem tényleg kifordítható! Lol! :C Annak idején nekem ez GOTY volt ez a játék teljes áron vettem meg! Teljes áras játékvásárlást 2016 ig még nem követtem el! :D De ez akkor kellett nekem! :)

[ Szerkesztve ]

(#160244) b. válasza pulyka jocó (#160242) üzenetére


b.
félisten

na ez jó hír! Már nagyon várom!

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#160245) dunc


dunc
nagyúr

Melyik a legajánlottabb SSHD? (1 TB s t szeretnék, és 7200rmp , sima slim gépbe ,menne)

(#160246) seniman válasza dunc (#160245) üzenetére


seniman
addikt

Melegszenek állítólag.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#160247) alite


alite
aktív tag

Ne haragudjatok, de ezert torolni a hozzaszolasom, ennyire vaskalaposak nem lehettek. Viccnek szantam, ott volt a smile is. Latjatok, hogy nincs is elado peldanyom, ha megnezitek az apro reszleget..

(#160248) Kendek válasza dunc (#160245) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azt hiszem, hogy 1 TB-os SSHD-ből nincs 7200-as, csak kisebb tárkapacitású modellekből (750 GB). Ha lényeges a legjobb teljesítmény, akkor egy kisebb, de minimum 250 GB-os SSD is játszik, plusz egy olcsóbb külső vinyóról lehet játékokat másolgatni. Illetve akár 3,5"-es SSHD-t is hozzácsaphatsz USB-n keresztül, és arról is tudsz játszani.

(#160247) akisherczeg: Legalább nem zargat senki sem azzal, hogy occsón megvenné tőled. :)

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#160249) ProEvoFan válasza b. (#160239) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én csak rosszat olvastam róla.Kb ugyan az, mint a BO3, amivel nem is lenne baj, ha nem 20000-40000 forintot kérnének el érte.
A Battle Royalet még megvárják benne, addig nem törnek pálcát felette...

(#160250) pulffy


pulffy
őstag

Sziasztok! Ezt a kétlépcsős azonosítást ezt hol lehet beálítani, a gépen vagy neten?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.