Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110701) Retekcloud válasza Retekcloud (#110700) üzenetére


Retekcloud
tag

KAMERÁSAT szerettem volna :)

(#110702) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Április 18-án jön az első rész.

[link]

Live-Die-Respawn

(#110703) Bad Pritt válasza Retekcloud (#110701) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja vagy úgy. :)

A Playroom tele van ilyen apróbb demókkal meg játékokkal, amik használják a kamerát. Én egyetlen játékot tudok, amihez kell a PS4 Camera, az a Rabbids Invasion.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110704) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Olvastam sokat a topikban erről a ps-hangkàrtya dologról. Ha nincs 7.1 fülessem akkor is érdemes lenne beszereznem? Vagy ez igazából mire szolgál?
Más: aki használ controlfreeket milyen tapasztalatai vannak? Mennyivel jobb mint w sima?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#110705) Retekcloud válasza Bad Pritt (#110703) üzenetére


Retekcloud
tag

És az jó? :) Azt találtam én is kb. Ez kevésbé tetszik a Sonyban mondjuk, hogy kitalálnak egy kb 20000 es kiegészítőt és nem készül hozzá semmi értelmes (mostmár VR on kívül) de Ps kamera VR előtt is volt sok évig szóval kb felesleges pénzkidobás volt.

(#110706) Bad Pritt válasza Retekcloud (#110705) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én is ezért nem vettem, PS4-hez gyakorlatilag nincs is értelme, csak majd VR-hoz.
Rabbids nem tudom milyen lehet, csak tesztek alapján elég felejtős.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110707) stilo18


stilo18
addikt

Csak egy rövid vélemény :
A mega giga címek után Pro+4K kombóban ami meglepetést okozott grafikailag tegnap a Fifa 17 volt.
Ugye natív 4K a játék, brutál milyen tiszta és éles minden.
A fű meg egyszerűen zseniális :)
Csak a grafika miatt toltam pár meccset, amúgy semmi kedvem nem volt hozzá!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#110708) ujhelyiferi


ujhelyiferi
tag

Kontrollert ps4-hez hol tudok olcsón beszerezni?

(#110709) Bad Pritt válasza ujhelyiferi (#110708) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mall.hu-n most 13-14 között is van néhány darab.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110710) ViktorHUN79 válasza Retekcloud (#110694) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Nálunk már évek óta sláger amivel mindig szeretnek játszani a Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2, 5 és 7 évesek igaz kisfiúk!

(#110711) Retekcloud válasza ujhelyiferi (#110708) üzenetére


Retekcloud
tag

Itt Hardveraprón nézz körül. Szokott 10 körül is lenni. nekem is kellene 1 színes :)

(#110712) Gryzor válasza ForRedGlory (#110692) üzenetére


Gryzor
csendes tag

Én a "sima" verziót (20 990 Ft) rendeltem elő kb. 03/15-én magyar store-on. 03/21-től ment az autómatikus preload. Éjféltől pedig már játszottam is vele. Nem volt semmi gond vele.

(#110713) hyggelig


hyggelig
senior tag

Akiknek matrica van a kontrollerén, azoknak milyen tapasztalatai vannak?
Lekopik egy idő után a matrica? A ragadós rész felveszi a koszt és izzadságot a kezedről?

Mert jó lenne egy kicsit feldobni a standard kontrollert (én is gondolkodtam valami színesen), de ha csak tökreteszi az egészet és okádék állapotba kerül, akkor inkább spórolok és veszek egy gyári színeset (majd egyszer)

[ Szerkesztve ]

(#110714) kozmy


kozmy
őstag

Üdv Urak!
Olyan kérdésem lenne, hogy van egy PS4 FAT gépem ami nem ismeri fel a Fanatec V1kormányomat pedig kompatibilis vele, valakinek van valami ötlete, hogy mi lenne a megoldás?

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#110715) hitchins válasza Retekcloud (#110694) üzenetére


hitchins
őstag

Az en 6 eves lanyom kedvencei a little big planet 3 es az uncharted 4 :)
Az utobbit ketszer vegigtolta csak a lovoldozos reszeknel kellet kicsit besegiteni:))
Unravel is egesz jo illetve a child of light

(#110716) Retekcloud válasza hitchins (#110715) üzenetére


Retekcloud
tag

Rendben próbálgatjuk akkor ezeket. :) Uncharted nélkül :)

[ Szerkesztve ]

(#110717) Nayrobi válasza kozmy (#110714) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ha jól tudom csak a project cars támogatja a fanatec kormányokat, bár nem az összeset, írtak egy külön szoftvert hozzá.

(#110718) brumi1024


brumi1024
veterán

Ha már itt tartunk a fehér kontrollerről mi a vélemény? Valamiért olcsóbb, mint a fekete a legtöbb helyen. Xboxnál nem volt gondom a fehérrel elszíneződések terén.

(#110719) #38167040 válasza Bad Pritt (#110698) üzenetére


#38167040
törölt tag

Jogos. Még másfél hónap.

katt

[ Szerkesztve ]

(#110720) consono válasza hitchins (#110715) üzenetére


consono
nagyúr

Az én 5 éves kislányom is imádta az Uncharted szériát. Nézni :) Persze volt, amikor elküldtem, hogy ne ijedjen meg, de szerintem miatta fogom újra végigtolni az egészet, mert mindig nyaggat, hogy mikor lesz már Nate....

"In God we trust. All others must bring data"

(#110721) echterion válasza Retekcloud (#110694) üzenetére


echterion
nagyúr

Lányom szereti a Skylanders-t meg a Disney Infinity-t a lego-k mellett. Ezeket tudom jó szívvel ajánlani.

[ Szerkesztve ]

**********

(#110722) Retekcloud válasza echterion (#110721) üzenetére


Retekcloud
tag

A Disney Infinity-n gondolkodtam, de nem ismerem a koncepciót. Berakok egy bábut megjelenik a képernyőn és ügyességi pályán kell végigmenni? Nehéz? Tudnál írni egy kis összefoglalót nekem akár privátban erről?

Köszi

(#110723) Madwe válasza echterion (#110721) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ismerős gyerkőcei pl a LittlewBigPlanetet nagyon imádták nálam, valamint Knacket meg a Raymant is (mondjuk az nehéz, de ők meg kitartóak :D)

(#110724) kozmy válasza Nayrobi (#110717) üzenetére


kozmy
őstag

Pontosan ProjectCars-ról lenne szó, korábban működöt egyik napról a másikra meg szünt a működése.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#110725) Nayrobi válasza kozmy (#110724) üzenetére


Nayrobi
őstag

Akkor lehet hogy nem szoftveres problémáról van szó. Próbáltad pc-n vagy másik ps4-en? Jött mostanában frissítés a játékhoz? Most nekem nincs fent és ezért nem tudom megnézni, de az is lehet, hogy kivették a támogatott kormányok listájáról. Ki tudja.

(#110726) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Elég jó akciók vannak most Store-on,exkluziv PS játékok,sokkal olcsóbbak :)

PSN: joskovagyok199

(#110727) Mister_X válasza marilllyo (#110695) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Király! Topic zárható, összefoglalót meg telerakjuk tecső linkekkel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#110728) kozmy válasza Nayrobi (#110725) üzenetére


kozmy
őstag

Erre gondoltam én is hogy esetleg a támogatott listából kikapták. Nincs lehetőségem másik PS4 kipróbálni,de PC-n frankon műkszik.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#110729) crue


crue
őstag

Unchartedet az én lányom is szereti nézni, meg a Tomb Raidert. Játszani a Color Guardians-szal és az Adventure Poppal szokott mostanában, meg néha vezetget a GTA-ban, Watch Dogs 2-ben. PS3 időszakban a Wonderbook játékok voltak menők.

(#110730) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Azon meg külön meglepődtem,hogy a RE7 csak ennyibe kerül most.. :)

PSN: joskovagyok199

(#110731) Retekcloud válasza crue (#110729) üzenetére


Retekcloud
tag

Köszönöm mindenkinek. Ezek után csak megtalálom ami jó lesz :)

(#110732) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Shvácok!
Ebből a kontrolfreek-ből van valami konkrét márka amit érdemesebb megvenni vagy mind jó?
Ebay-en nézegettem és nagyon sokféle volt én meg tanácstalan.
Nem is az hogy kell a célzáshoz. Nekem eddig a sima filléres kupak volt és elkezdett forogni az analóg karon és levettem. A gyárit viszont nem akarom megszokni sem mert annyira nem jön be a felülete.
Szóval tervezek venni egy ilyen komojabb kupakot rá csak azt nem tudom milyet érdemes.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#110733) Tatyla válasza Vadernagyúr (#110730) üzenetére


Tatyla
őstag

25% az egyelőre lóf@sz egy 10 órás játékért

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#110734) gianni85 válasza Kvelstadt (#110732) üzenetére


gianni85
veterán

ha csak a védelem a fontos, akkor vedd az alpha-t
FPS játékokhoz én a vortex-et tudom ajánlani

(#110735) SH4D0W2011 válasza Kvelstadt (#110732) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

A KontrolFreek maga a márka, nemrég óta használok ilyen kupakot, de sokkal jobb, mint az stickek gyári teteje. Viszont kicsit zsákbamacska jellegű a dolog, én megpróbáltam biztosra menni és egyből kétfélét is rendeltem, egy Alphá-t, és egy FPS Freek CQC-t, szerencsére, mert nekem az Alpha felülete túl széles, és ezért kényelmetlen volt, de a másik teljesen jó. Ha van olyan kialakítású, ami a mostaniból bevált, érdemes ahhoz hasonlót keresni.

(#110736) yusukee


yusukee
aktív tag

Aktív 1 hónapos ps+ előfizetéssel tudok venni 1 éveset? Úgy értem összeadódik az idő, felülíródik, vagy nem is engedi addig megvenni storeban?

(#110737) Madwe válasza yusukee (#110736) üzenetére


Madwe
nagyúr

összeadódik

(#110738) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Köszi a válaszokat!
Mit jelent ez az optimal in-game range?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#110739) Tompo92


Tompo92
senior tag

Sziasztok..
El szeretném adni a ps4-emet.
Viszont van még rajta ps plus
Hogy tudom azt megoldani hogy a vevő aki megveszi az tudja még használni azt a megmaradt pár hónapnyi plus tagságot? A sajnát accountomat nem adom oda nyilván. (Bocsi az amatőr kérdésért de nincs most időm végignyálazni a GYIK-et)
Választ köszi előre is.

(#110740) A`rpi válasza Tompo92 (#110739) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok..
El szeretném adni a ps4-emet.
Viszont van még rajta ps plus
Hogy tudom azt megoldani hogy a vevő aki megveszi az tudja még használni azt a megmaradt pár hónapnyi plus tagságot? A sajnát accountomat nem adom oda nyilván. (Bocsi az amatőr kérdésért de nincs most időm végignyálazni a GYIK-et)
Választ köszi előre is."

Az előfizetés a PSN fiókodhoz kötött. Egyébként hivatalosan nem átruházható (A hardveraprón szigorúan tilos account-t árulni, akár játékkonzollal akár nélküle, ezért a hirdetésben jobban teszed ha nem is említed itt a PH-n.)

Véletlen rajta felejtheted, de ebben az esetben ne töröld,
csak változtass jelszót a PSN ID-den.

[ Szerkesztve ]

(#110741) Madwe válasza A`rpi (#110740) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ilyen rajtafelejtés elött érdemes megbizonyosodni, hogy az az account egyébként legyen primary az adott gépen, h ha már rajtafelejtette, az új tulaj tudja használni az előnyeit. ami a multilehetőségben kb ki is merül, hiszen a ps+ adta árengedményeket s egyéb jóságokat így nem éri el.

(#110742) belan válasza dollarZ18 (#110693) üzenetére


belan
addikt

Megy a privi

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#110743) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Destiny 2 szeptember 8.

Rise of Iron is igy szivargott ki.

Live-Die-Respawn

(#110744) Macccy válasza pcgamer01 (#110691) üzenetére


Macccy
senior tag

Az, hogy valamiért külön item ha van PS PLUS -od. Így:
DRIVECLUB™ Full Game for PlayStation®Plus
Ár: 2.149.- Ft

Season-Pass: 1.529.- Ft

;)

[ Szerkesztve ]

(#110745) Retekcloud


Retekcloud
tag

Hmmm, most ránéztem az US store ra és jól látom, hogy minden kb fele annyi mint amit a magyar store on akcióban árulnak? :) 20 dolcsiból meglenne a GOW3 remaster, Until Dawn, Resogun....

[ Szerkesztve ]

(#110747) Madwe válasza Retekcloud (#110745) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, néhol még 50%nál is jobban jársz. Pl GoW3 náluk 5 dollár most akciósan. Ilyenről itt annyira nem szabad beszélni vki miatt, de aki kint él (pl rokonom alaszkában ahol 0% az adó) az elég jól jár, ráadásul folyamat feltöltőkártyákat vesz amazon.com-on, amikre szintén szokott akció lenni (pl 50usd-s topup csak 45 usd meg hasonlóak)

(#110748) marilllyo


marilllyo
veterán

Na én is kiplattintottam a Horizon-t.
Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy ez a játék zseniális. Witcher 3 után szigorúan ott a második helyen műfajában.
Egyetlen egy dolog van ami bánt a játékkal kapcsolatban...mégpedig az, hogy vége és nincs mit tenni már benne.
A trófeái is teljesen jók. Nem kér semmi hülyeséget.

Egy további észrevételem van még amit átgondolhattak volna a fejlesztők. A "szuper ruha" amihez trófi is van az nagyon OP. Ha megvan onnantól kb. God mode ON.
Azt nerfelni kéne...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#110749) Bad Pritt válasza marilllyo (#110748) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ne használd azt a ruhát, olyan, mint az egy gyűrű, Frodó is csak szükség esetén húzta fel. :D

Összességében nekem egy nagy tartalmi bajom volt vele: a mellékküldetések milyensége. Emlékszem a Fallout 4-es mémekre az "Another Settlement Needs Your Help" témában, na itt is megvan ugyanez, csak Follow the Tracks a neve. Gyakorlatilag minden arról szól, hogy a lila nyomokat követed, szkennelsz, nyomokat követsz és így tovább, ez nagyon egyhangú egy idő után.
Azt pedig hibás játéktervezői döntésnek tartom, hogy nem lehet akárhol felmászni, csak a megjelölt helyeken, ez eléggé behatárolja a játékost rengeteg esetben. Vertikálisan jól bejárható a világ, de csak megjelölt, lineáris utakon, ez gyenge tervezés, még úgy is, hogy pont erre épít sok feladat (Banuk figurák összegyűjtése pl).

De amúgy szerintem is kiemelkedően jó lett, érdekes volt a sztori, brutális a látvány, fantasztikus a zene, nagyon jól összerakták a Gerillák a csomagot, külön dicséretes, hogy nem ragadtak le a felszínes világépítésnél, közepesen mély hátteret kaptak a frakciók, ami miatt végre érdemes volt végighallgatni minden mondandóját. + Lance Reddicket mindig élvezet hallgatni, meg itt elég durván meg is animálták, pl a tavalyi Quantum Break-hez képest (QB Reddick, HZD Reddick).

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110750) echterion válasza Retekcloud (#110745) üzenetére


echterion
nagyúr

Nézd meg a kanadait vagy a hong kongit, azok most a legolcsóbbak.
Disney Infinity teszt a döntéshez.

**********

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.