Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111951) Kendek válasza Z'Z" (#111948) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Így kódról nem ismerős, de ha csak nálad jelentkezik, akkor esetleg érdemes lehet csekkolni, hogy van-e saját külső IP címed. Ha a routerednél a WAN cím 100-al kezdődik, illetve nem egyezik meg azzal amit itt kiír, akkor meg van a probléma forrása.

<-ƘƘ->

(#111952) EczkE válasza Z'Z" (#111948) üzenetére


EczkE
addikt

A playstation networkkel van valami gond a hibakod alapjan. Megneztem a network statust, elvileg mindennek mukodnie kell. Probalkozz, es majd beenged.

Asszem mindenféleképpen!

(#111953) Vadernagyúr válasza Bad Pritt (#111911) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nekem is megvan. Teljes játék,de vannak olyan versenyek,vagyis inkább úgy mondom,hogy a legtöbb verseny,ami még lenne,azt külön megkell venned.. Talán valami Season Pass kell hozzá vagy micsoda :D

PSN: joskovagyok199

(#111954) Bad Pritt válasza RangerFox (#111946) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem a 2-3 jó volt egynek. Vannak náluk rosszabbak (Avengers, Jurassic World, Hobbit), de a toptól azért kicsit messze vannak. Most a csúcs tényleg a City Undercover lehet, legalábbis tesztek alapján, mert még nem próbáltam, de nekem, mint a nagy átlagnak is, a HP, SW duó adta a legtöbb élményt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111955) MrPeekaboo válasza Z'Z" (#111948) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Verify-olni kell az email címed vagy válaszd azt, hogy elfelejtetted a jelszavad és állíts be egy másikat.

(#111956) Bad Pritt válasza Vadernagyúr (#111953) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szóval ehhez kell még Season Pass... na mindegy, szerintem elkezdem az alapot, aztán majd beszerzem az SP-t. Sokat gondolkodom, hogy melyik lehet a legjobb kocsikázós gamma PS4-re, de egyikkel sem vagyok kibékülve, 360-on a Forzák kicsit magasra helyezték a lécet...

NFS nem kell, P Cars már túl sim, The Crew nem tudom, milyen lehet a DC-hez képest?

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111957) echterion válasza Lefty (#111947) üzenetére


echterion
nagyúr

Erre való a rest mode. Én az FF XV dungeon-jai közepén éltem ezzel a lehetőséggel rendszeresen, ha akkor kellett abbahagynom. Mikor újra van időd, csak felébreszted a gépet és már folytathatod is, ahol abbahagytad.

**********

(#111958) Z'Z" válasza EczkE (#111952) üzenetére


Z'Z"
őstag

Most már PC-n se enged belépni:
You don't have permission to access "http://account.sonyentertainmentnetwork.com/" on this server.
:O :W

(#111959) Lefty válasza echterion (#111957) üzenetére


Lefty
addikt

Na ez eszembe sem jutott, nem fog kilepni a jatekbol?

(#111960) echterion válasza Lefty (#111959) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem bizony, sőt, az elején szokásos töltési idővel sem kell számolni, mert mindent benne hagy a memóriába. Olyan, mintha megállítottad volna a játékot.

**********

(#111961) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Felmerült egy kérdésem.
Van olyan hogy háttérbe való letöltés? Vagy ez hogy van megoldva ha kikapcsolom a gépet , akkor is tölt le?

(#111962) Bad Pritt válasza WhiteWalker (#111961) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem. Ha rest mode-ba rakod, akkor tölt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111963) WhiteWalker válasza Bad Pritt (#111962) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Rendben , köszönöm.

(#111964) Lefty válasza echterion (#111960) üzenetére


Lefty
addikt

Koszonom :)

(#111965) Zanik


Zanik
addikt

Urak! Ezt a márciusi visszafizus kódot hol kéne megkapnom (magyar store!)? Se e-mail, se PS4-en üzenet nem jött nekem. :F
HZD előrendelésem volt amúgy!

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#111966) vonSux


vonSux
őstag

A 3000 az új Black Flag magyar nyelv ;]

(#111967) Elims válasza Bad Pritt (#111956) üzenetére


Elims
veterán

Nekem a crew oda-vissza veri a driveclub-ot sok mindenben. (Grafikában talán nem.)
Ha szeretsz egy játékban gyűjtögetni akkor ne hezitálj és vedd meg a crew-t.
Vagy próbáld ki itt a legtöbb játékos nem szereti megosztani share play-ben -a miértjét szerintem ők sem tudják.Nekem megvan season pass-szal együtt,írj ha rápróbálnál.

Zanik: Kód formájában kapod.

(#111968) ron8


ron8
senior tag

Hy! Ilyen hűtő vételén gondolkodom. Megérné?

(#111969) Mister_X válasza ron8 (#111968) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Minek?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#111970) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok!
Az infinite warfare trialhoz is kell PS plus?

(#111971) ron8 válasza Mister_X (#111969) üzenetére


ron8
senior tag

Mert játék közben hangos a konzol.

(#111972) KaitouP válasza ron8 (#111971) üzenetére


KaitouP
veterán

Ettől nem lesz halkabb az a "hangos" konzol.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#111973) ron8 válasza KaitouP (#111972) üzenetére


ron8
senior tag

Téma összefoglalójában volt. Akkor hogyan tudnám megoldani hogy halkabb legyen?

(#111974) bandi0000 válasza ron8 (#111973) üzenetére


bandi0000
nagyúr

kapcsold ki

esetleg ujrapasztázás, vagy egyedi hűtés

Xbox One: bandymnc

(#111975) Zanik válasza Elims (#111967) üzenetére


Zanik
addikt

Azt értem hogy kódot kapok, de hol? Olvastam olyat hogy e-mailben küldik és olyat is hogy PS4 notification-ben adják meg.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#111976) Dreimus válasza Zanik (#111975) üzenetére


Dreimus
senior tag

Amennyiben március 1 elött fizetted ki az előrendelést akkor lehet nem is kapod meg, bár volt róla szó, hogy a Horizon kivételt képezhet, így érdemes várni vele, weboldalon is kirakták, hogy csúszás van a kódok küldésében és türelmet kérnek, nincs határidő már.

(#111977) yusukee válasza Dreimus (#111976) üzenetére


yusukee
aktív tag

Pont most akartam én is rákérdezni a kódra, mert én sem kaptam még. Remélem gyorsan megjön :)

(#111978) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Elkepeszto hogy ezt a kampanyt sem tudtak lenyomni rendesen.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#111979) Tuomas válasza yusukee (#111977) üzenetére


Tuomas
addikt

Én is várom, továbbra is :(

We were here

(#111980) eisento válasza Zanik (#111965) üzenetére


eisento
addikt

en a ps4-en kaptam az uzenetet kuldte a redeem kodot aktivaltam es kaptam is a zsetont (lego city undercovert vettem preorderbe)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#111981) marilllyo


marilllyo
veterán

Van valaki aki megvette végül a Mass Effect-et közülünk? Vagy én leszek az egyetlen? :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#111982) Bad Pritt válasza marilllyo (#111981) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én, de már túl is adtam rajta. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111983) marilllyo válasza Bad Pritt (#111982) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem jött be? Végigvitted?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#111984) yusukee válasza marilllyo (#111981) üzenetére


yusukee
aktív tag

Én PC-re, ha az számít :D

(#111985) Wellin9 válasza marilllyo (#111981) üzenetére


Wellin9
tag

Én megvettem.Nem egy mestermű,de azt nem tudom rá mondani,hogy hatalmas baklövés lett volna a vásárlás.Egy dolog viszont biztos,még az új patchel,ami a héten jött ki nem játszottam,de előtte azért eléggé Beta szagú a dolog.Folyamatosan ingadozik az fps,akár játékmenet közben,akár cutscenesek közben.A rengeteg helyen olvasható grafikai,arcmimikai hibák azért jelen vannak,de azért azokat elég szépen felfújta a média,messze nem olyan rossz a helyzet.
Ezeket azért lehet javítani,azon kívül nekem legalábbis semmi gondom nincs se a storyval,játékmenettel,karakterekkel,bár még eléggé a játék elején vagyok.

(#111986) Bad Pritt válasza marilllyo (#111983) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem jött be. Nem fogok senkit lebeszélni róla, de nem is fogom ajánlani senkinek, annyi jó és ennél sokkal jobb játék jelent meg mostanában PS4-re (de más platformokra is).

Nem olyan helyzet ez, mint az AC Unity, vagy a PC-s Arkham Knight esete volt szerencsére, simán vannak jó részei a játéknak, de ha az ember fogékonyabb azokra a részletekre, amik vérgyengék a játékban, akkor szenvedni fog vele.

Engem spec nem érdekeltek az arc animációk, viccesek, de ettől nem lesz broken egy játék. A shitty menü, a fov drasztikus csökkentése célzás közben (kolléga a topikba linkelt képeket róla), az egyéb bugok, a tömeges érdektelen questek, meg a közepesen érdekes főszál, néhol fájóan buta párbeszédek viszont elvették a kedvem a játéktól kb 10 óra után.
Cserébe grandiózus, tényleg ezer dolgot lehet csinálni, jó a multi, baromi jó a harc része és iszonyatos mennyiségű opció van a karaktered összeállításánál, a questek között is vannak baromi jók és érdekesek.

Szóval ja, szerintem baromi egyénfüggő, hogy bejön-e, én inkább feladtam, mert így is baromi sok jó játékkal lehet játszani, amik keresztbe lenyelik az Andromedát.
Amúgy ez a topikjában is látszik, gyakorlatilag megjelenés óta csak a veszekedés megy, hogy mi is a baj, jó játék, nem jó, de jó, de nem... Kb mint az Asterix és Obelix film idevonatkozó része. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111987) WhiteWalker válasza Bad Pritt (#111986) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"AC Unity, vagy a PC-s Arkham Knight "

Ezt hogy érted? Ez a kettő gyenge lett? Pont kinéztem ezt a Batman játékot...

Jah és melyik AC játék a legjobb PS4-re?

[ Szerkesztve ]

(#111988) glspeter1 válasza WhiteWalker (#111987) üzenetére


glspeter1
őstag

A Unity megjelenéskor egy hatalmas bughalmaz volt igaz, most sem jobb a helyzet.
Ennek ellenére szerintem a legjobb AC az Ezio vonal óta.

A Batman pedig eszméletlen jó, persze csak konzolon. :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#111989) james001 válasza WhiteWalker (#111987) üzenetére


james001
veterán

Kijött nem rég az Ezio Collection PS4-re,én azt ajánlom. Vagy ha azok megvoltak akkor Unity.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#111990) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Meg 360-n játszottam a Black Flag-ig az AC-val. A fekete zászló már kimaradt...
De lehet beszerzem ezeket a részeket és a PS4-re ami még megjelent.
Láttam még valami AC rajzos vagy milyen részt..Fejből nem ugrik be a címe.

Viszont akkor ezt a Batmant bezsakolom , 10£-ra van leakciozva.

(#111991) moya#no1


moya#no1
aktív tag

Srácok a Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition 1 hordozón van a 2 játék, vagy külön külön ? :U

Just Ride KTM

(#111992) ProEvoFan válasza moya#no1 (#111991) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Egy hordozón van az Infinite Warfare.A Modern Warfare Remastered külön kuponon van egy kód, amit aktiválni kell.A Modern Warfare Remastereddel csak akkor tudsz játszani, ha beteszed az IW lemezt a gépbe.Tehát ha aktiváltad a Modern Warfaret, akkor azt már nem tudod eladni.Csak az IWt tudod értékesíteni/becserélni.

[ Szerkesztve ]

(#111993) A`rpi válasza moya#no1 (#111991) üzenetére


A`rpi
addikt

"Egy lemezen van mindkettő játék", a játékok lemez nélkül nem használhatóak.

Egészen pontosan az alapjáték a lemezen a mellécsomagolt remastered rész kóddal érkezik, de a játék futtatásához (letöltés után) kell a lemez is.

(#111994) moya#no1


moya#no1
aktív tag

ProEvoFan
A`rpi
:R :R köszi. Érdemes megvenni így ? Néztem és elég jó árban mérik most a Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Editiont
Eddig még csak PC-s COD os voltam :U ps4 most kezdeném el

[ Szerkesztve ]

Just Ride KTM

(#111995) Kendek válasza moya#no1 (#111994) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha játszani akarsz vele, akkor miért ne lenne érdemes? :U

<-ƘƘ->

(#111996) moya#no1 válasza Kendek (#111995) üzenetére


moya#no1
aktív tag

Így egyben a 2-t :)

Just Ride KTM

(#111997) Kendek válasza moya#no1 (#111996) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Külön nem nagyon tudod megvásárolni őket, így ha mindkettővel játszani akarsz, akkor vagy lemezen veszed meg vagy a Store-ban. Mivel a kód lemez jelenlétéhez is kötött, így még azt sem tudom mondani, hogy jobban megérné annak a vásárlás utáni értékesítésével.

<-ƘƘ->

(#111998) ProEvoFan válasza moya#no1 (#111994) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mi játszunk vele, de kicsit kezdjük unni, gondolkodok az eladásán...kicsit betett a hétvégi Titanfall 2 ingyenes hétvége.A Titanfall 2 eszméletlen milyen jó:)Szerintem jobb, mint a IW meg a BF1 együttvéve.Nem is értem, hogy az EA miért azonos időszakban adta ki a két nagy márkanévvel együtt...érthetetlen.
Amúgy a CODal rengetegen játszanak.Semmi másodperc alatt talál neked játékot.Talán a zomis játékmódok amik nem menők, ott kevesen vannak.

(#111999) moya#no1


moya#no1
aktív tag

Kendek
ProEvoFan

Értem :) Találtam egy ajánlatot 14.990 ért csak azért kérdezem :)

Just Ride KTM

(#112000) Gebriel


Gebriel
veterán

Sziasztok,
egy olyan problémám van, hogy a InFamous Second Son játékot ha elindítom majd nem, hogy full sötét a képernyő. Ha az emberkémmel pl lövők akkor az effekt pl látszik de egyébként nagy sötétség. A HUDokat látom rendesen.
Újra indítottam már a játékot is a gépet is, de ugyan az.
Mit lehet tenni :F
Más játéknál nem csinálja. :(
Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.