Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110351) Madwe válasza Altair21 (#110348) üzenetére


Madwe
nagyúr

A ps4 menüje igen, minden további nélkül kb bármit felismer. De játékok 99% nem ismeri fel és nem támogatja, ha ilyen kell neked akkor kell venni rohadt drágán emulátort hozzá. Nem akarok hitvitát kelteni megint, de ilyen esetben szvsz menj pcre, ne ps4en menj drága kiegészítővel kontrolleresek ellen, mert én azt csalásnak tartom - tudom h sokan nem, szubjektív a téma (blizzard pl foglalkozik a dologgal s kampányol sonynál hogy tiltsák le, mert nem tetszik nekik hogy overwatchban lehet ilyet...)

[ Szerkesztve ]

(#110352) N@idia válasza Madwe (#110340) üzenetére


N@idia
őstag

Eléggé nagy tévedésben vagy mert a KS7000 is 10 bites és én pont ilyen tv-t akarok venni már mint annak egy újabb kiadását a KS7500-at ami ívelt is ráadásul :)
Samsung KS7500 Ultra HD 4K TV with a 10-bit VA panel

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#110353) Altair21 válasza Madwe (#110351) üzenetére


Altair21
csendes tag

Cod BF OW féle szarokkal nem akarok psen játszani arra ott a pc. Na meg eleve Codból Bfből már marhára elegem van meg azok futnak is szépen még a laposon. Inkább csak a 2017-ben meg az utána megjelenő játékoknak kellene csak a ps na meg a ps exlusive játékok miatt, mint uncharted last of us horizon zero dawn order 1886 GoW (god of war mielőtt valaki beleszól a röviditésbe) ME Andromeda

(#110354) gurubefree válasza N@idia (#110352) üzenetére


gurubefree
senior tag

Nekem sajnos a 40" a max. meret amig el tudok menni . Igy a KS nekem nem jo ( a legkissebb meret 49" ) . Megvettem a Samsung UE40KU6400-et ... amazonon £649.99 most £424.98 ezek alapjan nekem megfelel

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#110355) unreg1 válasza Bad Pritt (#110330) üzenetére


unreg1
tag

Én az AC Syndicate-t lopakodva csináltam végig, az is jó lehet neked.

(#110356) Madwe válasza Altair21 (#110353) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezek közül egyik sem támogatja a bill/egér párost.

(#110357) keIdor válasza N@idia (#110352) üzenetére


keIdor
titán

Gondolom amerikai oldalról tájékozódott, ott EU KS7000 = US KS8000. US-ben igaza lenne.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#110358) Madwe válasza N@idia (#110352) üzenetére


Madwe
nagyúr

Annyi pénzért én már oledet vennék :K

(#110357) Keldor papa igen, mindig elfelejtem a samsung eu/us idióta elnevezési különbségeit :D mindenesetre amiket a kérdező írt, azok nem valós 10bites panelek, azaz nem rendes hdr kijelzők.

(#110359) Oppenheimer válasza Madwe (#110358) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Hol veszel 300k körül oledet?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#110360) Madwe válasza Oppenheimer (#110359) üzenetére


Madwe
nagyúr

400k az 55ös, nem tudom miért abból indultam ki :D

(#110361) Oppenheimer válasza Madwe (#110360) üzenetére


Oppenheimer
veterán

És a legolcsóbb LG OLED is 590k

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#110362) Madwe válasza Oppenheimer (#110361) üzenetére


Madwe
nagyúr

4ksból még igen, de most jön az idei széria csak... De 400kért inkább veszek FHD oledet, többet ad mint a 4k hdr, de ez másik topik témája, elnézést h felhoztam.

(#110363) N@idia válasza Madwe (#110358) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem 250-300 ezer ft-ért nehezen veszel oledet iszonyat drágán adják és szerintem nem is ér annyit, mint amennyibe kerül :DDD

(#110354) gurubefree: A samsung KS7500-ból van 43" 49" és 55"
UE43KS7500 ja és ez 10 bites :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#110364) Oppenheimer válasza Madwe (#110362) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Én nem vennék már full hd TV-t. Itt a PS4 Pro, minden új játék támogatja a 4K-t, és 3 év múlva jön a PS5 is. Ezért is vettem most egy belépő 4K TV-t, aztán 6-7 év múlva cserélem egy OLED-re. A normális HDR-t egyelőre túl drágának ítélem.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#110365) Madwe válasza Oppenheimer (#110364) üzenetére


Madwe
nagyúr

Relatív, kérdés ki mijen messziről nézi pl. S az oled feketéje minden távolságról nézve feltűnő, míg 4kra sokaknak soha nem lesz szüksége nézési távok miatt:D

Mellesleg egyáltalán nem biztos, h lesz rendes következő generációs nagykonzol, inkább a psnow (ami már ps4 játékokat is visz nemsokára) irányába akarnak elmenni mint service havi díjért. Legalábbis az a hosszútávú céljuk, profitábilisebb, több ember bevonzható ha nem kell vas stb.

(#110366) gurubefree az lehet, de ebben legalább normális hdr panel van. Kb olyan mintha anno mikor bejött az FHD hd ready tévét vettél volna, ma meg itt szívnál a 720ps kijelződdel... ha hosszú távra tervezel s kell a hdr, normális paneleset vegyél!

[ Szerkesztve ]

(#110366) gurubefree válasza N@idia (#110363) üzenetére


gurubefree
senior tag

Nem rossz de meg mindig kozel dupla annyiba kerul mint amit vettem :(

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#110367) #45378816 válasza Madwe (#110356) üzenetére


#45378816
törölt tag

:C :DDD

(#110368) hyggelig


hyggelig
senior tag

Amikor ebben a topikban hallasz először arról, hogy oled tv, akkor érzed, hogy le vagy maradva.. :D

Mellesleg még én vagyok a családban az ulta májer a full hd tévémmel, amikor a bátyám egy 10éves ősrégi nagy doboz tévén játszik a ps4 játékaival. :D

De azért jó titeket olvasni :D

[ Szerkesztve ]

(#110369) keIdor válasza hyggelig (#110368) üzenetére


keIdor
titán

És az az itteniek hibája hogy 10 éves TV-je van?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#110370) hyggelig válasza keIdor (#110369) üzenetére


hyggelig
senior tag

Itt senki sem hibás. :)

(#110371) gyuribácsi88 válasza Tegla80 (#110313) üzenetére

Eltelt 4 év, kijött már 4-5-6 féle gép, van amelyik már totál hangtalan, aztán vannak akik még mindig ezzel a hülyeséggel vannak elfoglalva, már csak nevetni járok ebbe a topicba. Az xbox 360 pont 2x olyan hangos volt mint az első szériás ps4, még alapjáraton is volt egy idegtépő zúgása, az senkit nem zavart, most meg már van slim meg pro ami totál csendes, azt kell venni aztán kész. Kicsit túlérzékeny lett a társadalom, mindenki mindenért sír meg panaszkodik. Van alternatíva, lehet válogatni, nem károgni, váltani.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#110372) keIdor válasza gyuribácsi88 (#110371) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem meg had írják le a véleményük, ezért van a fórum. A 2013-ban megjelent első széria szerintem is hangos volt. Később cseréltem egy 1216-ra, az már megfelelt ilyen szempontból is, a Proval sincs bajom.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#110373) sting2 válasza Oppenheimer (#110364) üzenetére


sting2
addikt

Pedig a HDR az igazi mágia, nem a 4K...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#110374) stilo18 válasza Oppenheimer (#110364) üzenetére


stilo18
addikt

+1
Aki azt mondja nincs különbség a 4K meg FullHD között, az... Nem is tudom mit nézett..
Sokkal élesebb most a Pro mint a sima 4 volt...
Szóval lehet csak 6-os szériás a TV-m nekem is, de a 4K nagyon jó dolog..

De tény, hogy az OLED - et várom én is!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#110375) Xaels


Xaels
félisten

Feladom a Bloodborne-t. Nincs sok időm játszani, de soha nem jutok sehová. Mindig végig kell vágjam magam mindenen. Majd ha lesz külön tv-m talán újra belekezdek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#110376) Oppenheimer válasza Xaels (#110375) üzenetére


Oppenheimer
veterán

"Mindig végig kell vágjam magam minden"

Miért kéne? Ott folytatod ahol abbahagytad.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#110377) vg válasza Xaels (#110375) üzenetére


vg
addikt

El kell futni mellettük. Ráadásul ha a lemezes van neked, akkor meg ki tudod használni a hibákat, amivel gyerekjáték a játék. ;]

(#110378) Madwe válasza vg (#110377) üzenetére


Madwe
nagyúr

De valószínű azért kell végigverje magát mindene, mert mindig meghal, mielött checkpointig, bossig eljutna? mert akkor fejlődnie kell, ahoz meg nem elég ha végigrohan a pályán, mert még a player skilljei sincsenek meg a sima ellenfelek ellen :D?

(#110379) vonSux válasza Xaels (#110375) üzenetére


vonSux
őstag

Martyr Logarius-nál nekem is volt olyan érzésem, hogy köszi, nem szopatom magam tovább a szabadidőmben ;] de pont ma a végére értem, és nagyon kíváncsi vagyok a másik két befejezésre így a TLoU-n kívül még egy játékot se vittem ki kétszer, de itt lesz NG+
Ha kicsit is tetszik a játék, nagylevegő, aztán nyomd tovább.

(#110380) Xaels válasza vg (#110377) üzenetére


Xaels
félisten

Nem lemezes, store-on vettem GOTY.

Oppenheimer, engem mindig visszatesz a lámpához és minden ugyanott van ahol azelőtt. Az alap fegyver helyett sem találtam még semmit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#110381) vg válasza Madwe (#110378) üzenetére


vg
addikt

Ha a lemezes van meg neki, akkor egy hibát kihasználva gyorsan tud fejlődni, majd egy ütés egy boss azt jócakát.

(#110382) vg válasza Xaels (#110380) üzenetére


vg
addikt

Hát akkor vedd meg a lemezest fillérekért, használd ki a hibát, töröld, majd telepítsd a digitálisat és folytasd onnan superman karaktereddel.

(#110383) vonSux válasza vg (#110381) üzenetére


vonSux
őstag

Ez a glitch is megoldás, vagy végignézi a necces részeket yt-on. de azért így kb a játék lényege veszik el.

(#110380) Xaels az alapfegyókkal is végig lehet vinni a játékot, erre ne parázz rá, csak fejleszd.

[ Szerkesztve ]

(#110384) Xaels válasza vg (#110382) üzenetére


Xaels
félisten

Nem fogok csalni...

Madwe valahogy úgy.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#110385) gamegod


gamegod
senior tag

2 éve ilyenkor a Valiant Hearts: The Great War volt a havi psplus játék most újra nekiálltam hogy meglegyen a patina... baromi jó kis játék még mindig :)

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#110386) Madwe válasza Xaels (#110384) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ne mint hacknslash állj hozzá (mondjuk souls játékokon belül ez van ahoz a legközelebb) hanem ismerd meg türelmesen az ellenfeleid mozgás repertoárját s tudd mikor tudsz nyitni. A lényeg h ha kiismerted őket, nem fognak megsebezni, s úgy tudsz haladni.

(#110387) vg válasza Xaels (#110384) üzenetére


vg
addikt

Akkor kérj segítséget, van benne co-op mód.

(#110388) Xaels válasza Madwe (#110386) üzenetére


Xaels
félisten

Ezzel nincs gond. Időm nincs annyit játszani, hogy érdemben előre jussak. Este lefekvés előtt egy órácska kb. de néha annyi sem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#110389) Madwe válasza Xaels (#110388) üzenetére


Madwe
nagyúr

Dehát 1 óra alatt bőven lehet haladni. Nomeg ha beállítod h sleep modeban ne lője ki a játékot a ps, akkor amikor befejezted sleep modeba teszed, másnap meg pakkra onnan folytatod ahol abbahagytad, nem kell az elejéről :)

(#110390) KoNZoLik@ válasza stilo18 (#110374) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az Oled-al csak óvatosan egyenlőre!
Most az aláírásomban szereplő tévé van nekem, előtte Oled volt majdnem 2 évig FHD nem 4k viszont a technológia ugyan az ugye szerves anyagokkal dolgozik mindkét esetben, és itt van a kutya elásva sajnos:(
Én a tévéimet 90%-ban játékra használom elég extrém óraszámokkal ami napi 10-14 óra amikor szabadnapos vagyok, na és itt érkeztünk el ahhoz, hogy miért is óvatosan a vásárlással:)
Azt vettem észre 1 év után, hogy a színek már nem annyira élénkek szépek mint az elején és a fekete sem volt már az a full fekete, felhívtam az LG supportot és ott kézségesen elmagyarázta az ember, hogy ez nem hiba hanem az Oled-ek sajátossága, hogy használattól függően az idő előrehaladtával sajnos fakulnak a színek a szerves anyagok használata miatt ami a panelekben van!
Mondtam neki alig múlt 1 éves a készülék és, hogy mire használom majdnem lebaszott az ember, hogy mit képzelek ilyen intenzív használat mellett mit várok, hát majdnem elküldtem anyukájába!
Majdnem 1 millió volt a tévé és ez nem normális dolog szerintem, erre azt mondta ezt nem erre találták ki!
Ennyi a történet, utána eladtam és vettem ezt az IPS panelest nagyon nem bántam meg brutális a kép és mindenhez nagyon jó!
Biztos idővel jobbak lesznek tartósságban az Oledek is de addig szerintem még várni kell a vásárlással!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#110391) vonSux válasza Xaels (#110388) üzenetére


vonSux
őstag

van ilyen is: Bloodborne topik

(#110392) Madwe válasza KoNZoLik@ (#110390) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az már wrgb-s panel volt, vagy még a régi sima rgb? (pont azért lett lg egyeduralkodó oledben, mert a wrgb le van védetve rájuk s a többieknél pont az általad leírt problémák jöttek elő) amúgy igen, a panel fakul, normális használat mellett 5 év múlva észrevehető kb, napi 10 órával se kellett volna még érezhetőnek lennie szvsz 1 év után, gariztatni se tudtad volna végül btw?

[ Szerkesztve ]

(#110393) Zanik válasza gamegod (#110385) üzenetére


Zanik
addikt

Én sokáig nem áltam neki, aztán pár hónapja adtam neki egy esélyt, és muszáj volt végigvinnem. A platina viszont nehéznek tűnik (üldözős részek halál nélkül), nem hiszem hogy megpróbálom. Ettől függetlenül tényleg nagyon jó és hangulatos kis játék.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#110394) stilo18 válasza KoNZoLik@ (#110390) üzenetére


stilo18
addikt

Megőrültem volna :Y
Minimum 3 évig meglesz a KU6000, addigra talán lesz valami érdemi változás...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#110395) KoNZoLik@ válasza Madwe (#110392) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Még a régebbi paneles volt az enyém, kijöttek az LG-től mivel prémium garancia volt a készüléken és a szerelő is azt mondta, hogy ez sajnos ilyen és ez nem tartozik bele abba a kategóriába, hogy ez miatt kicseréljék a készüléket:(
Így felmérgelődtem és eladtam elég nagy bukóval, és akkor megfogadtam soha többet Oled, majd csak ha kiforrja magát esetleg!
Ez ami most van maximális mindenre, és az IPS panelek a legtartósabbak:)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#110396) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Sziasztok! Szükségem lenne egy kis felvilágosításra. Ps4 slimem van.
Ugye jó hozzá a ps3-nak a move kontrollere(fagyija) , de mihez lehet használni, mert inkább csak VR-os játékokat látok. Illetve a ps4 kamerája és a fagyik külön-külön működnek ? Valaki azt írta nekem, hogy elég a kamera, de a kamerát is mire tudom használni VR nélkül?

+ A heavy rain és beyond two souls-ban a heavy rain működik move-al , mind ps3-on vagy nem tartalmaz move támogatást? köszönöm
:R

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#110397) KoNZoLik@ válasza Xaels (#110380) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez tipikus az a játék, hogy minden sarokba be kell nézni és tápolni tápolni 1000-el, ha valahol nagyon elakadsz az azt jelenti, hogy még gyenge vagy és akkor megint csak tápolni!
Amúgy már nagyon rég kiplatináztam, de ennek a generációnak a legjobb játéka még mindig szerintem! Mondjuk pont 2 hete a NioH-t is platkóztam na az is kb ugyan ez csak pepitában:)
Grafikailag mondjuk nem lehet egy lapon említeni a BB-vel de nagyon pörgős hangulatos gamma lett!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#110398) KoNZoLik@ válasza Ramoskaa (#110396) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Csak VR-al fog működni egyenlőre de szerintem később is, legalább is én nem tudok MOVE kompatibilis sima ps4 játékról!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#110399) Xaels válasza KoNZoLik@ (#110397) üzenetére


Xaels
félisten

Meg van mi volt a gond. Addig nem lehet fejlődni amíg nem harcolok egy Bossal, Cleric Beast. Addig a baba nem éled fel, most már tudok majd tápolni...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#110400) Kvelstadt válasza Xaels (#110380) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Itt nincs is olyan hogy legjobb fegyver. Inkább stilusok vannak. Én a hunter axe-al kezdtem anno és az is a kedvenc. Kipróbáltam mást is de egyik sem áll kézre annyira mint az axe.
Azzal meg ne jöjjön senki hogy ez meg az sokksl jobbat fig sebezni. Ezt a játékot skillből kell játszani nem op sebzésből.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.