Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110651) Osiris válasza Deck (#110648) üzenetére


Osiris
őstag

Én így vittem vissza 3 napon belül egy Nokia Lumia 950-et, mert nem tetszett.. Na ott sem akarta a csaj elhinni, h lehet ilyet, de az üzletvezető felvilágosította.

[ Szerkesztve ]

(#110652) sp8787 válasza Deck (#110648) üzenetére


sp8787
addikt

Az a 3 nap nem 14 valojaban? Tudtommal indokolni sem kell, elallsz a vasarlastol es kesz.

Ezert vettem a Medimarkt webshop-bol a PS4 Pro-t mivel ott 60 nap a vasarlastol ellallasi ido meg ingyenes a szallitas.

[ Szerkesztve ]

(#110653) Deck válasza Osiris (#110651) üzenetére


Deck
titán

Ha már ott dolgoznak érthetnének hozzá. Volt, hogy nem akarta elhinni, hogy Sony tartozékra 1 év gari van. Elkezdi leadhatom de pénzbe fog kerülni a szerviz után. Hiába mondtam neki mi van. Mennyi embert becsaphatnak..

PS5

(#110654) btf válasza moya#no1 (#110650) üzenetére


btf
aktív tag

HU storeban én sem láttam, US/CAN storeban viszont van Fifa 17 PS4 demo. (8,1GB a mérete)

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#110655) ViktorHUN79 válasza moya#no1 (#110650) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Énis utána néztem és tényleg eltüntették a magyar store-ból, pedig kéthete még ottvolt, én kb. kéthete töltöttemle magyar store-ból, azótais fentvan működikis a gépen, sőt ha letörlöm engedi megint letölteni, de tényleg nincsmár a demo játékok közt. Elég fura nemtudom mi lehet az oka, de hátha előbb utóbb visszarakják.

(#110656) Pacee90 válasza SH4D0W2011 (#110527) üzenetére


Pacee90
tag

Azt lehet tudni,hogy ezek az akciók meddig élnek ?

(#110657) Vadernagyúr válasza moya#no1 (#110650) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Már nekem se adja ki.. Lehet,hogy már nem elérhető.. Viszont,nekem már régebb óta megvan és lehet vele játszani :)

PSN: joskovagyok199

(#110658) moya#no1 válasza Vadernagyúr (#110657) üzenetére


moya#no1
aktív tag

No sebaj akkor kérek majd kölcsön egy fifa17 et, vagy ha addig visszateszik leszedem :)

Just Ride KTM

(#110659) Vadernagyúr válasza moya#no1 (#110658) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Kiváncsi vagyok,hogy miért tűnt el.. :)

PSN: joskovagyok199

(#110660) Krisz0630 válasza Pacee90 (#110656) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Ha jól láttam a Store-on, akkor április 6.

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#110661) Pacee90 válasza Krisz0630 (#110660) üzenetére


Pacee90
tag

Szuper ! Köszi szépen ! :)

(#110662) moya#no1 válasza Vadernagyúr (#110659) üzenetére


moya#no1
aktív tag

hogy megvegyem a jatékot :D

Just Ride KTM

(#110663) Vadernagyúr válasza moya#no1 (#110662) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Na az meglehet :D

PSN: joskovagyok199

(#110664) smilecat válasza A`rpi (#110649) üzenetére


smilecat
aktív tag

Mindenhol próbálkoztam... online, telefonon, személyesen... mindenhol ezt a katyvaszt kaptam a nyakamba. Ez van ez az eljárás náluk :(

(#110665) Mister_X válasza smilecat (#110664) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Netes vásárlásnál 14 napos elállási jogod van. Pláne hibás terméknél. Személyesen, ha járatják a hülyét, asztalra kell csapni és hívni az üzletvezetőt.

Telefonon meg annyit kellett volna, hogy "a termék nagyon hibás, cseréljék ki".

Az a baj, hogy amíg nem látod át, miként működnek ezek a multik, esélyed sincs. Vagyis van, meg kell tanulni őket kezelni.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#110666) Lefty


Lefty
addikt

Basszus megfogadtam, hogy tobbe nem veszek digitalisan jatekot mar, dehat ahh...

(#110667) hyggelig válasza Lefty (#110666) üzenetére


hyggelig
senior tag

Én kibírtam. A kosárból vettem ki a játékokat. :DDD

(#110668) Dazsar


Dazsar
aktív tag

P75J-M6ND-4B8T and HDFF-4KNQ-J8KE

Paladin béta kulcs (zárt)
Aki vitte kérem jelezze

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#110669) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Az létezik, hogy PS4-en nincs pro-load a magyar régiós Mass Effectre? :U

(#110670) biceps


biceps
tag

Sziasztok! Valaki tudja esetleg, hogy milyen applikacival lehet ipad-en keresztül játszani? Illetve honnan lehet letolteni, mert az appstore-ban nem találok ilyen appot.

PSN ID: BulldozerHUN

(#110671) vonSux válasza Dazsar (#110668) üzenetére


vonSux
őstag

Köszi, elsőt vittem! :)

(#110672) Adam_Shepard válasza Dazsar (#110668) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

2. vittem, Köszi! :R

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#110673) Ronam válasza smilecat (#110647) üzenetére


Ronam
addikt

Nekem is volt egy ilyen kellemes esetem karácsony környékén. Vettem tőlük egy laptopot, de visszavittem a boltba, mert kijelzőhibás volt. Direkt mondtam a srácnak aki intézte a dolgokat, hogy szeretném ha cserélnék, mondta hogy kb 2 hét és hoznak egy újat. 2 héttel később se telefon se semmi, felhívtam őket, és visszáruztatták a gépet, törölték a rendszerből, én meg gép nélkül maradtam jó pár hétre. Valamikor január végén sikerült tőlük intézni egy HP Oment. Szerencsére nekem ez volt az első ilyen problémám a Telekommal, rendeltem már tőlük Xbox-ot, PS3-at, PS4-,et, Tv-t, és azokkal hálistennek semmi gond nem volt.

(#110674) HREH


HREH
senior tag

Driveclub mégéri 3 rugóért?

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#110675) Oppenheimer válasza HREH (#110674) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Meg!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#110676) A21


A21
tag

Na hölgyek, urak, a tévés lehurrogás után direkt figyelemmel követtem eddig a topicot, de szánalom, hogy másról sem szól csak hogy hol mennyi a játék és az mennyire faca játék. Bocs, hogy mertem javasolni egy kifejezetten PRO szakmai topicot, értem már miért nincs rá igény.

(#110677) Nayrobi válasza HREH (#110674) üzenetére


Nayrobi
őstag

Season pass-szal vedd meg, megéri a felárat, hidd el.

(#110678) Mister_X válasza A21 (#110676) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És mit szeretnél egy Pro "szakmai" topicban kitárgyalni? Vagy mit vársz, miről beszéljünk? Csináljon mindenki endurance tesztet a kontroller aksijával? Vessünk be decibellmérőt a ventillátorokhoz? Szedjük szét a gépeket takarítás címszóval és kommenteljük ki a tapasztalatokat? Mérjük le, hogy a HZD betöltési sebessége mennyi 5 különféle háttértárról? Adjuk "konzoltartási" tanácsokat szakmaian? Írjuk össze 6 budapesti konzolboltos személyes tapasztalatainkat kínálat, ár, kiszolgálás minősége terén?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#110679) A21 válasza Mister_X (#110678) üzenetére


A21
tag

:DD

(#110680) hyggelig válasza Mister_X (#110678) üzenetére


hyggelig
senior tag

:C

De tényleg. Miről beszéljünk, ha nem a játékokról?

"this is for the players", nem? :)

(#110681) Deck válasza hyggelig (#110680) üzenetére


Deck
titán

Örülök neki, hogy újra a játékok a téma. Nem a ps4 vs pro, 4k vs fhd, stb

PS5

(#110682) Carlos Padre válasza PandaMonium (#110625) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez a külső vinyó support korában nem akkora probléma szerintem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#110683) Tomeee1989


Tomeee1989
csendes tag

Sziasztok!

Lehet volt már téma de sürgősen kellene nekem egy 5m-es HDMI kábel ps4 pro-hoz.(HDR nem annyira fontos)

Tudtok ajánlani konkrét márkát ami jó? 5k van rá jelenleg

Köszi a választ előre is!

(#110684) belan


belan
addikt

Sziasztok valaki tudna nekem segíteni Dark soul 3 mar csak 1 gyűrű kell a platinahoz silver cat ring de el tűnt a csaj akitől meg kapnám 3 végig jatszasnal tartok ,valaki nem tudja ilyenkor mi van ?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#110687) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Sziasztok. Van itt olyan aki hasznal ilyen Nancon vagy Razer "pro" kontrollert? Ha igen, mik a tapasztalatok?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#110688) SH4D0W2011 válasza Adam_Shepard (#110687) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

A Nacon-ról úgy látom írt már ForRedGlory, illetve nem olyan rég Bad Pritt is megosztotta a tapasztalatait.

(#110689) Deck válasza SH4D0W2011 (#110688) üzenetére


Deck
titán

Komolyan azt hittem Brad Pitt.. ;] :P

PS5

(#110690) SH4D0W2011 válasza Deck (#110689) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nekem is tetszik a neve. :D

(#110691) pcgamer01 válasza HREH (#110674) üzenetére


pcgamer01
senior tag

Meg! Meg is venném, de...

Mi baja ennek? :F

Samsung Galaxy S10+

(#110692) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Valakinek van infoja, hogy az a f@s Mass Effect Andromeda mi a jo istenert nem toltheto? Mikor jelenik meg itthon magyar ido szerint? Egyaltalan ha 23 a magyar megjelenes mi a banatert nem jatszhato ejfeltol?! Azon tultettem magam, hogy pre-load sem volt, ami lol, de az hogy meg 23-an reggel 8-kor sem toltheto, hat az kikeszit...

[ Szerkesztve ]

(#110693) dollarZ18 válasza belan (#110684) üzenetére


dollarZ18
tag

Nekem megvan a platina, vegyél fel, és kölcsönadom a gyűrűt.

(#110694) Retekcloud


Retekcloud
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. 7 éves kislányomnak szeretnék valami játékot ami egyszerű de élvezhető lenne számára. nem egy konzolbajnok, nem ezen nőtt fel :) Rayman Legends, Knack, Ratchet and Clank, Little big planet, Lego játékokból sok kilővel. Ezek nehezek számára. Valami lassabb folyású könnyen értelmezhető címre lenne szükségem. lehet indie is. Fontos a cukiság faktor :) Ha valakinek van tapasztalata gyerekekkel vagy ismer ilyet nagyon kérném a segítségét. Ha Legoból van egyszerűbb amihez nem kell mértani pontosságú ugrás stb akkor azt én még nem ismerem :) Jah és PS kamera is van. :) Olyan is szóba jöhetne ami ahhoz kell.

[ Szerkesztve ]

(#110695) marilllyo válasza Mister_X (#110678) üzenetére


marilllyo
veterán

A vicc az, hogy ezek a kérdések és tapasztalatok mind fenn vannak YouTube-on! :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#110696) BOBAKILL válasza Retekcloud (#110694) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Az Unravel nagyon cuki játék. Bár azt nem tudom hogy kellően könnyű lenne-e neki. Nézz róla videót youtube-on, hátha megfelel. Nekem bejött pedig én már "öreg" vagyok. :DDD

(#110697) #38167040 válasza Retekcloud (#110694) üzenetére


#38167040
törölt tag

Locoroco-t valaki pont a napokban említette.

(#110698) Bad Pritt válasza Retekcloud (#110694) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Legóból melyiket próbáltátok? Unokaöcséim (jó, ők kockafejek mondjuk) szintén 7-8 évesen jól elvoltak a Harry Potterrel.
Mondanám még a Tearaway Unfolded-et, mert az is aranyos végülis, csak kicsit elvont, ráadásul harcolni sem a megszokott módon, csapkodva kell, hanem gyakorlatilag a kontroller lightbar fényét kell az ellenségekre irányítani (megjelenik a lightbar-hoz hasonló fényháromszög a tv-n és akkor ahogy mozgatja a kontrollert, úgy mozog a fény is), emiatt jóval egyszerűbb, mint más játékokban a harc, a platformer részek sem rémlenek olyan nehéznek, csak egy-két helyen (videókat nézz róla, hogy szerinted menne-e neki). Meg poén például, hogy a mobilos PS appot ha összekötöd a PS-eddel és lefotózol valamit (például az arcát), akkor megjelenik a játékban a földön meg a tárgyakon amit lefotóztál és akkor ott fog vigyorogni, vagypl múltkor átjöttek kislányok hozzánk és a csincsillát fotóztuk le úgy, hogy a játék baromi jól egy sziklára rakta a fejét, a kicsiknek ez nagyon tetszett.
Van még a Color Guardians, ezt csak látásból ismerem, de cukinak tűnik. Vagy a Skylanders, ez ugye ilyen augmented reality játék, megveszed a készletet a játékhoz, meg bábukat még hozzá és akkor ezeket tudod használni meg váltogatni a játékban, ezt kifejezetten kisgyerekeknek találták ki. Ugyanezt tudja a Disney Infinity is, csak nyilván Disney-s figurákkal meg témákkal.

(#110696) BOBAKILL: Az szerintem nehéz lenne neki. :) A Raymannél szerintem nehezebb játék.

(#110697) janomano1102: Ez meg még nem jelent meg (sajnos). :( Pedig kortól függetlenül szerintem mindenkinek tetszene.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110699) Retekcloud válasza #38167040 (#110697) üzenetére


Retekcloud
tag

Még csak előrendelésben van. Videót nem is meg képet se találtam a storen on róla.

(#110700) Retekcloud válasza Bad Pritt (#110698) üzenetére


Retekcloud
tag

Legoból a jurassic World van meg. A hobbitot is próbáltuk. Marvelt is. Nah az végképp sok, mert csak harc van kb :) Color Guardians-t megnézzük majd mert megvan. Valami jó kamrásnak örülnék. Nincs már ilyen Petes játék mint ps3 ra? :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.