Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111151) krx21 válasza Carlos Padre (#111148) üzenetére


krx21
nagyúr

Ja értem... Az igényes sofőr vezet és nem érdekli mi van az autójával a szervizben... :R

(#111152) sting2


sting2
addikt

Gyere, gyere AoT....

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#111153) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

A store miért reklámozza az Overwatch-ot, mikor nincs is olcsóbban? Felváltva vagy az, vagy a heti olcsó (PES17) van kinn a főoldalon...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111154) Mister_X válasza krx21 (#111151) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De a k*rva nagy bökkenő a felvetéseddel, hogy ez nem PC.

Ott se azért monitorozzák a hardver működését programokkal, mert az olyan hűde igényes gamerre valló dolog, hanem kismillió alkatrész és komponens között bármikor elfajulhatnak a dolgok: kiszárad a paszta GPU/CPU alatt, rossz szellőzés esetén megfőzik magukat, magasabb feszültség (hiba) esetén elhalnak a komponensek (HDD, RAM, CPU elsődlegesen, VGA tud valamennyire vigyázni magára), ki lehet szúrni, ha a ventivel vannak gondok, stb. Ezeket lehet figyelni monitoringgal, nem arra valók, hogy elájuljon pistike, hogy de fasza a Zintel cépéu mer' felkapcsolja a turbót Call of Duty alatt.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#111155) krx21 válasza Mister_X (#111154) üzenetére


krx21
nagyúr

Semmiféle bökkenő nincsen a felvetésemmel, pláne, hogy amit részletezel az pontosan egy PS4 is lehetne.
Mint mondtam nem mindenkinek van rá igénye, azért remélem nem zavarna Téged ha lenne ilyen progi...
Amúgy ilyen cucc szinte minden operációs rendszerhez van, kivéve a konzolok... (PC, telefon, tablet,..)
Biztos azért mert haszontalan...

[ Szerkesztve ]

(#111156) A`rpi válasza krx21 (#111155) üzenetére


A`rpi
addikt

Használnám én is ha lenne, de igazság szerint azon túl hogy mennyi az aktuális maghőmérséklet a többi paraméterrel sokra nem mennék, lévén cserélni, javítani úgysem tudnám, ha lenne valami gond az alaplapon.

Ha túlmelegszik ugye pirosan világít. De ez már mondhatni szélsőséges állapot, ezt megelőzőleg biztos baromi zajossá válik a gép, szóval lehet kapiskálni a hűtéssel van valami gond. Futott órák száma mondjuk jó lenne, de következtetni erre is lehet.

(#111157) RangerFox válasza oriic (#111101) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az a szobor kell nekem :C

(#111158) N@idia válasza krx21 (#111093) üzenetére


N@idia
őstag

Már nem azért, de te konzolon minek akarsz monitorozni :F :DDD ;]
Egy pc gépnél megértem, hogy az ember monitorozza a gépét játék alatt, mert saját maga válogatja össze az alkatrészeket, de egy konzol esetében ami adott és fix nem bővíthető és nem is fejleszthető azt még is minek monitorozni ? Aki ilyesmire vágyik az tartson pc-t konzol mellett. Nekem van és minden játékot monitorozok amikor pc-n játszom leginkább a hőfokok miatt az fps-t nem nagyon szoktam figyelni, inkább a kihasználtságot mi milyen %-ban van kihasználva :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#111159) krx21 válasza A`rpi (#111156) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát igen. Meg lehet lenni nélküle, hisz meg is vagyunk.
Például milyen jó lenne egy stressz teszt progi, amin kijönne a legkisebb hardver hiba is 20 perc alatt,...
Valamint igen az üzemidő és a hőmérséklet kijelzés is jól jöhetne használt gép vásárlás esetén.
De igazából sajnos felesleges beszélni róla, mert nagy valószínűséggel ilyen nem lesz. (Bár lehet a Sony műhelyében van ilyen..)

N@idia: Én nem mondtam, hogy játék közben monitorozni akarok bármit is... :N

[ Szerkesztve ]

(#111160) F.B.I. válasza krx21 (#111159) üzenetére


F.B.I.
veterán

Használt gépnél van gari, ha nincs, akkor paszta... ha hangos, egyébként meg le kell xarni.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#111161) A`rpi válasza F.B.I. (#111160) üzenetére


A`rpi
addikt

Pontosan. :K

(#111162) Mister_X válasza krx21 (#111155) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Leírták, a hardver fix, cserélni, bővíteni nem tudod az alkatrészeket, ha hangos, ki kell takarítani és kész. Felesleges a program.

Pontosítok: usernek felesleges, mert nem hibás gépet kap, nyakamat rá, hogy minden egyes gép alá van vetve az általad említett stressz tesztnek. Ha nem dob hibakódot, RAM nem száll el, vinyó nem hibás, nem ingadoznak a feszültségek, optimálisak a hőmérséklet értékek: hibátlan, mehet csomagolásra és onnan a boltok polcaira.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#111163) krx21 válasza Mister_X (#111162) üzenetére


krx21
nagyúr

Minden bizonnyal így van...

(#111164) Mister_X válasza krx21 (#111163) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ahogy mondod.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#111165) echterion


echterion
nagyúr

Hátha valakit érdekel, amerikai és kanadai store-on a Final Fantasy XIV trial 35-ös szintig időkorlát nélkül ingyen kipróbálhatóvá vált.

**********

(#111166) N@idia


N@idia
őstag

Nem tudom volt-e már, de valszeg igen, hogy szinte már biztos, hogy világháborús lesz az idei COD :K
Ezt Miguel Gator is megerősítette egy rövid videóval ami persze fan videó szóval semmi sincs még kőbe vésve, de aprilisban úgy is kiderül, mert ilyenkor szokták bemutatni az idei cod-ot :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#111167) Carlos Padre válasza krx21 (#111151) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pontosan.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#111168) EczkE


EczkE
addikt

Destiny 2 – “Last Call” Teaser

Watch the Destiny 2 Worldwide Reveal Trailer on March 30th at 10AM PT.

Asszem mindenféleképpen!

(#111169) andro93 válasza N@idia (#111166) üzenetére


andro93
aktív tag

Ez már akkor biztos volt, mikor kikerültek a Battlefield 1 előrendelési adatai kb.
Most a vh lett újra trendi, ezt kell meglovagolni.

[ Szerkesztve ]

(#111170) keIdor válasza Mister_X (#111154) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem meg ha valaki azt figyelgeti játék alatt, az nem is élvezi igazán a játékot, mert arra fókuszál.
Én már ezért régóta leszoktam a monitorozásról, csak zavar, és elveszi a játszás örömét.
Összeraksz egy új gépet, beállítod az órajelet stb. és amíg kiteszteled 1-2 napig, addig belefér, de én utána kapcsolom is ki, felesleges, nem fog egyik napról a másikra csak úgy magától, drasztikusan megváltozni egy érték.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#111171) Punisher15 válasza N@idia (#111166) üzenetére


Punisher15
tag

Szep meg jo is ha világháborús lesz.
Csak azert mar csinálhatnának valami új motort alá.
Mert ha jol tudom ugyan az a motor van alatta,mint amivel kijött a modern warfer.
Ami tavaly kijött azis,ritka szar nézet ki,véleményem szerint.
Mondjuk ez most se lesz másképpen,csak a bevétel a lényeg.De ne legyen igazam :D

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

(#111172) krx21 válasza Carlos Padre (#111167) üzenetére


krx21
nagyúr

Nálam ez a fogalom mást jelent... :N

(#111173) hitchins válasza Punisher15 (#111171) üzenetére


hitchins
őstag

Ez uzlet csak a zseton a lenyeg minden mas csak bullshit.
Minimalis befektetessel nagy zset szakitani ez a a lenyeg. Hamar nem veszik majd akkor valamit tuningolnak.

(#111174) Kvelstadt válasza hitchins (#111173) üzenetére


Kvelstadt
veterán

+1
Évente jön ugyan az a fos mert úgy is megveszik.
Meg se kell eröltetniük magukat hogy kurvajó pénzt csináljanak nemhogy tényleg nekiüljenek fejleszteni.
Senki ne vegyed codot 2évig oszt akkor majd lesz minőségi változás meg nem kell majd sírni hogy má megint...

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#111175) Rambovits


Rambovits
senior tag

Sziasztok, gondoltam jön a hó vége megveszem 304 forintért az egy havi előfizetést. Az akció március 31-ig van, nekem viszont most már 2098ft-os áron akarja adni a store.
Ilyenkor mivan? Elvileg még 2 napig akciós...

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#111176) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#111174) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hát jah. Ezekben a videókban is erről beszélnek, köztük egy játékfejlesztő is. Már nem tudom melyik videó szól erről pontosan de a ugyanazt mondta asrác mint te. otherside

(#111177) erahurka válasza Rambovits (#111175) üzenetére


erahurka
félisten

Úgy próbáltad, hogy belépsz Store-ra, és rákattintasz jobb oldalt a PS Pluszos bannerre? Ott listázza az előfizetési csomagokat, két 1 hónapos lesz, az egyik az akciós.

De csak akkor tudsz előfizetni rá, ha még nem volt Plus előfizetésed.

(#111178) Madwe válasza Punisher15 (#111171) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azt ugye tudod, h a motor a quake3ra épül :D? Nem mai csibe :D

(#111179) Rambovits válasza erahurka (#111177) üzenetére


Rambovits
senior tag

A 14 napos trialt taposom. Lehet, hogy rossz helyen keresem. Ha sikerül szólok.

Más forrásból is be lehet szerezni?! Mint mondjuk a WoW-nál a gamecard?!

Szerk.: You are not able to purchase this product for the following reason(s):

You already own

PlayStation®Plus

Ezek szerint a free Trial is számít :(

[ Szerkesztve ]

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#111180) Tavares


Tavares
tag

sziasztok!

Playstation TV-s remote play-el kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Lenne 1-2 kérdésem :) Playstation Vita remote play-el kapcsolatban is akár :) :R

(#111181) hitchins válasza erahurka (#111177) üzenetére


hitchins
őstag

Mindegy volt-e plusod korabban az a lenyeg hogy a vasarlas pillanataban nem rendelkezhetsz aktiv plus elofizetessel.
Nekem 03.26-an jart le a 90napos es masnap siman vettem 300ftos-bol.

(#111182) Madwe válasza hitchins (#111181) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem, a 14 napos trialt csak akkor lehet igénybe venni, ha nem volt még ps+ sose az accountodon. Ebbe beletartozik akár egy 1 napos free trial is. Amit te mondasz az a fizetős +, azt valóban bármikor meg lehet venni, viszont rosszul mondod, mert azt akkor is meg lehet venni, ha van aktív ps+od.

[ Szerkesztve ]

(#111183) erahurka válasza hitchins (#111181) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem is lejárt az előfizetésem hónap elején de nem tudom megvenni a 300 forintosat.

(#111184) hitchins válasza Madwe (#111182) üzenetére


hitchins
őstag

En a 300ftos 1 havi akciorol beszeltem.
Azt akkor tudod megvenni ha nincs aktiv plusod.
Nekem 25-en nem engedte megvenni. 27-en mar igen.
26-an jart le a plus-om.

erahurka az erdekes nem tudom miert nem megy

[ Szerkesztve ]

(#111185) Sefter válasza erahurka (#111183) üzenetére


Sefter
veterán

Én sem..

Psn ID: sefter_hun

(#111186) Herczi válasza hitchins (#111184) üzenetére


Herczi
senior tag

Én egy órája vettem meg és nekem is 26-án járt le (UK acc). Csak úgy engedte, hogy először hozzá adtam a bankkártyám.

(#111187) PowerBuldog válasza Herczi (#111186) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Hogy tudtad a bankkártyád hozzáadni UK acchoz? Én nem tudok se kártyával se Paypallal fizetni a UK accon.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#111188) erahurka válasza Herczi (#111186) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem is UK account van és van hozzárendelve kártya. Az előbb engedélyeztem a megújítást, de utána sem tudtam megvenni. Azt írja, hogy "not available for purchase".

(#111187) PowerBuldog: Megadsz minden valós adatot, csak az országhoz Angliát írod.

[ Szerkesztve ]

(#111189) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Gyerekek ez a tearaway nagyon jó!
most gondoltam metal gear mellé nyomok valami könnyedebb játékot mert már annyit nyomtam csak azt hogy mikor bemegyek dolgozni cqc-zném lefele a munkatársakat mikor meglátnak. :D
Szal ez a papír "grafika" nagyon tetszik. Ötletesen használték fel hogy minden papír de nem is ez a lényeg.
Nagyban játszok vele, rajzolgatok ha azt kéri egy figura a játékban meg elhúzom az újam hogy megfelelő irányba fújjon a szél majd egyszer csak jött a felismerés hogy bazz ebbe a játékba arra használom a touchpadot amire eredetileg való! :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#111190) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#111176) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A 4. volt az utolsó AC játék amivel játszottam majd a fejlesztők is kihagytak egy évet AC játék nélkül s talán majd most hátha kicsit ők is összeszedik magukat és jön megint egy jó AC játék.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#111191) Bad Pritt válasza Kvelstadt (#111189) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Baromi szomorú amúgy szerintem, hogy most már elmondhatom, hogy kipróbáltam a legtöbb valamirevaló PS4 exkluzívot és összesen két játék használta a kontrollert a standard gombnyomkodáson meg rángatáson túl: a Tearaway meg az Infamous Second Son.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111192) hitchins válasza Kvelstadt (#111190) üzenetére


hitchins
őstag

AC-vel e is lealltam.
Majd ha jon vegre egy feudalis japanban jatszodo ninja-s assassin resz akkor ujra bergyilkosnak allok.

[ Szerkesztve ]

(#111193) Herczi válasza erahurka (#111188) üzenetére


Herczi
senior tag

Előtte nekem is ki kellett jelentkeznem és be újra. Mert ki volt szürkítve a subscribe.

(#111194) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Dishonored-oknak milyen az irányítása kontrollerrel? Bevallom, Fallout 4 óta nagyon ódzkodom az FPS-ektől, az annyira nem volt jó. :(

BF1, Destiny, TF2 jók voltak például.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111195) vg válasza Bad Pritt (#111194) üzenetére


vg
addikt

Azt olvastam iszonyat nagy az inputlag benne, mint az alien-ben.

(#111196) crue válasza Kvelstadt (#111189) üzenetére


crue
őstag

Vitán is hatalmas fun ez a játék, használja a mozgásérzékelőt, érintőképernyőt, hátsó tapipadot, első-hátsó kamerát és asszem a mikrofont is.

(#111197) Bad Pritt válasza vg (#111195) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát az nem jó hír akkor...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111198) erahurka válasza Herczi (#111193) üzenetére


erahurka
félisten

Óóóó, így már nálam is működik! :R

Mik a tapasztalatok amúgy, milyen időközönként van hasonló akció? Vagy ez ilyen Budai kutyavásár jellegű?

(#111199) Kvelstadt válasza Bad Pritt (#111194) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én alapból nem szeretem az fps nézetes játékokat de a dishonored az aminél ez nem zavart. Nem volt problémám a konrolleres irányítással sem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#111200) Punisher15 válasza Madwe (#111178) üzenetére


Punisher15
tag

Ja vágom.Csak meg hajlandóságot se láttok hogy valami újat csináljanak,es így is 80giga vagy mennyi a cod.
Jön a sok 10eznpareves es apuka anyuka megveszi neki,mert az fasza.Es akkor istenítik,higy milyen uberkiraly lett mar.
Es amíg veszik mint a cukrot,adig ne is várjunk változást.

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.