Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The Division 2

[link]

Ubisoft Entertainment : Eine wichtige Ankündigung von Massive Entertainment zu The Division 2

Az Ubisoft hivatalosan is bejelentette a The Division 2-t. Részletek az idei E3-on. Topik a PC részlegre lett létrehozva, de mivel multiplatform lesz a játék, konzolosok is beszélgethetnek róla itt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2) -=Jam=- válasza oriic (#1) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Na kíváncsi leszek tanulnak-e az 1-ben elkövetett hibákból, mindenesetre nagyon várom :)

[ Szerkesztve ]

(#3) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Anti-cheat... remélhetőleg az lesz az első dolog, mert ez a reportolgatós dolog az első résznél egy vicc. Minden esetre várom. :)

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#4) cyberkind


cyberkind
félisten

Talán, de csak talán leteszi azt a játékot a Ubisoft amit az elsővel akart és ígért? :D

Paranormal Cocktivity

(#5) D4M13N


D4M13N
aktív tag

facebook oldalon van valami videó animáció is.

[Facebook link]

(#6) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Várom az E3-at! Az ott látottakat majd elosztom kettővel és kb olyan lesz a Div2 :D

https://www.twitch.tv/ltommys

(#7) RazoR válasza TommyS_27 (#6) üzenetére


RazoR
veterán

Én azt mondom, ha megkapjuk azt a grafikát mint a Div 1 E3-as videója az már zsír lesz!

(#8) oriic válasza RazoR (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megmondom őszintén, az első rész jelenlegi maximum grafikájánál sokkal jobbat nem várok a 2. részre. Nyilván pár plusz effekt, meg némi extra jön majd, de többet nem érdemes várni szerintem. (Tegyük hozzá, hogy nem csúnya az első rész sem)

Live-Die-Respawn

(#9) pzstm


pzstm
titán

topik mentve :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10) norti válasza pzstm (#9) üzenetére


norti
addikt

itt is! :D

re:

(#11) TommyS_27 válasza oriic (#8) üzenetére


TommyS_27
senior tag

A grafika nekem nem szempont! Legyen lag mentes és legyen benne egy jó AC! Meg persze nyűgözzenek le valamivel. Nem reménytelen a dolog szvsz. :)

https://www.twitch.tv/ltommys

(#12) RazoR válasza TommyS_27 (#11) üzenetére


RazoR
veterán

Én csak azt remélem, hogy a kódot kikalapálják, hogy ne a kliens oldalon legyen azok a lényeges dolgok amiknek a szerver oldalon kéne lenniük!

(#13) TommyS_27 válasza RazoR (#12) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Igen az sem ártana :D de csak tanultak valamit az első részből... :D

https://www.twitch.tv/ltommys

(#14) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hol lehet előrendelni? :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) Edem05 válasza .LnB (#14) üzenetére


Edem05
őstag

Áhh, én nem sietnék ezzel. :N Előbb lássunk belőle valamit.

(#16) RangerFox


RangerFox
veterán

Mindig az van, hogy ha valaminek megjelenik a második része, akkor késztetést érzek arra, hogy végigjátsszam az első részét is, holott többször is adtam neki esélyt, de nem fogott meg. Ez most is így van. :D

(#17) akoska07 válasza Snip3r_HUN (#3) üzenetére


akoska07
nagyúr

Igen az már meg érné a Div2 vásárlást.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#18) cyberkind válasza akoska07 (#17) üzenetére


cyberkind
félisten

De úgyis megveszed ha nem lesz benne. ;]

Paranormal Cocktivity

(#19) akoska07 válasza cyberkind (#18) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem biztos.
Természetesen érdekel az első rész után,de ki tudja mi lesz.
Vannak elvárások.
Ha zombis lesz akkor sztem nekem teljesen felejtős.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#20) cyberkind válasza akoska07 (#19) üzenetére


cyberkind
félisten

Miért lenne zombis amikor a The Walking Dead is megy a csába? :D Semmi köze ennek a szériának a zombikhoz így ez lenne a legnagyobb hülyeség, bár én se tudom hova lehetne vinni a játékot NY után, a legjobb várost sikerült szarul ellőniük az elsőben. :U

Paranormal Cocktivity

(#21) i@lex


i@lex
őstag

Én csak annyit szeretnék kérni, hogy rögzítsünk már most egy moderátort a topiknak.
Nem szeretném ennél a résznél is oldalakon keresztül a PC-sek nyavalygását olvasni a csalókról, meg anticheatról, meg különféle trükköket használó nációkról. Köszönöm.

Természetesen day one pre-order a cucc. :)

(#22) TommyS_27 válasza cyberkind (#20) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Budapest 8. ker pl! Ott tuti lenne minden! :D

https://www.twitch.tv/ltommys

(#23) RazoR válasza TommyS_27 (#22) üzenetére


RazoR
veterán

Mi minden? Ott lakom.... :U
Nincs itt semmi baj :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24) TommyS_27 válasza RazoR (#23) üzenetére


TommyS_27
senior tag

nem részletezném ha nem baj :B mondjuk úgy, hogy a “mobok” levennék a dz-ben a hátadról a tatyót miközben megkérdezik mennyi az idő és lehúznak cigivel! :U

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#25) .LnB válasza RazoR (#23) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor egy rouge ügynök már meg is lenne. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Az első rész volt az egyik jatek amit platinaztam, pedig osszesen van harom platinam, szoval nagyon varom!!!

(#27) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Srácok, nem akar valaki nekiesni ennek a képnek ps-sel? [link] Lehet képzelődöm, de én határozott árny vonalakat veszek ki belőle. Egy kis szín buherával lehet kiad még valamit ez a kép amit elsőre nem látunk.

szerk.: invertáltam a színeket paintben, semmit nem ad ki, csak ilyen "kosz" effektek vannak a képen.

A másik? Nem akartok tippelni, hogy melyik városba fog játszódni?

1.tipp melyik város
2.pedig, hogy te/mi melyik várost járnánk be a második részben.

Az én tippeim:

1. Washington
2. Tokyo, Vagy maradjon NY-ban de fullosan megcsinálva.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) Rony949 válasza .LnB (#27) üzenetére


Rony949
őstag

Ha Amerika, akkor San Francisco eléggé impozáns város lenne, vagy ahogy te mondtad, Washington. Esetleg még Chicago. De azt is megkockáztatnám hogy ha átmennek Európába, akkor megcsinálják Párizst....ha már franciák. Az se lenne rossz.

[ Szerkesztve ]

(#29) cyberkind válasza .LnB (#27) üzenetére


cyberkind
félisten

NY már uncsi lenne megint, az elsőben kellett volna rendesen megcsinálni és azt továbbvinni egy új városba, de fogalmam sincs hol lenne ez jó, mivel a legjobb hely már volt.

Paranormal Cocktivity

(#30) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Remélem a karaktert át lehet majd vinni és nagyobb szabadságot kapunk majd a kinézet módosításon. Jelenleg olyan mint valami klón hadsereg. Jó lenne egyedivé tenni valahogy.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#31) pohár válasza .LnB (#25) üzenetére


pohár
félisten

akarod mondani rogue ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32) Elims válasza cyberkind (#29) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem jól megcsinálták az elsőt.Lehet mondani sok mindent,de csak "rajta van" még sok-sok játékos több 100 órája.Vettem pár játékot az utóbbi időben is,de bármelyikkel játszottam pár percet kívánkozott vissza a division.

Oriic: Köszi a hírt!! :-)

(#33) Bad Pritt válasza .LnB (#27) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha tartani akarják ezt a borongós stílust, akkor Seattle.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#34) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Facen van kint 1 videó. Ha ilyen lesz a grafikai akkor... Bár Ubit ismerve.. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#35) oriic válasza IntelKiller7 (#34) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hol? Mert a hivatalos oldalon csak a logó videó van.

Live-Die-Respawn

(#36) wjbhbdux válasza oriic (#35) üzenetére


wjbhbdux
veterán

facen.. [link]

/s

(#37) oriic válasza wjbhbdux (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wat? o.O

Facebook Ubisoft
Facebook The Division

ÉN nem látok egyiknél sem új videót.

Live-Die-Respawn

(#38) Rony949


Rony949
őstag

Nekem most az is eszembe jutott hogy míg az első részben folyton havazott, addig ebben a részben végig eshetne az eső. Csak mint a Max Payne-szériában. :D

(#39) .LnB válasza Bad Pritt (#33) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bennem nem úgy maradt meg mint egy borús játék. Ezzel nem azt mondom, hogy ne lenne az. Én lefostam a bokámat a felhőkarcolók között lemenő nap látványától, meg az ilyen effektektől.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#40) Bad Pritt válasza .LnB (#39) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem játszottam vele sokat, de bennem úgy él a mai napig, hogy szutyok idő volt benne. :D
Meg a reklámkampány is nagyon ráállt a téli időjárásra.
Amúgy ha nem USA, akkor valami Távol-Keletet adnék, Hong Kong, Tokió, ilyesmi.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41) akoska07 válasza cyberkind (#29) üzenetére


akoska07
nagyúr

NY már uncsi lenne megint

Jahh mert te azt' jó sokat játszottál vele,hogy megunhattad. :P

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#42) #75376384 válasza Rony949 (#38) üzenetére


#75376384
törölt tag

A téli időjárás számos plusz lehetőséget adott a játéknak és elfolytott pár “kellemetlen” kérdést. Pl. nyáron vagy akár ősszel hova tudnál felaggatni ennyi féle cuccot a karakteredre?
A másik, hogy a survival és a dz hangulata is sokkal jobban átjön ebben a téli időjárásban.
Ja és jobb idő esetén az a kérdés is felmerülhet, hogy ki a fene menne utcára ennyi hulla és eldobált fertőzött eszköz közé? Vagy majd adnak valami szag adagolót is a játékhoz, ami néha az arcunkba nyomja amit kell?

Dicséretes amit az utóbbi időben csináltak az első résszel, de csak emiatt nem fogom előrendelni és látatlanban megvenni sem. Túl sokszor játszotta már el a játékipar a bizalmam. Kár, hogy sokan bedőlnek még így is, aztán persze sírnak mert szart kaptak. :)

(#43) .LnB válasza akoska07 (#41) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Simán meglehetne csinálni NY-ot szebbre, nagyobbra, érdekesebbre. Semmi ellenvetésem nem lenne ellene. Jó lenne a 100 fős BR játékmódot majd NY utcáin tolni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#44) Snip3r_HUN válasza .LnB (#43) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ahhoz kellene egy normális anti-cheat, mert ha most sem lesz akkor előre lehet temetni az egészet.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#45) .LnB válasza Snip3r_HUN (#44) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom sniper.. Ez az egyetlen fontos dolog. Bizakodó vagyok mert az R6:Siege-ben ott a Battleye és nem mondom azt, hogy az tökéletes, mert nem tudom. De én nem találkoztam ott sose cheaterrel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#46) akoska07 válasza Snip3r_HUN (#44) üzenetére


akoska07
nagyúr

Szvsz nem lesz benne.
Ne legyen igazam.

Sok bevételük volt az egyes felhasználók többszörös visszatérésével,többszörös vásárlásával.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#47) Lifer092 válasza .LnB (#45) üzenetére


Lifer092
senior tag

Az R6-ban azért rendesen dobálja kifelé a nem oda illő embereket a Battleye.... :U Semeddig nem tartana implementálni egy normális anti-cheat rendszert ebbe a játékba, pláne ha már most az "alapoktól" húznak fel egy második részt, vagy ha akár egy meglévő kódot foltozgatnak, ilyenkor simán implementálható LENNE.

(#48) VirDan


VirDan
aktív tag

Kíváncsi leszek a Snowdrop Engine tuningolt változatára. Mennyiben, vagy egyáltalán lesz-e változás az éghajlati jellemzőkben.

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#49) VirDan válasza Snip3r_HUN (#44) üzenetére


VirDan
aktív tag

Az elszomorító az, hogy itt konzolon, egyre több a Cronusmax hero. Minden van:Strong Aim assist+AntiRecoil+AutoHeadshot+AutoSprint+AutoArmWresling.
Felstasckelt strikerben rádnéz SASG-12-vel, és annyi. Plusz akadnak még olyan kedves gamerek is, akik lag swith-et használnak... Szóval sajnos konzolon se rózsás a helyzet.

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#50) #18193920


#18193920
törölt tag

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.