Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110401) Oppenheimer válasza Kvelstadt (#110400) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nekem is, de aztán váltottam kirkhammerre. Azt időbe telt megszokni, de bevált. Most meg amygdalan armmal nyomom.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#110402) Ramoskaa válasza KoNZoLik@ (#110398) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

Akkor minek van ps4-re kamera meg move?

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#110403) KoNZoLik@ válasza Ramoskaa (#110402) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Na ez egy jó kérdés, tedd fel a Sony supportnak ezt a kérdést hátha ők tudnak rá érdemben válaszolni:)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 818 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#110404) krx21 válasza KoNZoLik@ (#110395) üzenetére


krx21
nagyúr

Hogy tudtál oled helyett ips-t venni??? :F Oledet az vesz, akinek fontos a fekete... Ips-t pedig az, aki azt sem tudja mi az... Szerintem ez erős paradox.

(#110405) KaitouP válasza krx21 (#110404) üzenetére


KaitouP
veterán

Már nem kötözködésképp (a világért se), de baromi unalmas a TV -kről való egymás győzködését olvasni egy PS4 (!!) topikban. Ráadásul offba tétel nélkül.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#110406) krx21 válasza KaitouP (#110405) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem meg a játék szett része, különösképpen, hogy direkt PS4-hez haszáljuk.
Vagy külön topic kellene a kontrollereknek is???

(#110407) KaitouP válasza krx21 (#110406) üzenetére


KaitouP
veterán

Azért van 1001 TV -s topik, hogy ott legyen kitárgyalva. Azért van a hangrendszereknek is külön topik, hogy az ott legyen kitárgyalva. Bizonyos szintig talán oké (majd a topikgazda meg a moderátorok nyilván eldöntik), de a Pro létezése óta kb. több hsz van minden másról mint magukról a játékokról. A konnektorokról nem akarsz beszélni itt? Az is a szett része, hiszen a gép onnan kapja az áramot...

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#110408) erahurka válasza Ramoskaa (#110402) üzenetére


erahurka
félisten

PS VR-ral lehet használni.

(#110409) krx21 válasza KaitouP (#110407) üzenetére


krx21
nagyúr

Akkor térjünk vissza az akciós játékokra... Hajrá!
(Konektor??? :R)

(#110410) N@idia válasza KaitouP (#110407) üzenetére


N@idia
őstag

A játékoknak is van külön topic bf1, bloodborne, GTA V stb sorolhatnám, szóval nem értem akkor ebben a topicban miről akarsz beszélni ? :DDD Ja meg van nekem kicsit hangos a gép horizon alatt pedig ps4 pro gépen játszom másnál is hangos a kelleténél ?? :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#110411) batai15 válasza Xaels (#110380) üzenetére


batai15
félisten

nyugi most basztam majdnem falhoz a kontrollert a ds3 miatt :D eddig jól haladtam de most ugyanazon a helyen 5x is meghaltam egymás után, mondanom sem kell jól felkúrt :W

(#110412) cyberkind válasza batai15 (#110411) üzenetére


cyberkind
félisten

Hol van az a hely, nekem is szép emlékeim vannak a 3-ról, és még az über DLC-ket el se kezdtem, garantált a szívbaj. :DD

Paranormal Cocktivity

(#110413) Zanik válasza Ramoskaa (#110402) üzenetére


Zanik
addikt

Kamera pl. Playroom-hoz, Just Dance-hez jó. Utóbbival szoktunk néha bohóckodni. Move igazából a VR miatt került újra elő. Előtte nem nagyon jöttek hozzá PS4 játékok.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#110414) Madwe válasza N@idia (#110410) üzenetére


Madwe
nagyúr

A ps4 tulajok 99%nak van tvje (tisztelet a kivételnek:) ) míg pl bloodborn lehet 10%nak sincs, s engem pl pont a random játékról való csevely zavar jobban, meg elvileg ez egy szakmai topic, dehát istenem:)

(#110415) Kvelstadt válasza batai15 (#110411) üzenetére


Kvelstadt
veterán

5halál az csak bemelgítés. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#110416) ViktorHUN79 válasza Madwe (#110414) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Ez az, 99%-nak van tv-je és nem akar mindennap újat venni,engem is zavar ez az állandó tv buzulás ez nem nagy tv topik,hanem ps4!

(#110417) batai15 válasza cyberkind (#110412) üzenetére


batai15
félisten

Cleansing chapel pcn is idáig vittem el , utána abba maradt a dolog, eddig viszont majdnem vajsima volt a játék :P
Tv-re én is írok : egy kb 6 éves hd redy lg 82 centis tv-n játszom , nekem bőven megfelel ez is.

[ Szerkesztve ]

(#110418) Madwe válasza ViktorHUN79 (#110416) üzenetére


Madwe
nagyúr

engem meg a random játékról való csevely, a ps hangja miatti sírás, az indie játékokat ki nem próbáló de fikazo kommentekkel van tele a... meg a noob kérdésektől, amikre az első 2 évben szívesen válaszoltam, de tekintve az utóbbi 1 év ereszteseit meg azt h tényleg egy keresésére a topikban 100x kap rá választ, inkább hanyagolom, mégse szólok érte. Ilyen erővel a topik zárható is, nem?
Pl semmi bajom a bloodbornal, de mégis van külön topikja, mégse szólok érte, mert minek, megfér itt is, nehogy mar 1s scrollozas miatt agyvérzést kapjon az ember...

[ Szerkesztve ]

(#110419) KaitouP válasza N@idia (#110410) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen, ha van külön topikja, akkor azt - ha csak valami közvetlen okból nem itt kell kérdezni miatta -, ott illene kitárgyalni. (És meg is teszik többnyire.)
De nem azzal van a TV téma esetében sem a gond, hogy egymásnak ajánlotok TV -t, hanem azzal hogy az egész átmegy egy szakmai vitába (miért OLED, miért nem OLED, stb.) aminek már totál nem itt a helye.

És de, a "hangos a PS" is idegesítő, a "PS+ játékok szarok" téma is idegesítő, pont azért mert nincs a témában több amit ki lehetne beszélni, mert rég túl van tárgyalva. Legutóbb mikor feljött a hangos PS téma, majdnem belinkeltem egy füldugót az illetőnek mert vicc már az egész.

Szóval nem az itt a gond hogy közbe közbe felmerül egy téma ami valamilyen szinten a géphez kötődik, hanem az hogy az a téma elmegy egy olyan irányba, aminek már tényleg nem itt a helye.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#110420) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok

Azt meg lehet valahol nézni, hogy összesen mennyi ideig hasznaltam eddig a gepet vagy voltam bejelentkezve a profilomba?

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#110421) batai15 válasza kovacsroli (#110420) üzenetére


batai15
félisten

ez engem is érdekelne hogy esetleg meg lehet nézni hogy mennyit játszottam az egyes játékokon eddig

(#110422) Ramoskaa válasza Zanik (#110413) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

Köszönöm! Akkor ezért felesleges vennem.
+1 : VR működik amúgy kamera és fagyi nélkül vagy elengedhetetlen hozzá?

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#110423) ViharVadász válasza Ramoskaa (#110422) üzenetére


ViharVadász
őstag

A VR-hoz kamera mindenképp kell. Move-ról sajnos nem tudom, hogy kell e.

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#110424) A`rpi


A`rpi
addikt

TV témához:
"Televíziók rejtelmeit legyetek szívesek a szak topikban megvitatni"

Mostani eszmecserét meghagyom, soron következő "nagyobb" TV szakmai vitát viszont törölni fogom ezen hozzászólásomra, és a fentebbi visszajelzésekre hivatkozva.

Tehát, a félreértések elkerülése végett, ajánlani bevált modellt nyugodtan lehet, de ez nem az a topik ahol észérveket kell felvonultatni miért jó vagy rossz az IPS, TN, vagy OLED, vagy tudomisén' milyen panel, a 8, és 10 bites HDR-ről nem is beszélve. :)

Köszönöm szépen a türelmetek, és az együttműködésetek is.

Más:
Jut eszembe, aki szeretne írni egy épkézláb TV ajánlót (konzolokhoz), az ne tartsa magában. Ugye itt elsősorban PRO hoz érdekes 4K-s megjelenítők, de a régi PS4-hez is több szempont alapján össze lehet gyűjteni a FullHD-s megjelenítőket.

(#110425) A`rpi válasza kovacsroli (#110420) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok
Azt meg lehet valahol nézni, hogy összesen mennyi ideig hasznaltam eddig a gepet vagy voltam bejelentkezve a profilomba?"

Többször megválaszoltuk már, illetve az összefoglalóban is benne van a gyakran ismételt kérdések között.

A játék statisztikájában érdemes nézelődni a játszott órákkal kapcsolatban.

Gép futott óraszámait pedig a háttértár (HDD, SSD) kiszerelése után HDSentibel-lel tudod megnézni.
Ebből lehet tippelni mennyit futhatott a gép körülbelül.

Háttértár kiszerelése adatvesztéssel is járhat, ennek megfelelően körültekintően járj el, ha a HDSentinel-es módszert választanád!

(#110426) máyköl


máyköl
veterán

Sziasztok
Elnézést, ha buta a kérdés, de a PS4 -től minden játék online fizetőssé vált, és előfizetés szükséges hozzá? Ps3 -am van, tervezem a váltást, ezért kalkulálok a dologgal... Eddig én ingyen online -ztam.. :)

(#110427) A`rpi válasza máyköl (#110426) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok
Elnézést, ha buta a kérdés, de a PS4 -től minden játék online fizetőssé vált, és előfizetés szükséges hozzá? Ps3 -am van, tervezem a váltást, ezért kalkulálok a dologgal... Eddig én ingyen online -ztam.. :)"

Fizetős a multi, cserébe kapsz ingyen játékokat, de meg is lehet fordítani, mert nézőpont kérdése, fizethetsz random játékokért amiket havonta kapsz, de ingyen van a multi. :)

(#110428) erahurka válasza Madwe (#110418) üzenetére


erahurka
félisten

Miről kellene szólnia a topiknak, ha ez mind off? :U

(#110429) Elims válasza Madwe (#110418) üzenetére


Elims
veterán

Indie játékokat fikázók ezelőtt legalább 25-30 évvel próbálták ki és egy ps4-en ne kelljen már.
De talán már próbáltam,elég is volt az a 10perc.
Jó nekem a "ubifos",meg az uncharted és hasonló szarok.

Egy kérdés 100x.Sajnos ilyen az amikor egy Nyilvános topikba ír az ember és új kérdezők jönnek be.Ők nem olvasták még 100x a témát ezért kérdezik meg.Kereső?Akkor lehetne mkinek a googlet-t ajánlani egy válasz helyett.

(#110430) A21


A21
tag

Szerintem meg igazán nyithatnánk a témának egy külön topikot PS4 PRO néven, mert mégsem ugyanaz a két konzol, és akkor ott elférne a TV-n való csámcsogás, mert szerintem aki most készül venni, vagy váltani szeretne jobbra, mert habár van tévéje, azt még a PRO előtt vette, igazán hasznos lenne, szerintem :R

és akkor ott lehetne elmélkedni arról is hogy melyik játék milyen szép 4K-ban, stb. Így a sima PS4 tulajoknak sem szúrná a szemét a téma :R

[ Szerkesztve ]

(#110431) Mister_X válasza A21 (#110430) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vagy csak át kellene fáradnia a népnek a megfelelő TV-s topicokba, ahelyett, hogy mindennek nyitnánk külön egyet...

Havi PS Plus kibeszélő topic
Mutasd a dB mérőd! - avagy kinek milyen hangos a konzolja topic
Konzolhoz milyen TV-t egymást győzködős ring topic
PS4 Pro topic, mert csak
Egér és billentyűzet adapter topic (PS4/XO)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#110432) gyuribácsi88 válasza erahurka (#110428) üzenetére

Arról hogy mi lesz a következő havi ps+ ingyen játék, és hogy milyen egeret és billentyűzetet támogat a konzol. Esetleg lehetne életmód tanácsadás, minden pénteken délután 6-tól, este 9-ig azoknak, akik napi több mint 18 órát játszanak.

Na mire leírtam, leírta miszter X is, evvan, mostmá marad.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#110433) A21 válasza gyuribácsi88 (#110432) üzenetére


A21
tag

hiszitek vagy sem, nem nektek szólt a topic nyitás, főleg nem nektek!

[ Szerkesztve ]

(#110434) gyuribácsi88 válasza A21 (#110433) üzenetére

Na várjál, most már aludni sem fogok tudni, súgd meg akkor kinek szól a topic?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#110435) andro93 válasza Mister_X (#110431) üzenetére


andro93
aktív tag

A Van-e a Witcher 3-hoz angol storeban magyar felirat? topic kimaradt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#110436) A21 válasza gyuribácsi88 (#110434) üzenetére


A21
tag

zavar ha itt beszélünk az általatok felsoroltakról, de az is zavar, ha máshol beszélnénk róla :F LOL

[ Szerkesztve ]

(#110437) N@idia válasza gyuribácsi88 (#110434) üzenetére


N@idia
őstag

Az újonnan érkező vérpistikéknek akik nem ismerik a kereső gombot és nem hajlandóak visszaolvasni, így leírják ugyan azt amit már 1000x kitárgyaltunk :DDD ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#110438) Punisher15 válasza A21 (#110436) üzenetére


Punisher15
tag

Ha nyitnal egy új topikot kb semmit sem érnél el velle,ez csak az en meglátásom.Aki most fog venni pst az 100% hogy itt fog kérdezni(pro legyen e vagy nem).Eszrevettelem szerint összefoglalót csak utána szoktak olvasni,miután mondjak hogy az is van ám.A keresőt mar nem is említem.
[Tv témában itt nyugodtan lehet kérdezni ,ha mar van ilyen is.]Max annyit lehet meg,hogy összeszedni az ajánlott típusokat(annyi a bibi hogy nem mindenki egy meretbe gondolkozik) az összefoglalóban.

[ Szerkesztve ]

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

(#110439) Deck válasza Punisher15 (#110438) üzenetére


Deck
titán

Pedig van melyik konzolt vegyem topik is.

PS5

(#110440) >Deego.. válasza N@idia (#110437) üzenetére


>Deego..
senior tag

Nézd a jó oldalát. Leírod vagy belinkeled nekik így neked gyűlik a hsz-od és rangot váltahatsz. Sokan ezt játszák.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#110441) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok.
A Spergamer.hu-tol rendelt mar valaki?

(#110442) leslieke válasza A21 (#110430) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Felesleges lenne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#110443) #45378816


#45378816
törölt tag

Ááá e örö e bódottá...

(#110444) zojjektum válasza N@idia (#110437) üzenetére


zojjektum
senior tag

Az oké, hogy kereső gomb meg összefoglaló, de nagyon sokan mobilról követik a fórumot és mivel mobilnézetben ezek a funkciók gyakorlatilag nem léteznek ezért nem igazán róható fel azoknak akik nem tudnak róla.

Bár Mister_X a legelső hozzászólásban linkelte az összefoglalót ez látszik mobilnézetben ezért bocsánat. 😉

[ Szerkesztve ]

(#110445) KaitouP válasza LeventeV (#110441) üzenetére


KaitouP
veterán

Supergamer? Én igen anno PS3 játékot, többsége USA régiós volt. Ha rendelni akarsz onnan PS4 játékot, és fontos a DLC, akkor szerintem ne rendelj onnan.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#110446) A`rpi válasza zojjektum (#110444) üzenetére


A`rpi
addikt

Valamire való mobilokban elérhető már ezer éve az "asztali nézet" is, így ez nem gondolom hogy problémát okozna bárkinek is, függetlenül attól hogy az első hozzászólásba van e felhívás vagy nincs.

Más:
Én továbbra sem szeretném felaprózni a társaságot, és a témát, szerintem jól megfér itt minden egy bizonyos határon belül. Ha valaki mélyebben szeretne szakmázni, akkor célszerű átfáradni a szakmai topikba, egyéb esetben érintőlegesen semmi gond ha itt osszuk meg egymással a tapasztalatainkat szerintem.

(#110447) dinostaRR


dinostaRR
tag

Szerintem azért túlzás egyből így lehurrogni az újjakat, miből áll átpörgetni a kérdéseiket és ignorálni? Páran tuti ezeket a posztokat várják, hogy jól betudjanak szólni.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#110448) A`rpi válasza dinostaRR (#110447) üzenetére


A`rpi
addikt

Az itteni terepet nem kisajátítani kell, az teljesen normális egy fórum életében, hogy jönnek mennek az emberek, és gyakran ismétlődnek a kérdések.

Igazság szerint nem átpörgetni kellene, sokkal inkább rávezetni őket a megoldásra, persze nem vagyunk egyformák, így ilyen elvárásaim személy szerint nincsenek. Én ha tudok segítek, de azért hála istennek, ezzel nem vagyok egyedül. :)

(#110449) Kickass válasza dinostaRR (#110447) üzenetére


Kickass
őstag

*újak

/grammar nazi off

(#110450) hyggelig válasza LeventeV (#110441) üzenetére


hyggelig
senior tag

Igen, nekem nagyon bejött és egyik sem volt USA régiós (pedig 7 vagy 8 játékot vettem már tőlük)
Szinte azonnal kihozzák, amit kértél, teljesen korrekt az ügyfélszolgálat.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.