Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111601) oriic válasza jozs6200ax (#111600) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az ilyen kiegeszitok arabol kb kijon ket kontroller is.

Live-Die-Respawn

(#111602) A`rpi válasza jozs6200ax (#111600) üzenetére


A`rpi
addikt

Vásárolj egy másik DS4-et ha egyszerű megoldást szeretnél.

(#111603) Madwe válasza jozs6200ax (#111600) üzenetére


Madwe
nagyúr

1. Az emulált adapterrel nem lesz 1 az 1ben olyan, mintha gyárit használnál.
2. adaptert nem nagyon fogsz olcsóbban találni, esetleg ha építesz egyet (ximvalaminek pl van útmutatója)
3. ha létezik már utángyártott kontroller, azzal olcsóbban kijössz s normálisan használhatod, ha nem akkor javaslom a ds4 beszerzését.

Amúgy sok játék támogatja a hotseat local multiplayert amihez elég 1 controller, pl wormsök és trackmania.

(#111604) LeventeV válasza Adam_Shepard (#111598) üzenetére


LeventeV
senior tag

Úgy érzem kicsit mellényúltam most a Konzolokszervizével :(

(#111605) jozs6200ax


jozs6200ax
aktív tag

Köszönöm a válaszokat , maradok akkor a ds4-nél. :R

(#111606) half333


half333
őstag

Tudja valaki véletlen h mit jelent a led szin a konzol tetején? Eddig kék volt,de mostanában fehér. Van jelentősége?

(#111607) Kvelstadt válasza Rigormortiis (#111599) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azért az biztos hogy nem fejlesztették mind a 10 évben. De nem azért hogy védjem, vannak hibái de engem nem tudott megzavarni. Egyébként azt mondják pro-n jobban fut.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#111608) Adam_Shepard válasza LeventeV (#111604) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

többen írtátok, hogy késik mindenhol. Most neztem rá és van raktáron/boltban a platinumnal. P5 SB

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#111609) #45378816 válasza Kvelstadt (#111607) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nem rég váltott egy közeli ismerős és pont ezt a játékot hozta fel.
Van érezhető változás! :K

(#111610) gamegod


gamegod
senior tag

Titanfall 2-ben ez az új Colony map baromi jó :))

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#111611) Rigormortiis válasza Kvelstadt (#111607) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem is tetszik, és ami fontos, van neki lelke. De a technikai megvalósítás...azokért a hianyosságokért, amikkel ez a játék küzd, bármelyik b kategórias programot lehúznák a sárga földig. A kamerakezelés botrányos, ugrálni és kapaszkodni, meg alapból felmászni valahova kész fájdalom. És mindez egy alapból ugrabugra játékban. Na ilyenkor akadok ki a szaksajtóra, akik az egekig magasztalták.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#111612) sting2 válasza Rigormortiis (#111611) üzenetére


sting2
addikt

"régi idők mozija"...
Lassan leereszkedik a z ára egy (számomra) vállalhatóbb sávba, akkor lecsapok rá.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#111613) Carlos Padre válasza half333 (#111606) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Színkódok.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#111614) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Gondolkozok egy ilyen vásárlásán...szemét dolog, de ez van.Egyszerűen nem tudom megszokni a gamepadot fps multiban.Szarrá lőnek mire becélzom az ellenfelet.Nos, kicsit drága a cucc.Nincs valami olcsóbb alternatíva?/azt leszámítva, hogy tanuljak meg játszani gamepaddal fps gamékat/

(#111615) gianni85 válasza ProEvoFan (#111614) üzenetére


gianni85
veterán

nemhogy nincs olcsóbb alternatíva, de ez még csak nem is az igazi. Ha mindenképp ilyenben gondolkozol, akkor Xim4

(#111616) erahurka válasza Rigormortiis (#111611) üzenetére


erahurka
félisten

Én pont így voltam az ICO-val és a Shadow of the Colossusszal.

(#111617) Kvelstadt válasza Rigormortiis (#111611) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem mondjuk ez a csetlés botlás pont hogy tetszett ebbe is meg a másik kettőbe is. Jobban bele tudom így élni magam. Nincs gond nélküli futás egyenletlen talajon és nem mindig sikerül az a kapaszkodás mert egy kisgyerekkel vagyunk nem egy larával vagy ezzioval.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#111618) Zanik válasza Rigormortiis (#111611) üzenetére


Zanik
addikt

Zelda se makulátlan, oszt nézd meg a pontszámait...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#111619) half333 válasza Carlos Padre (#111613) üzenetére


half333
őstag

köszi

(#111620) Xaels


Xaels
félisten

Ez a Drawn To Death valami eszement egy játék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#111621) Mister_X válasza ProEvoFan (#111614) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tanulj meg, több tízmillióan játszanak kontrollerrel kompetitív játékokat.

Szeretik bedobálni a Battlefield statokat a többiek [link] - járműveket nem szívlelem. Nem is vagyok egy pro játékos. De lehet kontrollerrel játszani, csak bele kell szokni. Ha neked megér negyvenezret egy kvázi csalásnak minősülő, közel sem tökéletes kiegészítő, egészségedre.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#111622) moya#no1 válasza krx21 (#111553) üzenetére


moya#no1
aktív tag

Pes 17 illetve sniper elite játékoknál nem tapasztaltam hangosabb pörgösebb ventit. Nem is annyira durva szivacs nem tudom a képen mennyire látszik

leviosza szia nincs ehez csak maga a natúr szivacs meg a gumitakarók. De sziavcsból 2x van bár azt nem értem hogy mieért :F lehet cserének még kitakaritod a masikat :)

Just Ride KTM

(#111623) ProEvoFan válasza Mister_X (#111621) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, tudom hogy csalásnak is minősíthető.Ez az ami miatt még nincs itthon a kütyü.
Ha még szoknom kell a kontrollert, akkor későbbiekben a szívgyógyszer adagom akár drágább is lehet, mint 40ezer forint.
Ja, el kell döntenem mi a fontosabb.Egy hivatalosan támogatott kütyü morális fenyegetése vagy az egészségem.
Tényleg kurv@ra idegesít a kontroller tudatlanságom multi fpsben.Ha hiszed, ha nem.A legjobb példa a hétvégi Titanfall 2 kipróbálása.PS4en szenvedtem, PCn meg vígan játszottam.

[ Szerkesztve ]

(#111624) echterion


echterion
nagyúr

Csak szólok, Humblin indult egy PSN-es bundli.

(#111621) Mister_X: Hagy döntse már el, hogy akar-e időt és energiát belefektetni, vagy inkább "csak" pénzt.

(#111623) ProEvoFan: Nem csalás. A lehetőség adott mindenkinek, így lehet élni vele bárkinek, legális forrásból vásárolva, Sony által engedélyezve.

[ Szerkesztve ]

**********

(#111625) A`rpi válasza ProEvoFan (#111623) üzenetére


A`rpi
addikt

Egyébként, csak gyakorlás, és türelem kell, mondjuk mostanság ebből a kettőből van a legkevesebb az embereknek úgy általában. Nem 5 perc mire belejössz, 4-500 óra után majd alakul, addig pedig te leszel a free kill az ellenségnek. :) Ez ilyen.

Amúgy nyugodtan megveheted, de játszani ez a kütyü sem fog helyetted. Szerintem amúgy nem csalás, viszont cserébe horribilisan drága.

(#111626) erahurka válasza echterion (#111624) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem nem túl erős bundli... Talán az 1 dolláros csomagot behúzom, de az sem izgat túlzottan.

(#111627) echterion válasza erahurka (#111626) üzenetére


echterion
nagyúr

Én is behúztam azt, de csak a Kay fog szerintem belőle érdekelni, Így később lehet, upgrade-elek majd. Ha meg nem, akkor megpróbálom valakinek továbbpasszolni később. Még meggondolom.

Mod: ja, és persze csak az alábbi országból származó account-okkal megy:

(US) United States
(CA) Canada
(MX) Mexico
(BR) Brazil
(CL) Chile
(AR) Argentina
(PE) Peru
(CO) Colombia
(PA) Panama
(CR) Costa Rica
(EC) Ecuador
(GT) Guatemala
(SV) El Salvador
(PY) Paraguay
(HN) Honduras
(BO) Bolivia
(UY) Uruguay
(NI) Nicaragua

[ Szerkesztve ]

**********

(#111628) bandi0000 válasza echterion (#111624) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ha már + eszközt kell vásárolni, akkor az nem legális sztem, attól hogy a sony inkorrekt és csak a pénzre hajt és kiad egy szettet, mert hogy a pc-s jöjjön csak át, mert tuti a butított grafika kell neki és eddig csak a kontroller miatt nem jött az más

Xbox One: bandymnc

(#111629) A`rpi válasza bandi0000 (#111628) üzenetére


A`rpi
addikt

Ez ebben a formában nem állja meg véleményem szerint a helyét, ennyi erővel akkor csak DS4-et vehet, más utánagyártott kontrollert, netán kormányt, vagy arcade stick-is csalás? :N
Ezek csak perifériák játszani egyik sem játszik helyetted. :)

[ Szerkesztve ]

(#111630) echterion válasza bandi0000 (#111628) üzenetére


echterion
nagyúr

Amit a gyártó engedélyez, az nem minősül csalásnak, bárki is szeretné ezt. Az, hogy a játékosok egy részének szemében csalás, nem probléma szerintem, legfeljebb nem játszanak olyannal, akinek bevallottan ilyen cucca van. De attól még nem lesz csalás, mert néhány játékos szerint az.

Ahogy Árpi is írja: nem játszik helyetted a periféria, az csak egy eszköz, ami ráadásul legális, Sony approved cucc.

Mod: most akkor a DS4-es kontrolleremen lévő gumi csalásnak minősül? Csak mert előtte mindig lecsúszott az analógról az ujjam fifázás közben és sokszor emiatt vesztettem labdát vagy kaptam gólt, ami a kis kiegészítónek köszönhezően megszűnt. Én aljas csíter vagyok akkor szerinted?

[ Szerkesztve ]

**********

(#111631) gianni85 válasza ProEvoFan (#111623) üzenetére


gianni85
veterán

ez a Hori egyébként szerintem se csalás, mert Sony támogatott. De a helyedben átfáradnék ezeknek a kütyüknek a topikjába, és végignézném a véleményeket, mert lehet, hogy fölöslegesen adsz ki érte pénzt. Ott valszeg segíteni is tudnak, hogy mit lenne érdemes venned, és az itteni topiklakóknak se nyílna a bicska a zsebükben :D

(#111632) echterion válasza gianni85 (#111631) üzenetére


echterion
nagyúr

Igen, majd fű alatt lecsíterkedik minden topiklakót egy headshot-tal. ;]

**********

(#111633) krx21 válasza moya#no1 (#111622) üzenetére


krx21
nagyúr

Írj majd, ha van több tapasztalat, kiváncsi vagyok. Illetve, arra is, hogy milyen hamar koszolódik el. :R

(#111634) moya#no1 válasza krx21 (#111633) üzenetére


moya#no1
aktív tag

rendben még 1 napos, a jétékok is most kezdenek gyanapodni. Késöbb beszámolok :)

[ Szerkesztve ]

Just Ride KTM

(#111635) Mister_X válasza echterion (#111624) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor döntse el egyedül. Ő kikérte a véleményünk*, én leírtam a sajátom. Nem tetszik: lehet továbblépni.

*pontosabban fogalmazva nem kérte ki, hanem megerősítést/alternatívát várt, de én már pedig vagyok olyan pofátlan, hogy leírom a saját véleményem.

De ettől függetlenül mindenkinek ugyan azt fogom mondani: aki billentyűzetet és egeret akar használni, az vegyen PC-t. Tetszik vagy sem.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#111636) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!
Előző hónapban vásároltam 15ezerért storban.Akkor olyan akció volt,hogy áprilisban kapok vissza 3ezret walletban.Mikor kapom vajon?

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#111637) A`rpi válasza Rico45 (#111636) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!
Előző hónapban vásároltam 15ezerért storban.Akkor olyan akció volt,hogy áprilisban kapok vissza 3ezret walletban.Mikor kapom vajon?"

Egyszer csak.

(#111638) Rico45 válasza A`rpi (#111637) üzenetére


Rico45
őstag

Köszönöm szépen!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#111639) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Közben lett hivatalos statement is: nem szabad streamelni a Persona ötöt. - (angol)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#111640) echterion válasza Mister_X (#111635) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor írd oda, hogy szerinted, mert a Sony szerint nem csalás.

**********

(#111641) Elims válasza Rigormortiis (#111599) üzenetére


Elims
veterán

Majdnem rászaladtam..még jó,hogy hezitáltam.
Köszi!!

(#111642) Fuzzy87


Fuzzy87
csendes tag

Üdv!

Találkozott már valaki a következő problémával? Uncharted 4 1.22 patch-ét nem akarja leszedni a gép. Az előkészítés végigfut, de utána egyből megszakad a letöltés. A következő hibakódra hivatkozik:

An error occurred on the server.

HTTP Status Code: 504
CE-40869-7

(#111643) modd3r válasza Fuzzy87 (#111642) üzenetére


modd3r
őstag

Szintén zenész.

(#111644) Rico45 válasza modd3r (#111643) üzenetére


Rico45
őstag

Nálam jó

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#111645) Madwe válasza echterion (#111640) üzenetére


Madwe
nagyúr

A blizzard szerint meg az. Akkor OWben az, de BFben meg nem :D? Mindenki maga dönti el szerintem, akkora előnyt ezek nem jelentenek mint egy rendes egér, mert szar a mozgásleképzésük. Én hamarabb zsoknám meg a kontrollert mint ezeket, no mindegy :D

(#111646) akangels válasza Fuzzy87 (#111642) üzenetére


akangels
tag

Csatlakozom , ugyan ez nállam is. Én update nélkül tovább mentem és ennyi :D

(#111647) Wlac válasza echterion (#111624) üzenetére


Wlac
Ármester

Nekem új ez a rendszer. Tudom, hogy PC-n van ilyen, de PS-n még nem láttam. Pontosan hogy néz ki? Fizetek 1 dollárt, és megkapom ott felsorolt 5 játékot? Ha pedig 15-öt, akkor azokon felül még az MX és Darksiders szériát is?

“The wha-"

(#111648) james001


james001
veterán

Most nézem csak a többi Jak játék mellé jön majd a Jak X is PS4-re. Ez tök jó mert azzal még nem játszottam,és sajnos nem volt benne se a HD Collection-ben se a PS3 store-ján.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#111649) echterion válasza Wlac (#111647) üzenetére


echterion
nagyúr

Pontosan. A 15-öst fizetve mindet megkapod.

(#111645) Madwe: Nem tudom, hogy a Blizz mit kommunikál erről hivatalosan, de amíg a Sony által jóváhagyott perifériát használ valaki, addig az nem csalás. Én amúgy nem ismerem ezeket, mert nem kötnek le az fps-ek, így nem tudom, mennyire hasznosak ezek a cuccok, de nem minősülnek csalásnak, ezt tudom.

**********

(#111650) Stef@N válasza Fuzzy87 (#111642) üzenetére


Stef@N
tag

Detto.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.