Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110101) leslieke válasza erahurka (#110090) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi, megnézzük.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#110102) #38167040 válasza hyperspace (#110058) üzenetére


#38167040
törölt tag

Erről is szó volt a korábban hivatkozott Otherworld/Otherside videókban. (már a DLC témakörről) Érdemes megnézni a korábbi részeket is. Annak, akit mégsem érdekel ez a dolog, dióhéjban: a játékfejlesztés költségei a többszörösére emelkedtek, amivel a játékok árai nem tartottak (tarthattak) lépést. (pl.: az UC4 fejlesztési költségei a mai napig nem publikusak) Ezért találták ki a kiadók a DLC rendszert. Mármost itt a vevő döntése az, hogy megéri-e neki. Engem speciel egy játéknál pont nem érdekel, ha félig jön ki és DLC-kel pótolják a tartalmat, ha tetszik. Sajnos, vagy szerencsére nagyon kevés játék tetszik. Ha lehet így fogalmazni finnyás vagyok.

ps.: Mielőtt azzal jönne valaki, hogy az UC4-hez nincs DLC: igen, ő más téma a sony flagship-játéka, presztizs-téma, ha úgy tetszik.

(#110103) RangerFox válasza #38167040 (#110102) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Van/lesz multi dlc, és be van jelentve idénre egy sztori dlc is az UC4-hez.

(#110104) vonSux válasza sting2 (#110096) üzenetére


vonSux
őstag

Nincs bajom a HyperX C. 1-2-vel. Ár -érték arányban jó kis fejes, valahol a középkategória alja ha csak és kizárólag a hangzásból indulunk ki, és nem szűkítjük le a választékot a gamer cuccokra (+plusz tök jó kiegészítőket kapsz alapból, strapabíró a fejes buildje, a mikrofonja chat-hez jó). A virtuális surround viszont (számomra!) egy értékelhetetlen gimmick, nem ad hozzá a hangzáshoz, inkább elvesz belőle. Sima stereo módban a fenti fejes is szebben szól. Ajánlani nem ajánlok semmit, mert ez egy nagyon mély nyúlüreg, amit csak mélyít a felmerülő igény, a rendelkezésre álló pénz :)
De ha most magamnak vennék valamit, az egy új Beyerdynamic 990 lenne, kapna egy használt fejes erősítőt (pl valamelyik egyszerűbb FiiO), és akár streameléshez is használható ModMic-en dumálnék.

(#110105) SoundBox


SoundBox
tag

Sziasztok egyik ismerősom eljött ma hozzám és bejelentkeztünk az ő ps accuntjába, letöltöttünk 1-2 játékot és játszottunk is vele, minden rendbe ment, azt szeretném megkérdezni ha ő otthon fogja használni a profilját és nálam is elsődleges az ő profilja és az enyém is akkor én is fogok tudni ugyan azzal a játékkal játszani egy időben amivel ő otthon, vagy ebből baj lesz?

[ Szerkesztve ]

(#110106) A`rpi válasza SoundBox (#110105) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok egyik ismerősom eljött ma hozzám és bejelentkeztünk az ő ps accuntjába, letöltöttünk 1-2 játékot és játszottunk is vele, minden rendbe ment, azt szeretném megkérdezni ha ő otthon fogja használni a profilját és nálam is elsődleges az ő profilja és az enyém is akkor én is fogok tudni ugyan azzal a játékkal játszani amivel ő otthon, vagy ebből baj lesz?"

Saját fiókod alól minden gond, és probléma nélkül tudsz játszani a barátod megvásárolt játékaival, ha az ő profilja elsődleges a te játékkonzolodon.

[link]

(#110107) Lefty válasza moya#no1 (#110099) üzenetére


Lefty
addikt

En ilyet sima PS4-hez lattam, Pro-hoz olyan ventilatoros allvanyt lattam, amivel ket kontrollert is lehet tolteni szintugy, de jatektarolo nem remlik.

[ Szerkesztve ]

(#110108) SoundBox válasza A`rpi (#110106) üzenetére


SoundBox
tag

Értem köszönöm azt hittem ebből lehet valami baj, a Call of duty Black Ops 3 Zombi móddal szeretnénk játszani együtt hogy ő otthon tolja én meg itthon :) XD

(#110109) ClaydovE válasza vonSux (#110083) üzenetére


ClaydovE
tag

Alapjában a ps4-hez inkább egy erősítőt és egy pár onkyo hangfalat használok (a tv-ről viszem át optikai kábellel az erősítőre, így nem kell kapcsolgatnom az erősítőt, ha tvzek vagy ha játszok), a fejhallgatót nem sűrűn használom mostanában. Inkább pc-hez, de nem a saját hangkártyájával, hanem egy Sound Blaster Z-vel. Az én fülemnek ez így is mennyei muzsika. :)

Üdvözlettel: ClaydovE

(#110110) ClaydovE válasza Osiris (#110081) üzenetére


ClaydovE
tag

Köszi, mindenképp kipróbálom majd alkalomadtán. :)

Üdvözlettel: ClaydovE

(#110111) moya#no1 válasza Lefty (#110107) üzenetére


moya#no1
aktív tag

[tessék :)]
Közben a matrica is felkerült :)

Just Ride KTM

(#110112) Vadernagyúr válasza moya#no1 (#110111) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Lehet,hogy már elmondtad,de azért megkérdezem.. Honnan rendelted? :)

PSN: joskovagyok199

(#110113) sting2 válasza vonSux (#110104) üzenetére


sting2
addikt

Fúú, hogy én mennyit kísérleteztem ezzel, és ...sztam el több százezret ilyen és ehhez hasonló láncokra...

"Aszongya hogy,hmm.. " :
Beyer - 60K
Fiio - 20k
Modmic - 15 - 17k
= 97 K
Ennyit kevesen költenek el, bár, ha hallanák mit tud egy ilyen, milyen rétegek kerülnek a fülbe...

3 méterre ülök a tévétől, most vagy rátekerem a mikrofon zsinórját a fejesére és akkor kvázi egy kötél lóg le rólam (jól le is húzza a fejem kis túlzással), vagy komplett ruhaszárító kötélparkot készítek a szőnyegre a Tv és a fejes közé...
;]
Nem, ez csak akkor opció ha nincs ekkora távolság.
Legalább távirányíthatóak lennének ezek a Dac-ok.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#110114) #38167040 válasza RangerFox (#110103) üzenetére


#38167040
törölt tag

Nem tudom, lehet. Minden sztorit lehet folytatni, akár cápaugrással is. Ők is pénzből élnek. De nem félkészen jött ki a játék. Erre akartam célozni.

(#110115) vonSux válasza sting2 (#110113) üzenetére


vonSux
őstag

Sok lesz az a 60 egy dt 660-ért :) és költséghatékonyság miatt írtam használt dac-t. de látod, ezért nem ajánlottam semmit, mert mindenkinek más az igénye és lehetősége szabdta preferenciája. ha wireless felé mennék (és fontos, hogy beépített mikeje legyen, meg játék közben kézreálljanak a kezelőszervek akkor: astro a50 (teszteltem, nagyon kényelmes és jól szó, cserébe kurva drága), vagy a baromi jól kezelhető Steelseries S. 800 (a dupla aksis megoldás nagyon pöpec, jól szól, nekem egy nagyon kicsit kényelmetlenebb volt, mint az a50, a mikrofon hangminősége se tetszett, cserébe ez is rohadt drága ;] ). igen, a fentiek kb egy új konzol ára, és igen, túlárazottak is. de szerencsére rengeteg olcsóbb megoldás van, a megfelelő kompromisszumokkal.

[ Szerkesztve ]

(#110116) Lefty válasza moya#no1 (#110111) üzenetére


Lefty
addikt

En amazonon neztem, azert ennyi penzert ingyen postaval nagy minosegre szerintem ne szamits.

(#110117) Adam_Shepard válasza Bad Pritt (#110093) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Kell mert elvileg folytatas. Ha jatszottal az elsovel kb uaz csak szebb a grafika. De a lenyege hogy gyujtogess ilyen lila- zold taknyokat. Meg time trial.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#110118) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Vélemény a The Evil Within-ről valaki? :)

PSN: joskovagyok199

(#110119) ClaydovE válasza Vadernagyúr (#110118) üzenetére


ClaydovE
tag

Nekem kimondottan tetszett, a dlc-kkel még nem játszottam.

Üdvözlettel: ClaydovE

(#110120) Vadernagyúr válasza ClaydovE (#110119) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

És alapból az alapjáték rövid? :)

PSN: joskovagyok199

(#110121) Apone33 válasza Vadernagyúr (#110120) üzenetére


Apone33
őstag

Sajnos nem túl hosszú, asszem anno kb 6-7 óra volt a végigjátszás. De sztem érdemes legalább kétszer végigjátszani. Jó játék lett.(félelmes) :D

Play Hard!!!

(#110122) Vadernagyúr válasza Apone33 (#110121) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Kétszer tuti én is végigvinném :D A RE7-et 3x játszottam ki :)

PSN: joskovagyok199

(#110123) A21 válasza Apone33 (#110121) üzenetére


A21
tag

Az élőholtas rész epic volt! chapt 11

[ Szerkesztve ]

(#110124) A21


A21
tag

Van valahol iromány arról, hogy PRO-hoz melyik TV-k ajánlottak?

(#110125) Apone33 válasza A21 (#110123) üzenetére


Apone33
őstag

:K

Play Hard!!!

(#110126) #38167040 válasza A21 (#110124) üzenetére


#38167040
törölt tag

4k+hdr, naaagy. szerintem bármelyik.

(#110127) ClaydovE válasza Apone33 (#110121) üzenetére


ClaydovE
tag

Igen mindenképp érdemes, mivel egy csomó minden cucc feloldhatóvá válik, illetve megmaradnak a már megszerzett dolgaid. Egy végigjátszással nem lehet mindent kimaxolni. :)

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: ClaydovE

(#110128) A21 válasza #38167040 (#110126) üzenetére


A21
tag

Igen? Fentebb olvastam, hogy HDR-ből sem mindegy melyik, illetve input lag meg többiek??

Nem szeretnék hasamra ütni és választani egy 4K-s tévét árukeresős vélemények alapján. Utána meg bánkódni rajta vagy eladni bukóval, mert mégsem jó!

(#110129) N@idia válasza A21 (#110128) üzenetére


N@idia
őstag

Lg tv-k elég jók input lag szempontjából is 49UH6100 vagy afölötti tv-k mar támogatják a HDR10-et, de ha normális HDR tv-t akarsz az 300 ezer felett kezdődik jó input lag-al

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#110130) andro93 válasza ClaydovE (#110119) üzenetére


andro93
aktív tag

Az Evil Vitrin alapjáték nagyon jó lett, nekem is van benne 2 és fél végigjátszás. Az első dlc-t végigvittem, a másodikat csak elkezdtem, azok szerintem nem lettek túl jók. Játékidő nyújtása végett beleerőszakolt lopakodást véltem felfedezni, de ez lehet csak az én agyszüleményem. Nekem egyszerűen nem tetszett, hogy végig lopakodni kell, mikor az alapjátékban nagyrészt az akción volt a hangsúly.

[ Szerkesztve ]

(#110131) Kvelstadt válasza andro93 (#110130) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én épp ezért meg sem vettem a dlc-t.
Imadom a lopakodós játékokat de nem ebben a játékban akarok lopakodni.
Persze az alapjátékban is lopakodtam néha hogy lőszert spóroljak de ott szerencsére az csak opció volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#110132) Prof01 válasza Lefty (#110055) üzenetére


Prof01
veterán

Az UC4 mindenkinek pörgeti. Ha nem csinálsz semmit csak a menüben hagyod, akkor is maxon pörgeti a ventiket. Programozói hiba valószínűleg.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#110133) Tegla80 válasza #38167040 (#110126) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez nem egeszen igy van mert gyartanak olyat is ami csak annak tunik. Nezd csak "RGB vs RGBW"
Amugy ezt az lg kesziti azoknak akik vevok ra..... :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#110134) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali,

szerintetek hova érdemes megvenni a Mass Effect Andromeda -t?
PC vagy PS4?

Amit nézek ha megveszem PC -re akkor ott mennyen a FIX 60 FPS olyan grafikával mint ha PS4 -en játszanék.

Szerintetek a profilomon látható gépen meglehet oldani, hogy PS4 grafikával mennyen a FIX 60 FPS?

Ha nem akkor inkább PS4.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#110135) ProEvoFan válasza Ra's al Ghul (#110134) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A profilod alatt található gépeden szerintem max közeli grafikán fog menni a játék...de ez 60 vagy 30 fpsel, az jó kérdés.
De ha már a PS4 topikba írtad, akkor PS4re vedd meg ;) Én ilyenkor úgy szoktam dönteni, hogy melyik az elsődleges platformom.Mondjuk ez originen van, nem steamen, így PS4re venném meg.

[ Szerkesztve ]

(#110136) N@idia válasza Ra's al Ghul (#110134) üzenetére


N@idia
őstag

Épp tegnap szedtem le a Mass Effect Andromeda triál-t 10 óra origin access-el. A játék nagyon nagyon jó lett engem teljesen magával ragadott tuti megveszem, de hogy pc-re nem fogom az fix. Egy gtx 1060-al nincs meg a stabil 60fps az szerintem nevetséges. A beállításokkal játszadoztam és kb a medium az ami talán stabilnak mondható viszont, ha mindent high-ra rakok akkor nagyon ingadozik az fps, de ugyan ez ultrán is és az fps is kb annyi, mint high-on. Ha még lentebb veszem medium akkor hozza a stabil fps-t 55-60 között ugrált v-sync mellett, így már tudom, hogy ps4 pro-n fogok vele játszani fix 30 fps-el :)

Ja és elméletileg már a triál is tartalmazza az animáció javítást, de még mindig röhej ahogy kinéz. Ezt remélem nem gondolták komolyan és javítanak még rajta megjelenésig, néha a nevetés fogott el olyan vicces animációk vannak a játékban főleg mozgás közben, mintha táncolnák :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#110137) erahurka válasza Ra's al Ghul (#110134) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem PC-re vedd meg, mert ott olcsóbb.

(#110138) N@idia válasza erahurka (#110137) üzenetére


N@idia
őstag

PC-re 18.500ft. Szerintem konzolon is ennyi, már rég volt hogy a pc-s játékok olcsóbbak voltak, mint a konzolos játékok.

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#110139) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gran Turismo Sport béta meghívókat elkezdték kiküldeni.

Live-Die-Respawn

(#110140) vaksi8


vaksi8
senior tag

Sziasztok!
Ufc 2 vel játszik valaki?

(#110141) Bad Pritt válasza Adam_Shepard (#110117) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Találtam közben olyan videót, ami erről szól, felejtős nekem, full fetch quest az egész.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110142) marilllyo válasza Ra's al Ghul (#110134) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem minőségbeli különbség nem nagyon lesz.
Egy dolog van.... ha nem megy az angol akkor Pc-re vedd mert ott lehet esélye magyarításnak a későbbiekben.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#110143) Vadernagyúr válasza oriic (#110139) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Azt hogyan lehet elérni,hogy nekem is küldjenek? :D

PSN: joskovagyok199

(#110144) batai15


batai15
félisten

üdv, páromnak kellene valami Mario szerű pltaformer van valami ilyesmi?

(#110145) vvega30


vvega30
senior tag

Üdv

Újabb kérdésem van.
A kontrolleren van egy füles kimenet, de nekem ott nem jön ki a hang. Van rá valami beállítás?

Köszi

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#110146) Ra's al Ghul válasza marilllyo (#110142) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Szerencsére az angollal nincs gond.
Engem az érdekel, hogy ne ingadozzon a játék és legyen egy fix FPS amit tart.
Ez PC -n nálam a FIX 60 FPS viszont akkor legalább nézzen úgy ki mint PS4 -en.
PS4 -en meg értelemszerűen marad a 30 FPS.

Félreértés ne essék nem a 60 FPS a mániám de ha már PC -n veszem akkor az az előny, amit a PC ad az érvényesüljön már.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#110147) Vadernagyúr válasza Ra's al Ghul (#110146) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Van olyan játék,ami 60FPS PS4-en is :)

PSN: joskovagyok199

(#110148) Vadernagyúr válasza vvega30 (#110145) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Igen. A beállitásokban keress olyat,hogy "Devices",azon belül pedig "Audio devices". Ott pedig lesznek olyanok,hogy Headphones,ha mikrofonos,akkor lesz olyan lehetőség is,hogy adj arra is hangot :)

PSN: joskovagyok199

(#110149) Ra's al Ghul válasza Vadernagyúr (#110147) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Azt tudom, most csak a mass effect andromeda -áról beszéltek.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#110150) Bad Pritt válasza batai15 (#110144) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

3D: Ratchet&Clank (ez azért összetettebb, de a PS Store a platformerek közé teszi, szóval... :D)
2D: Unravel, Rayman Legends, Little Big Planet 3 (ez koop).
Többet én se próbáltam, nem is tudom, vannak-e még jók, de ezek kb minden bestof összeállításban szerepelnek.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.