Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110951) Def26 válasza hargi97 (#110915) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem ott 110v van. Ezzel is számolj. :) Inkább egy független iphone -t vegyél. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#110952) Kvelstadt válasza dvd24 (#110944) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szóval a pro kontroller még annyira sem pro mint a gyári ami nem is akar pro lenni de még így is pro ehhez képest. :)
Én tökre szeretem a gyári kontrollert az analóg karok felületét leszámítva de a kontrolfreek-el már ez is megoldódott..
Köszi az hogy megosztottad a tapasztalataid!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#110953) akela91


akela91
addikt

Kontroller témához. A Ps4 Pro kontrolleren az analóg stickek felülete ugyanúgy elkezd málni viszonylag rövid időn belül mint az alap ps4 joynál? Ha igen akkor lehet előrendelek valami védő cuccot rájuk ebayen.

[ Szerkesztve ]

(#110954) zojjektum válasza akela91 (#110953) üzenetére


zojjektum
senior tag

Én 4 hónapja folyamatosan használom és semmi baja. Ettől függetlenül rendelhetsz hozzá védőkupakot.

(#110955) erahurka válasza dvd24 (#110944) üzenetére


erahurka
félisten

DS4-et is rádughatod a gépre és akkor egyből nem kell töltögetned. Sőt, a v2-es vezérlőket be lehet állítani úgy, hogy ilyenkor a kábelen küldjék az infót a PS4-nek, így egy minimális input lagot is kiiktatsz a rendszerből.

(#110956) marilllyo válasza akela91 (#110953) üzenetére


marilllyo
veterán

Többen panaszkodtad, hogy egy idő után megkezdik az ujjak... Vegyél csak védőkupakot. Filléres tétel.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#110957) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Valaki tudja,hogyan tudnám használni a PS4-em kontrollerét PC-n is? :)

PSN: joskovagyok199

(#110958) erahurka válasza Vadernagyúr (#110957) üzenetére


erahurka
félisten

Rádugod a PC-re, és megvárod míg települ az illesztőszoftver ;)
Nem kell semmi mókolás, a full kontroller támogatással ellátott játékok Xbox kontrollerként fogják használni.

(#110959) krx21 válasza dvd24 (#110944) üzenetére


krx21
nagyúr

Vegyél az árából még egy gyári kontrollert...Az egyik mindig maxra legyen töltve, így soha nem lesz töltögétési problémád. Én is így csinálom és van hozzá egy gyári dokkolóm is...

(#110960) Bad Pritt válasza krx21 (#110959) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ugye nem csak a töltöttség miatt van két kontrollered?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110961) krx21 válasza Bad Pritt (#110960) üzenetére


krx21
nagyúr

De szinte csak azért... :K. Ha esetleg játék közben lemerül, két gombnyomás és ott a teljesen feltöltött...

[ Szerkesztve ]

(#110962) Bad Pritt válasza krx21 (#110961) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De várjál, van egy teljesen feltöltött kontrollered és addig játszol vele, amíg le nem merül?
Mikor megvettem a HZD-t kb egyhuzamban játszottam vele fél napot és akkor sem merült le teljesen, úgyhogy ezért nem értem, minek két kontroller, főleg mivel egy 2A töltőfej egy átlag 40 perces sorozatrész alatt csutkára tölti.
De persze, mindenki olyan dolgokra veri el a pénzét, amire nem sajnálja, de azért ez egy kicsit... vicces. :)

Viszont az tuti, hogy a Nacon Revolution nem ér meg annyit, amennyiért vesztegetik... Kíváncsi lennék ezekután a még drágább, de nem programozható Razer mit tudhat. :U

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110963) Vadernagyúr válasza erahurka (#110958) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Fura,mert én próbáltam,de nem megy.. Lehet,hogy WIN7 miatt? :)

PSN: joskovagyok199

(#110964) vlaho válasza Vadernagyúr (#110963) üzenetére


vlaho
aktív tag

Nálam Win 10 alatt sem megy, Steam fiókhoz hozzá lehet adni, fel is ismeri, de nem működik megfelelően. Elméletileg pár újabb játék már rendesen kezeli, de régebbi játék (Dark Souls 2-vel próbáltam) nem. Még mindig egy külső program futtatása a tuti módszer, ha pc-n akarod használni a DS4-et.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#110965) Ronam válasza Vadernagyúr (#110963) üzenetére


Ronam
addikt

Enélkül nálam sem megy Windows 10-en.

(#110966) perge666 válasza Ronam (#110965) üzenetére


perge666
veterán

Ez érdekes, mert én csak rádugom a gépre és lehet játszani.

(#110967) Vadernagyúr válasza Ronam (#110965) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nekem még ezzel se lehet működésre birni :D

PSN: joskovagyok199

(#110968) RangerFox válasza oriic (#110926) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Már megint Normandia! :DDD

(#110969) Carlos Padre válasza dvd24 (#110944) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak hogy zavart keltsek az erőben, két hónapja, mióta megvan, elő se vettem a ds4et :)
Az én kezemhez remekül passzol, kényelmesebb mint a ds4, sose merül le játék közben :D, a gombok pont kézre állnak, és a kar sem laggol. A többivel egyet értek, a companion app és a ps gomb fájó hiányosság, remélem pótolják hamarosan. Én ajánlom mindenkinek kipróbálásra, mert bitang jó cucc. (én mondjuk féláron vettem egy hetesen egy elégedetlen tulajtól :D)

Azt el felejtettem említeni, hogy 4 profilt programozhatsz fel, plusz az alap, én pl. más gombkiosztást használok Bf1 és r6siege alatt. Nagy segítség, ha nem kell levenni az ujjad a karokról.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#110970) Carlos Padre válasza Bad Pritt (#110962) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Razer :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#110971) eisento


eisento
addikt

ha mar megy itt a ds4 kupak tema, van olyan ember aki mondjuk azert vett vmi kupakot ra mert izzad az ujjbegye es nem akarja hogy csuszkaljon az ujja az analogon?

van vmi jo cucc amitol nem csuszik az ujja az embernek (kiveve a pillanatragasztot)

en ilyet vettem de nem az igazi [link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#110972) Deck


Deck
titán

Pes2017-hez melyik a legjobb license patch?

PS5

(#110973) KoNZoLik@ válasza Bad Pritt (#110962) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szerintem meg nagyon megéri az árát 27000ft-ért ingyen van a cucc!
Amióta megvan minden játék teljesen más lett játszhatóság terén nekem,és nem csak az FPS!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#110974) hargi97 válasza Def26 (#110951) üzenetére


hargi97
újonc

És az miért baj ha 110v van? Amúgy most csinál olyat hogy random kikapcsol játék letöltése közben.. de nem normálisan kapcsol ki, hanem mintha lecsapná róla az áram?!?!? :W

(#110975) Mister_X válasza hargi97 (#110974) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Túl sokat püfölted, hogy adja ki a tálcát :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#110976) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ez jó lehet PS4-hez is? :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#110977) hargi97 válasza Mister_X (#110975) üzenetére


hargi97
újonc

Neeeeem, dehogyis :) párszor nyomkodtam meg az eject gombot és ennyi, semmi extra.

(#110978) SH4D0W2011 válasza gyuromoj (#110976) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Jónak kéne lennie. :) Elviekben nem nagyon különbözik a többi Cloud-tól.

(#110979) KoNZoLik@ válasza dvd24 (#110944) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én meg csak pozitív dolgokat tapasztaltam 2 nap intenzív használat után:)
Laggolás? Na ilyet egyáltalán nem tapasztaltam sőt annyira pontos és érzékeny lett, hogy az maga a csoda pl Destiny-ben PVP-nél!
Haverral próbálgattuk direkt, amíg ő még fel sem emelte a snipert én már bele is küldtem a fejébe az ellenségnek egy lövést! Osirisben 3 Nacon-os emberrel szemben bármilyen jó vagy sima joy-al esélyed sincs! És ez csak 1 játék, TPS játékok is sokkal jobban kézre állnak az autós játékokról már nem is beszélve!
De hát nem vagyunk egyformák, kinek a pap kinek a paplan...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#110980) Deck válasza KoNZoLik@ (#110979) üzenetére


Deck
titán

Naconos kontroller már helyetted játszik annyira jó mi?

Ja jó vagy amíg nem jön egy egeres..;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#110981) A`rpi válasza Deck (#110980) üzenetére


A`rpi
addikt

Rengetegszer le lett már zongorázva,
próbáltál már bármilyen hivatalos, vagy nemhivatalos megoldást?

Egyik sem fog helyetted játszani, ha suta botkezű, lassú reflexeszű játékos vagy, legyen az bármilyen FPS játék, egy ilyen kiegészítő gyakorlatilag semmit nem segít. Ha meg vérprofi vagy szintén indokolatlan, de de ebben az esetben is vehetsz bármit, de csodát nem kell tőle várni, nem a perifériától leszel első a dobogón, vagy világbajnok... Tudás, gyakorlás, ügyesség, szerencse.

(#110982) sting2 válasza KoNZoLik@ (#110979) üzenetére


sting2
addikt

Mitől lesz az Ember jobb egy Destiny Osiris meccsben a Nacon-al a kezében?

Az Osiris féle hétvégi drog", amúgy is az UFÓk sportja - több száz óra Destiny multival a kezemben sem tudok ott érvényesülni rendesen, hiába az összeszokott csapat(ÉN, valami simlit sejtek mögötte..).

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#110983) Deck válasza A`rpi (#110981) üzenetére


Deck
titán

Irónia megvan? :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#110984) Lefty


Lefty
addikt

Szerintetek melyikkel kezdjem, Heavy Rain vagy Beyond? :)

(#110985) Nayrobi válasza Lefty (#110984) üzenetére


Nayrobi
őstag

Fahrenheit :D

(#110986) Mirakuru


Mirakuru
tag

Üdv!

Nagyon tetszik videók alapján a Bloodborne és épp akciós is a Game of the year edition, csak volt szerencsém kipróbálni a DS3 at és hát nem lettünk puszi pajtások( vagy csak túl korán feladtam). A kérdésem pedig az hogy a Bloodborne az könnyebb vagy nehezebb??

(#110987) A`rpi válasza Deck (#110983) üzenetére


A`rpi
addikt

Most már meg. :U

(#110988) Prof01 válasza sting2 (#110982) üzenetére


Prof01
veterán

Nem lehetetlen, voltam már Lighthouse-ban 10x legalább (csak egy Kontrolfreek-et használok alap kontrolleren). Viszont el kell ismernem, hogy a Rise of Iron óta annyira kihalt az Osiris, hogy már csak a leghardcoreabb játékosok ellen lehet játszani, ami már nekem se fun, csak szenvedés. Meg persze a legnagyobb hibája ennek a játékmódnak, hogy nem skill-based a mactchmaking rendszere.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#110989) KaitouP válasza Lefty (#110984) üzenetére


KaitouP
veterán

Heavy Rain, az régebbi, Beyond meg grafikailag azért fejlettebb.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#110990) Lefty válasza KaitouP (#110989) üzenetére


Lefty
addikt

Koszi :)

Fahrenheittel amugy regen PC-n talalkoztam, de akkor meg nem voltam eleg erett ehhez a stilushoz, vagy nem is tudom, hogy mondjam.

(#110991) KoNZoLik@ válasza Mirakuru (#110986) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Akkor a BB-vel még annyira sem lesztek puszipajtások:)

Amúgy viszont a generáció legszebb és legjobb játéka még mindig, szerintem.

sting-igen ebben egyetértek:)

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#110992) Mirakuru válasza KoNZoLik@ (#110991) üzenetére


Mirakuru
tag

Az baj mert a BB ránézésre sokkal jobban bejön a hangulata is egész más a videók alapján és hát azért a ds3 ban is elverekedtem magam pár boss-ig , csak nem élveztem annyira. (első DS játékom volt amit próbáltam egyébként) Még átgondolom mert jó árban van.

(#110993) Deck


Deck
titán

Nem hittem volna de sokkal jobban bejön a Pes mint a Fifa. És csak 3k volt :D

Vannak akik Pes-eznek itt?

PS5

(#110994) KoNZoLik@ válasza Mirakuru (#110992) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Most nagyon jó árban van a BB annyit mindenképpen megér!
Nekem a BB volt az első ilyen stílusú játékom és ha én ki tudtam platinázni a fa kezemmel akkor te is tehetsz vele egy próbát:)
Hangulatosabb és pörgősebb mint a Souls játékok lehet azért is jött be nekem jobban, szerintem nagyon jó cucc főleg ennyiért!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#110995) Mirakuru válasza KoNZoLik@ (#110994) üzenetére


Mirakuru
tag

Köszi szépen, ezzel tovább is lendítettél a vásárlás felé, teszek egy próbát vele! :R

(#110996) sting2 válasza Prof01 (#110988) üzenetére


sting2
addikt

Múlt héten hallottam ellőszőr arról a "szóbeszédről", miszerint vannak akik kisebb összeg átutalása után levisznek a Lighthouse-ba...
:Y
Több olyan emberrel játszottam, akik egyik hétről a másikra tetőtől - talpig oziriszes cuccban és fegyverekkel jelentek meg hirtelen.
Előtte ábrándoztak csak akár egy sisakról is.
El sem tudom képzelni mi lesz ezzel a játékkal ha PC-re is megjelenik...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#110997) krx21 válasza Bad Pritt (#110962) üzenetére


krx21
nagyúr

Nekem eleve alap, hogy egy konzolhoz 2 kontroller van... Én nem töltöm minden nap, csak ha a gép jelez és akkor rögtön ott a másik.

(#110998) SH4D0W2011 válasza krx21 (#110997) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Töltőből melyik a jó(bb)? Ez vagy ez, esetleg egy másik, vagy tökmindegy? :)

(#110999) krx21 válasza SH4D0W2011 (#110998) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát nekem az első van... Az a eredeti sony. De ettől még jó lehet a másik is.
Nagyon kényelmes, nem lóg ki usb madzag a gépből, pláne ha 2 kontrollered van, soha nem lesz gondod a töltögétésel...

(#111000) ViharVadász válasza krx21 (#110999) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ezt a töltőállomást a PS4-hez kell csatlakoztatni, vagy konnektorba is lehet? Azért kérdem, mert videókba a kábel nem a szokásos konnektoros csatlakozó volt.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.