Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111002) dvd24 válasza erahurka (#110955) üzenetére


dvd24
senior tag

Igen ezt tudom, van is egy 3 méteres kábelem, csak az a problémám, hogy a micro USB oldala - ugye ami a DS4-be csatlakozik az kilazult, egyszerűen kiesik a kábel akár egy hirtelen mozdulatra is

Nacon-ról még: elképzelhetőnek tartom, hogy mondjuk egy fél év múlva már rendbe lesz rakva a szoftver is, de a lag az egy két hónapja létező dolog, youtubeon rengeteg videó van róla, elvileg a legutóbbi firmware-ben javították, de én ezt nem tudtam kipróbálni mert pont akkor vettem meg a joyt amikor ez kijött és egyben le is haltak a Nacon update szerverei, tehát nem tudtam frissíteni az 1.54-re, és még azután sem ment a frissítés miután azt mondták, hogy mennek a szerverek és minden oké. Írtam a supportjuknak is, a válasz annyi volt, hogy tudnak róla és még mindig dolgoznak az ügyön. Szóval nem vártam tovább inkább visszaléptem a vásárlástól amíg tudtam, mert a joy megjelenése óta töketlenkednek és nem hittem, hogy ez most fog megváltozni. Legjobb esetben is azt javaslom annak aki a vásárlást fontolgatja, hogy vagy várjon még vele pár hónapot, vagy neten rendelje, hogy 14 napig elállhasson az egésztől és ne bukjon rajta ;]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.