Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110601) gianni85 válasza Mister_X (#110599) üzenetére


gianni85
veterán

áh, minek enni amikor játékokat is lehet venni? ;]

(#110602) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

10 Works Announced for PlayStation's China Hero Project

Van itt néhány jónak tűnő játék, a Lost Soul Aside-ról még mindig nehezen hiszem hogy valaha elkészül. [link]

Live-Die-Respawn

(#110603) Rage47


Rage47
veterán

most vettem ps4-et, de már húzzák le a tárcámat, milyen akciók vannak már komolyan :O

(#110604) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Pro Evolution Soccer 2017 3090 forintért :Y Öt korsó csapolt félbarna sőr ára :D Simán megéri!

(#110605) Mister_X válasza ProEvoFan (#110604) üzenetére


Mister_X
nagyúr

El is hinném, ha nem az lenne a nicked, ami... ;] (elhiszem, hogy baromi jó focis játék egyébként)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#110606) #45378816 válasza Rage47 (#110603) üzenetére


#45378816
törölt tag

Majd megszokod. Ez még csak bemelegítés a nyári és leginkább téli akciók előtt. :D

(#110607) consono válasza Rage47 (#110603) üzenetére


consono
nagyúr

Pont ezen hőbörögtem ma, hogy úgy mentem bele a PS4-be, hogy drágák a játékok, ezért kevés lesz. Hát a "mocsok" Sony nem folyton akciózik??? :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#110608) leslieke válasza consono (#110607) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C

Én türtőztetem magam, pedig fel van töltve a Wallet.. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#110609) Shepherdke


Shepherdke
tag

A BEYOND: Two Souls-nál.
Magyar PS Store-ban feliratoknál nem jelzi a magyar nyelvet, attól még tartalmazza a játék?
Mert úgy tudom magyar feliratot tartalmaz a dobozos változat.

(#110610) ProEvoFan válasza Shepherdke (#110609) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen benne van.[link]

[ Szerkesztve ]

(#110611) vaksi8 válasza Shepherdke (#110609) üzenetére


vaksi8
senior tag

Igen van benne magyar felirat! Én is onnan vettem meg.

(#110612) hyggelig válasza consono (#110607) üzenetére


hyggelig
senior tag

Ne is mondd.

Én meg megfogadtam, hogy friss megjelenésű játékot sem veszek soha..

De állat robotok és vörös hajú női főhős!

(#110613) PandaMonium válasza hyggelig (#110612) üzenetére


PandaMonium
őstag

A vörös fétist még megértem, de a robot állatosat... :U ;]

What I cannot create, I do not understand

(#110614) Shepherdke válasza ProEvoFan (#110610) üzenetére


Shepherdke
tag

Köszi a gyors választ

(#110615) Rage47 válasza hyggelig (#110612) üzenetére


Rage47
veterán

Én azt fogadtam meg, hogy digitálisan nem fogok kb. semmit már. Erre olcsóbban dobálják a gameket, mint dobozosan használtan.

(#110616) PandaMonium válasza Rage47 (#110615) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ez igaz, de azt is vedd figyelembe, hogy a dobozosat utána el tudod adni ha végeztél vele. Így könnyen lehet, hogy úgy játszol végig egy játékot, hogy kb. 500Ft -ot buktál rajta (plusz az időt amíg megveszed és eladod).

What I cannot create, I do not understand

(#110617) erahurka válasza PandaMonium (#110616) üzenetére


erahurka
félisten

Hát én meg nem vennék használt játékot 500 forinttal az új ára alatt :U

(#110618) Rage47 válasza erahurka (#110617) üzenetére


Rage47
veterán

Ez így van, mérlegelni kell. Valamit érdemes most az akcióban, valamit talán nem és inkább dobozosan aztán eladni.

(#110619) echterion válasza PandaMonium (#110616) üzenetére


echterion
nagyúr

Én is ebből az okból adódóan vettem meg a játékaimat. Egyedül a Tomb Raider és a Monopoly Plus van meg digitálisan, mert pofátlanul olcsó volt Kanadában. Aztán rájöttem, hogy úgyse adom el őket, de ha már megvannak, akkor néha jóleső érzéssel rájuk pillantok.

(#110617) erahurka: Használtan veszed, használtan adod el. Elég egyértelmű, hogy nem újakról van szó.

**********

(#110620) body007 válasza erahurka (#110617) üzenetére


body007
addikt

Váde az "új" az digitális... Nem tudod továbbadni.

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#110621) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Most készülök venni egy ps4-et és azt kérdezném hogy az 500gb-os valójában mennyit lehet felhasználni ?

(#110622) KaitouP válasza memoril (#110621) üzenetére


KaitouP
veterán

Kb. olyan 400 GB emlékeim szerint, de a többiek majd megerősítenek/megcáfolnak, nem akarok hülyeséget mondani. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#110623) Rage47 válasza memoril (#110621) üzenetére


Rage47
veterán

407 GB

(#110624) memoril válasza KaitouP (#110622) üzenetére


memoril
aktív tag

Kb mennyi játék fél rá , illetve mekkora a legnagyobb terjedelmű játék és akkor ki lehet számolni !
Ps store-rol letöltve !

(#110625) PandaMonium válasza erahurka (#110617) üzenetére


PandaMonium
őstag

Nem érted a lényeget. Megveszed használtan, végigjátszod, eladod minimális veszteséggel. Nem volt kikötés, hogy újnak kell lennie és igazából nem is számít amióta az "online kódok" (vagy minek hívták őket a PS3 era-ban) nem léteznek.

(#110624) memoril: Átlagolva kb. 10 játék. Attól függ milyen játékokkal játszol, nagyon változó a méret. Sok AAA open-world játék 50GB körül van, de sok lineáris játék vagy remaster 10GB alatt van. Ha sokat tervezel digitálisan vásárolni akkor érdemes 1TB-os verziót venni, különben törölni kell majd a korábban felrakott játékokat ha kifogysz a helyből.

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#110626) Rage47 válasza memoril (#110624) üzenetére


Rage47
veterán

átlagosan mondjuk 40 gigásak a játékok

(#110627) KaitouP válasza memoril (#110624) üzenetére


KaitouP
veterán

Nézd, nekem pl. a CoD Black Ops 3 az összes kiegészítőjével együtt ~100GB, szóval a játék méretétől függ, mennyi fér fel rá. Viszont olyan 30 hátralévő GB körül nyavajog a rendszer, hogy törölj valamit, mert nem fér fel a frissítés, vagy játék.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#110628) hitchins válasza Rage47 (#110615) üzenetére


hitchins
őstag

En ugy oldom meg hogy az olyan jatekokat amit biztosan sokszor es sokaig jatszok megveszem digitalisan. (Pl multis lovolde, foci, autos).
Az olyan jatekot ami egyszer vegigjatszos story oriantalt azt meg lemezesen aztan ha kiporgott eladom.
Mondjuk neha egy egy jo ar lattan elbizonytalanodok azert :)

(#110629) Kendek válasza memoril (#110624) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ezt így nem lehet jól kiszámolni, mert nagyon nem egységes a játékok mérete. Tehát egy és száz GB között elég jól előfordul minden. Aggódni viszont felesleges, mert külső vinyóval kiterjeszthető a tárhely.

<-ƘƘ->

(#110630) Bad Pritt válasza KaitouP (#110627) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mitől akkora egy csőshooter? Witcher 3 meg HZD open world játékok 35-45 között vannak...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110631) Zanik válasza hitchins (#110628) üzenetére


Zanik
addikt

Van az az akciós ár sztori alapú digitális játékra is ami alatt már nem kérdés megéri-e a lemezessel szemben.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#110632) Madwe válasza Bad Pritt (#110630) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem lennék meglepődve ha még a quake3as skinek is benne maradtak volna, mert macera rendet rakni a motorban ;]

(#110633) andro93


andro93
aktív tag

Az az akciós Bloodborne most nagyon elgondolkodtatott 6k-ért. Megvolt anno lemezesen, 300 óra játékidő, egy 100%-os Trophy list, egy platina és 3 szívrepedés után most nagyon kedvet kaptam hozzá. Nagy kár, hogy elveszett a mentésem, amin a fullos karakterem volt. :((

(#110634) N@idia


N@idia
őstag

Egy kis segítség kellene! Tegnap este csináltam egy stream-et bf1-ből es a beszélgetést nem vette fel, mar mint csak engem hallani, akivel játszottam őt nem! Hogyan lehet ezt korrigálni vagy mit kellene bekapcsolni hogy őt is hallani lehessen ?

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#110635) Vadernagyúr válasza N@idia (#110634) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nem akarok hülyeséget mondani,de megkell nézni,hogy neki bevan-e kapcsolva a mikrofon,meg talán van olyan beállitás is,hogy party audio,gondolom azt is bekell ilyenkor kapcsolni.. :D

PSN: joskovagyok199

(#110636) N@idia válasza Vadernagyúr (#110635) üzenetére


N@idia
őstag

Be volt neki kapcsolva mert egész stream alatt beszéltünk, de mikor visszanéztem csak engem lehet hallani szóval valamiért a társam hangját nem rögzítette erre kellene megoldás

Mikor indítottam a streamet kiválasztottam hogy a party chat hangot is felvegye tehát ez sem lehet hiba a party audio allow-ra van téve ez sem lehet hiba valami más van a háttérben

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#110637) dollarZ18 válasza N@idia (#110636) üzenetére


dollarZ18
tag

Neki kell beállítania a partyban, hogy lehessen hallani stream közben.

(#110638) N@idia válasza dollarZ18 (#110637) üzenetére


N@idia
őstag

Neki mit kell beállítani ?

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#110639) KaitouP válasza Bad Pritt (#110630) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem vagyok fejlesztő, így nem tudom neked pontosan megmondani. Nyilván nem a sztori mód foglal akkora helyet. A multiplayer rész tele van pakolva tartalommal bőségesen, fegyver camo -k, karakter skinek, azóta új fegyverek, stb-stb. Egy DLC (4 van) emlékeim szerint 10 GB körül mozgott. + Frissítések.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#110640) Bad Pritt válasza KaitouP (#110639) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Oké, csak pl a BF4 70 giga, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mitől lehet még annél is majdnem másfélszer nagyobb.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110641) dollarZ18 válasza N@idia (#110638) üzenetére


dollarZ18
tag

Amikor party-ban vagytok -> party settings -> allow your voice to be shared -> always allow

(#110642) KaitouP válasza Bad Pritt (#110640) üzenetére


KaitouP
veterán

DLC -kkel együtt? Én valami 90 -re emlékeztem de könnyen lehet hogy rosszul. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#110643) Daert


Daert
őstag

Hali.
A PS4 Media player egy grátisz App,vagy fizetős?
Sajnos az első Hzsz-beli videóból nem jött át.

(#110644) kentucky válasza Daert (#110643) üzenetére


kentucky
őstag

Rendszer app, ingyenes.

(#110645) Daert válasza kentucky (#110644) üzenetére


Daert
őstag

Köszönöm,és az ugyanebben a HZsz-ben említett Plex,mire szolgál?

(#110646) yusukee


yusukee
aktív tag

Sziasztok!

Ebbe a márciusi 15000 feletti vásárláskor 3000 vissza járós akcióba beleszámít a ps+ tagság ára is? (most akarok venni 1 éveset.)

(#110647) smilecat


smilecat
aktív tag

Sziasztok!

Én most nagyon megszívtam egy Ps4 pro-val. Gondolom ez nem jellemző nagyon ezekre.
A trékomon keresztül vettem egyet előfizu hosszabbítással részletre. Ma hozták ki, örültem mint majom a farkának. Az előző generációk is itt csücsülnek a lakásban, szóval bizakodtam itt is minden rendben lesz.
Hát nem, nagyon nem. A beállításokig sem jutottam el vele, mert túlmelegedés miatt kikapcsolt. Gyorsan átnéztem hátha én voltam a hülye és rajta hagytam valamit amitől nem szellőzik a gép, nem találtam semmit, viszont az feltűnt semmi hangja nincs a gépnek. Újra bekapcs, mondom még 1 próba. eredmény ugyanaz, füleltem mint állat, de csak a vinyó hangját hallottam nagyon halkan. Bevittem egy trépontba, átvették, (tök hülye volt hozzá a szerencsétlenje, azt se tudta mit kezdjen vele) de mondták nem cserélik, mert ez a webshopból van. Mondom neki, nem most kérem, hanem pár nap múlva mikor kiderül miért is rossz a készülék. De ők nem cserélnek...Majd értesítenek, ha levették az előfizetésemről a készüléket és akkor próbáljam meg újra megkötni a szerződést a hűség hosszabbítással!(10-30 nap várakozási idő) Nem normálisak, ráadásul a 131e helyett most már 138e a készülék ára, és mikor rákérdeztem erre, hogy akkor most az akciósabb áron kapom-e ez miatt akkor csak mosolygott a csaj és vonogatta a vállát.
Mit mondjak érdekes hozzáállás, lehet jobban jártam volna ha szervizbe viszem és ott megcsináltatom a gépet, de mivel 3 napon belül vagyok így elvileg! cserélniük kellett volna, de nem.
Ezt csak azért írtam le ha véletlenül ebbe belefut más is, az tudja majd hogyan fognak hozzáállni a dologhoz magentáék :( ...

(#110648) Deck válasza smilecat (#110647) üzenetére


Deck
titán

Én telefonnal jártam úgy, hogy webshopból rendeltem majd gond volt vele és mivel benne voltam a 3 napba bevittem egy üzletben és mondtam, hogy kérnék egy újat helyette. A telekomos nőci nem akarta elhinni, hogy van ilyen és szerinte én tudom rosszul stb. Ragaszkodtam hozam így azt mondta, hogy ide hívja-e az üzletvezetőt? Mondom igen. Akinek elmondtam mi van és mondta, hogy igazam van, elnézést kért és, hogy adjanak egy új készüléket nekem. Az ügyintéző végig flegma volt, majd miután igazam lett jött a ő nem így tudta, sose csinált még ilyet stb..

PS5

(#110649) A`rpi válasza smilecat (#110647) üzenetére


A`rpi
addikt

:( T-s topikba is leírhatod szerintem a véleményed, esetleg próbálkozhatsz másik értékesítési pontnál, telefonos ügyfélszolgálaton is, stb.

(#110650) moya#no1 válasza ViktorHUN79 (#110273) üzenetére


moya#no1
aktív tag

Néztem, nem találom demok között a fifa 17 et :/

Just Ride KTM

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.